Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Freakz

Freakz

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1126352
  • Znaleziska 82704
  • Mikroblog 1043648
  • Obserwujący 432
  • Obserwowane 106
Freakz
Freakz 12 godz. i 36 min temu
  • 12
Czuję się na tym tagu jak w 2017 na bitcoinie. Więcej postów jak na meczowym zaraz będzie. To musi jebnońć
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
12 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@Freakz: jebnie
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz wczoraj, 06:04:11
  • 3
O co chodzi z tym "szczurem"?
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz
Autor
wczoraj, 06:09:42 via Wykop
  • 9
@Drased: już byście mnie minusami zalali gdyby się tu dało co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz
Autor
21 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@sforce: ale skąd to się wzięło i dlaczego?
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
przedwczoraj, 19:15:33
  • 6
#gielda w sumie nie sądziłem, że już tak nisko jesteśmy. Prawie w extreme fear. Bullish ( ͡° ͜ʖ ͡°)
thisguy1 - #gielda w sumie nie sądziłem, że już tak nisko jesteśmy. Prawie w extreme ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz przedwczoraj, 19:16:40 via Wykop
  • 3
@thisguy1: jeden z najbardziej bezsensownych wskaźników, który mówi o tym, że jest czerwono
  • Odpowiedz
thepjoter
thepjoter
thepjoter
22.06.2026, 15:23:20
  • 5
Pamiętacie ten wielki pokoleniowy krach z zeszłego tygodnia? To tylko pomyślcie co się stanie jak Micron nie dowiezie wyników pojutrze. Przeciez my do Bożego Narodzenia bedziemy się podnosić #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 22.06.2026, 15:39:55 via Wykop
  • 0
@thepjoter: nieważne co będzie to i tak kurs spadnie
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
22.06.2026, 15:23:32
  • 0
#gielda

ttwo szału nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 22.06.2026, 15:25:14 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: wytłumaczcie mi po co wy to kupujecie... jak absolutnie wszyscy spodziewają się tego samego?
  • Odpowiedz
202492
202492
22.06.2026, 14:57:51
  • 7
imagine holdować micron od ceny $100

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 22.06.2026, 15:00:22 via Wykop
  • 0
@202492: 50% zysku temu (miesiąc temu) mówiłem, że już za drogo i wrzuciłem dla jaj XD ciekawe gdzie jest limit...
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz 21.06.2026, 20:54:48
  • 1
Wy też w szkole się tak zawsze szarpaliście grają w piłkę?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 21.06.2026, 20:34:48
  • 0
I tak Belgia wygra
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 21.06.2026, 19:27:53
  • 0
Ehh
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 21.06.2026, 19:13:46
  • 1
Czemu Iran nie biega do przodu, poddają się jak nasze patałachy tak szybko?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobertPupica
RobertPupica
20.06.2026, 20:45:03
  • 7
Kiedy Drogba wchodzi? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 20.06.2026, 20:45:35 via Wykop
  • 4
@RobertPupica: też na niego czekam
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz 15.06.2026, 17:57:08
  • 3
Piękny to był mecz, byłem tu.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 15.06.2026, 17:39:02
  • 1
Wybłagają tego gola niestety
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 15.06.2026, 17:10:02
  • 0
Co tu taka cisza na tagu
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
15.06.2026, 17:10:12 via Wykop
  • 1
@Freakz: wszyscy spia
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
12.06.2026, 18:38:40
  • 11
#mecz komu kibicujecie se
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 12.06.2026, 18:39:23 via Wykop
  • 1
@annlupin: Ludziom
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
12.06.2026, 18:20:24
  • 7
Co to za g---o?
Bananada - Co to za g---o?

źródło: IMG_6137

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 12.06.2026, 18:21:59 via Wykop
  • 6
@Bananada: dostali na stworzenie tego piwa 40 mln zł dotacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz 09.06.2026, 23:02:49
  • 9
Wyświetliły mi się wasze wysrywy w gorących i dałem się nabrać na krach srach
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz
Autor
09.06.2026, 23:04:33 via Wykop
  • 1
@Graner: ciekawe czy są tu gdzieś prawdziwe i poważne treści...
  • Odpowiedz

261

Polacy opracowali precyzyjniejszy system do operacji szczęki. Patent gotowy

Polacy opracowali precyzyjniejszy system do operacji szczęki. Patent gotowy

Śląski Uniwersytet Medyczny opatentował system nawigacji do zabiegów ortognatycznych. Pozwala chirurgom ustawiać odłamy kości szczęki z mikrometryczną precyzją, jest tańszy od rozwiązań tytanowych i jest już testowany na pacjentach w klinice w Katowicach.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 07.06.2026, 09:20:19
  • 16
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    innowacje
  • #
    technologia
Freakz
Freakz 07.06.2026, 19:08:04 via Wykop
  • 0
Nic wielkiego, patent jak na śrubkę do nocnika. Zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Freakz
Freakz 31.05.2026, 16:59:21
  • 2
Wyłączyłem, nie da się tego oglądać.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 31.05.2026, 16:55:47
  • 3
Oglądanie tego jest jak masochizm.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
31.05.2026, 16:56:33 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Kocham niskie tony

  • #hardstyle <3 ­ ­ ­ ­ ­▲ Pierwszy milion akcji na wykopie ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ Zapraszam na discorda w linku obok ^^
  • 18.07.2018
  • https://discord.gg/nocnainaczej

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.04.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 09.11.2018

    Komentator
  • VIP
    od 11.04.2020

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 06.08.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.12.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking