Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
edwolf

edwolf

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4232
  • Znaleziska 821
  • Mikroblog 3411
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 25
MarciNo75
MarciNo75
27.04.2026, 07:27:19
  • 4
Zrelaksuj się. Jesteś u afgańskiego barbera.

#youtube #heheszki #asmr #czystosc
MarciNo75 - Zrelaksuj się. Jesteś u afgańskiego barbera.

#youtube #heheszki #asmr #c...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.04.2026, 10:10:01 via Wykop
  • 1
@MarciNo75: ała, 12 lat się już brzytwą nie golę... z jednej strony wideo namawia do powrotu, z drugiej zaś ten odgłos skrobania mnie nie przekonuje...
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
27.04.2026, 08:15:39
  • 5
Kiedy myślisz że ludzie są głupi to się mylisz! Są jeszcze głupsi :)

#heheszki #bekazpodludzi
Pan_Slon - Kiedy myślisz że ludzie są głupi to się mylisz! Są jeszcze głupsi :)

#heh...

źródło: pendirve

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.04.2026, 10:01:52 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: w formacie mp3 i do publicznego puszczania... litości, nie wszyscy na weselu zaczynają pić przed mszą.
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
27.04.2026, 08:52:43
  • 2
Oni tak na serio.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #bekazprawakow
wshk - Oni tak na serio.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #bekazprawakow

źródło: 27897

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 27.04.2026, 09:58:43 via Wykop
  • 2
@wshk: Ty tu się śmiejesz, ale afrykaneskich najemników się normalnie już nazywa- czarnorusami.
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
26.04.2026, 19:46:01
  • 2
W samochód wszedł szatan. Ale urwał.
#humorobrazkowy #rozrywka #heheszki #logikarozowychpaskow
chlopiec_kucyk - W samochód wszedł szatan. Ale urwał. 
#humorobrazkowy #rozrywka #heh...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 26.04.2026, 20:35:22 via Wykop
  • 1
Zaczęło soę! Bunt maszyn... tylko wydaje mi się, że oryginał wideo ma kilka lat juƶ.
edit: stare jak Internet
  • Odpowiedz
LuckyStrike
LuckyStrike
26.04.2026, 08:07:54
  • 1
Celebryci za kasę zachwalają gunfo w złotku!
#chiny #propaganda #podcast #afera
LuckyStrike - Celebryci za kasę zachwalają gunfo w złotku!
#chiny #propaganda #podcas...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 26.04.2026, 10:30:53 via Wykop
  • 1
@LuckyStrike: zachwalają gunfo (kant. 觀火)?
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
26.04.2026, 01:05:25
  • 3
myślicie, że jest jakieś polowanie na Trumpa przez Iran?
#iran #izrael #wojna #usa
nilmerg - myślicie, że jest jakieś polowanie na Trumpa przez Iran?
#iran #izrael #woj...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 26.04.2026, 01:22:12 via Wykop
  • 0
@nilmerg: już myślałem, że wykop to przespał. Napastnik został odstrzelony, POTUS ewakuowany.
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
25.04.2026, 17:46:15
  • 1
#polska #niemcy #twitter #bekazpodludzi
niedorzecznybubr - #polska #niemcy #twitter #bekazpodludzi

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 25.04.2026, 20:37:23 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: Niemcom, chcieli więcej.
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf 25.04.2026, 21:11:09 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: rozegrali inaczej, ale z podobnym skutkiem- imperium się rozdupcyło i się oduczyli imperializmu.
  • Odpowiedz
adreno420
adreno420
25.04.2026, 18:54:14
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 25.04.2026, 20:34:25 via Wykop
  • 0
@adreno420: osoby które się sypią jak popadnie biorą często preepy czy peepy itd., więc mają w zasadzie 100% szans na ochronę przed zakażeniem. Pytanie co te medykamenty robią ze zdrowiem
  • Odpowiedz
Palinek
Palinek
25.04.2026, 19:36:11
  • 2
Sobota wieczur, a na mirko standard: jedni wrzucaja paragon grozy, drudzy kolejny raz odkrywaja, ze w Polsce drogo, a trzeci od rana tocza wojne o to kto bardziej nie ma zycia. Internet niby dla rozrywki, a finalnie czlowiek tylko sobie przypomina, czemu ludzie kiedys siedzieli cicho pod blokiem i patrzyli w jeden punkt. Postep pelna geba xD

#zalesie #heheszki #polska #gownowpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 25.04.2026, 20:32:20 via Wykop
  • 0
@DonTadeo: kiedyś żale przelewało się na żonę lub dzieci, np. przy pomocy paska od spotni, czy bezspośrednio
  • Odpowiedz
kutokalipsa67
kutokalipsa67
24.04.2026, 11:52:48
  • 49
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 24.04.2026, 17:41:22 via Wykop
  • 2
@jestemtakizmeczony: a pierdzieć to czym ma, uszami?
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
24.04.2026, 14:03:44
  • 31
Dyga wam łodyga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #heheszki #memy #ankieta
CiastozTruskawkami - Dyga wam łodyga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #heheszki #memy #ankie...

źródło: att.1tbFZYXIRQzE_FQeYvbn1EBEhrrHzDSN2gXguGErTrk

Pobierz

Dyga Ci łodyga?

  • Tak 81.3% (222)
  • Nie 18.7% (51)

Oddanych głosów: 273

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 24.04.2026, 15:36:07 via Wykop
  • 1
@Hasselblad: z policjantkami jasna sprawa, ale skarżą się policjanci.
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
24.04.2026, 11:26:24
  • 14
XDDD

#heheszki #humorobrazkowy #gotujzwykopem
saggitarius_a - XDDD

#heheszki #humorobrazkowy #gotujzwykopem

źródło: Zrzut ekranu_20260424_132532

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 24.04.2026, 11:58:30 via Wykop
  • 4
@saggitarius_a: ciekaw jestem, jak będą wyglądać po solarium
  • Odpowiedz

8

Postawił 400 tys. dolarów na obalenie Maduro. Amerykański żołnierz aresztowany

Postawił 400 tys. dolarów na obalenie Maduro. Amerykański żołnierz aresztowany

Aresztowano żołnierza sił specjalnych USA, który miał zarobić ponad 400 tysięcy dolarów, stawiając na obalenie przywódcy

darino
z
pap.pl
dodany: 24.04.2026, 09:49:28
  • 15
  • #
    usa
  • #
    wenezuela
  • #
    maduro
edwolf
edwolf 24.04.2026, 11:18:53 via Wykop
  • 0
“giełda predykcyjna”... kasyno albo pralnia pieniędzy bardziej psuje
@stroggoslaw artykuł jest tak napisany, że w sumie nie wiadomo czy postawił 400k i wygrał 410k dodatkowo, czy coś innego, bo redaktor pisze niekonsekwentnie raz tak, a raz tak- zapewne sam nie wiedząc.
Mikuuuus
Mikuuuus
23.04.2026, 11:14:56
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 23.04.2026, 11:23:07 via Wykop
  • 1
@Mikuuuus: dla kogoś stało się nieudaczne (niepomyślne)
  • Odpowiedz
kacpro12
kacpro12
20.04.2026, 21:45:37
  • 16
#teczowepaski
kacpro12 - #teczowepaski

źródło: IMG_4605

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.04.2026, 18:28:59 via Wykop
  • 0
@kacpro12: skarpetkę wyjmij
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
21.04.2026, 10:26:29
  • 33
The Pinky and the Brain ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz tak wygladają, czujesz sie stary?
#nostalgia #heheszki #bekazpisu #kreskowki
miodeksmrodek - The Pinky and the Brain ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz tak wygladają, czujesz sie ...

źródło: IMG_1376

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 21.04.2026, 11:30:19 via Wykop
  • 0
@miodeksmrodek: i bez tego czuję się stary.
  • Odpowiedz
Desire22
Desire22
20.04.2026, 14:59:45
  • 20
Rubel słabnie, Rosja na wyczerpaniu, już nie mają sprzetu.
Upadną za jakieś plus minus miedzy jednym miesiącem lub 30 latami, albo w ogóle.

Jeżeli spodobała ci się moja analiza to prosze o wspomożenie mnie na tiply.com/Desire22, to bardzo motywuje do dalszego działania.

#ukraina #wojna #rosja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf 20.04.2026, 23:37:58 via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent: niestety on moze i przez sto lat byc prezydentem - zywy lub martwy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18
  • Strona 8 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking