Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
brck89
brck89

brck89

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6967
  • Znaleziska 1787
  • Mikroblog 5180
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 16
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4
15 godz. i 27 min temu
  • 0
Byłem zobaczyć honde hornet 750 2023 z ogłoszenia od handlarza sprowadzoną z Francji. Przebieg 2500km, lekko podejrzanie niska cena, (23400) z motocyklem wszystko w porządku, jedzie prosto, lekkie zarysowania, odcisk od skrzywionej dzwingi zmiany biegow (wygląda na lekki szlif). Natomiast w rejestrze pojazdów w francji (certyfikat z ANTS) jest informacja o blokadzie rejestracji, z powodu uszkodzenia pojazdu. Czy to oznacza że nie będę go mógł zarejestrować w Polsce? Czy ten wpis nie
4goldchains4 - Byłem zobaczyć honde hornet 750 2023 z ogłoszenia od handlarza sprowad...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 193213

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 15 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 4
@4goldchains4: najlepiej nie kupuj od handlarzy. Szczególnie sprowadzanych motocykli. Szczególnie sprowadzanych z Francji.

Sam znalazłeś giga czerwoną flagę i jeszcze zastanawiasz się nad kupnem?

Sam mam moto z Niemiec, ale został sprowadzony przez mojego kumpla mechanika, który się tym zajmuje i znalazł fajną sztukę dla mnie (SV650). Jak nie mas nikogo zaufanego i nie znasz się na tym to już lepiej szukaj krajówki od osoby prywatnej, gdzie ktoś dokładnie opisze
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 13.06.2026, 06:53:59
  • 0
Właśnie złapałem najgłupszą kontuzję w swoim życiu. Zapalenie rozcięgna podeszwowego.

Jestem aktywny fizycznie całe życie i niczego nie zmieniałem w treningu. Poziom tkanki tłuszczowej zmierzony miesiąc temu to 14.3%.

Nie biegam długich dystansów (chociaż lata temu biegałem w maratonach).

Kontuzję
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89
Autor
13.06.2026, 07:16:24 via Wykop
  • 0
@turfa8: co?? Weź mnie nie załamuj… ból Ci się chociaż zmniejszył? Jakie dostałeś zalecenia od lekarza/fizjo?
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89
Autor
13.06.2026, 08:45:43 via Wykop
  • 0
@MuchoMaas: żadnych sygnałów ani żadnych kontuzji stopy w przeszłości (przynajmniej żadnych większych). Nawet nie kojarzę jakichkolwiek poważniejszych kontuzji nóg.

Podczas treningu nic nie bolało. Lekki ból pojawił się wieczorem, po godzinie leżenia na kanapie. Uznałem to za stłuczenie, rano bolało mocno, ale łatwo się ten ból rozchodził. Boli jak za długo odpoczywam.
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89
Autor
13.06.2026, 11:25:20 via Wykop
  • 0
@turfa8: czyli masz raczej na odwrót niż ja. Ból jest nie do zniesienia kiedy posiedzę ponad 1-2h i wstanę. Rano to już w ogóle dramat.

Muszę używać tej stopy, by nie odczuwać jakichkolwiek dolegliwości.
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89
Autor
13.06.2026, 15:06:32 via Wykop
  • 1
@turfa8: no cóż, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami i życzę nam obu szybkiego powrotu do zdrowia
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
13.06.2026, 01:57:37
  • 45
Zeby chociaż raz za mojego zycia nasi taki mecz na Mundialu zagrali xDDD best I can get is Polska - Japonia ostatnie 10min xD
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 13.06.2026, 06:47:21 via Wykop
  • 0
@Banek09: @MMaros widać, że Panowie nie rozumieją ironii i młode są, nie pamiętają trudnych czasów i wspaniałej kadry Engela
  • Odpowiedz

3294

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 426
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
brck89
brck89
brck89 09.06.2026, 09:13:40 via Wykop
  • 1
@CopyM: ale Visa Infinite kosztuje, chyba najtaniej jak się da to Revolut Premium. Podziel się jeżeli są tańsze opcje :) też mam Visę Infinite z Revoluta, ale za premium przestałem już płacić.
brck89
brck89
brck89 09.06.2026, 09:22:15 via Wykop
  • 1
@CopyM: ok, sprawdzę czy sumarycznie korzyści z konta tam będą wyższe niż w moim banku. Dzięki za info
brck89
brck89
brck89 10.06.2026, 08:00:50 via Wykop
  • 1
@ChineseMobilePhones: na pewno Revolut premium daje ubezpieczenie podróży. Na pewno mam Visa Infinity. Dają jakieś jeszcze bonusy z tytułu premium.

Ale szczegółów nie znam, bo mnie to nie interesowało. Przez kilka lat wymieniałem bardzo dużo EUR i USD, premium mi się opłacało. Zrezygnowałem, gdy przestało to być opłacalne
brck89
brck89
brck89 10.06.2026, 20:48:55 via Wykop
  • 1
@ChineseMobilePhones: szczerze się tym nie interesowałem:) jak znajdę czas w tym tygodniu to poszukam, poklikam i dam Ci znać :)
brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 16:24:50 via Wykop
  • 1
@ChineseMobilePhones: sprawdziłem, Visa Infinity w Revolut nie daje ŻADNYCH korzyści. Wszystkie wynikają z planu premium w Revolut.
brck89
brck89
brck89 13.06.2026, 06:36:26 via Wykop
  • 0
@ChineseMobilePhones: dokładnie. Revolut premium jest bardzo opłacalny jeżeli wymieniasz sporo waluty, żona prowadzi dzialalność, podpisała umowę z klientem z UK i zarabiała w GBP. To były ogromne oszczędności i dodatkowe profity (VPN w Nord, ubezpieczenie podróży i zakupów oraz jakieś nieistotne p------y).

Swoją drogą VPN mam do teraz, pomimo że z premium zrezygnowałem w styczniu br.
PtactwaWiele
PtactwaWiele
12.06.2026, 06:51:41
  • 2684
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…

Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD

Rozumiecie? Jeszcze
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 09:39:58 via Wykop
  • 42
@GladysDelKarmen: w US spędziłem ponad miesiąc i nie dałem żadnego napiwku w restauracji xD tylko raz się o to doczepili, powiedziałem, by szedł po podwyżkę do pracodawcy, bo ja płacę za jedzenie wg cennika i nie muszę dokładać się do jego pensji.

Czemu mam płacić kelnerom? Mogą mnie zbanować w restauracjach na wakacjach, przecież i tak do nich nie wrócę, a kasa zostanie w moim portfelu.

Napiwki to zło, trzeba
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 16:12:42 via Wykop
  • 0
@laska168234: xD wiesz jaka jest różnica pomiędzy napiwkiem a byciem uprzejmym czy gentlemanem?

Uprzejmość nic nie kosztuje. Napiwek to moje pieniądze. To mój czas, który poświęciłem, aby je zarobić. A mój czas to zasób bardzo ograniczony i jak dla mnie dawanie napiwku to brak szacunku do swojej pracy i pieniędzy.

Idę do restauracji i płacę za ten posiłek, powiedzmy 100zl. W domu ugotuję coś za ułamek tej ceny. Ale tutaj
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 16:21:24 via Wykop
  • 0
@wmartinez: jak się zgadzają na takie warunki to raczej nie mój problem
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 13.06.2026, 06:26:29 via Wykop
  • 0
@laska168234: xD może inaczej. Będę dawał napiwki kiedy zacznę je dostawać od swoich klientów. A wydaje mi się, że mam nieco trudniejszą i przynoszącą znacznie więcej wartości pracę niż przyjęcie zamówienia, przyniesienie i odniesienie talerza, zapytanie czy smakowało i przyjęcie płatności
  • Odpowiedz
eripe12
eripe12
10.06.2026, 19:10:26
  • 0
W piątek jadę do trójmiasta, zaczynam od Gdańska i szukam miejsc gdzie można napić się piwka w dobrej cenie, oraz zjeść coś nie za krocie. Zatem fajnie gdyby nie były to strickte turystyczne miejscówki, w Gdyni pewnie o to łatwiej.... Gdzie jecie i pijecie na codzien mirasy z 3city? #trojmiasto #gdansk #podrozujzwykopem #gdynia #sopot
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 16:07:25 via Wykop
  • 0
Zazwyczaj w domu, pozdrawiam cieplutko:)
  • Odpowiedz
Malganis882
Malganis882
Malganis882
11.06.2026, 10:05:16
  • 0
#prawojazdy #motoryzacja #motocykle

Wie ktoś jak to wygląda, jak mając prawo jazdy kat.b, bezterminowe, będę chciał sobie zrobić kat. A i powiedzmy lekarz stwierdzi, że mi się np. wzrok pogorszyl i wyda mi prawko na 5 lat. To co wtedy kat. B? Tracę tą moją bezterminowosc?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 15:54:36 via Wykop
  • 2
@Aquaman73: nie rozumiesz co cytujesz. Dokument jest terminowy, ale uprawnienia pozostają bezterminowe

@Malganis882 jak nie przejdziesz badań to stracisz uprawnienia na A, kategoria B pozostanie bezterminowa.

Mało tego, jeżeli urodziłeś się 19 stycznia 1995r lub wcześniej i stracisz prawo jazdy za punkty to i tak będziesz mógł legalnie jeździć motorowerem na dowód xD te uprawnienia może zabrać Ci tylko sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Prawo nie działa wstecz
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
11.06.2026, 17:49:51
  • 7
#motoryzacja #motocykle #999 #karetka #wykop

Ja p------e, ale chłop z--------a XD, aż się dziwie że się nie boi że tam jakiś piasek będzie i go wytnie. W ogóle lecenie 2 paki między autami to też ryzyk, że będzie jeszcze większy wypadek niż ten do którego jedzie.
PiersiowkaPelnaZiol - #motoryzacja #motocykle #999 #karetka #wykop

Ja p------e, ale ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 15:53:34 via Wykop
  • 2
@PiersiowkaPelnaZiol: nie oglądałem całości, przewijałem, najwyższa prędkość jaką widziałem 224km/h. Szaleniec.

Do tego ta ciężarówka w 6:30, mało brakowało, by skończył jako mielonka
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
12.06.2026, 04:24:43
  • 990
Zakłada buty żeby wyjść do pracy, niech mu się zechce srać.
ShineLow - >Zakłada buty żeby wyjść do pracy, niech mu się zechce srać.

źródło: 1000005279

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 09:43:58 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: 15k to już bardzo przeciętna pensja w dużym mieście akurat xD reszta się zgadza. W biurze muszę być 2-3 razy w miesiącu, przyjeżdżam na 6-6.30. By na spokojnie zjeść śniadanie i się wysrac, a przy okazji ominąć wszystkie korki w jedną i drugą stronę
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 15:39:18 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: tak jak przyjeżdżam, jestem rozliczany z efektów a nie z czasu pracy
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
11.06.2026, 06:03:12
  • 0
mam egzamin praktyczny na kat A o 10:30, a cala noc padalo, juz przestaje ale jest mokro
c--j mi w dupe, ciekawe czy sie w ogole odbedzie bo w naszej pipidowie odbywaja sie tylko dwa razy w tygodniu a najblizsze terminy sa na lipiec juz... #j--------e #motocykle #prawojazdy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 11.06.2026, 06:12:51 via Wykop
  • 0
@curiousboi: jak zapomnisz xD ja czekałem od sierpnia do kwietnia i zdane bez problemu. A poza tym - nikt nie odwoła egzaminu, bo asfalt jest mokry xD
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 11.06.2026, 06:18:53 via Wykop
  • 1
@curiousboi: ja jeździłem częściej w deszczu niż w suchym, ale szczerze to mokry asfalt niewiele zmienia. W WORD asfalt masz perfekcyjny i klei zawsze (no chyba, że masz lód na nawierzchni). O plac się nie martw.

Na ulicy też będzie kleiło, tylko uważaj na pasy i studzienki
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 11.06.2026, 07:24:05 via Wykop
  • 0
@curiousboi: no to krzyż na drogę xD
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 11.06.2026, 07:43:39 via Wykop
  • 0
@curiousboi: powodzenia na egzaminie:)
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 12.06.2026, 09:30:48 via Wykop
  • 0
@curiousboi: szkoda, ale miałem podobnie. Uwaliłem na ósemce za pierwszym razem, by za drugim, tydzień później, wszystko przejechać gładko.

Na szybkim moim zdaniem pierwszy przejazd warto zrobić rozgrzewkowy, aby przejechać i uwalić próbę za zbyt niską prędkość. Wyczujesz motor i na drugim pójdzie łatwo.

Swoją drogą tak zrobiłem, z szybkiego zrobiłem slalom wolny, tylko na koniec maneta na maksa… i wyszło idealnie 30km/h średnia xD.

Ale zdawałem na SV650, raczej
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
09.06.2026, 19:25:05
  • 2
Jeżdżę na zdrapkę, bo nie planuję wypadku, a nie będę sie grzał w skórze.

#motocykle #pdk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 10.06.2026, 08:49:14 via Wykop
  • 1
@MatyasHunyadi: lol, żarty żartami, ale w niedzielę rano dosłownie 90% na krótki rękaw, część w krótkich spodenkach. I to nie tylko skutery, ale też duże cruisery
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 09.06.2026, 11:21:49
  • 1
ja pierdziele, czasem to można mieć pecha xD wyjeżdzałem z miejsca w hali garażowej, chwila nieuwagi i minimalnie obtarłem się o ścianę. Miałem nadzieję na rysę na błotniku, niestety padło na nadkole, trudno. Rysa na 3cm, ale do blachy.

Po czym dzisiaj odkryłem, że mam rozwaloną felgę i naciętą oponę, cud, że trzyma jeszcze ciśnienie xD felgę i rysę naprawię na AC, na szczęście wykupiłem ochronę zniżek.

Ale dwie oponki do wymiany na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89
Autor
10.06.2026, 07:24:09 via Wykop
  • 0
@NuklearnySzpadel: no to blednie to nazywam :) obtarłem błotnik, dzięki, człowiek całe życie się uczy
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89
Autor
10.06.2026, 08:21:15 via Wykop
  • 0
@NuklearnySzpadel: rysa jest mała i bym ją olał, gdyby nie to, że poszło do blachy. Auto jest warte jakieś 110k netto i szkoda, żeby zaczęło gnić.

Do tego jakimś cudem rozwaliłem oponę i felgę.

Na szczęście dopłaciłem do ochrony zniżek AC, więc tak naprawdę lakier i felgę naprawiam za darmo, nie licząc straconego czasu. Opony i montaż 800zl netto to juz mój koszt
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
09.06.2026, 03:09:25
  • 640
GDZIE BYŁ GONDOR KIEDY MAJA CHWALIŃSKA MUSIAŁA PŁACIĆ ZA SWÓJ HOTEL
#tenis
splinter96 - GDZIE BYŁ GONDOR KIEDY MAJA CHWALIŃSKA MUSIAŁA PŁACIĆ ZA SWÓJ HOTEL
#ten...

źródło: 1000029697

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 09.06.2026, 07:00:43 via Wykop
  • 22
@splinter96: pierdoły. Tenis to w cholerę drogi sport. Z budżetu państwa powinny być finansowane szkółki dla dzieci i młodzieży oraz budowa jak największej ilości kortów. Im więcej ludzi będzie dany sport uprawiać tym większa szansa na sukcesy w przyszłości.

Wspieranie pojedynczych sportowców już jest lekkomyślne. Do kwalifikacji wielkiego szlema „wystarczy” 200-250 miejsce w rankingu. Niemal nigdy taka osoba nie osiąga sukcesu w turnieju. Zdecydowana większość nie osiąga większych sukcesów w
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
06.06.2026, 17:39:54
  • 1
Zrobiłem dziś 600 km, sensu w tym brak, przepizdzialo mnie solidnie. Pochmurnie większość czasu, choć tereny ładne (Beskid niski). Chyba tracę zajawkę. 40k najechane w totalu. Może to te ciężarówki mi odbierają radość z jazdy?
#bekaztransa #gorzkiezale
#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 07.06.2026, 13:24:53 via Wykop
  • 0
@krzysztof2033: chodzi Ci o tych debili łamiących przepisy? Też nie wiem co z tymi ludźmi nie tak
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 03:55:21
  • 1356
Mega_Smieszek

źródło: 1000016623

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 06.06.2026, 09:28:15 via Wykop
  • 16
@AnanasowyOcelot: w strefie zamieszkania, gdzie pieszy może wyjść w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, gdzie pieszy ma zawsze bezwzględne pierwszeństwo, a dzieci mogą się swobodnie bawić na całej szerokości drogi - 40km/h to bardzo szybko. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie korzystaj z publicznych dróg jako kierowca pojazdów mechanicznych.

Nie bez powodu ustawodawca przewidział ograniczenie prędkości do 20 km/h
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 06.06.2026, 13:37:50 via Wykop
  • 0
@rolnik_wykopowy: o czym ty w ogóle piszesz? Co ma obwodnica Krakowa do przekraczania prędkości dwukrotnie w strefie zamieszkania?

I co ma ustawodawca do ograniczenia prędkości na tej obwodnicy?

@BorsuczaJama: przeczytaj mój poprzedni post ze zrozumieniem i postaraj się zrozumieć dlaczego. I jak nadużywany na drogach, skoro masz go tylko na osiedlach. On nie pojawi się gdy jedziesz krajówką czy nawet przejeżdżasz głównymi ulicami miasta.
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 06.06.2026, 20:18:48 via Wykop
  • 0
@rolnik_wykopowy: xD

„ Wiadomo, ustawodawca to nieomylna alfa i omega, dlatego na fragmencie świeżo oddanej północnej obwodnicy Krakowa o klasie autostradowej i przekroju 3 pasy w każdym kierunku zastosował ograniczenie do 80 km/h.”

No to mi wytłumacz co ma ustawodawca do ograniczeń prędkości na krakowskiej obwodnicy. Mogę to przeczytać 100 razy, normalnie i wspak. Nie zmieni to faktu, że ten post jest bez sensu i do tego nie odnosi się
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 07.06.2026, 06:16:36 via Wykop
  • 0
@rolnik_wykopowy: to chyba jednak Ty nie rozumiesz, że to nie ustawodawca dał ten limit prędkości, a drogowcy. Wg ustawy masz tam 100km/h (jeżeli to zwykła droga), (120km/h jeżeli ekspresówka) i 140 jeżeli autostrada.

W którym niby paragrafie kodeksu drogowego wspomnieli o osobnym limicie 80km/h dla odcinka krakowskiej obwodnicy? xD

Limit 20km/h dla strefy zamieszkania masz prawnie zapisany w ustawie i jest on jak najbardziej odpowiedni, a mógłby być nawet niższy
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 07.06.2026, 07:08:55 via Wykop
  • 0
@Yoney: pod Gdańskiem podobnie. Dali ograniczenie do 30km/h, bo naprawa max. 100m drogi krajowej. Ale zapomnieli odwołać. Po tym remontowanym odcinku do kolejnego skrzyżowania jadę tam 70-75km/h. W razie czego prawka nie stracę, ale nikt tam nie jedzie poniżej 90km/h.
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 07.06.2026, 13:22:57 via Wykop
  • 0
@rolnik_wykopowy: ciężko widzę z logiką u ciebie xD co mają biegacze do kodeksu drogowego? Rowerzyści jak najbardziej muszą stosować się do limitów.

I naprawdę nie mam siły tłumaczyć, że to nie osoby ustalające przepisy dały to ograniczenie prędkości… Drogowcy nie stanowią prawa.

Zarządca drogi nie musi nawet konsultować tego z policja, może zrobić to samodzielnie. Zakładam, że to ograniczenie prędkości jest tymczasowe, bo budowali nowy odcinek obwodnicy.
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
06.06.2026, 14:52:29
  • 0
Jak naprawić problem z czujnikiem paliwa w chińskich 125? Chodzi o to, że gdy zaleję bak do pełna, wskaźnik zaczyna wariować. Albo gdzieś się blokuje i cały czas pokazuje pełny bak, albo nagle pokazuje zero paliwa i tak już zostaje.

Po jakimś czasie sam wraca do normy albo naprawia się po kilku tankowaniach, ale przecież tak nie może być. Kupiłbym nowy, ale wiem, że ten problem nie zniknie XD co zrobic??

#
JestemFrenem - Jak naprawić problem z czujnikiem paliwa w chińskich 125? Chodzi o to,...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 06.06.2026, 20:40:13 via Wykop
  • 0
@JestemFrenem: Który to rocznik? Jaki przebieg? On ma conajmniej 10 lat, był tani na premierę, a jeszcze jeździ:)

Odnośnie problemu to ja bym jednak spróbował z nowym czujnikiem, drogie to raczej nie będzie
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 07.06.2026, 13:17:40 via Wykop
  • 0
@Zielony34: ja tam wolę japońca na całe życie kupić, mam sv650 z 2019 i raczej jej nie zajadę :) ale mam tez ogara 200 od 22 lat w swoich rękach i jeździ do dziś.

Z Chińczykami mam taki problem, że po x latach coś się zepsuje i niewiadomo czy się części dostanie. Wiem, steoreotypy, ale z samochodami mam podobnie. Mam nudna Toyote i mam nadzieję jeździć nią do emerytury:)
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
06.06.2026, 18:12:03
  • 233
Ty, dobre XD
#tenis
mandanda - Ty, dobre XD
#tenis

źródło: IMG_7711

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 07.06.2026, 06:08:56 via Wykop
  • 25
@mandanda: to nie jest prawdziwe logo żadnej szkoły tenisa w Paryżu. To logo stworzone przez tego człowieka w celu promowania swojej twórczości:

https://nasibov.me/logofolio/

Niemniej, logo jest perfekcyjne:)
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
05.06.2026, 05:44:21
  • 1091
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.

Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu ...

źródło: IMG_20260605_073902

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brck89
brck89
brck89 05.06.2026, 10:09:36 via Wykop
  • 4
@kptDoopa: no som xD ja lubię sobie pyrkać 30-50km/h po mieście, w trasy staram się motorem nie wyjeżdżać wcale. Bo jeden błąd przy 90-100km/h i bedzie po mnie. Przy prędkościach „miejskich” ryzyko poważnego wypadku znacząco maleje, szczególnie jak jeździsz defensywnie (np. na skrzyżowaniach odejmuję 10% od dozwolonej prędkości xD i wiecznie mam dwa palce na hamulcu).

Dojazd do pracy trwa 20min zamiast 40min w godzinach szczytu, pomimo że mam 650cm
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 05.06.2026, 12:46:29 via Wykop
  • 0
@prukfiarz: mam sv650 z 2019 r. Do setki poniżej 4 sekund, VMAX jakieś 220km/h po kilkunastu sekundach.

Wyprzedzają mnie wszyscy, włącznie ze skuterami 50cm. Zawsze jadę przepisowa prędkością i zbyt często auta trzymają mi się na tyłku.

Nikt normalny nie zap***dała na jednośladzie, gdzie nie chroni Cię nic poza ubiorem. Nawet przez głupi piasek, namalowane pasy czy dziurę na drodze możesz przywitać się z asfaltem.

Nie generalizuj.
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 05.06.2026, 12:49:47 via Wykop
  • 3
@Blackorange: zazwyczaj fabryczne wydechy są ciche. Rzecz w tym, że debile zmieniają na akcesoryjne.

Ja swój moto kupiłem z wydechem akrapa, którego sprzedałem, by kupić używany oryginał po szlifie za 1/4 ceny xD w sobotę planuje go wypolerować, by jakoś wyglądał, ale generalnie jest ciszej o jakieś 90%
  • Odpowiedz
brck89
brck89
brck89 06.06.2026, 14:12:27 via Wykop
  • 0
@4ntymateria: hvjowa?? Tam najpierw masz ograniczenie do 80km/h, a potem 60km/h. Jak na takie ograniczenie prędkości to infrastruktura jest świetna.
  • Odpowiedz

16

Tragiczny wypadek. Nie żyje 37-letni motocyklista [zdjęcia]

Tragiczny wypadek. Nie żyje 37-letni motocyklista [zdjęcia]

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielny wieczór, 31 maja, na trasie krajowej nr 79 z Krakowa do

konrad-koneczny
z
kurierostrowiecki.pl
dodany: 01.06.2026, 04:54:12
  • 8
  • #
    tragedia
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
brck89
brck89
brck89 03.06.2026, 06:03:14 via Wykop
  • 2
Przez takich debili kierowcy samochodów mnie nienawidzą tylko dlatego, bo do pracy dojeżdżam jednośladem. Nieważne, że wyprzedzają mnie dosłownie wszyscy, włącznie ze skuterami 50cm i śmieciarkami, bo jako jedyny pyrkam sobie 50km/h. Motor to świetny środek lokomocji do miasta, szkoda tylko, że przyciąga aż tylu debili.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Mu0142ody

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.03.2021

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 03.01.2015

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.03.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking