Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piotr_p0lak
piotr_p0lak

piotr_p0lak

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 492
  • Znaleziska 166
  • Mikroblog 326
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 4
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 1 godz. i 43 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
1 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@piotr_p0lak: też mam wrażenie nawet po czytaniu tych przygłupów wzrostowych, że nawet zarobek nie jest priorytetem tylko możliwość upodlenia drugiego człowieka, to są potmkowie ruskiej swołoczy i antypolaków co w czasie 2 wś donosili nazisotom na sąsiadów i pomyśleć, że w Polsce jest prawie 2 mln takich obrzydliwych troglodytów
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
35 min temu via Wykop
  • 0
@piotr_p0lak: @Wielka-Polska-Betonowa
PanieAreczku - @piotr_p0lak: @Wielka-Polska-Betonowa

źródło: stop-it-get-some-help

Pobierz
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 8 godz. i 6 min temu
  • 121
#latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który próbował walczyć z systemem opieki zdrowotnej za sprawą któregoo polskie bahory chorujące na dystrofie mięśniowe, raki, SMA, zaniki mięśni muszą płacić miliony za leczenie za granicą.

Uzbierał w zbiórce lewo 4 miliony złotych... To jest skandal, bohater międzynarodowy o którym było głośno na całym świecie uzbierał skandaliczne grosze, grozi mu kara śmierci. Tak NPCty mu się odwdzięczyli.

Ludzie
piotr_p0lak - #latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który prób...

źródło: Images11

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otonavauni
otonavauni
otonavauni
8 godz. temu via Wykop
  • 43
@piotr_p0lak: Szkoda chłopa. Ale chyba krzesła nie dostanie.
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
7 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 60
Szkoda Luigi Mangione poświęcił życie na walkę z systemem bo myślał że uratuje życia wielu NPC, ale NPC to NPC, bezmózgi z instynktami nie potrafiące myśleć systemowo , prymitywy żyjące chwilą.


@piotr_p0lak: co za p---------e, luigi miał zdiagnozowanego raka i ubezpieczalnia mu odmówiła pokrycia kosztów leczenia więc nie mając nic do stracenia zastrzelił ceo ubezpieczalni. Nie zrobił tego dla kogoś tylko z zemsty co popieram. A w więzieniu ma leczenie
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 8 godz. i 39 min temu
  • 10
W temacie wysokich cen w cebulandii filiżanki kawy za 20 zł, szklanki wody za 15 zł podam przykład sytuacji z roboty która pokazuje dlaczego w polsce kawa kosztuje 20 zł a we Włoszech 5zł.
Przyniosłem sobie do roboty lunch w pudełku, a inni p0lacy wyśmiewali się ze mnie że przyniosłem kanapkę do pracy, bo oni są ekskluzywni i jedzą w knajpach. To jest mental zakompleksionego p0laka, przyczyna dlaczego ceny mamy wyższe niż
piotr_p0lak - W temacie wysokich cen w cebulandii filiżanki kawy za 20 zł, szklanki w...

źródło: mcdonalds-850x600-c-default

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
8 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 19
Przyniosłem sobie do roboty lunch w pudełku, a inni p0lacy wyśmiewali się ze mnie że przyniosłem kanapkę do pracy


@piotr_p0lak: w wielu różnych miejscach pracowałem w wielu różnych branżach ale kurde jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś śmiał się z tego że przyniosłem swoje żarcie do pracy a przynosilem nawet zwykły ugotowany makaron bez niczego ludzie gdzie wy pracujecie xD
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
6 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 9 godz. i 27 min temu
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
9 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 331
@piotr_p0lak: piotrek, czy leki od psychiatry bierzesz codziennie? Czy zapomniałeś?
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
9 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 86
@piotr_p0lak: A może skończcie te wojenki międzypłciowe, i po jednej i po drugiej stronie. Bo czuję się jakbym 15 latków słuchała.
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 19.05.2026, 19:30:50
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
19.05.2026, 19:32:57 via Wykop
  • 13
@piotr_p0lak: ale długi wpis
  • Odpowiedz
nickjuzmam
nickjuzmam
19.05.2026, 19:35:11 via Wykop
  • 31
@Soothsayer: ale zero treści
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 17.05.2026, 20:08:59
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
Autor
17.05.2026, 20:27:27 via Wykop
  • 3
@ViviennYoung: pracuje z polakiem zakolakiem który w pracy mówi że jego babsztyl jest w ciąży , prymityw rechocze że będzie chodził na prostytutki jak jego krowa będzie goić krocze. Taki szacunek ma do swojego babsztyla matki jego dziecka że w robocie wśród kolegów rozmyśla czy po ciąży będzie miała wiadro z pixdy.... po co kuxrwa polki mama rodzi dzieci takim pi3rdolnietym p0lakom
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 06.05.2026, 15:24:09
  • 21
#friz #pieniadze #latwogang #praca

Gen zety śmieją się z Januszy, że boomery, nieudacznicy igłąby.
Ale zoomersi są jeszcze batdziej pi3rdolnięci patrząc jakim ludziom dali popularność. Friz i jego koniara dorobili się milionów na bahorach oglądających jak Friz puszcza bąki żagluje kulkami i skacze do basenu za 100k lajków. Wyświetlenia jego filmów przekraczały miliony, bahory kolekcjonowały papierki po lodach friza i sprzedawali te artefakty kolekcjonerskie
piotr_p0lak - #friz #pieniadze #latwogang #praca

Gen zety śmieją się z Januszy, że b...

źródło: 81d18c53489e04-480-287-478-12-1544-926

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
06.05.2026, 15:27:08 via Wykop
  • 3
@piotr_p0lak: ta "koniara" też by w żabce teraz robiła jak by sie nie zakrecila kolo friza i go nie wyrwała xd
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32
06.05.2026, 15:36:18 via Wykop
  • 3
@dziecina: no i co z tego? w sensie to friz ją stworzyl. ona by nawet z kasą nie zaistaniala w show biznesie polackim. friz mial charyzme, bez niego zaden trąba sromba czy karzel by nawet nie pomysleli zeby byc jupiterami xd
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 27.04.2026, 09:13:54
  • 92
Ludzie serio wierzą że ten typek latwogang 23-latek to biedak który wziął się znikąd?
Dwa lata temu miał współpracę z największą marką telekomunikacyjną Plush, bilbordy ze zdjeciem jego... stopy.. XD
Tak kur.wa nie przesłyszaliście się, typek kilka lat temu nagrywał piosenki z Edem Sherenem. Skąd on ma takie kontakty z największymi gwiazdami i to wieku 21-lat.
Matka księgowa w Budimexie.
Nie wygląda na skromnego chłopaka, ale atencjusza tryharda który odwalał takie d3bilne akcje jak bilbord ze
piotr_p0lak - Ludzie serio wierzą że ten typek latwogang 23-latek to biedak który wzi...

źródło: Screenshot_20260427_105527_Chrome

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
Autor
27.04.2026, 09:14:10 via Wykop
  • 3
@piotr_p0lak:
piotrp0lak - @piotrp0lak:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
Autor
27.04.2026, 09:46:12 via Wykop
  • 6
@Papier_Toaletowy: dokładnie, atencyjny na zasięgi typek reprezentant brainrotów z pokolenia genz, który marzył o zostaniu influenserem bo w młodości naooglądał się frizów, ekip i innych budd. Puszam bąka za 100 tysięcy lików, pobijamy rekord pieniędzy wpłacanych na zbiórkę tego typu content.
Trenowanie małpiego pokolenia wychowanego na yt
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 26.04.2026, 19:01:37
  • 760
Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Livestream latwogang tego dowodzi, nie pierwszy nie ostatni raz obserwuję jak funkcjonują baranie łby p0lactwa NPCtów.
Kurrwa... p0lacy ustawiali się w kolejkę po drwala czekali na hamburgera 3 godziny bo zobaczyli trend na tiktoku że magdonald wypuszcza nowego hamburgera.... jak w ogóle można mieć szancenk do tego wschodniomentalnego narodu.

Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa, socjologiczne zjawisko które odbija naturę cebulaków postpolitych i celebryckich zakłamanych elit.
piotr_p0lak - Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Li...

źródło: latwogang-ratio-3x2-1

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hetman-kozacki
hetman-kozacki
26.04.2026, 19:04:21 via Wykop
  • 314
@piotr_p0lak: Popieram i podpisuję się. Mogę tylko na to z boku patrzeć. Tylko w Polsce mogła powstać taka patologia jak WOŚP albo patostreamy. W każdym innym kraju szpitale mają sprzęt i pieniądze na leczenie z systemu ubezpieczeń.
  • Odpowiedz
tubkas12
tubkas12
26.04.2026, 19:05:30 via Wykop
  • 633
@piotr_p0lak: ja zauważyłem, że polacy nie lubią rozwiązań systemowych które naprawdę mogą rozwiązać problem, zamiast tego lubią robić pospolite ruszenia raz na jakiś czas które przypudrowują problem. Dajmy taką orkiestrę - tak to szczytna inicjatywa, ale czy to rozwiązało jakiś problem? Nie, NFZ jest w coraz gorszym stanie.

Zamiast wymyśleć reformę i uratować tysiące ludzi z rakiem to lepiej powiedzmy uratować 100 w jakieś akcji.

Celebryci i firmy wiadomo traktują
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 04.03.2026, 13:06:34
  • 58
Skąd u p0laków taki pomysł przyszedł żeby sobie łeb obciąć w ten sposób włosy na 2mm i że to jest ładne?

Jaki proces zachodzi w tych p0lackich łbach że 90% z nich ma takie oto fryzury?
Albo kompletnie łyse łby albo łeb obcięty na 2 milimetry? Czy według p0laka konserwatysty posiadanie włosów dłuższych niż 2 mm jest pedalskie?

Jak w tym kraju ma być wysoka dzietność jak p0lactwo takie oto fryzury nosi?
piotr_p0lak - Skąd u p0laków taki pomysł przyszedł żeby sobie łeb obciąć w ten sposób...

źródło: krotkie-fryzury-meskie-lvz4u8fo

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szachrai
szachrai
04.03.2026, 13:08:14 via Wykop
  • 96
@piotr_p0lak: Łysa pała + czeczeński zarost to typowe chłopeckie uczesanie
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
04.03.2026, 13:09:02 via Wykop
  • 526
@piotr_p0lak: jeśli to nie zarzutka, to proponuję najpierw zająć się własnym zdrowiem psychicznym, a dopiero potem bawić się w stylistę
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 01.03.2026, 12:24:05
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tubkas12
tubkas12
01.03.2026, 12:38:46 via Wykop
  • 18
@piotr_p0lak: tak tam siedzą nieironicznie kołpujący janusze, największy paradoks jest taki, że największymi rochaczami jakich poznałem z neta byli blackpillowcy a redpillowcy irl to często takie przegrywy ale mocno kołpujące.
  • Odpowiedz
BlackpillNaCalego
BlackpillNaCalego
01.03.2026, 13:05:42 via Wykop
  • 11
@piotr_p0lak: dokładnie alimenciarze z bebechem, dziwkarze smierdziele co by się z przegrywow nasmiewali i kołperzy na wyparciu którzy sami nie wiedzą czego chcą
  • Odpowiedz
TibetanPlato
TibetanPlato
24.10.2025, 09:45:05
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 24.10.2025, 10:03:26 via Wykop
  • 12
@TibetanPlato: i tak to nie zachęci kobiet do posiadania dzieci jeżeli ten kraj to kraina kartoflanych mord z charakterem blackpillowca i konfederaty. Tu jest pies pogrzebany. Niech importują hiszpańskich Alvaro z wyglądem chada to dzietność skoczy błyskawicznie. Z jadowitym kartoflakiem żadna dzieci nie chce nawet gdyby mieli jej dać milion. To byłoby jak gwalt za pieniądze. Urodzi dzieci dostanie hajs, ale geny kartoflane dziecko będzie miało, jak można taka krzywdę
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 28.07.2025, 14:50:40
  • 173
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak
Autor
28.07.2025, 14:52:23 via Wykop
  • 18
@piotr_p0lak: XDDDDDDDDDD
piotrp0lak - @piotrp0lak: XDDDDDDDDDD

źródło: obraz_2025-07-28_165212894

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.09.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 21.11.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking