@g455: Przecież to praca papierkowa, naukową częścią zajmują się naukowcy, ale ktoś im musi robić zamówienia, ogarniać faktury, pilnować przestrzegania przepisów coby nie stracić dofinansowania. Oni szukają osoby z doświadczeniem w np. urzędzie + wymagają wyjazdów na miejsce.
@g455: Ale to nie jest prowadzenie zespołu, tylko stacji ( ͡°͜ʖ͡°) Idąc analogią korpo, oni nie chcą scrum mastera, tylko szukają administratora budynku, który będzie pilnował sprzątania toalet, zatrudniania ochrony i konserwacji ekspresu do kawy.
@g455: mnie rozbawiło, szczególnie nawiązanie do ruchania w dupę przez państwo. Autorka publikowała jako formę buntu w czerwcu więc nic o 11 listopada nie było :)
- Jesteśmy traktowani jak oszuści i złodzieje - oburzają się pasażerowie łódzkiego MPK. Choć nasi rozmówcy kupili bilet na przejazd tramwajem, to i tak dostali mandat
@Matias_de_Bur bo napisałeś, że poradzili sobie z kupowaniem biletów w momencie kontroli w ten sposób, że trzeba wpisać nr pojazdu. To się pytam o jaki wuj ci chodzi, jakie to ma być niby utrudnienie?
Używam Cinkciarz.pl do płacenia za wszelkie subskrypcje - jest to wygodne, bo generuję sobie kartę wirtualną i jak mi jakaś appka/strona krzyczy, że nie może ściągnąć $ za abonament, to doładowuję konto Cinkciarza szybciutko przez BLIK i płacę. W ten sposób mam kontrolę nad tym za co i kiedy płacę, no i nie muszę podpinać kart z normalnego konta, więc nawet w razie jakiegoś wycieku danych nic nie stracę. Jak rozumiem teraz
@tomek123456789: Revolut jakoś do mnie nie przemawia. Już dwa razy musiałem się tłumaczyć skąd mam kasę, mimo, że moje obroty na tym koncie to może 10k rocznie.
Jak dowiedział się Onet, sprawdzone zostały już wszystkie lotniska i wiadomo, że tą drogą z kraju nie uciekł. Ustaliliśmy także, że Żak był wielokrotnie karany przez różne sądy, siedział za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a do tego miał zakaz prowadzenia pojazdów.
@DrakkainenV: ale typ mogl pojechac do Niemiec czy dowolnego innego kraju i stamtąd s--------ć bez przeszkód w dowolne miejsce świata. Policja dała mu na to 2 dni... A lotniska sprawdzili tylko polskie
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KSP podczas kontroli drogowej zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania 56-latka. Mężczyzna kierujący BMW, jadąc ulicą Puławską, przekroczył dopuszczalną prędkość. Wykroczenie zarejestrował policyjny videoradar. Jak się okazało, w systemach...
Dzień dobry, może swoimi zasięgami byłby Pan w stanie pomóc, a nuż się uda. 16.09 ok. godz. 20:30 w Warszawie na światłach Ronda Wolnej Białorusi (zjazd z trasy S2 w kierunku Piaseczna/Puławskiej) motocykl (wtedy) z nieznanych mi przyczyn zajechał mi drogę (staliśmy na światłach), kierowca zszedł, p
Prawy pas to lawa? Pusty jest a autor nagrania jedzie środkiem albo wjeżdża przed innych na lewy jadąc +/- 100-120. Tam wszyscy jeżdżą szybciej. Jakbym był motocyklistą i by mi tak zajechał drogę, jak na filmie, to sam bym mu w--------ł na najbliższych światłach. Ma odwagę jeździć jak kretyn to niech ma odwagę zebrać po pysku. Może ta sytuacja czegoś go nauczy.
Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie poszczycić się może najliczniejszą kolekcją pojazdów tego typu w Polsce. Największą atrakcją jest tu przejazd na skraj Puszczy Kampinoskiej Retro pociągiem. W trakcie przewodnik opowiada o kolejowych ciekawostkach, które zebraliśmy w naszym filmie.
W Brukseli zaprezentowano propozycje zmian w unijnym rolnictwie firmowanych przez von der Leyen w odpowiedzi na protesty rolników. Wśród propozycji ograniczenie produkcji mięsa a nawet rezygnacja. Powraca pomysł wprowadzenia systemu handlu emisjami w rolnictwie, co przełoży się na wyraźny wzrost cen
"Nie żyje 20-letni mężczyzna potrącony w nocy z soboty na niedzielę na przejściu dla pieszych na ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu. Sprawca wypadku, kierowca taksówki, był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany."
@AmazingUniquePlaces no jasne. Jak masz dwupasmówkę to przecież trzeba jechać max 40 kmh bo znajdzie się jakiś zjeb co może wejść przed jadące auto po ciemku i trzeba uważać. Po to budujemy drogi żeby jeździć po nich z prędkością dorożek sprzed 100 lat bo trzeba uważać na głupotę innych. Szkoda tylko że podobna retoryka nie obowiązuje przy wypadkach kolejowych. Jak pieszy się w-------i pod pociąg, co czasem się zdarza, to nie
Wy głąby, to może po prostu napiszcie, że szukacie KSIĘGOWEJ?! Jeszcze w wymaganiach "fluency in Polish" ale angielski wystarczy komunikatywny. Jak głupim trzeba być, żeby dać takie ogłoszenie? #hr #praca #korpo
Chciałbym bardzo, aby na Wykopie zaimplementowano coś na wzór zakładki "Media" z Twittera. Klikasz na nazwę użytkownika -> Media i widzisz wszystkie obrazki i filmiki, jakie zapostował ten użytkownik. Bez przeglądania komentarzy pod nimi i innych przeszkadzajek. Wtedy mógłbym szybciej i lepiej zapoznawać się z pracą @wfyokyga ( ͡º͜ʖ͡º) @a__s czy to jest do zrobienia? Rozważaliście taką funkcję? #wykop
@g455 od prawie roku jest taka funkcja dostępna w moim dodatku, Wykop X Photo Viewer, przywraca widok multimedialny na stronach tagów i profilach użytkowników
17-letni chłopak ugodził nożem trójkę kolegów w wieku 14, 16 i 17 lat. W niespełna kilkanaście minut po zdarzeniu kartuscy policjanci zatrzymali sprawcę. Nastolatek został zatrzymany na przystanku autobusowym.
Daniel Obajtek stawił się w środę w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie i został przesłuchany w charakterze świadka - potwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Piotr Skiba.
Jeśli Rosja nie zgodzi się na warunki Ukrainy, zmusimy ją do kapitulacji - powiedziała premier Włoch podczas szczytu pokojowego ws. Ukrainy. Giorgia Meloni stwierdziła, że Władimir Putin będzie mógł albo przystać na warunki ugody, albo się poddać
#pracujzwykopem #praca #pracbaza #ciekawostki
źródło: PAN
Pobierz