Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sebbbbb

sebbbbb

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2253
  • Znaleziska 76
  • Mikroblog 2177
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
klefonafide
klefonafide
23.06.2026, 10:20:38
  • 309
Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat, ale 1,5 roku temu miał zdiagnozowaną niewydolność nerek.

#koty #pokazkota
klefonafide - Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat...

źródło: 1000145284

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 23.06.2026, 13:46:04 via Wykop
  • 2
@klefonafide: Dokładnie to samo przeżyłem 14 lutego bieżącego roku. Kotka miała 6 i pół roku. W jednym roku nie miała zrobionych badań i się zdążyło to g---o rozwinąć na tyle, że udało się tylko kotkę utrzymać względnie w dobrych warunkach przez pół roku. Ciężkie to było. Miała dokładnie takie same umaszczenie jak Twój Bombelek, więc ciekawi mnie, czy ten rodzaj naszego dachowca jest po prostu tak genetycznie uwarunkowany.
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 20.06.2026, 05:18:42
  • 2
Biało-czerwoni jak w zwyczaju ostatni mecz o honor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_
20.06.2026, 05:22:28 via Wykop
  • 0
@sebbbbb: biało-czerwoni to Paragwaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iskandar
iskandar
19.06.2026, 00:03:25
  • 0
#mecz Pogrom nie mecz. Więcej drużyn na mistrzostwa, będzie jeszcze bardziej wyrównany poziom XDDD.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 19.06.2026, 00:05:40 via Wykop
  • 1
@iskandar: Jakby nie patrzeć Katar jest mistrzem Azji z dwóch ubiegłych pucharów. To samo pisałeś jak Brazylia dostała na p---ę od Niemców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
15.06.2026, 23:24:06
  • 62
wfyokyga

źródło: temp_file2697912037395312014

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 15.06.2026, 23:25:57 via Wykop
  • 52
@wfyokyga: mnie nabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 15.06.2026, 23:24:03
  • 8
Typ zobaczył, że biegnie w jego stronę Urugwajczyk i wyprostował nogę, a Gikiewicz mówi, że się poślizgnął i to było przypadkowo. Co za dzban.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strikte
strikte
15.06.2026, 23:25:29 via Wypiek
  • 1
@sebbbbb byłeś? widziałeś?
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen
15.06.2026, 23:29:12 via Wykop
  • 1
@sebbbbb: i sam klamiesz... typ wybil pilke ta noga i urugwajczyk sie nadzial na niego... grales w noge kiedykolwik?
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 15.05.2026, 14:53:11
  • 1
helenamamzawal.jpg
#gielda
sebbbbb - helenamamzawal.jpg
#gielda

źródło: 03ba00f1485897795bc6ae494b6eba76

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb
Autor
15.05.2026, 15:41:11 via Wykop
  • 0
@Malyburtownik: CSCO, przepraszam serdecznie
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 11.04.2026, 12:44:15
  • 2
Po prawie 7 latach związku wracam na rynek matrymonialny, ale jazda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb
Autor
29.04.2026, 07:38:56 via Wykop
  • 0
@festinalente333: Przepraszam, przeoczyłem - przede wszystkim rozjechało nam się podejście do życia.
Z racji pracy zdalnej i siedzenia razem na dosyć małym mieszkaniu, niby robiliśmy wszystko razem, a tak naprawdę nic i wszystkiego po trochu zaczęło każdemu brakować. Przez to nie potrafiliśmy zadbać o relację i nastąpił efekt domina. Ostatni rok żyliśmy bardziej jako współlokatorzy, niż para, co jest dosyć przykre.
  • Odpowiedz
ang33r
ang33r
ang33r
08.04.2026, 20:53:15
  • 7
Za co XDdddd #mecz
ang33r - Za co XDdddd #mecz

źródło: Screenshot_20260408_225256_Flashscore

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 20:55:06 via Wykop
  • 8
@ayattarr: elastico to robi d--a pomielonego jak pilota w nia wsadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
08.04.2026, 20:49:39
  • 2
Yamal jest geniuszem


#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 20:50:22 via Wykop
  • 0
@KielbasianyJad: tymczasem na flashscore
sebbbbb - @KielbasianyJad: tymczasem na flashscore

źródło: 6b4e63db2dd503a989174e29f3005825

Pobierz
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 20:52:21 via Wykop
  • 0
@KielbasianyJad: po tej akcji wskoczy do na 9.0
  • Odpowiedz
Rizzo
Rizzo
08.04.2026, 20:34:04
  • 11
Komentarz na canal plus to jakiś żart? XD padł gol na 2:0 a ja mam wrażenie ze oglądam jakieś barca tv
#mecz #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 20:34:31 via Wykop
  • 5
@Rizzo: poteznie stronniczy, pewnie staly bywalec labamba
  • Odpowiedz
SmadnyMnich
SmadnyMnich
08.04.2026, 20:19:37
  • 37
#mecz typ zagrywa po gwizdku ze stojącej piłki z piątki, drugi to łapie w ręce a ten cymbał nic XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 20:20:12 via Wykop
  • 5
@SmadnyMnich: Ta, powinien dać czerwoną i karnego
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 20:28:10 via Wykop
  • 0
@SmadnyMnich: Będzie Var po karnym Błaszczykowskiego
  • Odpowiedz
szpaczuh
szpaczuh
08.04.2026, 20:17:45
  • 7
#mecz
To wyglada jakby Atletico grało w 10 a nie Barca xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 20:18:23 via Wykop
  • 1
@szpaczuh: jeszcze 10/15 minut i Barca opadnie z sil
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 07.04.2026, 20:03:55
  • 2
Moj smieciuch urosl o 100%, czuje dobrze czlowiek ᶘᵒᴥᵒᶅ

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb
Autor
08.04.2026, 19:48:39 via Wykop
  • 0
@Oczodoly: Cisco, tylko juz co prawda dlugo trzymam i zerkam co jakis dluzszy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
08.04.2026, 19:44:41
  • 8
Jaki frajer z młodego Simeone xD prawie tak wielki jak jego stary #mecz #pilkanozna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 19:47:10 via Wykop
  • 0
@Szybki_bill99: xDDD
  • Odpowiedz
klefonafide
klefonafide
08.04.2026, 14:48:44
  • 1018
Żona mi suszy głowę, że mam znaleźć sobie pracę. Jak jej wytłumaczyć, że wystarczy, że ona pracuje i nie potrzebujemy aż tyle pieniędzy?

#gielda #pracbaza
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 08.04.2026, 14:52:44 via Wykop
  • 144
@klefonafide: w posredniaku byles?
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski
04.04.2026, 15:28:07
  • 1
#mecz #realmadryt

Po co w tym klubie istnieje cos takiego jak Brahim Diaz? Zapraszam do dyskusji
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 04.04.2026, 15:29:44 via Wykop
  • 1
@Bielawski: Zwyciezca AFCON kolego
  • Odpowiedz
sebbbbb
sebbbbb 04.04.2026, 15:37:04 via Wykop
  • 0
@Bielawski: Jeżeli Huijsen utrzyma swoją obecną formę przez dłuższy czas to nie będzie tragedii, natomiast początek sezonu jest do zapomnienia w jego wykonaniu.
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk
04.04.2026, 15:31:25
  • 2
#mecz Jak bardzo ch****wy musi być Camavinga, żeby go w końcu skreślić? Obecnie to typ na poziomie Widzewa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 04.04.2026, 15:32:30 via Wykop
  • 0
@luczyk: ja go już dawno skreśliłem, ale papa Perez nie odczytuje wiadomości ode mnie
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
04.04.2026, 15:29:41
  • 0
#mecz Leverkusen 6 goli dziś. Współczuję Grabarze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 04.04.2026, 15:30:39 via Wykop
  • 1
@MrFryteczka: Grabara ogólnie dobry tydzień rozegrał :d
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
04.04.2026, 14:55:31
  • 3
Na forum Widzewa 40 stron bólu d--y
https://ewidzew.pl/forum/viewtopic.php?t=33016&start=540
#mecz #widzew
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebbbbb
sebbbbb 04.04.2026, 14:58:52 via Wykop
  • 0
@thorgoth: o kurde, wszedłem na ten URL i jakbym się cofnął o jakieś 15/20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

580

Ubisoft pozwane za wyłączenie The Crew - Stop Killing Games wchodzi do akcji

Ubisoft pozwane za wyłączenie The Crew - Stop Killing Games wchodzi do akcji

Francuska organizacja UFC-Que Choisir pozywa Ubisoft za wyłączenie The Crew, a Stop Killing Games wspiera sprawę, która może zmienić prawa graczy i zasady sprzedaży gier always-online.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 01.04.2026, 06:33:48
  • 49
  • #
    pcmasterrace
  • #
    ubisoft
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    stopkillinggames
  • #
    konsole
sebbbbb
sebbbbb 01.04.2026, 19:10:20 via Wykop
  • 19
@mareksa666:

nie ucz korporacji zarabiania w kapitalizmie


Mocne słowa jak na to, że akcje tej korporacji spadły o 94% w przeciągu 5 lat. ( ͡° ᴥ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking