Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nuskool

nuskool

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8145
  • Znaleziska 7708
  • Mikroblog 437
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 14

4

Koniec legendarnego grosika. Po 238 latach Ameryka żegna pensa

Koniec legendarnego grosika. Po 238 latach Ameryka żegna pensa

Po 238 latach produkcji amerykański pens został wycofany z mennicy. Ostatnia jednocentówka opuściła taśmę w Filadelfii, kończąc tym samym pewien rozdział w historii Stanów Zjednoczonych. Decyzja, ogłoszona przez prezydenta Donalda Trumpa, ma przynieść ogromne oszczędności, ale wywołuje też chaos

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 13.11.2025, 15:22:22
  • 9
  • #
    ameryka
  • #
    filadelfia
  • #
    pens
  • #
    moneta
nuskool
nuskool 13.11.2025, 15:26:48 via Wykop
  • -7
U nas monety 1, 2 i 5 groszy już dawno powinny zostać zlikwidowane.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

"Na granicy z Białorusią powstaje druga bariera. 4 metry wysokości"

"Na granicy z Białorusią powstaje druga bariera. 4 metry wysokości"

"Na granicy Polski z Białorusią w woj. podlaskim powstaje druga bariera. Budowa płotu o wysokości czterech metrów ma zakończyć się w styczniu - podaje radio RMF FM."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 13.11.2025, 14:22:16
  • 7
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    granica
  • #
    strazgraniczna
  • #
    imigranci
nuskool
nuskool 13.11.2025, 15:12:43 via Wykop
  • 6
I co na to premier, który przez lata osłabiał nasz kraj tylko po to by dobrać się do władzy?
Mamy polityków którzy grają wyłącznie dla własnej korzyści, a nie dla dobra Polski.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1217

Prezydent odmawia podpisu. Nie będzie nominacji dla 46 sędziów.

Prezydent odmawia podpisu. Nie będzie nominacji dla 46 sędziów.

Prezydent Karol Nawrocki poinformował, że nie podpisze nominacji 46 sędziów. Nawrocki zapowiedział, że nie będzie dawał nominacji i awansów sędziom, którzy "słuchają złych podszeptów ministra sprawiedliwości".

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 12.11.2025, 12:45:51
  • 502
  • #
    nawrocki
  • #
    sedziowie
  • #
    nominacje
  • #
    polityka
nuskool
nuskool 12.11.2025, 14:16:28 via Wykop
  • 74
Przecież to są tzw. neo-sędziowie, tak samo jak ci wcześniejsi.
Przecież prawa nie zmienili chyba że coś mnie ominęło?
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nuskool
nuskool 12.11.2025, 14:52:12 via Wykop
  • 23
Prezydent nie ma możliwości odmowy podpisu nominacji zgodnie z doktryną prawa konstytucyjnego


@Przegrywultimate: Ja się nie pytam, czy podpisze, czy nie tylko czy zmienili prawo.
Bo jeśli nie zmienili, to są takimi samymi neo-sędziami jak poprzedni.

686

Szef AfD: "Polska stanowi dla Niemiec większe zagrożenie niż Rosja."

Pokaż treści 18+

Szef AfD: "Polska stanowi dla Niemiec większe zagrożenie niż Rosja."

Szef AfD broni Rosji i atakuje Polskę: "Putin nic mi nie zrobił, niczym nam nie grozi. Nie widzę obecnie żadnego zagrożenia dla Niemiec ze strony Rosji. Natomiast Polska stanowi dla nas zagrożenie. Weźmy np. sprawę Nord Stream, gdzie Polska nie wydaje Niemcom terrorysty. W tym przypadku widzimy to!"

Coxex
z
bild.de
dodany: 12.11.2025, 08:24:52
  • 269
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    rosja
  • #
    europa
nuskool
nuskool 12.11.2025, 09:14:45 via Wykop
  • 14
AfD? Ha tfu…
To naprawdę szok, że wciąż są polscy politycy, którzy ich popierają.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nuskool
nuskool 12.11.2025, 10:37:42 via Wykop
  • -2
polskojezyczni, to konfederuskie i brauniactwo. Piata kolumna ;/


@Aster1981: Nie zapominaj o Donaldzie! Fakt, przecież i on ma niemieckich kumpli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nuskool
nuskool 12.11.2025, 13:51:03 via Wykop
  • -1
a kogo mieli popierać, Stalina i bolszewicką dzicz?


@Wydrwij_Wykpij: Mają traktować Polskę i Polaków tak samo pragmatycznie, jak robią to nasi sąsiedzi popierają przede wszystkim siebie, a nie nas. Dlatego wymagam tego samego od polskich polityków.
nuskool
nuskool 12.11.2025, 14:07:58 via Wykop
  • 2
Kolejny wykopek który WYMAGA...


@Wydrwij_Wykpij: Nie manipuluj, dobrze wiesz ze pisze o dzisiejszych politykach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

447

Kuplerstwo, pro*****cja, piractwo, oszustwa i pralnia pieniędzy sponsora KZ

Kuplerstwo, pro*****cja, piractwo, oszustwa i pralnia pieniędzy sponsora KZ

Kuplerstwo, pro*****cja, piractwo, oszustwa i pralnia pieniędzy zorganizowanej grupy. Czyli opowieść o sponsorze Kanału Zero: UncensorVPN.

Kieranz
z
x.com
dodany: 11.11.2025, 17:13:06
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    kanalzero
  • #
    stanowski
  • #
    afera
nuskool
nuskool 12.11.2025, 08:35:02 via Wykop
  • 12
Polityczne konto na wykopie @Kieranz dalej spamuje propaganda polityczna na lewo i prawo.
Na jego koncie cały czas spam z propagandy politycznej dla osób mało inteligentnych.
Was od Prawej do Lewej powinni za to banować.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nuskool
nuskool 12.11.2025, 09:13:03 via Wykop
  • 0
braunairz 🤮

P. S. Nie wierzę, że mnie kojarzysz z moich treści na wykopie, raczej tylko pi*rdolisz od rzeczy dla reszty przygłupów bez zdolności do weryfikacji czegokolwiek.


@Kieranz: Zabolało, propagandysto? :)
Tylko liberałowie górą precz z polityczną propagandą na Wykopie!
A Brauna możesz sobie wsadzić razem z twoimi politycznymi idolami: Giertychem, Tuskiem, Kaczynskim, Bosakiem Mateckim, Kowalskim i resztą słabych polityków
nuskool
nuskool 12.11.2025, 09:22:24 via Wykop
  • -1
Typie boli cię, że ci cyśka atakują i wymyśliłeś sobie lore do mojej działalności na wykopie


@Kieranz: Uważaj, propagandysto wykopowy, bo się spocisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nuskool
nuskool 12.11.2025, 09:43:05 via Wykop
  • 3
Ha tfu na ciebie kundlu zak0laka.


@Kieranz: Bieda umysłowa i słownictwo spod budki z piwem, klasyka propagdanystów politycznych z podkarpacia.
A najważniejsze... zanim zaczniesz udzielać się publicznie, naucz się pisać po polsku.

33

KE ogłasza: Polska na najbliższy rok zwolniona z przymusowej solidarności!

KE ogłasza: Polska na najbliższy rok zwolniona z przymusowej solidarności!

Bułgaria, Czechy, Estonia, Chorwacja, Austria i Polska zmagają się z poważną presją migracyjną i będą mogły wystąpić o pełne lub częściowe zwolnienie z relokacji migrantów na nadchodzący rok w ramach paktu migracyjnego - ogłosił we wtorek komisarz ds. migracji Magnus Brunner.

Drzepetto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.11.2025, 18:30:52
  • 45
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
nuskool
nuskool 11.11.2025, 18:35:57 via Wykop
  • 18
No to nam Donald na załatwiał, prawdziwy fachowiec z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

669

Kanał Rymanowski Live na YT przekroczył 500.000 subskrybentów.

Wzrost o 100proc (250tys) w dwa tygodnie, brawo!

macvir
z
x.com
dodany: 07.11.2025, 18:01:02
  • 255
  • #
    dziennikarstwo
nuskool
nuskool 07.11.2025, 18:06:21 via Wykop
  • 21
@macvir Skąd dane ze 250 tysięcy było 2 tygodnie temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

ETS2 wejdzie w życie później. "Jest nowy zapis w projekcie"

ETS2 wejdzie w życie później. "Jest nowy zapis w projekcie"

Nowy podatek klimatyczny w transporcie drogowym i budownictwie może wejść w życie rok później, a zatem w 2028 r.

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 05.11.2025, 08:51:03
  • 4
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
nuskool
nuskool 05.11.2025, 08:55:42 via Wykop
  • 5
Reszta świata tez wprowadzi rok później? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Europa to bedzie największy skansen świata.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

336

Tak niemiecki biznes finansuje Putina

Pokaż treści 18+

Tak niemiecki biznes finansuje Putina

Hochland, Knauf i inni. 55 proc. niemieckich firm działających przed inwazją nadal działa w Rosji. Według szacunków płacą 2 miliardy dolarów rocznie podatków.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 01.11.2025, 12:48:00
  • 30
  • #
    ekonomia
  • #
    wiadomosci
  • #
    niemcy
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polityka
nuskool
nuskool 01.11.2025, 13:49:00 via Android
  • 31
Niemcy rosjaną podatki płacą, a w Polsce jak w lesie i nikt tego nie potrafi rozwiązać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

343

Ponad 70 ciał na ulicy. Masakra w fawelach Rio de Janeiro

Strzelanina, kłęby czarnego dymu, płonące pojazdy i dron zrzucający ładunek wybuchowy - to nie kadr z filmu sensacyjnego, a opis wtorkowych wydarzeń na ulicach Rio de Janeiro. Brazylijskie służby przeprowadziły wczoraj na terenie faweli zakrojoną na szeroką skalę operację wymierzoną przeciwko gangst

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 29.10.2025, 15:58:39
  • 88
  • #
    riodejaneiro
  • #
    brazylia
  • #
    amerykapoludniowa
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
nuskool
nuskool 29.10.2025, 22:46:40 via Android
  • 15
@J_A_N elitarni to kawał dobrego kina polecam dawno nie ogladałem tak dobrego filmu.

347

Sensacyjny sondaż. Partia Brauna blisko przełamania kolejnej bariery

KO - 31,2%, PiS - 28,1%, Konfederacja - 12,4%, Braun - 9,9%.

DuchZoliborza
z
onet.pl
dodany: 24.10.2025, 12:01:14
  • 317
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    polska
nuskool
nuskool 24.10.2025, 12:22:43 via Wykop
  • 15
Jednym słowem: "Szczęść Boże" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wystarczyłoby, żeby rząd grał do naszej bramki, a taka sytuacja by nie miała miejsca.
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

358

Stopa bezrobocia w Polsce najwyższa od 2,5 roku

Stopa bezrobocia w Polsce najwyższa od 2,5 roku

Stopa bezrobocia wyniosła w Polsce we wrześniu 5,6%, wynika z najnowszych danych GUS. Jest to najwyższa wartość od lutego 2023 roku.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 23.10.2025, 08:01:58
  • 173
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    polska
nuskool
nuskool 23.10.2025, 08:16:07 via Wykop
  • 159
Stagnacja gospodarcza zaczyna nabierać tempa w mieście powiatowym... na stanowisko sprzedawcy w sklepie kosmetycznym, po tygodniu leży już 70 CV na stole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rząd wymyśla kolejne kontrowersyjne pomysły, nie zajmując się gospodarką w żadnym stopniu.
Mamy rozdawnictwo, przerost wydatków budżetowych, gigantyczny deficyt i rozliczenia zamiast realnej pracy nad budżetem państwa i wzrostem gospodarczym.
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

Ponowne zbliżenie Pekinu i Berlina. Chiny odzyskały pozycję

Ponowne zbliżenie Pekinu i Berlina. Chiny odzyskały pozycję

Chiny odzyskały pozycję głównego partnera handlowego Niemiec, wyprzedzając USA. Pomimo spadku niemieckiego eksportu do Chin o 13,5 proc., import wzrósł o 8,3 proc., co zwiększa gospodarcze uzależnienie Niemiec od chińskich dostawców. To może intensyfikować napięcia w kluczowych sektorach.

znin
z
money.pl
dodany: 22.10.2025, 19:30:51
  • 7
  • #
    chiny
  • #
    niemcy
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    gielda
  • #
    pieniadze
nuskool
nuskool 22.10.2025, 19:43:24 via Wykop
  • 1
Prawda jest taka, że Niemcy od wielu lat robią wszystko, by urwać się ze smyczy USA.
Pragmatyczne, długofalowe myślenie oraz polityczna lawiracja to u nich norma.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1067

Kontrola drogowa

Kontrola drogowa

Powracamy do fatalnego zachowania policjanta, który wyrwał telefon kierowcy i zniszczył mu mienie. Kierowca ze strachu wezwał kolejny patrol i...dostał zarzut niewykonywania poleceń, a konkretnie także braku wylegitymowania się. Postępowania dyscyplinarne, nagrania z Sądu, gdzie byłem osobiści oraz

fioletowy_czlowiek
z
youtube.com
dodany: 22.10.2025, 17:28:34
  • 49
  • #
    audytobywatelski
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    prawo
nuskool
nuskool 22.10.2025, 19:04:49 via Android
  • 35
W mojej ocenie problemem nie jest tylko policja a przede wszystkim system sądowy i prawny jaki mamy w kraju. System sądowy jak i prawo które odziedziczyliśmy po komunie. System którego niektóre partie bronią na śmierć i życie. System który już dawno powinien być zmieniony. Ponieważ ten system nie jest dostosowany do dzisiejszych standardów krajów zachodnich a cały czas porusza się po standardach komunistycznych gdzie człowiek jest nikim wobec systemu.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nuskool
nuskool 22.10.2025, 19:39:37 via Wykop
  • 3
Oczywiście, tak właśnie powinno być.
Jednak system jest taki, że ręka rękę myje kwestia tylko, jak długi masz kołnierz koszuli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

61

Atak na siedzibę PO. Napastnicy mieli rzucić koktajlem Mołotowa

Dwóch mężczyzn miało podpalić koktajl Mołotowa i rzucić w budynek w Warszawie, w którym znajduje się siedziba Platformy

lubieDuzeiGrubeKredki
z
onet.pl
dodany: 17.10.2025, 13:51:24
  • 63
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
nuskool
nuskool 17.10.2025, 14:42:49 via Wykop
  • 26
Oby to nie byli ci sami, co budkę pod ambasada Rosji podpalili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

494

Ile Polska wydaje na nieskuteczną walkę z marihuaną?

Pokaż treści 18+

Ile Polska wydaje na nieskuteczną walkę z marihuaną?

Utrzymywanie prohibicji marihuany w Polsce to operacja kosztująca podatników przynajmniej ponad pół miliarda złotych rocznie w samym tylko wymiarze sprawiedliwości. Co więcej, Koszty te stanowią około 41% wszystkich szacowanych publicznych wydatków na problem narkomanii w Polsce.

420smoker
z
faktykonopne.pl
dodany: 15.10.2025, 08:31:08
  • 99
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    politykanarkotykowa
nuskool
nuskool 15.10.2025, 09:06:31 via Wykop
  • 46
"Stać nas" kto by sie tym w rządzie przejmował, poł miliarda to dla nich drobne.
Do tego prokuratura i sądy musiały by sie zabrać za porządną robotę aby statystyki sie zgadzały( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

69

Wąsik i Kamiński wracają do więzienia. Sąd w Lublinie uznał, że nakłaniali do...

Pokaż treści 18+

Wąsik i Kamiński wracają do więzienia. Sąd w Lublinie uznał, że nakłaniali do...

... przestępstw funkcjonariuszy CBA.

jakismadrynickpolacinsku
z
youtube.com
dodany: 08.10.2025, 11:30:20
  • 16
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
nuskool
nuskool 08.10.2025, 12:20:19 via Wykop
  • 4
Wykopywanie Pińskiego to jak (wyciąganie) Goebbelsa z grobu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

25

Giertych: "Składam zawiadomienie do prokuratury". Chodzi o wypowiedź Ziobry

Giertych: "Składam zawiadomienie do prokuratury". Chodzi o wypowiedź Ziobry

'Składam zawiadomienie na pana Ziobrę. Składa fałszywe zeznania, zniesławia i znieważa'

konto usunięte
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 29.09.2025, 12:24:03
  • 14
  • #
    polityka
  • #
    komisjasledcza
  • #
    ziobro
  • #
    giertych
nuskool
nuskool 29.09.2025, 16:51:30 via Wykop
  • 1
Mdlej i nie wracaj...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

Kosiniak Kamysz - w "przyszłym roku osiągniemy 200 mld zł na obronność,

Kosiniak Kamysz - w "przyszłym roku osiągniemy 200 mld zł na obronność,

Kosiniak-Kamysz zapowiada rekordowe wydatki. Rosja testuje nasze granice

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.09.2025, 16:05:43
  • 14
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    mon
  • #
    nato
  • #
    budzet
  • #
    gospodarka
nuskool
nuskool 29.09.2025, 16:45:06 via Wykop
  • 1
i 200 tysięcy zł miesięcznie dla lekarza na SOR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

585

Czechy obcinają emerytury komunistom

Byli komuniści tracą emerytury. Koniec przywilejów w Czechach | dr Krzysztof Dębiec

peefnoone
z
youtube.com
dodany: 24.09.2025, 11:35:54
  • 147
  • #
    czechy
  • #
    komunizm
  • #
    emerytury
nuskool
nuskool 25.09.2025, 09:07:04 via Android
  • 19
@emq1 nie mają wywalili wszystkich na zbity pysk.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >

15 lat minu0119u0142o jak jeden dzien...

  • Nie...

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 22.10.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 17.03.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.01.2022

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 29.08.2022

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 02.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2015

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking