Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zciluk

zciluk

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 180
  • Znaleziska 139
  • Mikroblog 41
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

949

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Z przedstawionych wyliczeń wynika, że w pierwszych czterech latach funkcjonowania systemu dodatkowe koszty dla gospodarstwa domowego ogrzewanego gazem mogą wynieść około 6 tys. zł, a dla domu ogrzewanego węglem nawet ponad 10 tys. zł.

Bobito
z
bezprawnik.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:31
  • 176
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    prawo
  • #
    informacje
zciluk
zciluk 19.06.2026, 07:07:47 via Wykop
  • 1
@Czytelnik30: czytam te wykopkowe przepowiednie kasandry i tocze bekę tak jak z tych ulotek z 2004 roku, różnica jest taka że teraz mamy internet i brednie sie rozpowszechniaja szybciej
zciluk - @Czytelnik30: czytam te wykopkowe przepowiednie kasandry i tocze bekę tak ja...

źródło: D5fQ_aqXsAAqjrK

Pobierz

1795

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie. Wszystko to dla polityków Koalicji Obywatelskiej i ich rodzin.

dwaplusdwatocztery
z
donald.pl
dodany: 17.06.2026, 18:50:51
  • 121
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
zciluk
zciluk 18.06.2026, 08:13:24 via Wykop
  • 0
@yaah: w Platformie jest jakieś 25k członków. Nie broniąc nikogo, ale jakie partia ma możliwości żeby dopilnować każdego - nawet płotkę radnego - poza zdecydowanymi reakcjami po złapaniu typu dymisja i pokazówka dla innych? IMO to zdrowa reakcja, najgorzej byłoby zakopać pod dywan i udawać że nic się nie stało

841

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Minister finansów Andrzej Domański odniósł się do sprawy lekarza Dawida Kacprzyka, który miał osiągnąć blisko 1,6 mln zł dochodu. Jak podkreślił, nie jest to jedyny przypadek. - Takich przykładów w Polsce są setki. Mówimy o wielomilionowych wynagrodzeniach. Wykopki znowu miały rację od lat.

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 22:56:20
  • 139
  • #
    konowalposting
  • #
    konowal100k
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
zciluk
zciluk 18.06.2026, 06:57:54 via Wykop
  • 3
@bidzej: bo zaczynamy kampanie wyborczą, ot co. Stąd wczorajszy najazd na Berlin i tak dalej. Od teraz do października 2027 internet będzie coraz bardziej męczącym i rozemocjonowanym miejscem, coś jak przed prezydenckimi.

36

Zarząd Electromobility Poland jeździ elektrycznymi... Volkswagenami I.D.7

Zarząd Electromobility Poland jeździ elektrycznymi... Volkswagenami I.D.7

Tak, to już 10 lat wydawania środków publicznych na tak zwany polski samochód elektryczny. Tymczasem zarząd Electromobility Poland jeździ sobie Volkswagenami I.D.7. Żaden samochód nie powstał.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 13.06.2026, 06:27:53
  • 8
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    electromobilitypoland
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
zciluk
zciluk 16.06.2026, 13:25:13 via Wykop
  • 0
francuskie.pl to oczywiście że volkswagen boli, jakby to był DS to byłoby wszystko koszernie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1399

Nie wiedział, że nie można płacić publicznymi pieniędzmi za wakacje

Nie wiedział, że nie można płacić publicznymi pieniędzmi za wakacje

Wrocławski sąd uniewinnił Bartłomieja Ciążyńskiego (polityka Lewicy i byłego wiceministra sprawiedliwości oraz byłego wiceprezydenta stolicy Dolnego Śląska). Zarzuty dotyczyły wyłudzenia paliwa i płynu do spryskiwaczy.

Darekson
z
wroclawskiefakty.pl
dodany: 16.06.2026, 05:39:08
  • 79
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
zciluk
zciluk 16.06.2026, 07:43:36 via Wykop
  • -8
@bossssob: przecież liczenie 8% za pizze frutti di mare to też oszustwo i nierówna konkurencja. Wyobraź sobie że prowadzisz konkurencyjną pizzerie gdzie po bożemu naliczasz 23% a jakiś "cwaniak" sprzedaje z 8% i wycina ci sprzedaż.
Podejrzewam, że raczej sam urzędnik też nie wybrał się do pizzerii tylko dostał donos do konkurenta. Pewnie razem z info, że proceder trwa od X czasu, stąd nie upomnienie tylko jakaś forma mandatu. Za
zciluk
zciluk 16.06.2026, 08:43:05 via Wykop
  • -5
@frytaa: powinno być 8% ale jest inaczej, a wynika to min z lobby rolniczego, które chce żebyś kupował polska wieprzowinę a nie import z śródziemnego.
Rozliczanie owoców morza na 23% to nie jest rocket science, jeżeli nie ogarniasz tyle jako przedsiębiorca w gastro to się nie nadajesz, a za błędy płacisz.

996

Czarny bezdomny w centrum Katowic - robi się europejsko

Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.

Manah
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 04:32:46
  • 217
  • #
    afryka
  • #
    katowice
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
zciluk
zciluk 12.06.2026, 14:46:10 via Wykop
  • 1
@Charz: jeszcze temat jest o Katowicach gdzie nasi żule normalnie koczują na Dworcowej, Stawowej i 3 maja i nikt z tym nic od lat nie robi. Tutaj też straż miejska po 3 dniach się dopiero zainteresowała
IksdeHeheh
IksdeHeheh
30.06.2025, 21:13:51
  • 0
#subaru #slask #katowice #kiciochpyta
Serwus mirky, macie może jakieś polecane warsztaty do #subaru? Chce zrobić rozrząd, oleje, filtry.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zciluk
zciluk 22.05.2026, 09:32:21 via Wykop
  • 0
bump, byłem klientem interauto na żeliwnej, ale szukam czegoś innego bo odbiłem się w kilku sprawach
  • Odpowiedz

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
zciluk
zciluk 18.05.2026, 09:44:55 via Wykop
  • 11
@vesper_: dodam że kobieta w zaawansowanej ciąży nie ma lekko: nikt na to nie zwraca uwagi w kolejkach w sklepie czy gdziekolwiek, w przychodniach stare baby i tak się wciskają przed i nie puszczą minuty wcześniej, jedyna opcja żeby ktoś zareagował to głośne zwrócenie uwagi. Ludzie mają kompletnie wywalone na matki, a tym bardziej później na bombelki: na nowych "prestiżowych" osiedlach brakuje chodników żeby wózek zmieścić bo suv musi stać

794

It's Alive! Izera żyje i nadal pochłania ogromny szmal.

It's Alive! Izera żyje i nadal pochłania ogromny szmal.

Pompowanie kolejnych pieniędzy nabierze tempa dzięki nowemu "inwestorowi"

PIAN--A_A--KTYWNA
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 08.05.2026, 06:48:16
  • 127
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
zciluk
zciluk 08.05.2026, 13:36:47 via Wykop
  • 1
@Logytaze: Toyota próbowała w wodór i mocno przestrzeliła z Mirai - obecnie nikt tego szitu nie chce, bo nie dość że wodór drogi to zasięg słaby i problemy. Podobnie autobusy wodorowe w miastach okazały się niewypałem.
W porównaniu do tego elektryki to success story - ich rynek nieprzerwanie rośnie, stacje się rozbudowują i znalazły wiele zastosowań.

1497

Psiarski psychiatryk w TVN xDDDDDDDDDDDDDDDD

Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)

nowszyja
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 11:35:23
  • 316
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
zciluk
zciluk 05.05.2026, 13:30:32 via Wykop
  • 4
@malin90: nikt nie wmawia. Materiał był poniekąd potraktowany trochę jako "freak" show, później były wywiady z tymi ludźmi. ale to trzeba obejrzeć dalej niż fragment z "nie dla lewactwa"

969

Emerytów mundurowych w PL tyle ile wynosi liczebność polskiej armii.

Emerytów mundurowych w PL tyle ile wynosi liczebność polskiej armii.

Emerytów mundurowych jest już w Polsce niemal tyle samo, ile wynosi liczebność polskiej armii. Wielu funkcjonariuszy kończy pracę grubo przed "50", a ich świadczenia są czasami wyższe niż pensja.

gnijacy_wypok
z
archive.ph
dodany: 03.05.2026, 20:54:45
  • 242
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
zciluk
zciluk 04.05.2026, 14:36:40 via Wykop
  • 2
a jaki był ryk z powodu tej okładki, wszystkie partie solidarnie
zciluk - a jaki był ryk z powodu tej okładki, wszystkie partie solidarnie

źródło: photo_91840_1772114729_big

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

823

Francja rozszerza parasol atomowy na Polskę. Ujawniono szczegóły

Francja rozszerza parasol atomowy na Polskę. Ujawniono szczegóły

W Polsce odbędą się wspólne ćwiczenia z Francją samolotów wyposażonych w pociski z głowicami nuklearnymi. Rozszerzenie parasola atomowego na nasz kraj radykalnie zmienia układ sił w regionie.

lifapek
z
wprost.pl
dodany: 23.04.2026, 08:19:27
  • 250
  • #
    francja
  • #
    polska
  • #
    tusk
  • #
    neuropa
  • #
    wojna
zciluk
zciluk 23.04.2026, 11:08:54 via Wykop
  • 8
@malkontent: historia póki co pokazuje że jak w 10 dni obrona się załamie, a rządzący zaczną uciekać do Rumunii to faktycznie sojusznicy nie będą mieli co i jak wspierać, sami zaskoczeni naszym brakiem przygotowania do obrony.
Znowu historia pokazuje, że jak państwo się nie podda i nie załamie w pierwszych tygodniach konfliktu, to wsparcie długoterminowo będzie (Ukraina). Nie ma się co wypinać na sojusze, bądźmy po prostu sprawniejsi niż w

1945

Sędziowie MTK którzy wydali nakaz aresztowania Netanyahu nie mogą za nic płacić.

Sędziowie MTK którzy wydali nakaz aresztowania Netanyahu nie mogą za nic płacić.

"Nie mogę używać karty bankowej, Amazona - nie mam dostępu do amerykańskich produktów, nawet w Europie"

FrostlyMostly
z
vinnews.com
dodany: 21.04.2026, 11:50:54
  • 137
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    zydzi
zciluk
zciluk 22.04.2026, 07:46:43 via Wykop
  • 0
@Gabaryt:
zciluk - @Gabaryt:

źródło: 672682592_1475585720875297_7260568173238128578_n

Pobierz

2820

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.

To by było na tyle jak ktoś liczył jeszcze na pieniądze.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
money.pl
dodany: 21.04.2026, 12:40:22
  • 397
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    krypto
zciluk
zciluk 21.04.2026, 14:56:53 via Wykop
  • -1
@HalaMadrid80:
zciluk - @HalaMadrid80:

źródło: 672682592_1475585720875297_7260568173238128578_n

Pobierz
zciluk
zciluk 21.04.2026, 15:00:14 via Wykop
  • 47
@rolnik_wykopowy: a co to księża są i przewodnicy moralni? teraz Szczęsny reklamuje Jajco od chińczyków którzy chcą zdumpingować rynek motoryzacji w europie i kasa się kręci, jakieś tam zasady i godność są dla maluczkich.

443

Unijna apka do weryfikacji wieku zhakowana

Unijna apka do weryfikacji wieku zhakowana

miała "chronić" dzieci i zapewniać prywatność

DynPydro
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 18:42:43
  • 42
  • #
    eu
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    prywatnosc
zciluk
zciluk 17.04.2026, 10:00:45 via Wykop
  • 25
a to nie tak że apka jest jeszcze nie gotowa i to tak naprawdę demo? na githubie stoi "Please note that this application is still under active development. It is regularly updated and new features and improvements are continuously being added.".
To że politycy się przedwcześnie chwalą to inny problem. Chwała że to jest open source
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1899

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Ciężki nokaut, Wojewódzki na deskach.

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Kuba Wojewódzki podaje się za autorytet, a w rzeczywistości manipuluje i kłamie. Zapraszamy na komentarz Krzysztof Stanowskiego, który obnaża obłudę i podwójne standardy "króla TVN". Różne formy kreatyny ten sam cel. Z kodem ZERO 10% taniej https

Nie_jestem_robotem_69
z
youtube.com
dodany: 31.03.2026, 07:57:02
  • 431
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    wojewodzki
  • #
    masakracja
  • #
    celebryci
  • #
    internet
zciluk
zciluk 01.04.2026, 10:13:23 via Wykop
  • 2
jeden podstarzały absolwent topowego warszawskiego liceum (Czackiego) który nie ukończył studiów dziennikarskich, kłóci się z młodszym absolwentem topowego warszawskiego liceum (Hoffmanowej) który nie ukończył studiów dziennikarskich. A kłócą się tak żeby jak najwięcej wyświetleń natrzepać i napełnić kabzy po pachy, więc 20 filmików o tym samym. Rozrywka na poziomie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

616

Hiszpania znów mówi "nie" USA

Hiszpania znów mówi "nie" USA

Hiszpania zamknęła swoją przestrzeń powietrzną dla amerykańskich samolotów uczestniczących w wojnie z Iranem

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 30.03.2026, 10:02:25
  • 90
  • #
    hiszpania
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    izrael
zciluk
zciluk 30.03.2026, 14:43:20 via Wykop
  • -3
@giga_jablecznik: zalegalizował hiszpańskojęzyczną migracje z ameryki południowej +500k podatników i to bliskich kulturowo.
Jak już oceniasz suwerenne decyzje krajów, to przyjrzyj się lepiej Stanom Zjednoczonym w których jest więcej nielegalnych migrantów niż w UE mimo że mają mniej ludności ;)
zciluk
zciluk 30.03.2026, 14:47:45 via Wykop
  • 1
@Yurusenai: jeżeli Hiszpania sama zaatakuje inny kraj a potem będzie prosić i rugać na twitterze sojuszników o pomoc w agresjii, to owszem. Oficjalnie jeżeli uruchomią artykuł 5 w obronie własnej to raczej pomoc dostaną, tak samo jak dostałoby ją USA.
zciluk
zciluk 30.03.2026, 14:51:25 via Wykop
  • 2
@ibilon: potrafią, między 2024 a 2025 spadek nielegalnych przekroczeń o ponad 40%
https://www.arc-legal.es/en/spains-irregular-immigration-figures-for-2025/

113

Zajączkowska o SAFE: Ten program może popierać tylko idiota albo zdrajca

Pokaż treści 18+

Zajączkowska o SAFE: Ten program może popierać tylko idiota albo zdrajca

Ewa Zajączkowska-Hernik, europoseł Konfederacji, oceniła, że program SAFE może popierać tylko idiota albo zdrajca. Wymieniła powody, dla których prezydent Karol Nawrocki powinien zawetować ustawę.

gerwazy-oko
z
dorzeczy.pl
dodany: 21.02.2026, 06:47:05
  • 143
  • #
    safe
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
  • #
    neuropa
  • #
    militaria
zciluk
zciluk 23.02.2026, 22:44:02 via Wykop
  • 0
@sildenafil: oczywiście nie masz pojęcia o temacie więc powtarzasz dyrdymały i hasełka ale służę wiedzą. Doinformowany obywatel to groźny obywatel, a media nie dbają za bardzo o naszą wiedzę bo łatwiej nami manipulować.
KPO podlegało tzw kamieniom milowym, których egzekwowanie warunkowało wypłatę środków. O wypłacie środków i realizacji kamieni w tym mechanizmie decydowała komisja europejska. Tzw rząd tuskowy nie dostał automatycznie tych środków "na ładne oczy" - musiał po pierwsze

1416

Ludzie przypominają, jaką "bekę" miał Profesor Chris rok temu

Ludzie przypominają, jaką "bekę" miał Profesor Chris rok temu

"Niestety śledztwo na wykopie udowodniło całą prawdę". Źle się zestarzało

wojtek321
z
boop.pl
dodany: 13.02.2026, 22:57:05
  • 627
  • #
    motoryzacja
  • #
    loterie
  • #
    profesorchris
zciluk
zciluk 14.02.2026, 20:27:39 via Wykop
  • 5
@Harnol: Nawrocki zaraz po walnięciu snusa live twierdził że to była guma xd a ludzie i tak poparli gościa który ich okłamuje w żywe oczy

1876

Grenlandia sprzedaje czapki Make America Go Away - najwięcej kupują Amerykanie

Pokaż treści 18+

Grenlandia sprzedaje czapki Make America Go Away - najwięcej kupują Amerykanie

Grenlandzka grupa uruchomiła sprzedaż charytatywnych czapek z hasłem Make America Go Away jako formę politycznego komentarza. Projekt szybko zyskał popularność, a sprzedaż sięga kilkuset sztuk tygodniowo. Najwięcej zamówień pochodzi z USA

occultronaut
z
businessinsider.com
dodany: 20.01.2026, 10:01:19
  • 175
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    grenlandia
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
zciluk
zciluk 20.01.2026, 12:19:50 via Wykop
  • 17
@cyprianos: ta Rosja jest z nami w pokoju? jakie siły ma Rosja żeby wjechać na Grenalndie i dlaczego nie zrobiła tego za crooked Joe starucha Bidena tylko ma fikać za Trumpa? xd
zciluk
zciluk 20.01.2026, 12:23:20 via Wykop
  • 10
@cyprianos: dlaczego NATO ma nie kiwnąć palcem? akurat jednostki zdolne do pływania po zamarzniętym morzu mają skandynawowie a nie USA.
zciluk
zciluk 20.01.2026, 15:42:51 via Wykop
  • 1
@cyprianos: Trump przede wszystkim łamie wszystkie zasady (pisane i niepisane) zbudowane po II WŚ głównie przez same USA. Mamy prawo protestować i być wkurzonymi, zwłaszcza że wg tej samej logiki Polska też może być ofiarą silniejszego, a chaos wokół Grenlandii może doprowadzić do załamania NATO. Czy i jak zaatakuje Grenlandie (i czy to możliwe - IMO raczej nie, prędzej wywoła wojnę handlową żeby wymóc pokojowe przekazanie Grenlandii) to kwestia wtórna.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Jan Rodzyn

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 21.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking