Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
manyec

manyec

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35905
  • Znaleziska 26105
  • Mikroblog 9800
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 40

460

Przeszukanie u Łukasza Mejzy. Śledczy sprawdzają oświadczenie majątkowe

Pokaż treści 18+

Przeszukanie u Łukasza Mejzy. Śledczy sprawdzają oświadczenie majątkowe

Policja, na polecenie prokuratury, przeszukała zielonogórskie mieszkanie posła Łukasza Mejzy w Zielonej Górze - wynika …

poradnikspeleologiczny
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 26.03.2024, 11:35:53
  • 64
  • #
    polityka
  • #
    mejza
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    polska
manyec
manyec 26.03.2024, 15:57:00 via Wykop
  • -6
@2xpapanalepiku: Swoim umarzają, nieswoich gnębią, co poradzisz, za 4 lata pisowcy tym razem już im nie przepuszczą tak łatwo

1125

Bank PEKAO (ten z żubrem) zabrał mi ponad 2000 zł i nie chce oddać

Bank PEKAO (ten z żubrem) zabrał mi ponad 2000 zł i nie chce oddać

14.02 bank PEKAO pobrał mi z konta 2100 zł, w transakcji nie widnieje kategoria przelewu ani nawet konto odbiorcy. Spłaty kredytu są oznaczone odpowiednią kategorią i widnieją w harmonogramie - ta transakcja tam nie widniała. Po 40 dniach dalej nie mam odpowiedzi ze strony banku.

SzybkiBlysk
z
wykop.pl
dodany: 26.03.2024, 10:12:56
  • 186
  • #
    bank
  • #
    pekao
  • #
    afera
manyec
manyec 26.03.2024, 13:47:50 via Wykop
  • 1
Brakuje im na zobowiązania wobec frankowiczów ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manyec
manyec 26.03.2024, 15:21:25 via iOS
  • -1
@editores po bphu odziedziczyli

181

Rośnie presją przy wschodniej granicy. Armia zwiększy swoją obecność

Pokaż treści 18+

Rośnie presją przy wschodniej granicy. Armia zwiększy swoją obecność

Będziemy wzmacniać obecność wojska polskiego we wszystkich przygranicznych województwach na wschodzie. Chcę was o tym zapewnić, bo to jest nasza racja stanu - zapowiedział szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Równocześnie rząd zamierza wzmocnić mur graniczny z Białorusią.

Bobito
z
polsatnews.pl
dodany: 23.03.2024, 18:05:13
  • 68
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojskopolskie
  • #
    bialorus
  • #
    polityka
manyec
manyec 24.03.2024, 13:48:21 via Wykop
  • 9
@paramedix: jakoś siedzą cicho teraz

198

Serbia chce dywersyfikacji od Chorwacji i stawia na Rosję

Pokaż treści 18+

Serbia chce dywersyfikacji od Chorwacji i stawia na Rosję

Dywersyfikacja po Serbsku Od wielu miesięcy trwają prace koncepcyjne, których celem jest budowa rurociągu łączącego Serbię i Węgry oraz umożliwiającego dostawy ropy naftowej z Federacji Rosyjskiej poprzez Białoruś, Ukrainę i Węgry do Serbii. Inicjatywa została ogłoszona na kilka dni przed wybuchem

Bobito
z
polon.pl
dodany: 21.03.2024, 12:11:23
  • 74
  • #
    serbia
  • #
    chorwacja
  • #
    rosja
  • #
    wegry
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
manyec
manyec 22.03.2024, 09:45:15 via Wykop
  • 0
@fonderal: Kochają nie kochają, Unia ich olewa to co mają zrobić, do kogo się zwrócą? Pozostaje im tylko Rosja.

418

Poseł KO: Dopóki nie rozwiążemy sprawy aborcji, nie zajmiemy się gospodarką...

Pokaż treści 18+

Poseł KO: Dopóki nie rozwiążemy sprawy aborcji, nie zajmiemy się gospodarką...

Spór o aborcję w koalicji rządzącej przybiera na sile. - Dopóki nie skończymy etapu definitywnego rozwiązania tzw. kwestii światopoglądowych, to my nie pójdziemy do przodu. Nie zajmiemy się gospodarką, obronnością - powiedział w Polsat News poseł KO Witold Zembaczyński

RepublikaFederalnaNiemiec
z
polsatnews.pl
dodany: 15.03.2024, 08:37:55
  • 157
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
manyec
manyec 15.03.2024, 10:19:05 via Wykop
  • 3
@ufok_z_marsa: to raczej dobrze, że uwali, kompromis aborcyjny jaki jest teraz to najlepsze rozwiązanie
manyec
manyec 15.03.2024, 11:08:09 via Wykop
  • 1
@Zjadlem_Babcie: Albo można się niebzykać bezopamiętania, ewentualnie trwale zabezpieczyć spiralą, wazektomią
widmo82
widmo82
14.03.2024, 16:01:01
  • 20
#gielda #xtb #meczennicyxtb
nowe ATH: 54:45
widmo82 - #gielda #xtb #meczennicyxtb
nowe ATH: 54:45
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manyec
manyec 14.03.2024, 18:17:34 via Wykop
  • 0
@widmo82:
manyec - @widmo82:

źródło: Screenshot 2024-03-14 at 19.16.56

Pobierz
  • Odpowiedz

379

Duda najpewniej nie podpisze ustawy gwarantującej dostęp do tabletki „dzień po"

Duda najpewniej nie podpisze ustawy gwarantującej dostęp do tabletki „dzień po"

Prezydent najpewniej nie podpisze ustawy gwarantującej dostęp do tabletki „dzień po” bez recepty.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
forsal.pl
dodany: 11.03.2024, 07:56:00
  • 292
  • #
    duda
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    antynatalizm
manyec
manyec 12.03.2024, 09:09:08 via Wykop
  • 7
Po co wykopywać coś co jest spekulacją i to na główną?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

328

Prof. Adam Strzembosz krytykuje projekt ustawy aborcyjnej

Pokaż treści 18+

Prof. Adam Strzembosz krytykuje projekt ustawy aborcyjnej

Zgłoszony niedawno projekt ustawy o świadomym rodzicielstwie jest według mnie wysoce niemoralny, sprzeczny z wiedzą naukową oraz z prawami człowieka — mówi w rozmowie z KAI prof. Adam Strzembosz.

arkadiusz-kowalewski
z
onet.pl
dodany: 10.03.2024, 14:54:50
  • 395
  • #
    polska
  • #
    aborcja
  • #
    moralnosc
  • #
    zdrowie
  • #
    etyka
  • #
    nauka
manyec
manyec 11.03.2024, 15:57:01 via Wykop
  • 1
@Sphinx10: Chciałbym zauważyć że sporo ateistów jest Pro Life, nie tylko z powódek katolickich jest się przeciwnikiem aborcji.

314

Służby za PiS podsłuchiwały na rekordową skalę

Służby za PiS podsłuchiwały na rekordową skalę

Wzrost o 55 proc. bilingowania i namierzania telefonu, a podsłuchiwanych o 17 proc. – w latach 2016-2022 służby PiS intensywnie sięgały po metody inwigilacji. Sięgając po nowe, inwazyjne środki, takie jak Pegasus, służby pod rządami PiS nie zaprzestały inwigilacji z użyciem tradycyjnych metod

svenskapolzga
z
newsweek.pl
dodany: 06.03.2024, 21:49:13
  • 21
  • #
    polityka
  • #
    inwigilacja
  • #
    polska
manyec
manyec 07.03.2024, 18:38:10 via Wykop
  • 1
Rekordy to padną ale dopiero teraz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

washington
washington
28.02.2024, 08:31:26
  • 426
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manyec
manyec 28.02.2024, 10:34:14 via Wykop
  • 0
@washington: ale żenada mem, ile za niego dostaniesz kasy??
Rolnik to nie jakiś chłopek ze wsi, teraz to zwłaszcza biznesmeni i majętni ludzie, przy tym dość ciężko pracując, ogarniją dużo więcej niż przeciętny wykopek. Nie wiem jak można tego nieogarniać, no chyba że się ma 8 lat, albo tworzy się memy za pieniądze jakiś ukraińskich oligarchów
  • Odpowiedz

376

Kosiniak-Kamysz: Kontrakty z Koreą będą realizowane

Pokaż treści 18+

Kosiniak-Kamysz: Kontrakty z Koreą będą realizowane

Szef MON zapewnił we wtorek na antenie Polsat News, że kontrakty na koreańskie czołgi K2 i armatohaubice K9 będą nadal realizowane. "O ile nie wystąpią nadzwyczajne okoliczności dotyczące finansowania"

murison
z
defence24.pl
dodany: 14.02.2024, 15:51:09
  • 99
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    gospodarka
  • #
    wojskopolskie
  • #
    polska
  • #
    korea
manyec
manyec 15.02.2024, 13:42:25 via Wykop
  • 0
@h225m:

takie uroki poprzedniej władzy


ja już tęsknie
manyec
manyec 15.02.2024, 19:54:54 via iOS
  • 0
@h225m nie rozumiem, rozwiń myśl, bo jak dobrze to rozumiem to dopiero teraz tak właśnie będzie.
manyec
manyec 26.01.2024, 09:58:24
  • 0
Jak się zamyka na #xtb w #xstation zlecenie częściowe, to czy da się wybrać którą pozycje się zamyka z danego wolumenu?
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manyec
manyec
Autor
26.01.2024, 10:06:16 via Wykop
  • 0
@programistalvlhard: to wiem, ale np mam 20 różnych pozycji zakupu, to zamyka z automatu z największym zyskiem, a jakbym chciał zamknąć tę z minimalnym?
  • Odpowiedz

446

Frontex, czyli ochrona naszych granic

Pokaż treści 18+

Frontex, czyli ochrona naszych granic

Szef europejskiej ochrony granic frontex - Hans Leijtens "Nic nie moze powstrzymac ludzi przed przekroczeniem granic, potrzebujemy wiekszej otwartości na migrantow" Fajna ta unia :) Taka, niszczaca kulture europejska

YesImSzur
z
berliner-zeitung.de
dodany: 25.01.2024, 20:11:04
  • 58
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
manyec
manyec 26.01.2024, 09:06:01 via Wykop
  • 8
Nic dziwnego że PIS nie chciał ich pomocy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

831

Ił-76 rozbił się w Rosji. Na pokładzie byli ukraińscy jeńcy

Pokaż treści 18+

Ił-76 rozbił się w Rosji. Na pokładzie byli ukraińscy jeńcy

Rosyjski samolot transportowy Ił-76 rozbił się w obwodzie biełgorodzkim w Rosji. Na pokładzie - jak informuje agencja TASS, powołując się na ministerstwo obrony Rosji - "było 65 wziętych do niewoli żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy".

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 24.01.2024, 09:37:21
  • 132
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
manyec
manyec 24.01.2024, 14:54:33 via Wykop
  • 0
@Rv0000: raczej na pewno zestrzelenie, bo jest ślad na niebie, zawartość tak jak piszesz nie wiadoma.
manyec
manyec 24.01.2024, 14:58:38 via Wykop
  • 1
@andbatros: ślad po zestrzeleniu na niebie został, więc chyba jednak zestrzelony, co transportował i kto zestrzelił, nie wiadomo

526

Andrzej miał kląć i wyzywać ochronę po aresztowaniu kryminalistów u niego.

Pokaż treści 18+

Andrzej miał kląć i wyzywać ochronę po aresztowaniu kryminalistów u niego.

Prezydent miał wyzywać członków ochrony i oskarżyć ich o spisek po zatrzymaniu Wąsika i Kamińskiego u niego w Pałacu. Prezydent RP znany jest z tego, że w różnych sytuacjach bluzga. Np. gdy spóźnił się na przywitanie prezydenta USA w Rzeszowie w 2022 r. z powodu groźnej awarii swojego samolotu.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.01.2024, 10:39:24
  • 78
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    afera
  • #
    policja
  • #
    polityka
manyec
manyec 23.01.2024, 13:40:07 via Wykop
  • -4
Prawidowo, niesubordynacja i brak lojalności wobec prezydenta, powinni dostać ostrą reprymendę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staryalkus
staryalkus
23.01.2024, 07:51:12
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manyec
manyec 23.01.2024, 09:42:16 via Wykop
  • 0
@cwlmod: a mi się wydaje że Amic + środotankowanie to już w ogóle
  • Odpowiedz

352

Jak PiS donosi na Polskę w Europie. Efekt? Żaden.

Pokaż treści 18+

Jak PiS donosi na Polskę w Europie. Efekt? Żaden.

Totalna pisowska opozycja zalewa skargami maile europosłów, na ścianach, na drzwiach, nawet w ubikacjach w Parlamencie Europejskim pojawiają się naklejki o "więźniach politycznych Tuska". Europoseł "Melex" Karski: "my tylko informujemy".

Takiseprzecietniak
z
natemat.pl
dodany: 22.01.2024, 07:19:38
  • 48
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
manyec
manyec 22.01.2024, 15:57:42 via Wykop
  • 5
@Lord_Apatii_i_Depresji: np. w Warszawie mieli 300 tys. głosów, to prawie cały Lublin

422

Handel w niedziele. Kasjerki grożą odejściem, dyskonty w trudnej sytuacji - Bizn

Handel w niedziele. Kasjerki grożą odejściem, dyskonty w trudnej sytuacji - Bizn

Handel w niedziele budzi kontrowersje. Choć wielu Polaków uważa, że zmiany są potrzebne, to kasjerki i kasjerzy wyrażają niezadowolenie. Część z pracowników grozi nawet zwolnieniem.

dzieju41
z
biznes.interia.pl
dodany: 18.12.2023, 15:26:13
  • 433
  • #
    polska
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
manyec
manyec 19.12.2023, 10:06:39 via Wykop
  • -5
U nas w narodzie zawsze się idzie po bandzie i zero kompromisu, albo sklepy zamknięte albo otwarte, a nie można byłoby zrobić np co drugą niedzielę, albo co trzecią handlową?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manyec
manyec 11.12.2023, 11:52:17
  • 0
Jak to możliwe że firmom opłaca się sprzedawać na #allegro?!!
przy sprzedaży asortymentu np 65 zł allegro pobiera 7.19 prowizji 1 zł tranzakcji 0.28 zł Pauy 1.89 przesyłki SMART zjadając przy tym większą część marży. Przecież to jest 16 % ceny całkowitej, K@#$%
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbyslaw33
zbyslaw33
11.12.2023, 12:00:52 via Wykop
  • 0
@manyec: Bo 16% z 65 zł to mniej niż "normalny" koszt wysyłki paczkomatem dla biznesu (12,13 zł)?
Poza tym, allegro dla kupujących jest wygodne. Wszystko w jednym miejscu, "darmowa" wysyłka, bezpieczeństwo zakupów.
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
11.12.2023, 12:25:58 via Wykop
  • 0
Przecież to jest 16 % ceny całkowitej,


@manyec: dodaj sobie te 16% do 65 zł a klient i tak kupi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 24
  • Strona 6 z 24
  • >

Marcin

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking