Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FLAC

FLAC

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 191466
  • Znaleziska 76007
  • Mikroblog 115459
  • Obserwujący 85
  • Obserwowane 20

230

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Czyli dlaczego w latach 80 w USA był dobrobyt a teraz jest lipa

cristo4o
z
youtube.com
dodany: 5 godz. i 4 min temu
  • 53
  • #
    podatki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
FLAC
FLAC przed chwilą via Wykop
  • 1
@P_i_o_t_R: w drugim progu jakieś 70%+ pensji leci do państwa, jeśli uwzględnisz koszt pracodawcy, VAT, akcyzę i resztę opłat na wszystko.
FLAC
FLAC przed chwilą via Wykop
  • 1
@ShelbyCompany: dlatego ja jestem gotowy głosować na drugie wcielenie Hitlera, pod warunkiem że mi obniży opodatkowanie kosztem wszelkiej maści cyrkowców
monsterek443
monsterek443
8 godz. i 10 min temu
  • 1
Widzę że tydzień wystarczył xDd ktoś zapakowany? #gielda #spacex
monsterek443 - Widzę że tydzień wystarczył xDd ktoś zapakowany? #gielda #spacex

źródło: IMG_5103

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC 7 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@monsterek443: według asów z tagu to niedługo spacex będzie po (co najwyżej) 70 USD a nawet i połowę tego. Pewnie już wszyscy postawili shorta bo są tego tacy pewni w swoich wpisach. Wystarczy postawić shorta na milion złotych w wadze 1:1000 i mają pół miliarda. Przecież to pewny zysk i wejście do Forbes.
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
15 godz. i 26 min temu
  • 163
#gothic #bonzo #patostreamy
sylwke3100 - #gothic #bonzo #patostreamy

źródło: temp_file7252146478062137095

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC 12 godz. temu via Wykop
  • 4
@sylwke3100: akat wracałem ze starego obozu tego typu
  • Odpowiedz

14

Claude poprosi o paszport od 8 lipca. Kto dostanie te dane?

Claude poprosi o paszport od 8 lipca. Kto dostanie te dane?

Weryfikację biometryczną obsługuje Persona Identities, firma finansowana przez Founders Fund Petera Thiela, który jest też inwestorem w Anthropic. Discord wybrał Personę do weryfikacji wieku, po czym wycofał się po fali krytyki użytkowników.

aiport
z
aiport.pl
dodany: wczoraj, 10:29:24
  • 2
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    biznes
  • #
    firma
FLAC
FLAC 13 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 5
Mossad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kobiaszu
kobiaszu
wczoraj, 16:01:41
  • 252
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC wczoraj, 19:23:11 via Wykop
  • 0
@kobiaszu: też mam przerobiony klimatyzator przenośny na dwie rury
  • Odpowiedz

320

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

: Od 1 lipca 2026 roku wchodzi w życie nowa opłata celna, która zdemoluje sens zamawiania drobiazgów z Chin. Bruksela likwiduje zwolnienie dla paczek do 150 euro i nakłada sztywne 3 euro (ok. 13 zł) cła na każdy... pojedynczy przedmiot w przesyłce. Jeśli zamówisz 4 tanie rzeczy, dopłacisz ponad 51 z

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 07:56:58
  • 242
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
FLAC
FLAC wczoraj, 10:22:08 via Wykop
  • 5
@elo345: nie dość że u nas ma być drogo, to jeszcze nie masz mieć możliwości kupić gdzieś coś taniej. Centralne planowanie u ustalanie cen w brukselii. Każdy system centralnie planowany kiedyś musi upaść przez niewydolność, pytanie ile milionów ofiar komunizmu brukselskiego będzie tym razem.
murison
murison
murison
wczoraj, 05:58:37
  • 294
Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, a tu odwrotnie. 41 stopni to jakiś ponury żart

#pogoda #l-------------j #l-------------j
murison - Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, ...

źródło: 17821941779914679056808007968274

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC wczoraj, 10:08:10 via Wykop
  • 1
@Superstitio: pamiętam że 20 lat temu tez były w lato dni po 40 stopni w cieniu w PL i to nie tak rzadko. Ostatnie lata chłodniej właśnie i może jest więcej dni ponad 30 stopni, ale mniej dni po 40 stopni.
  • Odpowiedz

392

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

[EN] Badanie pokazujące spadek umiejętności diagnostycznych lekarzy wykonujących endoskopię po wprowadzaniu AI (analiza zdjęć). W powiązanych link do Lancelot

To_ja_moze_pozamiatam
z
nature.com
dodany: 21.06.2026, 11:25:51
  • 86
  • #
    lekarz
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    nature
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:38:45 via Wykop
  • -4
@voldi: przestań powielać bzdury pisane przez "artystów" od 7 boleści z reddia. LLM to jest prawdziwe AI, tak samo jak prawdziwym AI jest rozpoznawanie zdjęć i komputerowy przeciwnik w szachach.
FLAC
FLAC wczoraj, 06:14:36 via Wykop
  • -1
@voldi: uczenie maszynowe jest podzbiorem AI. Więc tak, LLM, to jest AI.

Pisałem, żebyś nie powielał głupot z reddita. Pisaniem o "prawdziwym ai" zajmują się humaniści którzy tworzą sobie jakieś nowe definicje po to, żeby uargumentować dlaczego obraz wygenerowany przez model dyfuzyjny nie jest "sztuką" - "nie jest sztuką bo to nie prawdziwa inteligencja" xD

Kompromitacja humanisty i bezrobotnego

598

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 10:08:25
  • 133
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
FLAC
FLAC przedwczoraj, 15:07:47 via Wykop
  • -3
@xpear: polskojęzyczni politycy maja kompleks, dlatego dla nich technologia jak autonomiczne auta jest zbyt futurystyczna dla Polaków. Takie rzeczy to w USA, u nas przyjdą po 50 latach jak mikrofalówki xD

843

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Po aferze związanej z zarobkami młodego lekarza Dawida Kacprzyka ze Szpitala Południowego w Warszawie rozgorzała dyskusj

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetakrakowska.pl
dodany: przedwczoraj, 08:09:01
  • 82
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
FLAC
FLAC przedwczoraj, 11:12:49 via Wykop
  • 92
@enterprize: ludzie piszą że w USA się uspołecznia straty i prywatyzuje zyski. A w PL jest inaczej? Areczek z magazynu nie może odliczyć 9% składki NFZ od podatku bo lekarz musi kupić trzecie w tym roku porsche xD

1 pensja = 1 supersamochód challenge poziom trudności lekarz POZ z pcimia małego

601

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Pokaż treści 18+

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Thaïs dEscufon Francuzka, która padła ofiarą napaści seksualnej ze strony tunezyjskiego migranta, została uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej po tym, jak stwierdziła, że największym zagrożeniem dla kobiet we Francji są czarnoskórzy mężczyźni pochodzenia afrykańskiego i arabskiego"

93michu93
z
goniec.net
dodany: przedwczoraj, 07:09:50
  • 69
  • #
    francja
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    gwalt
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
FLAC
FLAC przedwczoraj, 09:02:52 via Wykop
  • 10
@JoBackManhorse: zgodnie z lewicową piramidą wartości, białe kobiety stoją ponad białymi mężczyznami, ale poniżej mężczyzn - nielegalnych imigrantów i przestępców.
FLAC
FLAC przedwczoraj, 11:08:08 via Wykop
  • 1
@TwojOsobistyLewak:
FLAC - @TwojOsobistyLewak:

źródło: image

Pobierz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
przedwczoraj, 06:48:41
  • 2
Fajny ten nowy Starfall od SpaceX (ʘ‿ʘ)

Felix mówi o nim od 5:00 :)

Moim zdaniem, najbliższe 10 lat, to będą narodziny całej nowej
anonimowy_programista - Fajny ten nowy Starfall od SpaceX (ʘ‿ʘ)

Felix mówi o nim od ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:58:36 via Wykop
  • 2
@anonimowy_programista: o panie, kiedyś oglądałem tego youtubera bo regularnie robił filmy, ale potem usunąłem suba bo nie mogę strawić tego, że każdy jego film jest skrojony jak pod przedszkolaka i rozwleczony. W każdym epizodzie powtarza te same informacje w koło, gdyby skondensować konkrety to każdy jego film spokojnie zamykałby się w 5 minut xD
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:59:52 via Wykop
  • 0
Szkoda tylko, że 99% tych firm podczas tej fazy wzrostu będzie prywatne :(


@anonimowy_programista: klasa bogata nie chce żeby ulica też się wzbogaciła. Jakbym był bogaty to też bym tego nie chciał.
  • Odpowiedz

450

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 334
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:32:39 via Wykop
  • -7
Ktoś Ci pod nosem montuje dziwne formacje


@bugg: nie interesuje mnie sposób w jaki się zniechęca obcych do przyjazdu i przebywania tuta. Jedyne co mnie interesuje to żeby było to skuteczne i nikt obcy nie chciał do PL przyjeżdżać.
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:35:21 via Wykop
  • -2
@tellet: polskojęzyczny rząd warszawski nie może pozwolić aby imigrant w trakcie gwałcenia i zabijania polaków czuł się niekomfortowo
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:36:39 via Wykop
  • 10
@Manah: takie grupki działają na zlecenie polskojęzycznego rządu warszawskiego. Chodzi o to, aby imigrant nie czuł dyskomfortu podczas gwałcenia i mordowania Polaków.
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:41:51 via Wykop
  • -6
@bugg: praworządne podejście można stosować wokół osób które wyznają takie zasady jak ty. Dzikie ludy które przyjeżdżają tutaj aby gwałcić i mordować nie powinny podlegać praworządnemu traktowaniu. Dlaczego chcesz prawem chronić ludzi którzy nie uznają twojego systemu prawnego?
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:47:19 via Wykop
  • -8
@bugg: polskojęzyczny rząd warszawski działa na szkodę narodu Polskiego, a ty popierając działania tego zbrodniczego rządu sam pewnie jesteś ruską onucą

397

Mythos złamał tajne systemy NSA w godziny. Oto prawdziwy powód blokady Anthropic

Mythos złamał tajne systemy NSA w godziny. Oto prawdziwy powód blokady Anthropic

Oficjalnie zakaz dla Fable 5 i Mythos 5 to bezpieczeństwo narodowe. The Economist i kolejne źródła pokazują konkret, który za nim stoi: model miał włamać się do prawie wszystkich tajnych systemów NSA nie w tygodnie, a w godziny. Anthropic odpowiada, że to wąski jailbreak.

Nolanpl
z
promptowy.com
dodany: 21.06.2026, 15:52:42
  • 140
  • #
    claude
  • #
    anthropic
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    usa
  • #
    ai
  • #
    economist
FLAC
FLAC przedwczoraj, 06:43:21 via Wykop
  • 31
@justBrowsin: antropic to banda debili którzy sami sobie kłody pod nogi rzucają xD
FLAC - @justBrowsin: antropic to banda debili którzy sami sobie kłody pod nogi rzucaj...

źródło: image

Pobierz
FLAC
FLAC 21.06.2026, 20:48:59
  • 19
#nieruchomosci

Znajoma szukała mieszkania we #wroclaw i ludzie za ~35 m2 wielkiej płyty DO REMONTU wołają po 12500 do 14500 złotych za m2. Nie chcą spuścić nawet 10 tysięcy :D

Mógłbym zarabiać 20 tysięcy netto miesięcznie i dalej czułbym że nie stać mnie na mieszkanie we Wrocku. Ten kraj jest skazany na wymarcie bo betonowe złoto nie do ruszenia, a pensje tak opodatkowane żebyś czasem za dużo nie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC
Autor
21.06.2026, 20:54:38 via Wykop
  • 1
@henk__: mieszkamy z dziewczyną we Wrocku, kupowała mieszkanie w 2020 roku. Ja kupiłem swoje jakiś czas temu ale na Śląsku. Po remoncie generalnym wyjdzie mi cena m2 2/3 tego co teraz chcą za wielką płytę do remontu we wrocławiu xd
Jak dziewczyna jeszcze potrzyma te mieszkanie ze 3 lata to może zostanie milionerką xD
patologia
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
Autor
21.06.2026, 20:58:33 via Wykop
  • 29
@stevenhunter: dziewczyna dostała kasę od rodziny, znajoma dostała 500k od rodziny też na kupno mieszkania. Ja na wszystko u siebie musiałem zapracować sam. Czy czuję się z tego powodu lepiej? Wcale nie, w dupie mam jakieś moralne gadki "sam do tego doszedłem", wolałbym żeby staży mi wszystko kupili 10 lat temu na gotowe i bym sobie teraz już na giełdzie miał odłożone 300k zamiast przepalać hajs na wynajem, kredyty i
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
Autor
21.06.2026, 21:02:54 via Wykop
  • 0
@Pharos: niee ja nie szukam. Dziewczyna ma swoje mieszkanie we wrocku, ja kupiłem na górnym śląsku. Szukała moja znajoma, w końcu padło u niej na nową deweloperkę bo boomerów z wielkiej płyty posrało całkowicie xD
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
Autor
przedwczoraj, 06:20:02 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: prawda
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
21.06.2026, 16:59:33
  • 93
Kiedy urodziłeś się w rodzinie bez żadnego majątku i musisz konkurować z ludzmi mającymi na start mieszkanie

#przegryw #nieruchomosci #polska
KRZYSZTOFDZONGUN - Kiedy urodziłeś się w rodzinie bez żadnego majątku i musisz konkur...

źródło: 1000102822

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC 21.06.2026, 20:39:07 via Wykop
  • 1
@fornson23: nie dostaniesz mieszkania, bo rodzice wezmą na nią odwrotną hipotekę - nie byli nauczeni inwestowania a z państwowej emerytury nie użyją więc ch*ja odziedziczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biedne rodziny zostają biedne, to że ktoś tam wyszedł z biedy to jest błąd statystyczny.
  • Odpowiedz

346

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii - najstarsza cywilizacja

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii - najstarsza cywilizacja

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii. Naukowcy sądzą, że to pozostałość po cywilizacji starszej niż wszystkie nam znane

freedomseeker
z
focus.pl
dodany: 21.06.2026, 09:06:44
  • 116
  • #
    indie
  • #
    archeologia
  • #
    starozytnosc
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
FLAC
FLAC 21.06.2026, 18:16:32 via Wykop
  • -1
@Gorti będzie mieć nowy temat dla #kosmiczneopowiesci (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Opiochoinka
Opiochoinka
Opiochoinka
21.06.2026, 14:24:17
  • 0
Siema,

Mam 2 telewizory OLED 55”.
Jeden z nich jest zamontowany na ścianie i muszę go zdjąć dla firmy, która będzie go transportować.

Ale znalazłem wiele sprzecznych informacji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC 21.06.2026, 15:50:10 via Wykop
  • 1
@Opiochoinka: oficjalny film LG o montażu TV pokazuje że kładzie się go na ekranie, na płaskiej miękkiej powierzchni (ja kładłem na podłodze na kocu)
https://www.youtube.com/watch?v=t5F-YILAgsQ
FLAC - @Opiochoinka: oficjalny film LG o montażu TV pokazuje że kładzie się go na ekr...
  • Odpowiedz

604

Dyskryminacja mężczyzn. Ekspert o obszarach nierówności

Dyskryminacja mężczyzn. Ekspert o obszarach nierówności

- Dziś kobiety częściej kończą studia wyższe. To prowadzi do nierówności w rożnych obszarach - mówił Michał Gulczyński w Najważniejszych Pytaniach. Ekspert opowiadał o obszarach, w których obszarach mężczyźni są dziś dyskryminowani przez system

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 14:02:40
  • 361
  • #
    redpill
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    feminizm
FLAC
FLAC 21.06.2026, 09:17:51 via Wykop
  • 11
@mw121: @JazzBlurr dopóki mężczyźni będą głosować na partie pokroju lewica, PO, pis nic się nie zmieni. Trzeba nam twardego nacjonalistycznego konserwatywnego rządu. Kobiety będą korzystać z opieki mężczyzn w zamian za wierność i dbanie o rodzinę.
FLAC
FLAC 21.06.2026, 09:35:47 via Wykop
  • 2
@Qullion: twardy nacjonalistyczny rząd zmusi przedsiębiorców do konkurencji o pracownika (więc wzrostu pensji) po tym jak nastąpi odpływ kobiet z rynku pracy i katorżnicze zakazy pracy dla ludzi bez obywatelstwa. Obywatelstwo powinno być nadawane w przypadku związków mieszanych tylko jeśli mąż jest Polakiem, a kobieta imigrantka jest z bliskiego kręgu kulturowego, potomstwo nie powinno otrzymywać obywatelstwa po matce ze względu na to że Polki nie podejmują rozsądnych decyzji i np
FLAC
FLAC 21.06.2026, 11:47:29 via Wykop
  • 1
@Qullion: piszesz jak postępowiec xD
FLAC
FLAC 21.06.2026, 11:48:15 via Wykop
  • -1
@Schreiben: nie wyjadą jak zamkniesz granicę. Demokracja przegrywa, trzeba ją zmienić.
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 03:46:38
  • 88
Kiedy miałem 15-20 wierzono, że dziewczyny lecą na dobry charakter i poczucie humoru

Teraz mam 30 lat, odpalam tiktoka a tam młodzi z k-------m uśmiechem przeciągają palec po żuchwie ostrej jak brzytwa. Po czym w komentarzach każdy pisze, w tym płodne julki jeszcze płodniejsze i bardziej wyuzdane niż jakakolwiek szkolna szmaciura w moich czasach, że "wygląd jest bardzo ważny, jak w 26 można myśleć inaczej"

Te pokolenie to p--------e genetczyczne predatory. Świetnie zdają sobie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC 21.06.2026, 09:44:08 via Wykop
  • 3
@Schwarzfahrer: aby nie simpować do tych lasek, wystarczy sobie uświadomić że one by jakieś 99.999% mężczyzn poza absolutnym topem wrzuciły do mielarki i nawiozły nimi pole, to wystarczy żeby otrzeźwieć i przestać myśleć o nich w jakikolwiek pozytywny sposób. Te 0.001% które by zostało mogłoby r----ć 100 tysięcy lasek na zmianę i one nie miałby z tym problemu bo taki może wszystko.
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC 21.06.2026, 09:48:14 via Wykop
  • 1
te tiktoku ze szczękami ostrymi jak brzytwa to w 99% AI xD a


@Hole_to_another_universe: chcesz mi powiedzieć że poniższy film to jest AI? Wystarczy wyjść z piwnicy do galerii handlowej i tak wygląda 90% młodych oskarków deweloperskich
FLAC - > te tiktoku ze szczękami ostrymi jak brzytwa to w 99% AI xD a

@Holetoanother...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Hej FLAC, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu?
  • /dev/null

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.07.2020

    Komentator
  • VIP
    od 26.03.2019

    VIP
  • Złotousty
    od 31.03.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.01.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking