Wykopki rzuciły się linczując żonę @alkoJezus Sam autor zarzucał jej zdradę, wyprany od tiktoka mózg, osobę trzecią. Szkoda, że nikt nie pokusił się o sprawdzenie postów OPa - nie trzeba było nawet daleko grzebać. Dosłownie ostatni wpis przed tym zalinkowanym dotyczył zmagań z chorobą alkoholową.
Kiedy napisałem mu, że przecież zona nie raz prosiła go, żeby zaczął się leczyć i poszedł na odwyk, to usunął mój post
@lezese: I Ty publicznie będziesz teraz prowadził na internecie na portalu wykop.pl przepychankę internetową tematami rodzinnymi, prywatnymi z osobą, która uważasz, że jest chora na schizofrenię, tak? Licztysz, że coś dobrego z tego wyniknie, czy świadomie w pełni robisz taką szopkę, żeby go zaszczuć jeszcze bardziej? Ty się zastanów. z fartem
@tyrytyty: Rozwala mnie, jak niektórzy zrobią najbardziej skomplikowanego fikołka, żeby tylko wyszło, że coś jest winą kobiety. A kiedy kobieta coś odwali, to nigdy nie widzę komentarzy stwierdzających, że przecież facet widział, z kim się wiąże, tylko też jest pojazd po babie.
@wykopyrek: też nie wiesz, czy masz rację. jak każdy głupek po przeczytaniu niemainstreamowej opinii uznałeś ją za jedyną prawdę, bo odkrytą samodzielnie. fenomen filmów z żółtymi napisami.
Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, których piesek dotykał nosem węsząc wcześniej na spacerze, a teraz liże po rękach panią podającą klientom pieczywo?
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia. Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
to już samica żółwia skórzastego mniej się napoci czołgając tonę karapaksu po plaży gdzie złoży jaja, niż para dzieciorobów polusów żeby przekazać swoje chore, polackie geny
Tyle lat minęło, a tusk dalej popełnia te same błędy za które stracił władzę. Pogarda dla zwykłych ludzi, robienie dobrze dla pseudo elyt z warszafki xD Zwykły Janusz Schabowski na pewno się ucieszy, że mu nie podwyższą emerytury, albo nie podniosą kwoty wolnej, ale za to jakiś grajek śpiewający dla kleszczy w rowie dostanie "darmową" emeryturę z jego składek xD #polityka #bekazlewactwa
no masz rację, bardzo brakuje tych rzeczy... tym bardziej, że przez 13 lat to wszystko cały czas było i nagle nie ma.
@lubie-sernik: spokojnie, za niedługo będziesz kolejnym białym tłuściochem z chudą, młodą azjatką i kryzysem egzystencjonalnym, kiedy dojdzie do ciebie, że spuszczenie się to jednak nie było to, a konia mogłeś zwalić w swoim obecnym wypierdowie
Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.
Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.
Wykopki rzuciły się linczując żonę @alkoJezus
Sam autor zarzucał jej zdradę, wyprany od tiktoka mózg, osobę trzecią. Szkoda, że nikt nie pokusił się o sprawdzenie postów OPa - nie trzeba było nawet daleko grzebać. Dosłownie ostatni wpis przed tym zalinkowanym dotyczył zmagań z chorobą alkoholową.
Kiedy napisałem mu, że przecież zona nie raz prosiła go, żeby zaczął się leczyć i poszedł na odwyk, to usunął mój post
Pijcie za mnie kompot
#zwiazki #rozwod
źródło: alkus
PobierzLicztysz, że coś dobrego z tego wyniknie, czy świadomie w pełni robisz taką szopkę, żeby go zaszczuć jeszcze bardziej?
Ty się zastanów.
z fartem