Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bugi38
bugi38

bugi38

Dołączył 17 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 252
  • Znaleziska 250
  • Mikroblog 2
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

1043

Szpital w Skarżysku przestaje leczyć 30 pacjentów ze stwardnieniem rozsianym

Hurtownia nie chce im sprzedawać leków bo nie płacą. A nie płacą ze względu na opóźnienia w płatnościach z NFZ, które sięgały nawet pół roku. To zmuszało placówkę do kredytowania terapii i pogłębiało spiralę zadłużenia.

wscieklykabanos
z
dorzeczy.pl
dodany: 07.04.2026, 09:20:00
  • 92
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    stwardnienierozsiane
bugi38
bugi38
bugi38 07.04.2026, 10:53:37 via Wykop
  • 45
Jaś Kapela tworzy piosenki za ciężkie nasze pieniądze, może ta będzie o służbie zdrowia? uśmiechać się brygada, plujcie na Brauna tylko to potraficie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

62

KSeF ujawni, kto naprawdę pracuje na etacie ukrytym pod B2B. I to błyskawicznie

KSeF ujawni, kto naprawdę pracuje na etacie ukrytym pod B2B. I to błyskawicznie

KSeF dla B2B będzie prosty do wdrożenia i tani, zwłaszcza dla jednoosobowych firm. Kluczowa zmiana to większa kontrola fiskusa - system ujawni wzorce typu jedna faktura miesięcznie dla jednego kontrahenta, co ułatwi wykrywanie fikcyjnego samozatrudnienia. #ksef

konto usunięte
z
bezprawnik.pl
dodany: 04.04.2026, 09:16:46
  • 85
  • #
    ksef
  • #
    podatki
bugi38
bugi38
bugi38 04.04.2026, 10:28:39 via Wykop
  • 8
Ksef to przygotowanie pod CBDC przede wszystkim
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bugi38
bugi38
bugi38 06.04.2026, 16:11:08 via Wykop
  • -1
@MilionoweMultikonto: tak, yhy, foliowe, zdziwisz się za parę lat

680

Słynna dyrektorka poznańskiego zoo oskarżona o przekręty chce utajnienia procesu

Słynna dyrektorka poznańskiego zoo oskarżona o przekręty chce utajnienia procesu

Była znana w całej Polsce z ratowania zwierząt, wspierali ją aktorzy i celebryci. Ewa Zgrabczyńska, zwolniona dyscyplinarnie z posady dyrektorki poznańskiego zoo, jest oskarżona o przekręty finansowe. Choć zapewnia, że jest niewinna i chce oczyścić swoje imię, domaga się utajnienia procesu.

Emerald84
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 01.04.2026, 08:57:28
  • 37
  • #
    poznan
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    zwierzeta
  • #
    wydarzenia
bugi38
bugi38
bugi38 01.04.2026, 16:17:36 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bugi38
bugi38
bugi38 02.04.2026, 02:32:17 via Wykop
  • -1
@julian69: wiem tylko tyle że w koalicji są pedofile i zooofile

290

Iran wprowadza nowe drony Rezvan. Rośnie zagrożenie dla sił USA

Iran wprowadza nowe drony Rezvan. Rośnie zagrożenie dla sił USA

Iran rozwija nową generację dronów-kamikadze, które mogą znacząco wpłynąć na przebieg współczesnych konfliktów. System Rezvan został zaprojektowany do szybkich i precyzyjnych uderzeń na krótkim dystansie, co czyni go szczególnie niebezpiecznym dla nacierających sił lądowych. Z dostępnych danych wyn

sub_zero_1
z
geekweek.interia.pl
dodany: 31.03.2026, 07:32:52
  • 50
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    bliskiwschod
  • #
    drony
  • #
    technologia
bugi38
bugi38
bugi38 01.04.2026, 16:39:20 via Wykop
  • -2
Rannych wyleczy się w Polsce
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

348

Polska musi zapłacić 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki Pfizera

Polska musi zapłacić 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki Pfizera

... gdyż Polska zamówiła 1,1 mld (!!!) dawek jednodawkowej szczepionki dla 38 mln Polaków. I to tylko od Pfizera! Brzmi logicznie :)

Drzepetto
z
money.pl
dodany: 01.04.2026, 15:29:53
  • 98
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    nauka
  • #
    koronawirus
bugi38
bugi38
bugi38 01.04.2026, 16:23:25 via Wykop
  • -2
No pisdzielcy, płacić
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

649

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki czują się przezroczyste. "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

groceries
z
newsweek.pl
dodany: 01.04.2026, 11:38:14
  • 412
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    podryw
bugi38
bugi38
bugi38 01.04.2026, 16:15:38 via Wykop
  • 8
Lepiej nie gwałcić wzrokiem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

333

Zabójca dżdżownic już (prawie) w Polsce

Zabójca dżdżownic już (prawie) w Polsce

Horror staje się realny: inwazyjny zabójca dżdżownic dotarł do Niemiec i może wkroczyć do Polski. Będzie to oznaczać ogromne szkody dla naszego ekosystemu

ragnarok-asgartus
z
zpw.pl
dodany: 30.03.2026, 16:06:55
  • 73
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    klimat
  • #
    ciekawostki
  • #
    przyroda
  • #
    natura
bugi38
bugi38
bugi38 30.03.2026, 19:24:43 via Wykop
  • 45
Szop pracz od Niemiec a teraz to
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Jeden foton, dwa elektrony. Ogniwa słoneczne pobiły własny limit

Jeden foton, dwa elektrony. Ogniwa słoneczne pobiły własny limit

Naukowcy z Japonii i Niemiec opracowali cząsteczkę, w której jeden foton generuje dwa elektrony, osiągając 130% wydajności kwantowej. Zjawisko zwane singlet fission, opublikowane w Journal of the American Chemical Society, otwiera drogę do wydajniejszej fotowoltaiki.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 28.03.2026, 17:18:27
  • 81
  • #
    nauka
  • #
    energia
  • #
    technologia
  • #
    fizyka
  • #
    ekologia
  • #
    badania
bugi38
bugi38
bugi38 29.03.2026, 06:34:40 via Wykop
  • 25
Może i będzie tańszy ale za to opłata sieciowa czy tam inna będzie droższa więc w sumie będzie drożej
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

484

Komisja Europejska reaguje na pakiet CPN Tuska. "Niezgodny z unijnym prawem"

Obniżenie VAT na paliwa silnikowe jest niezgodne z unijnym prawem. Czy Polska jest jeszcze suwerennym krajem?

tomasz-perzynski
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 27.03.2026, 14:18:25
  • 204
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    paliwo
  • #
    kryzys
  • #
    tusk
  • #
    polityka
bugi38
bugi38
bugi38 28.03.2026, 05:02:07 via Wykop
  • 0
I dowiedzieliscie się właśnie że nie mamy swojego prawa, że straciliśmy suwerenność i co ?i nic, dalej się nic nie zmieni bo jesteśmy niewolnikami
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krx_S
Krx_S
17.03.2026, 18:11:19
  • 93
#mecz
Krx_S - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugi38
bugi38
bugi38 18.03.2026, 04:33:48 via Wykop
  • 1
@Szyfon: jaranie się piłką a szczególnie ekstraklasą to pedalstwo
  • Odpowiedz

388

Zbuduj sobie przenośny i samonaprowadzany zestaw rakietowy za 400 zł

Pokaż treści 18+

Zbuduj sobie przenośny i samonaprowadzany zestaw rakietowy za 400 zł

Potrzebne 400 zł, drukarka 3D, a przed ewentualnym wdrożeniem zalecana lektura ustawy o broni i amunicji.

matixrr
z
youtube.com
dodany: 16.03.2026, 12:50:26
  • 109
  • #
    militaria
  • #
    bron
  • #
    technologia
  • #
    wojsko
  • #
    druk3d
  • #
    diy
bugi38
bugi38
bugi38 17.03.2026, 02:14:14 via Wykop
  • -1
@sejbr: nie umie bo to będzie piękny skok stulecia na kasę

634

Królowa trzmieli uczy się, jak korzystać z ochronnej czapki w mniej niż 24 godzi

Królowa trzmieli uczy się, jak korzystać z ochronnej czapki w mniej niż 24 godzi

Watch "unnamed" on Streamable.

Badmadafakaa
z
streamable.com
dodany: 15.03.2026, 13:39:53
  • 82
  • #
    natura
  • #
    trzmiele
  • #
    ciekawostki
  • #
    dzicyzapylacze
  • #
    trzmiel
bugi38
bugi38
bugi38 15.03.2026, 17:51:32 via Wykop
  • -1
@Matylda_Megara: jesteś bełwan

840

Szef Pentagonu Hegseth ogłasza, że amerykańskie wojska nie będą brały jeńców.

Szef Pentagonu Hegseth ogłasza, że amerykańskie wojska nie będą brały jeńców.

Szef Pentagonu Pete Hegseth ogłasza, że amerykańskie wojska będą wykonywać rozkaz no quarter, który oznacza nie brać jeńców, nie okazywać litości pokonanym. Rozkaz no quarter jest niezgodny prawem międzynarodowym i stanowi zbrodnię wojenną.

konradpra
z
x.com
dodany: 14.03.2026, 08:38:06
  • 248
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
bugi38
bugi38
bugi38 15.03.2026, 10:16:50 via Wykop
  • 2
@ordynarny_cham: może być tak jak w Wietnamie, będą wrzucać do namiotu z dowódcą granat

39

Cień CIA nad operacjami Mossadu w Iranie

Pokaż treści 18+

Cień CIA nad operacjami Mossadu w Iranie

Seria uderzeń na cele w Iranie oraz Libanie, przypisywana izraelskim służbom specjalnym, ujawnia mniej spektakularny obraz operacji Mossadu niż ten prezentowany w oficjalnej narracji Izraela.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 14.03.2026, 20:04:38
  • 3
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    wywiad
  • #
    mossad
  • #
    cialoboners
bugi38
bugi38
bugi38 15.03.2026, 10:07:26 via Wykop
  • 5
To kto nad kim sprawuje kontrolę?na pewno nie CIA
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

69

MON dosadnie o projekcie Nawrockiego. "Wydmuszka"

Pokaż treści 18+

MON dosadnie o projekcie Nawrockiego. "Wydmuszka"

Prezydent przedstawił projekt ustawy o Polskim Funduszu Inwestycji Obronnych, który jest określany jako "polski SAFE 0 proc.". Z jego treścią zapoznał się Cezary Tomczyk. "Poznaliśmy ustawę, w której... nie poznaliśmy znowu żadnych konkretów" - mówił w TOK FM wiceminister obrony narodowej

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.03.2026, 08:31:12
  • 56
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wojsko
bugi38
bugi38
bugi38 11.03.2026, 19:47:10 via Wykop
  • 0
Fachowcy z mon znają się na butach które wojsko zakupiło tak jak na wielu innych rzeczach, dodam że te buty są kiepskie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bugi38
bugi38
bugi38 14.03.2026, 00:05:02 via Wykop
  • -2
@Kacp3r3k: ale batyr mnie nie interesuje, ja piszę o korupcji i marnowaniu pieniędzy, jeśli jesteś zafiksowany na punkcie batyra to już nic ci nie pomoże

692

Palikot pomimo "bankructwa i bezdomności" nagrywa z luksusowego apartamentu

Palikot pomimo "bankructwa i bezdomności" nagrywa z luksusowego apartamentu

anusz Palikot mimo kolejnych zarzutów i rosnącej liczby wierzycieli, wciąż jest aktywny w mediach społecznościowych i podejmuje się różnych inicjatyw, dzięki którym mógłby coś zarobić. Ostatnio w serii filmików zaprasza swoich obserwatorów na wydawaną przez niego kolację.

Tired_
z
donald.pl
dodany: 12.03.2026, 17:08:30
  • 126
  • #
    polska
  • #
    palikot
  • #
    heheszki
bugi38
bugi38
bugi38 13.03.2026, 05:23:24 via Wykop
  • -3
@czejen100: to jest chazarski żyd, ten specjalny, tego samego klanu chazarskich pochodzi jarkacz a poza tym jest ich więcej

789

Kosmiczne stawki opłat za przejazd A2. Kolejna podwyżka

Kosmiczne stawki opłat za przejazd A2. Kolejna podwyżka

Za przejechanie 50 kilometrów samochodem osobowym trzeba będzie zapłacić aż 40 złotych. Oznacza to, że pokonanie trasy z Konina do Nowego Tomyśla będzie kosztowało teraz 120 złotych. W ciągu ostatnich sześciu lat koszt przejazdu A2 się podwoił.

blastocysta
z
rmf24.pl
dodany: 09.03.2026, 12:04:09
  • 166
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
bugi38
bugi38
bugi38 09.03.2026, 16:56:10 via Wykop
  • 1
Płacić goje, płacić
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

520

Polska będzie dążyć do uzyskania >własnej< broni jądrowej.

Pokaż treści 18+

Polska będzie dążyć do uzyskania >własnej< broni jądrowej.

Premier Polski Donald Tusk sygnalizuje, że Polska będzie dążyła do uzyskania własnej broni jądrowej w związku z wzmocnieniem środków odstraszania przez Europę w obliczu wątpliwości co do zaangażowania Stanów Zjednoczonych w obronę kontynentu.

sticky
z
bloomberg.com
dodany: 03.03.2026, 20:15:33
  • 190
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    bron
  • #
    polityka
bugi38
bugi38
bugi38 04.03.2026, 05:04:08 via Wykop
  • 11
Fabryki amunicji nie potrafimy postawić, elektrownia atomowa może kiedyś powstanie, może a ten bredzi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking