Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
R0bert-

R0bert-

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27711
  • Znaleziska 5578
  • Mikroblog 22133
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 0

8

Niemcy: Kolonia i Düsseldorf chcą pozwolić na handel twardymi narkotykami

Pokaż treści 18+

Niemcy: Kolonia i Düsseldorf chcą pozwolić na handel twardymi narkotykami

Degeneracja Europy zachodniej trwa:Niemcy chcą zalegalizować handel twardymi narkotykami

red_right_hand
z
dojczland.info
dodany: 20.06.2026, 12:01:43
  • 12
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    zgnilyzachod
R0bert-
R0bert- przedwczoraj, 11:41:11 via Wykop
  • -1
@HabaHabaZutZut: To nie jest takie proste bo np. taki nafurany typ sprzeda kosę twojej matce na ulicy i co wtedy?
R0bert-
R0bert- przedwczoraj, 12:24:03 via Wykop
  • 0
@Kopacz_Rowow: To prawda, dostęp do alkoholu i nadużywanie go to również duży problem. Jedno nie wyklucza drugiego.
Wilczynski
Wilczynski
17.06.2026, 13:32:37
  • 12
#primemma Takich ludzi promuje Jóźwiak w Prime. Nasterydowany przygłup, znęca.sie nad słabszymi, nic nie umie, ustawia walki.
Wilczynski - #primemma Takich ludzi promuje Jóźwiak w Prime. Nasterydowany przygłup, ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 17.06.2026, 14:00:29 via Wykop
  • 5
@GibolXD: Total PET
  • Odpowiedz
R0bert-
R0bert- 16.06.2026, 19:59:22
  • 3
#primemma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R0bert- - #primemma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GibolXD
GibolXD
16.06.2026, 20:11:36 via Wykop
  • 0
@R0bert-: tibia 2.0
  • Odpowiedz
guavatape
guavatape
guavatape
16.06.2026, 20:19:09 via Wykop
  • 7
@R0bert-: premiera opóźnia się już o dwa i pół roku. ile biseks mówił, że wyłożył na to kasy? bańkę? półtora? to jest dopiero dywersyfikacja!
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
15.06.2026, 13:23:45
  • 3
Różnica między Tuskiem, a PiS?
Tusk jak daje obietnice, to nawet 1/3 nie zrealizował.
PiS jak dał obietnice, to zrealizował wszystko.
Dlatego jeśli dojdą do władzy, to będzie ta kwota wolna 60k, będzie ten próg podatkowy 180 tysięcy.
#polityka #takaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 15.06.2026, 14:05:55 via Wykop
  • 0
pis obieca i zrealizuje


@konto_dla_trybu_nocnego: LOL, raczej pislam obieca i ukradnie
  • Odpowiedz
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
13.06.2026, 19:54:04
  • 5
#primemma
k---a czyli c+ boi się, że dostanie karę od KRRiT, bo muran będzie skakał kozolubcy po głowie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 13.06.2026, 19:54:45 via Wykop
  • 0
@WhiskeyIHaze: Raczej muran będzie dymany jak blond lalka na kawalerskim
  • Odpowiedz
R0bert-
R0bert- 13.06.2026, 20:03:39 via Wykop
  • 0
@WhiskeyIHaze: Nie kibicuję kozolubkowi ale muran to gangrena do wypalenia
  • Odpowiedz

383

Idiokracja: Mamy 39% analfabetów funkcjonalnych

Idiokracja: Mamy 39% analfabetów funkcjonalnych

Idiokracja na pełnej. W 2023 roku 31 krajów OECD, w tym Polska, przeprowadziło nowy cykl Programu Międzynarodowej Oceny Kompetencji Dorosłych

buasinski
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 12.06.2026, 07:19:03
  • 124
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
R0bert-
R0bert- 12.06.2026, 11:29:34 via Wykop
  • 6
albo postów zawierających sarkazm


@DoktorMorela: Tu akurat rozumiem problem, szczególnie jak ktoś jest mniej lub bardziej akustyczny
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
09.06.2026, 12:40:09
  • 244
Przyznaj, nie spodziewałeś się na tagu ultra rzadkiego shiny Denaturova

#ukraina #wojna #rosja #heheszki
CzeczenCzeczenski - Przyznaj, nie spodziewałeś się na tagu ultra rzadkiego shiny Dena...

źródło: 2369

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 09.06.2026, 13:30:42 via Wykop
  • 40
shiny


@CzeczenCzeczenski: s(h)iny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
R0bert-
R0bert- 08.06.2026, 20:19:39
  • 2
#primemma "Jak nie chcesz ślubu to może minetkęu?" -- absolutne Hail Mary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 08.06.2026, 19:13:03
  • 0
#primemma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SZON MUST GO

  • ON 24.6% (15)
  • OFF 75.4% (46)

Oddanych głosów: 61

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 08.06.2026, 14:16:22
  • 8
Maja 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

#tenis #polska #sport #heheszki
R0bert- - Maja 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

#tenis #polska #sport #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

865

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Imigracja z krajów afrykańskich zaczyna przynosić pierwsze efekty demograficzne. Już około 0,14% dzieci urodzonych w Polsce ma afrykańskie matki. Nie wiadomo natomiast ile dzieci Polek ma afrykańskich ojców, a patrząc na strukturę demograficzną imigrantów w której może to być jeszcze większa liczba.

nasz_czas
z
pbs.twimg.com
dodany: 01.06.2026, 13:45:44
  • 363
  • #
    demografia
  • #
    imigranci
  • #
    afryka
  • #
    murzynkiboners
  • #
    gospodarka
  • #
    statystyka
R0bert-
R0bert- 01.06.2026, 19:02:12 via Wykop
  • 6
@rychu-nalepa: Arystokarczuk ha tfu

421

Ukrainka była w rosyjskim więzieniu: szlifowali mi zęby, wykorzystali

Ukrainka była w rosyjskim więzieniu: szlifowali mi zęby, wykorzystali

Natalija Własowa, która została uwięziona w Donbasie, opowiedziała o bestialskich torturach w rosyjskim więzieniu

PIAN--A_A--KTYWNA
z
onet.pl
dodany: 01.06.2026, 06:59:54
  • 141
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
R0bert-
R0bert- 01.06.2026, 14:03:53 via Wykop
  • 9
cywilizowanych rosjan


@turfa8: niezły oksymoron
borys211a
borys211a
01.06.2026, 13:38:57
  • 0
Brudna rita ma taki tik, że mruga oczami strasznie intensywnie.

Jest to związane z jego wypadkiem.
Podczas wakacji we Francji, jakiś ćwierć wieku temu poszedł do baru, gdzie natknął się na wyjściowe legionistów.
Z racji, że był obcokrajowcem, słabo znał język i miał długie i bujne, młodzieńcze włosy omyłkowo został przeorany przez wiecznie łysego Jace.
Jaca wtedy pierwszy raz poszedł w balet z alkoholem i zwyczajnie się pomylił co się zdarza- zmyliły go te
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 01.06.2026, 13:47:49 via Wykop
  • 5
@borys211a:
R0bert- - @borys211a:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Ziutek91
Ziutek91
Ziutek91
01.06.2026, 11:19:24
  • 5
#primemma szkoda jaya Silva, dobry chłopak był, na klatce zawsze dzień dobry mówił. Rip
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 01.06.2026, 13:07:17 via Wykop
  • 1
@Ziutek91: W klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
R0bert-
R0bert- 31.05.2026, 16:07:40
  • 2
#latwogang Jest serducho, ale rozumu brak. No i tak się kończy jak ma się dookoła samych yes-menów i bandę bałwochwalców.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RynekL
RynekL
01.06.2026, 01:17:02 via Wykop
  • 2
@R0bert-: pewnie taK
  • Odpowiedz

882

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

27 maja 2016 roku pracownik lotniska @Go_Ask_Alice opublikował słynny wpis, a mirko nawiedziła niesłychanych rozmiarów afera, która odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach i całym internecie. ( ʖ )

wigr
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 06:00:02
  • 315
  • #
    wykop
  • #
    aferasamolotowa
  • #
    samoloty
  • #
    afera
  • #
    thebestofmirko
  • #
    narkotykizawszespoko
R0bert-
R0bert- 31.05.2026, 13:42:00 via Wykop
  • 16
Przepraszam za przywilej klasowy


@jedz-brokuly: Jesteś (i będziesz) ćpunem z depresją, więc nie masz za co przepraszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R0bert-
R0bert- 31.05.2026, 13:58:46 via Wykop
  • 9
ziom, odstaw nałkotyki


@fifka85: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R0bert- - > ziom, odstaw nałkotyki

@fifka85: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: tenor

Pobierz
R0bert-
R0bert- 31.05.2026, 13:59:55 via Wykop
  • 35
@jedz-brokuly: Najlepiej to nic już nie pisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R0bert-
R0bert- 29.05.2026, 15:28:21
  • 2
Robię akurat pranie, nie mam zbyt dużego wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalzero #heheszki #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi
R0bert- - Robię akurat pranie, nie mam zbyt dużego wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalzero #he...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
29.05.2026, 15:17:02
  • 0
Jaki jest twój stosunek do prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełeńskiego?

#ukraina #wojna #europa
marcelus - Jaki jest twój stosunek do prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełeńskiego?

#uk...

źródło: 1000036635

Pobierz

Jaki jest twój stosunek do Zełeńskiego?

  • Lubię go i szanuję 27.8% (40)
  • Lubię go, ale nie szanuję 1.4% (2)
  • Jest mi obojętny 16.0% (23)
  • Nie lubię go, ale szanuję 16.7% (24)
  • Ani go nie lubię, ani nie szanuję 38.2% (55)

Oddanych głosów: 144

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 29.05.2026, 15:19:12 via Wykop
  • 6
@marcelus: Niech lepiej skupi się na gruzowaniu kacapów
  • Odpowiedz

566

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Polski rynek nieruchomości jest dziś niczym wzburzone morze, a inwestorzy płyną po nim małą i lichą łódką. Choć stopy procentowe miały spadać, a ceny stabilizować, tak rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia o własnym M. Taniej jest między innymi w Niemczech.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 11:20:00
  • 197
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
R0bert-
R0bert- 29.05.2026, 14:18:58 via Wykop
  • 2
No jak tam somsiedzi... oh wait ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
29.05.2026, 10:18:57
  • 20
Kiedy zbiórka na zakup pajączków z Mango na leczenie wad kręgosłupa wśród dzieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang #mango #telezakupymango
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert- 29.05.2026, 11:24:37 via Wykop
  • 15
@NaczelnyWoody: Nie można zapomnieć też o "detoksykujących" plastrach Aikido ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R0bert- - @NaczelnyWoody: Nie można zapomnieć też o "detoksykujących" plastrach Aikid...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
R0bert-
R0bert- 29.05.2026, 13:41:34 via Wykop
  • 2
wystarczyło powiedzieć że to amerykański produkt


@NaczelnyWoody: Dzisiaj wystarczy powiedzieć że to amerykański lek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 07.01.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking