Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kitq

kitq

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13239
  • Znaleziska 301
  • Mikroblog 12938
  • Obserwujący 56
  • Obserwowane 31

830

Podwyżka cen piwa będzie dramatyczna! „Więcej niż na przestrzeni ostatnich...

Pokaż treści 18+

Podwyżka cen piwa będzie dramatyczna! „Więcej niż na przestrzeni ostatnich...

Ministerstwo Finansów zapowiedziało 10-proc. podwyżkę akcyzy zarówno na piwo, jak i mocne napoje spirytusowe. Piwo zostanie dotknięte tą podwyżką bardziej, ponieważ akcyza wzrośnie nie o 10, ale łącznie o 14 proc. Z kolei w latach 2023–2027 stawka akcyzy na alkohol będzie rosła co roku o 5 proc.

ssakul
z
fakt.pl
dodany: 24.10.2021, 10:21:59
  • 195
  • #
    polska
  • #
    piwo
  • #
    alkohol
  • #
    podatki
  • #
    pis
  • #
    pieniadze
kitq
kitq 24.10.2021, 10:49:09
  • 158
Kopyr będzie zły.
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

239

Polska wysłała transport humanitarny na granicę z Białorusią

Polska wysłała transport humanitarny na granicę z Białorusią

"Na prośbę prezydenta Andrzeja Dudy na Białoruś została wysłana pomoc humanitarna. Prezydent apeluje do władz Białorusi o przyjęcie tej pomocy oraz apeluje o rozsądek i humanitarne traktowanie ludzi, którzy utknęli na granicy" - przekazała minister w kancelarii prezydenta Bogna Janke....

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 23.10.2021, 10:57:13
  • 112
  • #
    polska
  • #
    bialorus
kitq
kitq 24.10.2021, 10:33:07
  • -1
@N3su: Ołów to sobie sam zaaplikuj, nasza ojczyzna bardziej na tym skorzysta

1010

Zakaz Wi-Fi w szkołach i szpitalach? Do Sejmu wpłynęła petycja.

Zakaz Wi-Fi w szkołach i szpitalach? Do Sejmu wpłynęła petycja.

Po samorządowej walce z siecią 5G przyszedł czas, by zająć się kolejnym wrogiem – Wi-Fi. Do Sejmu wpłynęła Petycja ws. ochrony dzieci oraz ludzi osłabionych przed szkodliwym wpływem na ich zdrowie sztucznego promieniowania mikrofalowego. (+powiązane)

konto usunięte
z
dobreprogramy.pl
dodany: 23.10.2021, 20:00:11
  • 354
  • #
    polska
  • #
    wifi
  • #
    szkola
  • #
    internet
kitq
kitq 24.10.2021, 10:28:37
  • -2
Ja zakładam foliową czapeczkę i żadne promieniowanie mi nie straszne ¯\_(ツ)_/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

922

Trwa petycja o przywrócenie zakazu wstępu dla mężczyzn do sauny

Trwa petycja o przywrócenie zakazu wstępu dla mężczyzn do sauny

Zakaz ten dotyczyć ma każdego wtorku miesiąca. Wrocławski aquapark w 2020 roku w wyniku pandemii wycofał tzw. damskie wtorki z powodu niskiej frekwencji na saunach. Brak zakazu wstępu dla mężczyzn został utrzymany. Trwa petycja aby wprowadzić go ponownie.

sildenafil
z
podpisz.to
dodany: 03.10.2021, 08:24:02
  • 220
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    polska
  • #
    feminizm
  • #
    sauna
kitq
kitq 03.10.2021, 13:47:21
  • -6
78 podpisów, rzeczywiście jest o co kręcić aferę...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kitq
kitq 03.10.2021, 14:53:31
  • -2
@bropek: Słowa trochę na wyrost, jeżeli chodzi o wstęp do sauny ¯\_(ツ)_/¯
kitq
kitq 03.10.2021, 16:59:49
  • -2
@bropek: dlatego napisałem:

jeżeli chodzi o wstęp do sauny

743

Zbyt dużo płatnych platform streamingowych. „Frustracja odbiorców rośnie”

Zbyt dużo płatnych platform streamingowych. „Frustracja odbiorców rośnie”

Tylko w przyszłym roku na bardzo zatłoczonym polskim rynku zadebiutują trzy platformy streamingowe światowych gigantów. Amerykanie już narzekają na zbyt wiele tego typu usług. W rozmowie z Wirtualnemedia.pl eksperci kreślą scenariusze na przyszłość serwisów OTT w Polsce.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 02.10.2021, 08:36:03
  • 310
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
kitq
kitq 03.10.2021, 16:56:57
  • 0
Kiedyś bańka pęknie i gros tych serwisów przestanie istnieć.
Ale na razie, skoro powstają, znaczy że się opłaca je utrzymywać.
Sam nie wyobrażam sobie płacenia stałego abonamentu za wszystkie z tych serwisów, dlatego kupuje się subskrypcje na 1-2 miesiące, ogląda to co cię interesuje i przechodzi na inną platformę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

599

Sztuczna inteligencja "mówi", że obraz Rubensa to fałszywka

Sztuczna inteligencja "mówi", że obraz Rubensa to fałszywka

Do takiego samego wniosku doszła polska badaczka.

Zlychomikzjecie
z
komputerswiat.pl
dodany: 29.09.2021, 09:26:24
  • 157
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    nauka
  • #
    historia
kitq
kitq 29.09.2021, 22:17:47
  • 3
Szkoda, że nie ma informacji na jakiej podstawie algorytm uznał obraz za falsyfikat.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

565

Bunt w szkole w Radzyminie. Tak uczniowie zareagowali na wizytę Czarnka

Bunt w szkole w Radzyminie. Tak uczniowie zareagowali na wizytę Czarnka

Premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem edukacji Przemysławem Czarnkiem odwiedzili przed kilkoma dniami liceum w Radzyminie. Jedna z uczennic pokazała, że politycy nie byli mile widziani przez część młodzieży. Jej nagranie było hitem TikToka, ale zostało już usunięte.

power_bank
z
o2.pl
dodany: 28.09.2021, 12:42:36
  • 211
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    czarnek
  • #
    uczniowie
kitq
kitq 29.09.2021, 11:18:41
  • 11
Artykuł o filmie, którego nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3390

Dwie kobiety namówiły faceta na zrobienie im dziecka. Teraz matka chce alimentów

Dwie kobiety namówiły faceta na zrobienie im dziecka. Teraz matka chce alimentów

Kobiety zapłaciły mężczyźnie 70 tys. za pomoc w zajściu w ciążę, zapewniły że zajmą się dzieckiem i nie będą niczego żądać. Po trzech latach się rozstały, a matka dziecka chce go po podać o alimenty.

AlbertWesker
z
forumprawne.org
dodany: 25.09.2021, 08:31:35
  • 486
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    alimenty
  • #
    prawo
kitq
kitq 25.09.2021, 14:53:20
  • 0
To chyba musi być fake, bo nie chce mi się wierzyć że ten gościu to totalny ignorant, który spłodził babce dziecko, wziął 70k i liczył że skoro się umówili "na gębę" to wszystko jest w porządku i ta nie będzie od niego niczego chciała.
A jak partnerka ją zostawiła, to kobieta zorientowała się że sama nie utrzyma dziecka, więc nie trudno się dziwić że odezwała się do biologicznego ojca dziecka.
Mógł się
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kitq
kitq 25.09.2021, 15:25:32
  • -1
@Bonapartysta: Zapominasz że ten gość to nie dobry samarytanin który poświęcił swoje dziewictwo w imię szczęścia innych kobiet tylko typ, który potrzebował kasy, wziął 70k i myślał że jak babka mu powiedziała że nic nie będzie chciała to tak na 100% będzie
kitq
kitq 25.09.2021, 18:01:32
  • -2
@Bonapartysta: Umowę która nie ma żadnej mocy prawnej. Co najwyżej można mówić o złamaniu obietnicy. A jeśli babka potrzebuje środków na wychowanie dziecka, nie dziwi mnie że zwróciła się do biologicznego ojca.
kitq
kitq 25.09.2021, 19:23:48
  • 0
@voot: W jego sytuacji chyba żadna umowa by nic nie dała.
Dziwi mnie to, że w tak poważnej sprawie gość tego nie sprawdził, co skłania mnie do myślenia że cała ta sprawa jest zmyślona.

2295

PILNE: Polscy siatkarze ZNISZCZYLI 3:0 Rosjan w ćwierćfinale Mistrzostw Europy!

PILNE: Polscy siatkarze ZNISZCZYLI 3:0 Rosjan w ćwierćfinale Mistrzostw Europy!

Hitowy mecz ćwierćfinału siatkarskich Mistrzostw Europy pomiędzy Mistrzami Świata a Wicemistrzami Olipijskimi poszedł po myśli Biało-Czerwonych. Polscy siatkarze, bez przegranej w tym turnieju, znów wygrali, tym razem w pięknym stylu NISZCZĄC ekipę rosyjską. Brawo Leon! Kurek! Kubiak! Brawo Polska!

Kruszyn99
z
eurosport.tvn24.pl
dodany: 14.09.2021, 20:03:17
  • 201
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    reprezentacja
  • #
    siatkowka
  • #
    kanalsportowy
kitq
kitq 14.09.2021, 20:33:18
  • 0
M A S A K R A C J A
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

530

5 Najgorszych bzdur z serialu Wiedźmin

5 Najgorszych bzdur z serialu Wiedźmin

przystępne wypunktowanie netfilxowych bzdur

zreflektowany
z
youtube.com
dodany: 09.09.2021, 17:25:04
  • 209
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    netflix
kitq
kitq 10.09.2021, 22:41:30
  • 0
Uznanie za "bzdury" tego że nie pokazano dobrych doplerów i udramatyzowano działanie i koszt magii to trochę czepialstwo. A jeśli chodzi o przedstawienie postaci, to z jednej strony rozumiem fanów którzy mogą być niezadowoleni z tego że serial nie odtworzył postaci z książki. Jednak z drugiej strony, adaptacje mają prawo twórczo przerabiać pewne elementy.
Autor mógł uznać że w danym czasie jaki ma do dyspozycji w sezonie nie będzie w stanie przedstawić
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

326

CKE: Maturę zdało 74,5 proc. tegorocznych absolwentów

CKE: Maturę zdało 74,5 proc. tegorocznych absolwentów

Maturę zdało 74,5 proc. tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. 17,7 proc. abiturientów, którzy nie zdali jednego przedmiotu, ma prawo do poprawki w sierpniu - poinformowała Centralna Komisja Egzaminacyjna.

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 05.07.2021, 08:49:45
  • 211
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    matura
  • #
    matura2021
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
kitq
kitq 05.07.2021, 17:42:50
  • 1
Przypominam, że ze względu na pandemię w tym roku matura była łatwiejsza ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

548

Glapiński: Polska powinna zachować własną walutę na zawsze

Glapiński: Polska powinna zachować własną walutę na zawsze

Korzyści z przyjęcia euro mogą dotyczyć Litwy, Chorwacji, Estonii czy mniejszych państw o bardzo otwartych gospodarkach. Ale tak duży kraj, jak Polska powinien mieć własną walutę - powiedział Glapiński

konto usunięte
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 24.06.2021, 10:07:59
  • 257
  • #
    pieniadze
  • #
    nbp
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
kitq
kitq 24.06.2021, 22:29:58
  • -1
Tylko przypomnę, że wchodząc do unii zadeklarowaliśmy że prędzej czy później przyjmiemy € więc o ile unia się nie rozpadnie lub jej nie opuścimy to tak czy siak kiedyś pożegnamy się ze złotówką. To kwestia tego kiedy nasza gospodarka będzie gotowa na nową walutę.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kitq
kitq 24.06.2021, 23:45:02
  • 2
@WisiMiTo: Wynika to z traktatu ateńskiego. Po więcej informacji odsyłam do Wikipedii: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Euro_w_Polsce
kitq
kitq 25.06.2021, 08:52:55
  • -1
@WisiMiTo: No w teorii tak, ale w Brukseli nie siedzą idioci i kiedyś zaczną się naciski ze strony UE i obawiam się że Polska im ulegnie.
Btw. Dania wchodząc do unii wykreśliła sobie to zobowiązanie ¯\_(ツ)_/¯

616

Co by było gdybyśmy wszyscy żyli, jak Amerykanie?

Co by było gdybyśmy wszyscy żyli, jak Amerykanie?

Gdyby wszyscy ludzie na świecie żyli w taki sposób, jak obywatele Stanów Zjednoczonych potrzebowalibyśmy do przeżycia 5-ciu planet. Przynajmniej według statystyk organizacji Global Footprint Network…

twuj_alfons
z
ecovibes.pl
dodany: 14.06.2021, 11:47:03
  • 160
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    klimat
  • #
    usa
  • #
    nauka
  • #
    globalneocieplenie
kitq
kitq 14.06.2021, 21:02:13
  • 1
@Kargaroth:
kitq - @Kargaroth:

źródło: comment_162370452288vFn20ckHDWYhxMXtsgIu.jpg

Pobierz

1191

Samorządy chcą opodatkować paczkomaty.

Samorządy chcą opodatkować paczkomaty.

Samorządy zaczynają uznawać paczkomaty za budowle i chcą 2 proc. podatku od ich wartości.

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 14.06.2021, 06:31:04
  • 312
  • #
    paczkomaty
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    inpost
  • #
    ekonomia
  • #
    kurier
kitq
kitq 14.06.2021, 13:27:22
  • 8
Wszystko opodatkować i uregulować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2695

Kukiz dogadał się z Kaczyńskim

Pokaż treści 18+

Kukiz dogadał się z Kaczyńskim

Pierwszy antysystemowiec III RP dogaduje się z partią rządząca.

maciorqa
z
tvn24.pl
dodany: 14.06.2021, 09:46:04
  • 281
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    kukiz
kitq
kitq 14.06.2021, 13:13:29
  • 3
Najbardziej autorytarne i partyjniackie ugrupowanie w Polsce ma być gwarantem wprowadzenia demokratycznych zmian ustrojowych?
Czy ten człowiek siebie słyszy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

495

Ryszard Petru: Nowy program PiS-u to mentalny powrót do PRL-u

Pokaż treści 18+

Ryszard Petru: Nowy program PiS-u to mentalny powrót do PRL-u

The king of memes returns.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rmf24.pl
dodany: 01.06.2021, 07:15:27
  • 152
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    prl
  • #
    bekazpisu
kitq
kitq 01.06.2021, 10:25:17
  • 6
Mam wrażenie że Rysiek nie jest taki głupi, jak można by myśleć po jego licznych gafach i wpadkach.
On po prostu nie nadaje się do wystąpień publicznych ani prowadzenia partii politycznej.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kitq
kitq 01.06.2021, 12:19:49
  • -5
@Jimmy_PoP: Nowoczesna miała wiele ciekawych postulatów ale w moich oczach przegrała swoimi kadrami, zbyt bliskim związkiem ze skompromitowaną Platformą i postawieniem się w orszaku totalnej (czyli niemerytorycznej) opozycji.

574

Dr Bartosiak: USA będą rozmawiać z Rosją ponad naszymi głowami

Dr Bartosiak: USA będą rozmawiać z Rosją ponad naszymi głowami

Nasze interesy są mniej ważne dla USA i to jest bardzo niebezpieczny proces. Amerykanie będą rozmawiać z Rosjanami ponad naszymi głowami. Spodziewam się również rychłego dyscyplinowania Polski przez po linii praw człowieka i demokracji. W ten sposób również dokonuje się projekcji siły.

dr_gorasul
z
dorzeczy.pl
dodany: 31.05.2021, 20:55:32
  • 154
  • #
    polska
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
  • #
    bartosiak
kitq
kitq 31.05.2021, 21:56:12
  • 1
Nie pierwszy i nie ostatni raz ¯\_(ツ)_/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

630

Od przyszłego roku w szkołach nowy przedmiot, historia Polski

Pokaż treści 18+

Od przyszłego roku w szkołach nowy przedmiot, historia Polski

Najprawdopodobniej od 1 września 2022 r. w szkołach średnich zafunkcjonuje obok dotychczasowej historii, nowy odrębny przedmiot: historia Polski XX i XXI wieku. Doprowadzi to oczywiście do zwiększenia liczby godzin historii w szkołach.

konto usunięte
z
polskieradio24.pl
dodany: 31.05.2021, 12:05:40
  • 317
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
kitq
kitq 31.05.2021, 16:57:41
  • -3
Zamiast rozszerzyć trochę program historii o czasy przed Mieszkiem I bo o naszych korzeniach słowiańskich prawie nic się nie uczy, to będą dalej wałkować martyrologię. Bo tak, patriotyzmu można się nauczyć z książki a dzieci nie wiedzą że "Polska Chrystusem narodów"... Dobrze że mam już to za sobą...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

518

Podwójne „standardy” Facebooka na przykładzie słowa „idiota”

Podwójne „standardy” Facebooka na przykładzie słowa „idiota”

Jeżeli ktoś nazwie rząd PIS „idiotami” to jest to zgodne ze „standardami” FB, jeżeli ripostujący określi idiotą tego, co pierwszy użył słowo „idiota” to to już narusza „standardy”. FB widział obydwa posty, bo były jeden pod drugim, więc nie może się tłumaczyć, że doszło do pomyłki.

Sprytny_Heniek
z
wykop.pl
dodany: 22.05.2021, 09:25:19
  • 98
  • #
    facebook
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    cenzura
kitq
kitq 22.05.2021, 16:24:39
  • 4
No wiesz, on nikogo personalnie nie obraził a ty już tak.
Pewnie dlatego jest taka reakcja Facebooka...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

765

Sondaże nie mówiły prawdy. Zanosi się na zwycięstwo antyszczepionkowców

Sondaże nie mówiły prawdy. Zanosi się na zwycięstwo antyszczepionkowców

Większość Polaków, którzy mogą się zaszczepić przeciwko COVID-19, nie zarejestrowała się w systemie - wynika z danych udostępnionych WP przez rządowe Centrum e-Zdrowia. Wkrótce to nie odwołane dostawy, ale nadmiar szczepionek może stać się zmartwieniem rządu...

Szewczenko
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.05.2021, 05:37:52
  • 774
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
kitq
kitq 20.05.2021, 09:31:34
  • 68
@Krupier: Kolaboracja z autorytarnym rządem komunistycznym w celu otrzymania profitów i dobrowolne zaszczepienie się w celu ochrony zdrowia. Rzeczywiście prawie to samo.
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Strona 17 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • VIP
    od 12.11.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking