Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dthprf

dthprf

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15348
  • Znaleziska 6353
  • Mikroblog 8995
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 79
GorinNoSho82
GorinNoSho82
GorinNoSho82
24.04.2026, 07:43:29
  • 0
Norwegia, Haugesund
1nok =0.39 zł
GorinNoSho82 - Norwegia, Haugesund
1nok =0.39 zł

źródło: 1000036943

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 24.04.2026, 09:15:27 via Android
  • 0
@GorinNoSho82: i w ogole to nie wynika z tego, ze przecietyny norweg spi na nafcie i gazie..

A do tego gdy on śpi, to ich fundusz robi brrrrt i zarabia kolejne miliardy, kiedy u nas dobrobyt prawicowe tuzy ekonomiczne wprowadzily ustawą.. Podnosząc minimalna razy 2.5 w ciagu 10 lat co sprowadzilo nam wszystkim na łeb okolice 50% inflacji...
  • Odpowiedz

10

Nie będzie podwyżki progu podatkowego. Rząd ma dwa argumenty

Nie będzie podwyżki progu podatkowego. Rząd ma dwa argumenty

Choć Ministerstwo Finansów nie przyznaje tego wprost, to dość mocno daje do zrozumienia, że waloryzacji progu podatkowego nie będzie. Znamy argumenty rządu w tej sprawie. Brak pieniędzy to tylko jeden z nich

freedomseeker
z
businessinsider.com.pl
dodany: 23.04.2026, 09:45:45
  • 8
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
dthprf
dthprf 24.04.2026, 06:17:51 via Android
  • -1
@johann_10: przeciez podnosi też ryczałt, dopiero co nowy wał był i podatek w skladce ubezpieczeniowej schowany.

No klaskaj uszami, raz, raz, twój wykształciuch 'somsiad' też bedzie miał gorzej to juz tak nie boli ze ciebie tez cos zaczyna piec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Jest decyzja komisji PE w sprawie czterech polskich europosłów

Jest decyzja komisji PE w sprawie czterech polskich europosłów

Komisja prawna JURI w Parlamencie Europejskim opowiedziała się za uchyleniem immunitetu czterem polskim europosłom: Danielowi Obajtkowi, Patrykowi Jakiemu, Grzegorzowi Braunowi i Tomaszowi Buczkowi.pOstateczną decyzję o uchyleniu immunitetów podejmie Parlament Europejski podczas najbliższej sesji pl

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 23.04.2026, 09:35:36
  • 2
  • #
    paklamenteuropejski
  • #
    komisjaprawna
  • #
    immunitety
  • #
    jaki
  • #
    braun
  • #
    polityka
dthprf
dthprf 24.04.2026, 06:13:59 via Android
  • 0
Sama śmietanka, lol
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

311

Konrad Berkowicz i Płaczek wykorzystują phishing do wpłat na swoją fundację

Konrad Berkowicz i Płaczek wykorzystują phishing do wpłat na swoją fundację

Poseł Konfederacji manipuluje i wykorzystuje dawną, już lekko zapomnianą metodę jak phishing - czyli podszywanie się (w tym przypadku pod inną zrzutkę). Więcej w linku lub w podpiętym komentarzu.

Neobychno
z
x.com
dodany: 21.04.2026, 12:29:29
  • 62
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ukraina
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
dthprf
dthprf 22.04.2026, 07:09:00 via Android
  • -1
@IwanDubietkov: a na patelnie jakie masz wytlumaczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie w Izraelu była wyprodukowana albo na Ukrainie xD

817

UE wymusi wymienne baterie w smartfonach. Wielka zmiana nadchodzi od 2027 roku

UE wymusi wymienne baterie w smartfonach. Wielka zmiana nadchodzi od 2027 roku

UE wymusi wymienne baterie w smartfonach od 2027 roku. Nowe przepisy mają uderzyć w planowane postarzanie sprzętu, obniżyć koszty napraw i ograniczyć elektrośmieci.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 20.04.2026, 06:26:19
  • 333
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    apple
dthprf
dthprf 20.04.2026, 07:48:31 via Android
  • -11
@KyloKillsSnokeLukeDies: bedą przeciekać aż ktoś uszczelke wymyśli, a niee xD czekaj!

685

W "20 gospodarce świata" nie ma nawet 100 tys. wolnych miejsc pracy

W "20 gospodarce świata" nie ma nawet 100 tys. wolnych miejsc pracy

Na koniec 2025 roku było w Polsce zaledwie 85 tys. ofert pracy. Jak na tej wielkości państwo to jest katastrofa. W Polsce ciężko znaleźć i zmienić pracę. Poza dużymi, najlepiej rozwiniętymi miastami nie ma praktycznie żadnej pracy na rynku.

dolina_korupcji
z
ssgk.stat.gov.pl
dodany: 19.04.2026, 22:26:00
  • 263
  • #
    bezrobocie
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    januszebiznesu
  • #
    emigracja
  • #
    rynekpracy
dthprf
dthprf 20.04.2026, 07:18:34 via Android
  • 3
@paww: nawet nazwa mówi JDG a ty zaskoczony ze nie tworza miejsc pracy xD xD xD
dcichon
dcichon
20.04.2026, 06:18:44
  • 986
Problemy w USA: pomarańczowa małpa z brzytwą rujnuje ekonomicznie kraj
Problemy w Rosji: reżim zabiera ludziom dostęp do neta
Problemy w UE: jak już przyczepiliśmy nakrętki do butelek to teraz przydałoby się móc zmienić baterię w telefonie

#polityka #bekazprawakow
dcichon - Problemy w USA: pomarańczowa małpa z brzytwą rujnuje ekonomicznie kraj
Prob...

źródło: image

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 20.04.2026, 06:39:23 via Android
  • 910
@Zartos_Larpiarz: boszzzz, to ci chinczycy sprzedadza zamienik, dokladnie tak jak teraz tylko sobie sam wymienisz zamiast komus placic pol wartosci telefonu za otwarcie i sklejenie go.

Dobrze robia, dobry przekaz z eu leci. Dzieki za uniwersalne kable, super zmiana. Czekamy na wiecej.
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
17.04.2026, 07:52:14
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 17.04.2026, 08:56:33 via Android
  • 1
@andrzej-tata-000000: wydolnosc ci troche wzrosnie, ale to jest widoczne bardziej jak cos robisz z soba, jakiś sport. Wiecej czasu minie zanim zlapiesz zadyszke, szybciej tętno wróci do normy po duzym wysilku. To tak okolo 3 miesiaca po rzuceniu palenia
  • Odpowiedz
Palinek
Palinek
17.04.2026, 08:33:38
  • 58
Najlepsze w tej całej Radzie Nowych Mediów jest to, że w Polsce jak ktoś przez lata produkował internetowy ściek, to w nagrodę dostaje legitymację eksperta od mediów. Jeszcze chwila i do gospodarki powołają typa od kuponów z Biedry. Pięknie to się zesrało. xD

#polityka #heheszki #bekazpisu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 17.04.2026, 08:49:12 via Android
  • 47
@Palinek: niezmienne, pisowskie standardy ¯\(ツ)/¯
dthprf - @Palinek: niezmienne, pisowskie standardy ¯\(ツ)/¯

źródło: 1000030006

Pobierz
  • Odpowiedz
wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
17.04.2026, 07:01:25
  • 11
Kiedyś biegałem po 5 - 10 km dla siebie, a imprezy biegowe wszystkie były darmowe. Super sprawa myślę, bo zachęcało to ludzi do uczestnictwa i aktywności. Biegaczy było tak dużo i to każdego rodzaju - od julek z zupami w getrach po suchych dziadów z butelkami czy parami.

Teraz po kilku latach przerwy, chciałem zapisać się na krótki dystans 5 km (Lublin) aby sprawdzić czy nie wypluję płuc i jak bardzo sie zdziwiłem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 17.04.2026, 07:17:24 via Android
  • 1
@wcaleniepchamsiewmultikonto: ogolnie tez to zauwazylem, wszystko jest zwyczajnie zamieniane w biznes obecnie.

Lokalna druzyna gdzies sobie gra, mozna isc popatrzyc, pokibicowac znajomym?

Do czasu! Az sie pojawi jakis menago-pajacco co podniesie 'prestiż wydażenia', przyprawi odrobiną ograniczonej podaży wprowadzajac płatne wejściówki i voila! Wiekszosc tego oczywiście padnie na ryj, bo mało kto za tego typu wydarzenie bedzie placic, no ale wielki menago ma w dupie, co trzecia transformacja sie uda to
  • Odpowiedz
bar125
bar125
16.04.2026, 09:30:21
  • 8
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: apbut0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 16.04.2026, 09:44:50 via Android
  • 1
@bar125: jak tata tik woła syna?
  • Odpowiedz

254

Magyar zapowiada rewolucję w węgierskich mediach

Magyar zapowiada rewolucję w węgierskich mediach

Nowy premier zapowiedział zawieszenie nadawania programów informacyjnych w telewizji i radiu publicznym do czasu zapewnienia obiektywności przekazu.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 14.04.2026, 09:01:31
  • 129
  • #
    wegry
  • #
    polityka
dthprf
dthprf 15.04.2026, 07:01:14 via Android
  • -3
@Franciszek_Morawiec: kiedys tego uczyli na studiach, ale chyba sie nie sprzedawalo w dzisiejszych czasach ¯\(ツ)/¯
jfrost
jfrost
13.04.2026, 13:32:27
  • 76
zwykła b--ń do spacerów po osiedlu, odbierdolta się od boryska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bystrzycaklodzka #bron
jfrost - zwykła b--ń do spacerów po osiedlu, odbierdolta się od boryska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: macshot-clipboard-22809518-C149-48BF-88FC-E7B3B774054A

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 13.04.2026, 13:39:18 via Android
  • 98
@razooor: a niby dlaczego i jak wlasciwie chcess to zrobic? Bedziesz sobie wpisywal kazdy model ktory ci sie nie podoba do ustawy?
  • Odpowiedz

2833

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
vtr.valasztas.hu
dodany: 12.04.2026, 19:49:22
  • 449
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    orban
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
dthprf
dthprf 13.04.2026, 10:10:30 via Android
  • 3
@red_right_hand: To jest to samo co u nas z pisem bylo. Donald nie wygrał, tylko wszyscy poszli powiedziec malemu zeby s--------ł ze swoim prl bis.

2651

Nie odbył obowiązkowego poboru, domaga się go dla innych

Nie odbył obowiązkowego poboru, domaga się go dla innych

Dziennikarz Polsatu apeluje do polityków o przywrócenie obowiązkowego szkolenia wojskowego, ale jak przyznaje sam go nie odbył go gdy był w wieku poborowym, z powodu "trwałego nawrotowego zapalenia błony naczyniowej oczu".

sildenafil
z
x.com
dodany: 12.04.2026, 11:20:49
  • 319
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pobor
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
dthprf
dthprf 13.04.2026, 10:04:09 via Android
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
D3v0
D3v0
11.04.2026, 07:35:17
  • 198
#polityka Patrząc na komentarze to jest trochę chore ze aż tyle osób popiera Braun , typ mówi ze nie ma dowodów na komory gazowe xd
D3v0 - #polityka Patrząc na komentarze to jest trochę chore ze aż tyle osób popiera B...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 11.04.2026, 07:53:52 via Android
  • 3
@D3v0: ten jest bardzo kolorowo upierzony, rzuca się w oczy, głośno krzyczy i nie wstydzie się dosłownie niczego.
No idealny kandydat na polityka w czasach idiokracji
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
11.04.2026, 07:45:26
  • 382
Nieźle Trump tańcuje żeby utrzymać pacynkę kacapów u władzy.
- Jeżeli zagłosujecie na sługusa Kremla, który was okradł obiecuję wam pomoc całą siłą gospodarczą USA.
xD

#polityka #wegry #bekazpisu #ukraina #russiahateclub #trump
mike-johnston - Nieźle Trump tańcuje żeby utrzymać pacynkę kacapów u władzy.
- Jeżeli...

źródło: Screenshot_20260411-054804

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 11.04.2026, 07:48:07 via Android
  • 5
@mike-johnston: no to po orbanie jak pocałował go w czółko amerykański sasin
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
10.04.2026, 04:56:34
  • 5
Wytłumaczy mi ktoś po co na wsiach buduje się podwyższone chodniki z falowanymi podjazdami jak można było wylać asfalt i oddzielić linią? ( ಠ_ಠ)
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś po co na wsiach buduje się podwyższone chodniki z falowan...

źródło: 1000026437

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf 10.04.2026, 04:59:23 via Android
  • 0
@jmuhha: licząc calość inewestyci - taniej wyjdzie kostka z montażem
  • Odpowiedz

395

Duda o ślubowaniu sędziów TK: Nawrockiemu grozi odpowiedzialność konstytucyjna

Duda o ślubowaniu sędziów TK: Nawrockiemu grozi odpowiedzialność konstytucyjna

Prezydent jest związany uchwałą Sejmu i nie może być tak, że prezydent sobie przyjmie ślubowanie [do TK] od kogoś innego albo tylko od niektórych powiedział były prezydent Andrzej Duda w rozmowie z zawieszonym posłem PiS Krzysztofem Szczuckim na YouTube. Jeżeli Sejm stwierdził: tamta uchwała nasz

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.04.2026, 08:25:13
  • 130
  • #
    prawo
  • #
    trybunalkonstytucyjny
  • #
    trybunalstanu
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
dthprf
dthprf 09.04.2026, 11:39:11 via Android
  • 2
@Franciszek_Morawiec: i wszystkich do pierdla, fukkk yeaaaah!
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Wiesiek

  • Madagaskar

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.03.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 28.02.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 17.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking