Przyjrzeli się rosyjskiej bazie w Omsku. To jasny sygnał dla świata

Analiza nowych zdjęć satelitarnych bazy w Omsku ujawniła, że niemal wyczerpane zostały przechowywane tam przez lata rezerwy. Nie zostało nic poza wozami zabezpieczenia.
z- 181
- #
- #
- #
- #




![Pseudokibice z maczetami grozili chłopakom grającym na orliku w Krakowie [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b1da75bb4b0b119da3b06b2d2f49232b38ae82d817652e674cfac78b06c4c152,w220h142.jpg)







