Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lanoly
lanoly

lanoly

Dołączył 13 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2183
  • Znaleziska 1368
  • Mikroblog 815
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

321

Sprzątali po powodzi. Znaleźli fortunę ukrytą w worku

Pokaż treści 18+

Sprzątali po powodzi. Znaleźli fortunę ukrytą w worku

Podczas usuwania skutków powodzi w Stroniu Śląskim żołnierze WOT znaleźli worek na śmieci, w którym ukryta była spora suma pieniędzy w obcej walucie. O niecodziennym znalezisku poinformowano policję, która zabezpieczyła gotówkę.

rybak_fischermann
z
polsatnews.pl
dodany: 12.10.2024, 21:38:54
  • 145
  • #
    powodz
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    dolnyslask
lanoly
lanoly
lanoly 13.10.2024, 13:58:15 via Wykop
  • 0
@Pawel-PRC: ale wiesz że tamtego zami wydali żeby go wywalić ze swoich szeregów?

445

Ponad 400 ton złota w rezerwach NBP. Tylko 10 krajów na świecie ma więcej

Ponad 400 ton złota w rezerwach NBP. Tylko 10 krajów na świecie ma więcej

"NBP zgromadził 420 ton złota (...). Dążymy do tego, aby 20 proc. rezerw walutowych było w złocie" - poinformował w czwartek Adam Glapiński. Prezes NBP podał także najnowsze dane o inflacji. "Do końca tego roku inflacja konsumencka może być w przedziale 4,5-5 proc." - powiedział.

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 04.10.2024, 03:10:53
  • 199
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    zloto
  • #
    pieniadze
lanoly
lanoly
lanoly 04.10.2024, 15:02:57 via Wykop
  • 2
@brakslow: albo żydom jako zaliczka za złoty pociąg.

304

Ceny papierosów w górę. Zdrożeją kilka razy

Ceny papierosów w górę. Zdrożeją kilka razy

Zapowiada się wyraźna podwyżka cen papierosów i innych wyrobów tytoniowych. Zmianę będzie można odczuć na początku 2025 roku, paczka papierosów będzie kosztowała wówczas średnio dwa złote więcej, a w 2027 będzie trzeba za nią zapłacić prawie 30 zł. Nowe stawki nie ominą też wkładów do podgrzewaczy..

szyna352
z
polsatnews.pl
dodany: 02.10.2024, 08:08:41
  • 179
  • #
    polska
  • #
    papierosy
  • #
    palenie
  • #
    epapierosy
  • #
    nikotyna
  • #
    zdrowie
lanoly
lanoly
lanoly 03.10.2024, 03:29:39 via Wykop
  • 7
@Tomek3322: spoko nie jesteś sam, ja też tobą gardzę.

310

Kościół przeprasza za nadużycia. "Wykorzystywaliśmy maluczkich i ubogich"

Pokaż treści 18+

Kościół przeprasza za nadużycia. "Wykorzystywaliśmy maluczkich i ubogich"

Mea culpa Kościoła za nadużycia seksualne zabrzmiało we wtorek wieczorem podczas czuwania pokutnego w bazylice Świętego Piotra pod przewodnictwem papieża Franciszka. "Prosimy o przebaczenie, odczuwając wstyd" za ten "straszliwy grzech"

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 02.10.2024, 02:06:18
  • 117
  • #
    papiez
  • #
    franciszek
  • #
    katolicyzm
  • #
    kosciol
  • #
    religia
  • #
    chrzescijanstwo
lanoly
lanoly
lanoly 02.10.2024, 13:54:40 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyArbuz: same religie jako takie to nie ścierwo a coś czego ludzie potrzebowali i potrzebują od tysięcy lat. Natomiast wykorzystywanie Religi do niecnych czynów zasługuje na najwyższe potępienie, a tam gdzie trzeba więzienie czy nawet karę śmierci.
drobne_na_taryfe
drobne_na_taryfe
01.10.2024, 15:32:28
  • 640
Łosoś ze szpinakiem w domowym cieście francuskim, karmelizowana brukselka i prosta sałatka. Przekrój w komciu
#gotujzwykopem
drobnenataryfe - Łosoś ze szpinakiem w domowym cieście francuskim, karmelizowana bruk...

źródło: 1000012557

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 02.10.2024, 08:50:02 via Wykop
  • 0
@drobne_na_taryfe: poproszę do dokładny przepis.
  • Odpowiedz

239

Iran wystrzelil rakiety balistyczne na Izrael

Pokaż treści 18+

Iran wystrzelil rakiety balistyczne na Izrael

Korespondent wojenny fox news potwierdza ze otrzymal informacje z Izraelskiej armii ze Iran wystrzelil setki rakiet balistyczne skierowanych na tel aviv. Rakiety maja byc miedzy innymi skierowane na siedzibe mossadu.

Dorodny_Wieprz
z
x.com
dodany: 01.10.2024, 16:49:36
  • 105
  • #
    wojna
  • #
    swiat
lanoly
lanoly
lanoly 02.10.2024, 04:12:05 via Wykop
  • 0
@panpromo09: dla mnie jak ktoś broni Żydów nie jest żadnym bohaterem.
lanoly
lanoly
lanoly 30.09.2024, 11:39:10
  • 1
Cześć, wybieramy się niebawem z przyjaciółmi na jednodniową wycieczkę do Lublina. Może ktoś polecić jakiegoś przewodnika, który ma wiedzę nie tylko zaczerpniętą z wiki. Nie boi się pytań i stara się na nie odpowiadać, z poczuciem humoru. Z góry dzięki.

#lublin
#turystyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly
Autor
30.09.2024, 11:53:11 via Wykop
  • 1
@mieszanamieszana: Jedziemy na jeden dzień, więc przewodnika wolałbym zamówić przed przyjazdem.
  • Odpowiedz

36

Za brak polisy OC można pójść z torbami

Za brak polisy OC można pójść z torbami

Rzecznik Praw Obywatelskich interweniował w sprawie zbyt wysokich i niezaskarżalnych kar za brak komunikacyjnego ubezpieczenia OC. Ministerstwo Finansów tłumaczy, że każda sprawa traktowana jest indywidualnie i kary często są uchylane

konto usunięte
z
prawo.pl
dodany: 13.09.2024, 08:23:33
  • 23
  • #
    prawo
  • #
    kierowcy
  • #
    finanse
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    oc
  • #
    motoryzacja
lanoly
lanoly
lanoly 19.09.2024, 19:10:37 via Wykop
  • 0
@paw1470: a nie lepiej zamiast kary za brak OC wykupić losowo OC i obciążyć kosztami właściciela auta? No ale tu nie o to chodzi, bo wtedy, bądź co bądź prywatny fundusz nie zgarnie kasy. A kary są ogromne, ja zapłaciłem 30 krotność ceny OC
lanoly
lanoly
lanoly 19.09.2024, 19:20:34 via Wykop
  • 0
@EliG: powinno być tak, że jak ktoś nie wykupi to ma losowo wykupione z automatu i jest obciążony składka. A nie jakaś kara przychodzi po kilku miesiącach a ubezpieczenia nadal brak.
lanoly
lanoly
lanoly 30.09.2024, 08:28:18 via Wykop
  • 0
@paw1470: Głupoty gadasz nie miałem ani wypadku ani kontroli. Nie przedłużyłem ubezpieczenia przyczepki którą jeżdżę raz w roku i zawsze sprawdzam przed wyjazdem jej dokumenty. Okazało się że polisa wygasła, to poszedłem kupić nową, a fundusz gwarancyjny po dwóch miesiącach przysłał mi pismo z olbrzymią karą. Dodam że kara nie powoduje wykupienia ubezpieczenia.

562

Szwedzkie media: "Potrzebujemy więcej imigrantów"

Pokaż treści 18+

Szwedzkie media: "Potrzebujemy więcej imigrantów"

Szwecja potrzebuje więcej imigrantów, w przeciwnym razie krajowi grozi sześciodniowy tydzień pracy "dla wszystkich" - do takich wniosków dochodzą szwedzkie media (Expressen). "Rzeczywistość społeczna wymaga: większej imigracji, łatwiejszych przepisów azylowych, większej liczby dzieci..."

Szewczenko
z
samnytt.se
dodany: 17.09.2024, 17:52:38
  • 142
  • #
    europa
  • #
    szwecja
  • #
    imigranci
  • #
    multikulti
  • #
    bekazlewactwa
lanoly
lanoly
lanoly 18.09.2024, 07:03:53 via Wykop
  • 0
@watanuki: o nie prawda bo zdarza się że ktoś z nich pracuje.

3221

Jest śledztwo prokuratury w sprawie przerwania wałów w Jeleniej Górze

Jest śledztwo prokuratury w sprawie przerwania wałów w Jeleniej Górze

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze poinformowała o wszczęciu śledztwa w sprawie przerwania w dniu 15 września w Cieplicach w Jeleniej Górze wałów przeciwpowodziowych poprzez wykopanie przepustu przy użyciu koparki.

Szewczenko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 17.09.2024, 08:01:19
  • 255
  • #
    polska
  • #
    jeleniagora
  • #
    powodz
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
lanoly
lanoly
lanoly 17.09.2024, 09:17:32 via Wykop
  • 0
@8gwiazdek: no złamał prawo.

5576

Dziś mija rok odkąd Sebastian Majtczak zabił 3 osoby na A1.

Dziś mija rok odkąd Sebastian Majtczak zabił 3 osoby na A1.

16 września 2023 roku na autostradzie A1 doszło do wypadku w którym Sebastian Majtczak zabił 3 osoby po czym uciekł do Dubaju.

povertybench
z
radiolodz.pl
dodany: 16.09.2024, 06:36:39
  • 176
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    a1
lanoly
lanoly
lanoly 16.09.2024, 07:20:04 via Wykop
  • 103
wykopie za każdym razem
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5263

Jedziesz sobie z rodziną, a kolejny Sebuś cię zabija.

Jedziesz sobie z rodziną, a kolejny Sebuś cię zabija.

Arteon z pijaną patolą drogową taranuje auto czteroosobowej rodziny, ojciec ginie, a z patoli nikt się nie przyznaję do kierowania. Takie tam, normalne zachowania na polskich drogach.

jan_kowalski_2000
z
brd24.pl
dodany: 15.09.2024, 17:27:06
  • 570
  • #
    wypadek
  • #
    polskiepato
  • #
    polskiedrogi
lanoly
lanoly
lanoly 16.09.2024, 05:20:31 via Wykop
  • 0
@vidic15: aha to jak mam firmę wynajmująca auta, ......
gassan021
gassan021
15.09.2024, 11:22:06
  • 1285
#powodz w kraju. Ludzi zalewa. A Dudu bawi się na dożynkach XDDD

#duda #prezent #dudu
gassan021 - #powodz w kraju. Ludzi zalewa. A Dudu bawi się na dożynkach XDDD 

#duda ...

źródło: temp_file3404223215281493537

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 15.09.2024, 17:09:27 via Wykop
  • 0
@gassan021: a co ma robić, jechać tam i się lansować?
  • Odpowiedz
slkt
slkt
slkt
12.09.2024, 10:59:01
  • 1025
Garść informacji dla zabetonowanych głów:

1. Wprowadzenie podatku od pustostanu powinno iść w parze z regulacją kwestii nieuczciwych wynajmujących.

2. Nikt nie każe Ci wynajmować Twojego pustostanu. Możesz zapłacić podatek i wszystko będzie git. Możesz też go sprzedać.

3.
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 12.09.2024, 17:02:39 via Wykop
  • 0
@slkt: jak ktoś ma więcej niż jeden samochód to też powinien płacić dodatkowe podatki bo przecież może tylko jednym jeździć w danym momencie. To samo z ubraniami a właściwie to wszystko powinno być na kartki i podatki powinny być wyższe.
  • Odpowiedz

630

Wojna o system kaucyjny. Dotkliwy cios w projekt ministry z Lewicy

Wojna o system kaucyjny. Dotkliwy cios w projekt ministry z Lewicy

Tak jak piszę od lat. System kaucyjny to przekręt NIE MAJĄCY NIC WSPÓLNEGO Z EKOLOGIA. zostaniemy okradzeni na miliardy.

editores
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.09.2024, 02:56:58
  • 165
  • #
    kaucje
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    przekret
  • #
    oszustwo
  • #
    lewica
lanoly
lanoly
lanoly 02.09.2024, 10:47:39 via Wykop
  • 2
@Afrobiker: przypomina ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny
lanoly
lanoly
lanoly 02.09.2024, 15:57:20 via Wykop
  • -1
@sylwke3100: poproszę źródło tych analiz.
belfegorrrr
belfegorrrr
belfegorrrr
30.08.2024, 07:29:57
  • 1914
#sasiedzi nie wiedziałem, że powoduje wzajemną dezorganizację parkując na ogólnodostępnym miejscu na parkingu wspólnoty xd
belfegorrrr - #sasiedzi nie wiedziałem, że powoduje wzajemną dezorganizację parkując ...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lanoly
lanoly
lanoly 30.08.2024, 10:47:40 via Wykop
  • 1
@zdrajczyciel: heh, już wiem czym się kierują ludzie którzy kupują auto i zaparkuja i tak stoi obsrane kilka lat w jednym miejscu. pewnie tradycja w rodzinie.
  • Odpowiedz

873

Psy mężczyzny rzuciły się na policjantkę. Właściciel z ras wymienia tylko pudla.

Pokaż treści 18+

Psy mężczyzny rzuciły się na policjantkę. Właściciel z ras wymienia tylko pudla.

Niepopularna opinia, ale policjanci mają tu rację.

SaintWykopek
z
streamable.com
dodany: 26.08.2024, 12:36:00
  • 255
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
  • #
    psy
  • #
    pitbull
  • #
    zwierzeta
lanoly
lanoly
lanoly 26.08.2024, 15:48:46 via Wykop
  • 1
@felek-sdfsdf: właściciel psa ma zapewnić bezpieczeństwo innym . Jednym z środków jest kaganiec. Skoro pies ugryzł tzn środki nie były wystarczające. gdyby był kaganiec nie doszłoby do ugryzienia. reasumując w tym przypadku kaganiec powinien być.
lanoly
lanoly
lanoly 26.08.2024, 18:25:59 via Wykop
  • 1
@Bordomir: a wiesz że takiego amstaffa to możesz rozdrażnić tym że korzystasz z tego samego chodnika? i wtedy też będziesz sam sobie winny?
lanoly
lanoly
lanoly 27.08.2024, 11:17:17 via Wykop
  • 0
@Bordomir: policja,wojsko i straż pożarna ma chronić obywateli przed twoim psem? ktoś kto ma więcej niż 2 szare komórki rozumie kontekst.

1332

Maczeta w głowę dla klienta Nowe Info od Doktora Szarpanki

Maczeta w głowę dla klienta Nowe Info od Doktora Szarpanki

Wszystko dobrze operacja się udała!

Marvel7
z
youtube.com
dodany: 23.08.2024, 16:14:23
  • 472
  • #
    szarpankizzyciem
  • #
    youtube
  • #
    polskiyoutube
lanoly
lanoly
lanoly 23.08.2024, 19:01:05 via Wykop
  • 135
@dwie_szopy_jackson: ja kiedyś poszedłem do baru z dwoma kumplami na p--o. W barze pusto, kończymy pierwsze p--o, podjeżdża auto wychodzi 6 osób z pałami i nas tłuką kopią pałują ot tak bez powodu. Pewnie nie uwierzysz. po tygodniu ktoś mi powiedział że to przyjezdni i remontują pałacyk w okolicy. dzień wcześniej któryś z lokalsow pobił jednego z nich. tak czy siak my dostaliśmy za niewinność a z typami nie zetknąłem
lanoly
lanoly
lanoly 23.08.2024, 19:53:26 via Wykop
  • 27
@dwie_szopy_jackson: ja nigdzie nie twierdzę że miałem takie same obrażenia. Piszę tylko, że dostaliśmy konkretny łomot z kopaniem po głowie włącznie, zupełnie za niewinność i niespodziewanie. a ty się p------------z że nie miałem operacji mózgu. nie wiem o c--j ci chodzi

325

Co dalej ze 180 czołgami z Korei? Umowa bez podpisu

Pokaż treści 18+

Co dalej ze 180 czołgami z Korei? Umowa bez podpisu

Wbrew zapowiedziom umowa na kolejne dostawy nie zostanie podpisana szybko; pod znakiem zapytania są też plany produkcji czołgów K2 w Polsce informuje w piątek "Rzeczpospolita".

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 23.08.2024, 06:24:01
  • 118
  • #
    czolgi
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    armia
  • #
    korea
lanoly
lanoly
lanoly 23.08.2024, 15:12:23 via Wykop
  • 0
@kotkameleon: ograniczenie się do jednego dostawcy który potem dyktuje ceny jakie chce wg ciebie jest lepszym rozwiązaniem?

305

Zełenski chce powrotu obywateli na Ukrainę. Stanowcze "nie"

Pokaż treści 18+

Zełenski chce powrotu obywateli na Ukrainę. Stanowcze "nie"

Prezydent Wołodymyr Zełenski zaapelował do przywódców krajów, do których po wybuchu wojny wyemigrowali Ukraińcy. Przywódca zaatakowanego przez Rosję kraju chciał prosić ich, by jego rodacy w wieku poborowym zostali wysłani z powrotem do ojczyzny.

Mav_M
z
polsatnews.pl
dodany: 21.08.2024, 07:42:59
  • 165
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ukrainainfo
  • #
    ukrainanafroncie
lanoly
lanoly
lanoly 21.08.2024, 15:20:37 via Wykop
  • 1
@damienbudzik: on tam został a nie wiadomo było jak to się wszystko potoczy, nasi jak by wybuchła wojna to by już wcześniej byli rządem na uchodźstwie. reasumując tak w tym zakresie można go uznać za bohatera lepszy on niż banderowcy.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking