Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mszto

mszto

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5712
  • Znaleziska 407
  • Mikroblog 5305
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
MagicznaRuda
MagicznaRuda
22.04.2026, 04:01:48
  • 474
Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#januszebiznesu #it no i oczywiście #wykluczeniecyfrowe
MagicznaRuda - Prześladowania Polskich Przedsiębiorców przez państwo nie ustają :D
#j...

źródło: Screenshot_20260422-060038_X

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 22.04.2026, 07:43:58 via Android
  • 0
@chomikwychomikowany: nie, nie można pobrać odpowiedniej wersji przeglądarka na win 7 bo jej nie ma dostępnej
  • Odpowiedz

404

Otoczenie Trumpa panikuje po ataku na Iran. "To może być katastrofa polityczna"

Pokaż treści 18+

Otoczenie Trumpa panikuje po ataku na Iran. "To może być katastrofa polityczna"

Donald Trump zapewnia, że Stany Zjednoczone są przygotowane, aby prowadzić wojnę z Iranem przez długi czas. Jednak już po kilku dniach działań zbrojnych w otoczeniu prezydenta pojawiają się głosy, by rozważyć jednak wycofanie się z konfliktu.Wojna z Iranem budzi bowiem niepokój wśród doradców Trumpa

Stopa_Szopa
z
onet.pl
dodany: 05.03.2026, 11:53:08
  • 96
  • #
    trump
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    republikanie
  • #
    polityka
mszto
mszto 05.03.2026, 18:30:18 via Android
  • 0
@Saeglopur: bo w Iranie odcięli internet z resztą świata może dlatego
kawkanorbert
kawkanorbert
05.03.2026, 04:19:52
  • 158
#polityka
kawkanorbert - #polityka

źródło: IMG_9845

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 05.03.2026, 06:30:30 via Android
  • 0
@kawkanorbert: nawet jak drukują to euro a nie złotówki nadal lepiej dla Polski
  • Odpowiedz
ryz-z-chlebem
ryz-z-chlebem
ryz-z-chlebem
26.11.2025, 06:03:41
  • 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 26.11.2025, 10:38:46 via Android
  • 1
@ryz-z-chlebem: specjalnie dobrali takich kolesi do programu wobec obecnych trendów w internecie
  • Odpowiedz
kasiaret
kasiaret
kasiaret
11.11.2025, 21:28:55
  • 134
#slubodpierwszegowejrzenia mam wrażenie, że kobiety są dużo bardziej ogarnięte i stabilne życiowo niz dobrani partnerzy. Dziewczyny są wykształcone, mają prace, mieszkania i są samodzielne.
Największym kontrastem jest dla mnie biznesmen, który wydaje się osoba zakompleksiona, która bardzo chce się wyrwać ze swojego środowiska, dawnego życia. Być może ma kompleks związku z majętnością. W dzisiejszym odcinku rzuciło mi się w oczy jak bardzo podobało mu się u rodziców Karoliny. Jakby kalkulował
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 12.11.2025, 00:19:51 via Android
  • 1
@kasiaret może dlatego, że nikt normalny do takich programów się nie zgłasza?
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
07.11.2025, 11:39:42
  • 363
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 07.11.2025, 20:33:28 via Android
  • 0
@deeprest z czego 60% z nim jest nie tylko dluznikami alimentacyjnymi
  • Odpowiedz
ArchetypT
ArchetypT
06.11.2025, 13:07:02
  • 355
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 06.11.2025, 18:37:24 via Android
  • 5
@onaxx powiedz to takiemu piłkarzowi jak kaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
06.11.2025, 09:20:09
  • 485
W całej dyskusji o #podatekkatastralny trzeba częściej podkreślać, że funkcja fiskalna tego podatku jest w założeniu ZEROWA. Nikt nie spodziewa się jakichkolwiek wpływów do budżetu z tego tytułu, a nawet wprost przeciwnie. Gdyby chodziło o ściąganie jakichkolwiek pieniędzy to poszedłby ogólny podatek majątkowy. Tymczasem idzie wyłącznie o to, żeby jaśnie państwo landlordowie wypchnęli swoje bezcenne aktywa na rynek a w to miejsce kupili coś co inwestowaniu w założeniu służy.
loginnawykoppl - W całej dyskusji o #podatekkatastralny trzeba częściej podkreślać, ż...

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 06.11.2025, 13:31:20 via Android
  • 1
@loginnawykoppl dlaczego wszyscy zakładają, że mieszkania stanieją i będą bardziej dostępne w dużych miastach jeżeli w tych miastach jest coraz więcej ludzi i jest migracja z mniejszych miejscowości do większych. Dlaczego nikt kto proponuję katastralny nie bierze pod uwagę, że mieszkania i ceny najmu będą kosmiczne a w miastach powiatowych i małych miasteczkach będzie można za darmo nabyć nieruchomość?
  • Odpowiedz

939

Rząd chce ostatecznie zaorać B2B dla programistów, lekarzy i innych specjalistów

Rząd chce ostatecznie zaorać B2B dla programistów, lekarzy i innych specjalistów

Minister (a właściwie ministra, bo pani jest z lewicy) rodziny, pracy i polityki społecznej - Agnieszka Ewa Dziemianowicz-Bąk, chce ostatecznie zaorać pracę na kontrakt. Chce ona dać Państwowej Inspekcji Pracy prawo do konwertowania umów typu B2B i zlecenie na umowę o pracę, bez decyzji sądu.

mathix
z
wykop.pl
dodany: 29.10.2025, 08:31:18
  • 989
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    prawo
  • #
    polityka
mszto
mszto 29.10.2025, 14:34:58 via Android
  • 1
@ShadyTalezz naprawdę bogaci nie pracują na uop
44kr
44kr
04.08.2025, 06:33:50
  • 170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 04.08.2025, 12:10:24 via Android
  • 3
@Hrjk przecież frustracja wynika z ciągłego bycia odrzucanym, a to, że ktoś ma standardy i nie chciałby by być z kimś kto miał przelotne znajomości to nic złego. Niezły ghastling
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
24.07.2025, 12:58:36
  • 1171
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 24.07.2025, 14:59:17 via Android
  • 1
@conamirko kobiety tak samo często nie płacą alimentów co mężczyzni
  • Odpowiedz
mszto
mszto 28.07.2025, 07:10:06 via Android
  • 0
@conamirko procentowo tyle samo kobiet co mężczyzn nie płaci alimentów, bierzesz pod uwagę całościowo ilość dłużników alimentacyjnych a nie z podziałem ma płeć co jest manipulacją. Zdecydowanie częściej alimenty są zasadzane mężczyzną niż kobietą. Gdyby kobietom zasądzano tak często alimenty jak mężczyznom wtedy liczby niepłacących kobiet byłyby podobne
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
18.06.2025, 07:49:24
  • 56
Serio ekspresso jest u nas tak niepopularne?
To że znajomi i rodzina, często kawosze z nawet kilkudziesięcioletnim stażem, wywalają gały jak widzą ekspresso i walą jakieś komentarze typu "a coś ty zrobił za kawę?! Przecież tu jest jeden łyk 🤣" to biorę poprawkę, że to mała próba i mogę żyć w bańce.

Ale że w dużych kawiarniach często nie ogarniają co to jest to mnie dziwi. I to nie mówię o jakiś
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 18.06.2025, 10:56:01 via Android
  • 1
@krucjan udajesz głupio mądrego, doppio po włosku znaczy podwójny
  • Odpowiedz
gorzejbylo-brawobili
gorzejbylo-brawobili
gorzejbylo-brawobili
11.05.2025, 05:42:53
  • 673
Święta stała została naruszona-to logiczne, że jak spada populacja to rośnie liczba potrzebnych mieszkań
#nieruchomosci #deweloperka #mieszkanie
gorzejbylo-brawobili - Święta stała została naruszona-to logiczne, że jak spada popul...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 11.05.2025, 08:17:55 via Android
  • 1
@gorzejbylo-brawobili w japoni w takim tokio mieszkania są horendalnie drogie ale też można dostać dom za darmo w jakiejś mniejszej miejscowości w której nikt nie chce mieszkać.
  • Odpowiedz
mszto
mszto 11.05.2025, 08:20:17 via Android
  • 0
@Iskaryota powiedz mi czy te wszystkie puststostany to są mieszkania czy też lokale usługowe lub do innego przeznaczenia? W jakim te pustostany są stanie?
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
29.04.2025, 10:24:22
  • 1133
Najbardziej urzekający jest ten argument rentierów, że PRZERZUCO koszty katastru na najemcę. Powtarzany nieustannie, kompulsywnie i wypełniony troską.

Z czego to się bierze, ano z tego, że doskonale wiedzą, że nic przerzucane nie będzie, a gdyby czynsz mógł być wyższy to byłby już teraz.

To z czego rentierzy za to sobie sprawy raczej nie zdają to że podatek katastralny rzuciłby na rynek masę pustostanów, aby w jakikolwiek sposób na siebie zarobiły. Więc
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 29.04.2025, 15:08:23 via Android
  • 1
@N331 szkoda dyskutować z nim rzuca ogólnikami i populizmamii bez żadnej sensownej analizy.
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
29.04.2025, 05:45:04
  • 984
Ale nosacze są jednak nosaczami, że je można straszyć euro i podatkiem katastralnym XD

Co do euro to nawet jakbyśmy chcieli to nie spełniamy kryteriów konwergencji. Tak, dokładnie gdyby dzisiaj na pełnej ruszyć po euro to nie dostalibyśmy się do strefy w mniej niż 6 do 8 lat, co w dowolnym momencie jakaś ekipa mogłaby przerwać. Podstawowym wymogiem jest np. ustabilizowana inflacja w celu, ale też brak takiego deficytu.

Co do katastru
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 29.04.2025, 07:08:54 via Android
  • 0
@mickpl podatek katastralny jedyne co zrobi to zwiększy koszt najmu mieszkań
  • Odpowiedz
windows95
windows95
24.04.2025, 03:42:38
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 24.04.2025, 07:31:21 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
12.04.2025, 12:45:51
  • 1713
We wczorajszej #debata podobało mi się podsumowanie katastru od 3 mieszkania przez #biejat, że tym co martwią się o mieszkania po babci przypominam, że babcie ma się dwie, a nie dwanaście.
#nieruchomosci
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 12.04.2025, 16:11:48 via Android
  • 1
@Niebadzsmokiem ceny najmu mieszkań wzrosną tak to się skończy
  • Odpowiedz
mitchumi
mitchumi
27.03.2025, 06:19:37
  • 94
Kto by pomyślał. Filmweb, wirtualna i inne postępowe gówna w zachwycie a tu..?

#film
mitchumi - Kto by pomyślał. Filmweb, wirtualna i inne postępowe gówna w zachwycie a t...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 27.03.2025, 12:17:37 via Android
  • 0
@Yahoo_ byłem na tym filmie, I jest tak słaby jak gulczas może gulczas jest śmieszniejszy trochę
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 09.03.2025, 05:40:03
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszto
mszto 09.03.2025, 10:03:48 via Android
  • 3
@szybki_zuk szokująca to jest hipokryzja i podwójnej standardy kobiet
  • Odpowiedz
mszto
mszto 09.03.2025, 13:19:45 via Android
  • 0
@szybki_zuk a podatność na propagandę kobiet to jest niby spoko? Wybacz ale pogardliwe wyrażanie się o Polakach, że mami synki i biedaki oraz, ze brzydcy to spoko ale jak hiszpan to mamisynek i mieszka z mamusią to już ma dobre kontakty z rodzicami, sic
  • Odpowiedz
mszto
mszto 09.03.2025, 18:06:34 via Android
  • 0
@szybki_zuk wybacz ale właśnie takie argumentację i powody padają z strony kobiet, zle doswiadczenia z innymi mezczyznami przekladają na innych mężczyzn I przestań wybielać kobiety z ich s----------a
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking