Jako fan #slubodpierwszegowejrzenia nadrobiłem wlaśnie #loveisblindpolska Myślę że jednak ten format się nie przyjmie bo jest mocno udawany. Czuć że te ujęcia perfekcyjne, dobre kadrowanego itp to mocna reżyserka. Jednak w ślubie to jest odrobinę bardziej naturalne, są nagrania z gopro itp. Tutaj czuć sztuczność dlatego sporo przewijałem ale.... coś czego nie przewinąłem to radość matki Julii gdy córeczka mówi nie. Chryste panie jak ta kobieta mnie triggerowała
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thepjoter: Ale format już się przyjął, przecież Love Is blind ma już X sezonów w różnych krajach. Polski też z resztą się dobrze przyjął i dużo ludzi oglądało
  • Odpowiedz
@thepjoter: spokojnie się przyjmie, bo sama marka ma już globalny fandom. Dodaj do tego że polska edycja jest też szeroko omawiana na świecie. Ostatni sezon ŚOPW już był mega słaby, też widać że tam większoś przychodzi po nowych obserwujących na sociale
  • Odpowiedz
#loveisblindpolska Wiem jestem spóźniony, pewnie takie głosy pewnie też się pojawiały. Ale jestem po drugim odcinku. Mówię: O odwrócony Ślub od pierwszego wejrzenie.
Ale jednak Ślub od pierwszego wejrzenia jest lepszy, bardziej tam odczuwałem emocje. Tutaj zero a nawet już mnie znudziło. Może nie odpowiada mi format VOD. A podchodziłem do tego z pozytywnym nastawieniem. Dziękuję
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja może nie jestem językowym purystą, zwykle traktuję jezyk raczej jako nośnik niż cel sam w sobie, ale niech mi ktoś wyjaśni - dlaczego ludzie wystepujacy w programach typu #hotelparadise #loveisblindpolska aż tak beznadziejnie posluguja sie jezykiem polskim? Przeciez to jest jakiś dramat.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ulic_Qel_Droma: nie zgodzę się z przedmówcami, że w programie rozrywkowym nie ma co oczekiwać ludzi w miarę poprawnie posługujących się językiem ojczystym. I to nawet nie chodzi o to, że to jest banda pustaków, przecież większość z nich studiuje albo skończyła studia, więc mają ekspozycję na język podręcznikowy. Oni po prostu są reprezentacją tego, jak rewolucja technologiczna, która miała miejsce przez ostatnie 6-7 lat (czyli od mniej więcej lockdownów), doprowadziła
  • Odpowiedz
@strike_lucky: też nie czaję, tego tłumaczenia się teraz, że on by powiedział nie. Było widać na ślubie, że jest zaskoczony, że to ona odmówiła i dopóki nie powiedziała o tym "anonimowym" cynku XD to chciał kontynuować relacje po programie.
  • Odpowiedz
Ej jaka Chinka? Ona jest z Kazachstanu. Tam bardziej sowiecka mentalność. Do Chin i dalekiego wschodu to im daleko...
  • Odpowiedz
i zraniła inną osobę


@adam-pajac: Nie, chwila.

Ona nie była w związku z Azjatką - nic je nie łączyło. I jasno to wybrzmiało, że facet jej również nakłamał i naobiecywał, a po wspólnej nocy wrócił do Azjatki. Nie róbmy kurtyzany z logiki. Chłop spotyka się z jedną dziewczyną, jest mu w tej relacji źle, więc po cichu odnawia kontakt z inną dziewczyną i ją zalicza, a po wszystkim wraca do
  • Odpowiedz
#loveisblindpolska patrzę sobie na Reunion i zastanawiam się nad jednym. Dlaczego ludzie sami sobie robią pod górę, wręcz srają sami sobie w spodnie. Siedzi ta azjatka i mówi że jest introwertyczką, która stresowały kamery i było lepiej, gdy kamer nie było. To po c--j bierzesz udział w czymś takim?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emble: Jak nie za darmo? Przecież tam się tysiące ludzi do castingów zgłosiło, a z tego połowa byłaby gotowa obciągnąć reżyserowi, żeby to akurat ich wypromował tym programem. Im płacą szansą na zostanie gwiazdą a jak sypną im hajsem to dla tego typu ludzi jest to drugorzędne
  • Odpowiedz
#loveisblindpolska co sądzicie czy Marta u Damian są faktycznie razem ? Ktoś, coś wie? Bo dziwne posty wrzucają na insta, nie było ich na reunion, żadnego odniesienia od nich.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@evilyna: detektywi z pudelka twierdzą, ze Marta poroniła ciążę z bliźniakami i dochodzi do siebie. Podobno są na terapii małżeńskiej, ale nie wiem na ile mozna wierzyć tym informacjom. Fajna z niej baba, trzymam za nią kciuki
  • Odpowiedz
@adisoniusz: Daria glowup zaliczyła, nie wiem czy wcześniej miała brzydką opaleniznę c-----y podkład czy po prostu wysuszona była ale dużo lepiej wygląda teraz+ lepiej jej w krótkich włosach niż z doczepami
  • Odpowiedz
  • 28
@blasuu: z jednej strony szkoda ze ma garbatego nosa ale z drugiej widać że akceptuje siebie, ma kochającego męża to po co ma to zmieniać, życie to nie wybory miss żeby każdy musiał wyglądać jak na wybiegu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CopyM: dosłownie karyńskiego akcentu i takiej troche rynsztokowej gadki, był chyba nawet fragment, gdzie jak coś zaczęła gadać to prawie co drugie słowo k--wa
  • Odpowiedz
Mam dla was ciekawostke nt. Kamila ślązaka co brał udział w programie.
Otóż kolega Kamil pracował kiedyś na stoisku jednego z popularnych banków w centrum handlowym i jego zadaniem było zaczepianie ludzi i naganianie na zakładanie konta. Wiadomo, im więcej nagonił tym większą premie miał. Yebaniutki wymyślił sobie sposób - zaczął naganiać na konta okolicznych żuli którzy za puszke piwa udostępniali swoje dowody osobiste xD
Niestety bank się chyba zczaił że klientela
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinnie Jones wraca na ekran. Netflix właśnie dodał nowy dokument

Netflix dodał dziś dokument „Sportowe opowieści z Wielkiej Brytanii: Vinnie Jones”, poświęcony byłemu piłkarzowi i aktorowi znanemu z występów w Wimbledonie oraz filmów Guya Ritchiego. Do katalogu trafiły też kolejne stand-upy, nowe odcinki anime „Blue Lock” i finałowe epizody pierwszego sezonu „Love is Blind: Polska”.

To nie wszystkie zmiany w ofercie – platforma zapowiedziała również usunięcie kilkunastu filmów, w tym „Bez litości”, „Donniego Brasco”
upflixpl - Vinnie Jones wraca na ekran. Netflix właśnie dodał nowy dokument

Netfli...

źródło: vinnie-jones-wraca-na-ekran-netflix-wlasnie-dodal-nowy-dokument

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#loveisblindpolska Ogólnie nie wiem czy Julka jest tak nieświadoma czy ma klapki na oczach broniąc tak swoją rodzinę? Jakby bardzo chciała ich obronić, ale to ONI się źle pokazali w tv. Natomiast cała sytuacji Julki i Kamila pokazuje, że już nie ważne jaka jest prawda z Kamilem, ale Julka jest strasznie łatwowierna. Musi najpierw pogadać z obcymi, zanim podejmie swoją własną decyzję. (Tak decyzję podejmuje one ale czyimiś rękoma dosłownie).
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anaxna: imo też bym sie nie przyznała przed kamerami "tak, dałam sie zmanipulować, tak jestem łatwowierna". Kto by sie dał? Wtedy ludzie by gadali, że zrobiła z siebie ofiarę, tak źle i tak niedobrze. Z tego wszystkiego dobrze, że poszła na terapie, trzymajmy kciuki, że za kilka lat przejrzy na oczy i odetnie się od toksycznych ludzi
  • Odpowiedz
Aż dziwne, że Fifi z Darią dalej są razem. Byłem przekonany, że po ślubie 2-3 miesiące i się rozejdą. Widać dotarli się i super im wyszło.

Auuu jaki głupi był, to taki został, ale mu się fartło, że z Jelą im nie wyszło. Ona widać mocno zakompleksiona.

Cyganka miała rok, żeby coś ze sobą zrobić, a diastema jak paskudnie wyglądała, tak paskudnie została. Niech słucha się mamusi, to na pewno nauczy się w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#loveisblindpolska
Znam Kamila osobiście i tak mnie skręca jak czytam tag, że aż muszę napisać coś od siebie.
Wszystko o czym się dowiedziała Julia to prawda - chłop zdradzał swoją długoletnią partnerkę i to nie raz. Był w podwójnym związku przez parę miesięcy.
Chłop tłumaczy swoje zachowanie tym, że robili sobie przerwy w związku- zapomniał tylko dodać, że nie mówił o tych przerwach swojej dziewczynie. Mieli razem kupione mieszkanie. I
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kara-wert12: tak wierzę mu, bo osoba mi bliska miała podobny problem - każdy wokół niej dostawał maile, listy, ludzie są chorzy i są w stanie utrudnić komuś tak życie
I po co ty się rzucasz tak? Jaki masz cel? Bo strasznie przeżywasz że jakkolwiek dobrze mógłby ktoś na Kamila spojrzeć, boli cię to? Jesteś tyle warty/a co ci ludzie (o ile jak uważasz nie jesteś jednym/ą z nich)
  • Odpowiedz

Kto najwięcej stracił na reunion (wizerunkowo)

  • Julita 64.5% (367)
  • Jacek 3.7% (21)
  • Kamil 0.7% (4)
  • Krzysiek (have sex) 4.7% (27)
  • Malika 0.4% (2)
  • Daria i Filip 0.7% (4)
  • Julia 8.3% (47)
  • Kinga 17.0% (97)

Oddanych głosów: 569

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rufus232: Kinga nie miała co tracić, szczerze mówiąc dla babki, która nie "przeszła dalej" i tak dostała nadmiar czasu antenowego i jeszcze pewnie ja wezmą gdzieś bo robi dramy na zawołanie xd

Najwięcej JelaJela, wyszłed jej odpał, zaczęła się wychwalać jak to w 2 tyg po nagraniach znalazła miłość, no idealnego faceta (pewnie do tego bogatego), ajjj, na pewno wszystkie inne babki d--a zapiekla, bo jej miłość jest prawdziwa, nie
  • Odpowiedz