Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lezese

lezese

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1420
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 1394
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
lezese
lezese 20.06.2026, 13:33:47
  • 41
W nawiązaniu do wpisu: https://wykop.pl/wpis/86569939/taki-oto-prezent-dostalem-od-malzonki-na-40-urodzi

Wykopki rzuciły się linczując żonę @alkoJezus
Sam autor zarzucał jej zdradę, wyprany od tiktoka mózg, osobę trzecią. Szkoda, że nikt nie pokusił się o sprawdzenie postów OPa - nie trzeba było nawet daleko grzebać. Dosłownie ostatni wpis przed tym zalinkowanym dotyczył zmagań z chorobą alkoholową.

Kiedy napisałem mu, że przecież zona nie raz prosiła go, żeby zaczął się leczyć i poszedł na odwyk, to usunął mój post
@alkoJezus +1394
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
więcej
lezese - W nawiązaniu do wpisu: https://wykop.pl/wpis/86569939/taki-oto-prezent-dosta...

źródło: alkus

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
20.06.2026, 13:43:05 via Wykop
  • 5
@lezese: I Ty publicznie będziesz teraz prowadził na internecie na portalu wykop.pl przepychankę internetową tematami rodzinnymi, prywatnymi z osobą, która uważasz, że jest chora na schizofrenię, tak?
Licztysz, że coś dobrego z tego wyniknie, czy świadomie w pełni robisz taką szopkę, żeby go zaszczuć jeszcze bardziej?
Ty się zastanów.
z fartem
  • Odpowiedz
choochoomotherfucker
choochoomotherfucker
20.06.2026, 17:36:25 via Wykop
  • 8
@tyrytyty: Rozwala mnie, jak niektórzy zrobią najbardziej skomplikowanego fikołka, żeby tylko wyszło, że coś jest winą kobiety. A kiedy kobieta coś odwali, to nigdy nie widzę komentarzy stwierdzających, że przecież facet widział, z kim się wiąże, tylko też jest pojazd po babie.
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
13.06.2026, 07:02:12
  • 442
#humorobrazkowy
HardWax - #humorobrazkowy

źródło: main_15wzgl_dy_religijne_przede_wszystkim

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 13.06.2026, 10:28:45 via Wykop
  • 3
@wykopyrek: też nie wiesz, czy masz rację. jak każdy głupek po przeczytaniu niemainstreamowej opinii uznałeś ją za jedyną prawdę, bo odkrytą samodzielnie. fenomen filmów z żółtymi napisami.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
02.06.2026, 07:05:25
  • 546
Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, których piesek dotykał nosem węsząc wcześniej na spacerze, a teraz liże po rękach panią podającą klientom pieczywo?

Smacznego i dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #warszawa #truestory
WielkiNos - Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, któryc...

źródło: 1000131277

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 02.06.2026, 11:02:27 via Wykop
  • 2
chwila w cieniu i znów można aktywować konto ruskiego trolla do podburzania społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 02.06.2026, 09:33:40 via Wykop
  • 5
to już samica żółwia skórzastego mniej się napoci czołgając tonę karapaksu po plaży gdzie złoży jaja, niż para dzieciorobów polusów żeby przekazać swoje chore, polackie geny
lezese - to już samica żółwia skórzastego mniej się napoci czołgając tonę karapaksu p...

źródło: zolwica

Pobierz
  • Odpowiedz
lezese
lezese 02.06.2026, 10:18:01 via Wykop
  • 7
@Wojciech_Skupien: Gratulacje, niech wasza postawa i determinacja będzie dobrym przykładem, że w życiu nie liczy się tylko JA.


@dzieju41: przecież to jest właśnie największy przykład ego jaki może być XD ch*j, że mamy jakiś problem, który może wpłynąć na zdrowie dziecka
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
27.05.2026, 13:45:43
  • 156
Tyle lat minęło, a tusk dalej popełnia te same błędy za które stracił władzę. Pogarda dla zwykłych ludzi, robienie dobrze dla pseudo elyt z warszafki xD Zwykły Janusz Schabowski na pewno się ucieszy, że mu nie podwyższą emerytury, albo nie podniosą kwoty wolnej, ale za to jakiś grajek śpiewający dla kleszczy w rowie dostanie "darmową" emeryturę z jego składek xD
#polityka #bekazlewactwa
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 27.05.2026, 15:33:29 via Wykop
  • 6
@marv0oo: pogardy dla prawaków i przygłupów jest za mało
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
26.05.2026, 21:07:32
  • 23
Zastanawia mnie fakt, że niektórzy przeżywają rozstanie z partnerem przez kilka lat.

Jak to możliwe, żeby po takim czasie nadal tęsknić czy żałować, że związek się skończył?

Przecież to jest nienormalne chyba.
Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 26.05.2026, 23:08:03 via Wykop
  • 1
no masz rację, bardzo brakuje tych rzeczy... tym bardziej, że przez 13 lat to wszystko cały czas było i nagle nie ma.


@lubie-sernik: spokojnie, za niedługo będziesz kolejnym białym tłuściochem z chudą, młodą azjatką i kryzysem egzystencjonalnym, kiedy dojdzie do ciebie, że spuszczenie się to jednak nie było to, a konia mogłeś zwalić w swoim obecnym wypierdowie
  • Odpowiedz
kaoen9
kaoen9
24.05.2026, 21:47:58
  • 2
#polityka #bekazlewactwa
Przyszły prezydent Krakowa.
kaoen9 - #polityka #bekazlewactwa
Przyszły prezydent Krakowa.

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 24.05.2026, 21:51:49 via Wykop
  • 4
@kaoen9: twojej starej
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
24.05.2026, 21:34:20
  • 4
#polska #warszawa dwugodzinny prezydent
#krakow dwuletni prezydent
Xdd
#polityka
#wybory
#referendumkrk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 24.05.2026, 21:43:50 via Wykop
  • 4
@Matpiotr: i prawak, debil na zawsze
  • Odpowiedz

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
lezese
lezese 24.05.2026, 11:21:12 via Wykop
  • 3
w takim krótkim tytule piszesz z błędami i losową konsekwencją używania dużych liter. udar?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

456

Gdy lewica spotyka sie z własnym postulatami

i one doprowadzają do ich własnego nieszczęścia. Najlepsze jest to, ze i tak sie nie naucza na własnych błędach.

ni0bi
z
x.com
dodany: 10.05.2026, 08:28:13
  • 60
  • #
    praca
  • #
    lewica
  • #
    popis
  • #
    polska
  • #
    konfederacja
lezese
lezese 10.05.2026, 17:23:35 via Wykop
  • 6
jesteś ruskim trollem, że każdy twój post ma taką składnię?
qoop
qoop
08.05.2026, 22:03:42
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 08.05.2026, 22:04:16 via Wykop
  • 4
@qoop: i jak sobie radzisz bez uchwytu
  • Odpowiedz
Fskrufskru
Fskrufskru
06.05.2026, 18:45:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 06.05.2026, 18:53:35 via Wykop
  • 1
@Fskrufskru: żryj mniej
  • Odpowiedz
faen0
faen0
04.05.2026, 05:22:22
  • 135
Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.

Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.

Działa
faen0 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzy...

źródło: dashboard

Pobierz
  • 328
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lezese
lezese 04.05.2026, 13:02:16 via Wykop
  • 1
@faen0: ktoś z takim autyzmem powinien zostać przy fotografowaniu pociągów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking