Jako fan #slubodpierwszegowejrzenia nadrobiłem wlaśnie #loveisblindpolska Myślę że jednak ten format się nie przyjmie bo jest mocno udawany. Czuć że te ujęcia perfekcyjne, dobre kadrowanego itp to mocna reżyserka. Jednak w ślubie to jest odrobinę bardziej naturalne, są nagrania z gopro itp. Tutaj czuć sztuczność dlatego sporo przewijałem ale.... coś czego nie przewinąłem to radość matki Julii gdy córeczka mówi nie. Chryste panie jak ta kobieta mnie triggerowała
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
thepjoter
- 9

somskia
via Wykop- 26
@thepjoter: Ale format już się przyjął, przecież Love Is blind ma już X sezonów w różnych krajach. Polski też z resztą się dobrze przyjął i dużo ludzi oglądało
karokrakow
via Wykop- 8
@thepjoter: spokojnie się przyjmie, bo sama marka ma już globalny fandom. Dodaj do tego że polska edycja jest też szeroko omawiana na świecie. Ostatni sezon ŚOPW już był mega słaby, też widać że tam większoś przychodzi po nowych obserwujących na sociale
- 3
#loveisblindpolska Wiem jestem spóźniony, pewnie takie głosy pewnie też się pojawiały. Ale jestem po drugim odcinku. Mówię: O odwrócony Ślub od pierwszego wejrzenie.
Ale jednak Ślub od pierwszego wejrzenia jest lepszy, bardziej tam odczuwałem emocje. Tutaj zero a nawet już mnie znudziło. Może nie odpowiada mi format VOD. A podchodziłem do tego z pozytywnym nastawieniem. Dziękuję
Ale jednak Ślub od pierwszego wejrzenia jest lepszy, bardziej tam odczuwałem emocje. Tutaj zero a nawet już mnie znudziło. Może nie odpowiada mi format VOD. A podchodziłem do tego z pozytywnym nastawieniem. Dziękuję
Ja może nie jestem językowym purystą, zwykle traktuję jezyk raczej jako nośnik niż cel sam w sobie, ale niech mi ktoś wyjaśni - dlaczego ludzie wystepujacy w programach typu #hotelparadise #loveisblindpolska aż tak beznadziejnie posluguja sie jezykiem polskim? Przeciez to jest jakiś dramat.
@Ulic_Qel_Droma może dlatego, że większość tam to intelektualne pustaki?
@Ulic_Qel_Droma: nie zgodzę się z przedmówcami, że w programie rozrywkowym nie ma co oczekiwać ludzi w miarę poprawnie posługujących się językiem ojczystym. I to nawet nie chodzi o to, że to jest banda pustaków, przecież większość z nich studiuje albo skończyła studia, więc mają ekspozycję na język podręcznikowy. Oni po prostu są reprezentacją tego, jak rewolucja technologiczna, która miała miejsce przez ostatnie 6-7 lat (czyli od mniej więcej lockdownów), doprowadziła
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@strike_lucky: też nie czaję, tego tłumaczenia się teraz, że on by powiedział nie. Było widać na ślubie, że jest zaskoczony, że to ona odmówiła i dopóki nie powiedziała o tym "anonimowym" cynku XD to chciał kontynuować relacje po programie.
@strike_lucky: uno reverso
Typiara przed 40tką pojechała na Sunrise i tam poznaje swojego przyszłego męża.
Niezłą parkę musieliście zmontować.
#loveisblindpolska
Niezłą parkę musieliście zmontować.
#loveisblindpolska
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ej jaka Chinka? Ona jest z Kazachstanu. Tam bardziej sowiecka mentalność. Do Chin i dalekiego wschodu to im daleko...
i zraniła inną osobę
@adam-pajac: Nie, chwila.
Ona nie była w związku z Azjatką - nic je nie łączyło. I jasno to wybrzmiało, że facet jej również nakłamał i naobiecywał, a po wspólnej nocy wrócił do Azjatki. Nie róbmy kurtyzany z logiki. Chłop spotyka się z jedną dziewczyną, jest mu w tej relacji źle, więc po cichu odnawia kontakt z inną dziewczyną i ją zalicza, a po wszystkim wraca do
- 31
#loveisblindpolska patrzę sobie na Reunion i zastanawiam się nad jednym. Dlaczego ludzie sami sobie robią pod górę, wręcz srają sami sobie w spodnie. Siedzi ta azjatka i mówi że jest introwertyczką, która stresowały kamery i było lepiej, gdy kamer nie było. To po c--j bierzesz udział w czymś takim?
@Majtaszek-13: może chciała się przekonać jak to będzie, zmierzyć z lękiem przed byciem ocenianą
@Emble: Jak nie za darmo? Przecież tam się tysiące ludzi do castingów zgłosiło, a z tego połowa byłaby gotowa obciągnąć reżyserowi, żeby to akurat ich wypromował tym programem. Im płacą szansą na zostanie gwiazdą a jak sypną im hajsem to dla tego typu ludzi jest to drugorzędne
- 0
#loveisblindpolska co sądzicie czy Marta u Damian są faktycznie razem ? Ktoś, coś wie? Bo dziwne posty wrzucają na insta, nie było ich na reunion, żadnego odniesienia od nich.
- 30
#loveisblindpolska Daria jakie miny wali jak słucha co oni wszyscy p------a
@adisoniusz: dociera do niej jaki syf tam był.
- 12
#loveisblindpolska wyglada jakby przez ten rok wszyscy zbrzydli albo tak nieatrakcyjnie ich zrobili na ten odcinek xd a Julitke to juz w ogole podmienili z top milfa na kogos innego
@adisoniusz: Daria glowup zaliczyła, nie wiem czy wcześniej miała brzydką opaleniznę c-----y podkład czy po prostu wysuszona była ale dużo lepiej wygląda teraz+ lepiej jej w krótkich włosach niż z doczepami
@blasuu: z jednej strony szkoda ze ma garbatego nosa ale z drugiej widać że akceptuje siebie, ma kochającego męża to po co ma to zmieniać, życie to nie wybory miss żeby każdy musiał wyglądać jak na wybiegu
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CopyM: dosłownie karyńskiego akcentu i takiej troche rynsztokowej gadki, był chyba nawet fragment, gdzie jak coś zaczęła gadać to prawie co drugie słowo k--wa
- 10
Mam dla was ciekawostke nt. Kamila ślązaka co brał udział w programie.
Otóż kolega Kamil pracował kiedyś na stoisku jednego z popularnych banków w centrum handlowym i jego zadaniem było zaczepianie ludzi i naganianie na zakładanie konta. Wiadomo, im więcej nagonił tym większą premie miał. Yebaniutki wymyślił sobie sposób - zaczął naganiać na konta okolicznych żuli którzy za puszke piwa udostępniali swoje dowody osobiste xD
Niestety bank się chyba zczaił że klientela
Otóż kolega Kamil pracował kiedyś na stoisku jednego z popularnych banków w centrum handlowym i jego zadaniem było zaczepianie ludzi i naganianie na zakładanie konta. Wiadomo, im więcej nagonił tym większą premie miał. Yebaniutki wymyślił sobie sposób - zaczął naganiać na konta okolicznych żuli którzy za puszke piwa udostępniali swoje dowody osobiste xD
Niestety bank się chyba zczaił że klientela
@luke-dolla7: to prawda, byłem tym bankiem
@CopyM: chyba nie o tego Kamila chodzilo…
- 0
Vinnie Jones wraca na ekran. Netflix właśnie dodał nowy dokument
Netflix dodał dziś dokument „Sportowe opowieści z Wielkiej Brytanii: Vinnie Jones”, poświęcony byłemu piłkarzowi i aktorowi znanemu z występów w Wimbledonie oraz filmów Guya Ritchiego. Do katalogu trafiły też kolejne stand-upy, nowe odcinki anime „Blue Lock” i finałowe epizody pierwszego sezonu „Love is Blind: Polska”.
To nie wszystkie zmiany w ofercie – platforma zapowiedziała również usunięcie kilkunastu filmów, w tym „Bez litości”, „Donniego Brasco”
Netflix dodał dziś dokument „Sportowe opowieści z Wielkiej Brytanii: Vinnie Jones”, poświęcony byłemu piłkarzowi i aktorowi znanemu z występów w Wimbledonie oraz filmów Guya Ritchiego. Do katalogu trafiły też kolejne stand-upy, nowe odcinki anime „Blue Lock” i finałowe epizody pierwszego sezonu „Love is Blind: Polska”.
To nie wszystkie zmiany w ofercie – platforma zapowiedziała również usunięcie kilkunastu filmów, w tym „Bez litości”, „Donniego Brasco”
źródło: vinnie-jones-wraca-na-ekran-netflix-wlasnie-dodal-nowy-dokument
Pobierz- 13
Ta Kinga to albo uber coooorvisko maszyna do roochania albo dostała gruby hajs od netflixa żeby nakręcić taką drame i cwaniakowac w podsumowaniu sezonu
#loveisblindpolska
#loveisblindpolska
@luke-dolla7: ksysiu jak chad, poruchal i olal xD
@luke-dolla7: widziałam, że ktoś pisał gdzieś w komentarzu, że chodził z nią do szkoły i identyczne zachowania miała XD
- 41
#loveisblindpolska podobno świnie Kamilowi Uno całe życie podkłada Kamil Secundo. Gdy wykończy go psychicznie, to on będzie tym pierwszym Kamilem
- 24
#loveisblindpolska Ogólnie nie wiem czy Julka jest tak nieświadoma czy ma klapki na oczach broniąc tak swoją rodzinę? Jakby bardzo chciała ich obronić, ale to ONI się źle pokazali w tv. Natomiast cała sytuacji Julki i Kamila pokazuje, że już nie ważne jaka jest prawda z Kamilem, ale Julka jest strasznie łatwowierna. Musi najpierw pogadać z obcymi, zanim podejmie swoją własną decyzję. (Tak decyzję podejmuje one ale czyimiś rękoma dosłownie).
@anaxna: imo też bym sie nie przyznała przed kamerami "tak, dałam sie zmanipulować, tak jestem łatwowierna". Kto by sie dał? Wtedy ludzie by gadali, że zrobiła z siebie ofiarę, tak źle i tak niedobrze. Z tego wszystkiego dobrze, że poszła na terapie, trzymajmy kciuki, że za kilka lat przejrzy na oczy i odetnie się od toksycznych ludzi
@newidyn: jak terapia bedzie dobrze szła to matka z kolezaneczka julii poweidza, ze psychoterapeutka ja manipuluje i przestanie chodzic XD
- 60
Miałem wrażenie, że przez cały odcinek Darii i Filipowi chodziły po plecach ciarki żenady jak słyszeli te dramy.
#loveisblindpolska
#loveisblindpolska
@vateras131: bo oni se już spoko żyją. On trzyma kontakt z chłopakami, pewnie mu powiedzieli wszystko jak było w tych parach, to ona wie od niego i są zdziwieni jaka patologia xDDDDD
Aż dziwne, że Fifi z Darią dalej są razem. Byłem przekonany, że po ślubie 2-3 miesiące i się rozejdą. Widać dotarli się i super im wyszło.
Auuu jaki głupi był, to taki został, ale mu się fartło, że z Jelą im nie wyszło. Ona widać mocno zakompleksiona.
Cyganka miała rok, żeby coś ze sobą zrobić, a diastema jak paskudnie wyglądała, tak paskudnie została. Niech słucha się mamusi, to na pewno nauczy się w
Auuu jaki głupi był, to taki został, ale mu się fartło, że z Jelą im nie wyszło. Ona widać mocno zakompleksiona.
Cyganka miała rok, żeby coś ze sobą zrobić, a diastema jak paskudnie wyglądała, tak paskudnie została. Niech słucha się mamusi, to na pewno nauczy się w
@Cesarz_Polski: Kinga top. Być tak zawzieta, ze typa stalkowac w wawie zeby go przeleciec na zlosc xD
@Cesarz_Polski: o Darii mocno zmieniłem zdanie między kabinami a późniejszymi etapami. W sumie to najlepsza ze wszystkich uczestników.
#loveisblindpolska
Znam Kamila osobiście i tak mnie skręca jak czytam tag, że aż muszę napisać coś od siebie.
Wszystko o czym się dowiedziała Julia to prawda - chłop zdradzał swoją długoletnią partnerkę i to nie raz. Był w podwójnym związku przez parę miesięcy.
Chłop tłumaczy swoje zachowanie tym, że robili sobie przerwy w związku- zapomniał tylko dodać, że nie mówił o tych przerwach swojej dziewczynie. Mieli razem kupione mieszkanie. I
Znam Kamila osobiście i tak mnie skręca jak czytam tag, że aż muszę napisać coś od siebie.
Wszystko o czym się dowiedziała Julia to prawda - chłop zdradzał swoją długoletnią partnerkę i to nie raz. Był w podwójnym związku przez parę miesięcy.
Chłop tłumaczy swoje zachowanie tym, że robili sobie przerwy w związku- zapomniał tylko dodać, że nie mówił o tych przerwach swojej dziewczynie. Mieli razem kupione mieszkanie. I
@Kara-wert12: tak wierzę mu, bo osoba mi bliska miała podobny problem - każdy wokół niej dostawał maile, listy, ludzie są chorzy i są w stanie utrudnić komuś tak życie
I po co ty się rzucasz tak? Jaki masz cel? Bo strasznie przeżywasz że jakkolwiek dobrze mógłby ktoś na Kamila spojrzeć, boli cię to? Jesteś tyle warty/a co ci ludzie (o ile jak uważasz nie jesteś jednym/ą z nich)
I po co ty się rzucasz tak? Jaki masz cel? Bo strasznie przeżywasz że jakkolwiek dobrze mógłby ktoś na Kamila spojrzeć, boli cię to? Jesteś tyle warty/a co ci ludzie (o ile jak uważasz nie jesteś jednym/ą z nich)
- 0
Kto najwięcej stracił na reunion (wizerunkowo)
- Julita 64.5% (367)
- Jacek 3.7% (21)
- Kamil 0.7% (4)
- Krzysiek (have sex) 4.7% (27)
- Malika 0.4% (2)
- Daria i Filip 0.7% (4)
- Julia 8.3% (47)
- Kinga 17.0% (97)
Trudne się wylosowało
@Rufus232: Kinga nie miała co tracić, szczerze mówiąc dla babki, która nie "przeszła dalej" i tak dostała nadmiar czasu antenowego i jeszcze pewnie ja wezmą gdzieś bo robi dramy na zawołanie xd
Najwięcej JelaJela, wyszłed jej odpał, zaczęła się wychwalać jak to w 2 tyg po nagraniach znalazła miłość, no idealnego faceta (pewnie do tego bogatego), ajjj, na pewno wszystkie inne babki d--a zapiekla, bo jej miłość jest prawdziwa, nie
Najwięcej JelaJela, wyszłed jej odpał, zaczęła się wychwalać jak to w 2 tyg po nagraniach znalazła miłość, no idealnego faceta (pewnie do tego bogatego), ajjj, na pewno wszystkie inne babki d--a zapiekla, bo jej miłość jest prawdziwa, nie





















