@Wychwalany: przejrzałem na szybko stronę AiFi, która odpowiada za te systemy i aż ciężko mi uwierzyć, że to faktycznie działa w oparciu o sam monitoring i AI, bez jakiś RFID itp.
BTW w 2020 podjęli współpracę z Żabką w celu uruchomienia 100 punktów w 2021.
Mirki, może ktoś z Was ostatnio wybierał telefon do 500 zł. Czy możecie mi coś polecić? Zależy mi na dual simie i dużej pojemności baterii no i może NFC jakby się jakiś trafił z tą opcją.
Istnieją jakieś faktycznie działające sposoby na pranie, żeby sierść psa nie została na nim? Mój pies śpi ze mną, mam teraz białą pościel i jest cała czarna xD
@bitkoin: Ja miałem lekką temperaturę jeden dzień po J&J i tkliwość w miejscu szczepienia. Żonę po J&J bardzo ręka boli od wczoraj, nie może nad głowę podnieść, noc nieprzespana.
@bitkoin zależy, ale z tego co słyszę od znajomych to po AZ mają gorączkę większą /mniejszą itp a Pfizer albo lekki stan podgorączkowy i jeden dzień takiego słabego nastroju albo i nie. Ja wczoraj na wieczór miałem I dawkę Pfizerem i oprócz bólu ręki (mięsień) przy niektórych czynnościach czuje się całkowicie normalnie ( ͡º͜ʖ͡º)
Mirki ratujcie, na spontanie bez żadnej rozgrzewki skatowałem się do odciny na siłowni plenerowej w sobotę xD Do dzisiaj mam takie zakwasy, że nie mogę podnieść rąk, a o normalnym śnie to mogę zapomnieć, dziś pojeździłem trochę rowerem i znowu plecy mam tak spięte, że ledwo wytrzymuje.
Są jakieś doraźne sposoby na takie zakwasy? Już mam tego dość... nie znam się totalnie na #silownia
@bitkoin: po rowerze masz zakwasy na plecach czy po prostu czujesz w dole pleców spięcie? Próbuj się rolować piłką albo wałkiem ( na necie jest dużo filmików jak to robić poprawnie). A następnym razem zrób mocniejszą rozgrzewkę i trochę odpuść, nie do odciny, szczególnie jeśli wracasz do treningów po długiej przerwie bądź dopiero zaczynasz.
Wymieniłem właśnie baterię w swoim #xiaomi i działa ( ͡°͜ʖ͡°) Była naładowana do 46%, czy teraz powinienem rozładować telefon i naładować go do 100%? Jakie jest bhp po wymianie baterii?
@bitkoin: @Turbonekro: Doładowywać można ile tylko się chce. Nawet lepiej jest częściej podładowywać, niż ciągle ładować od 5 do 100% baterii. Bardzo wysokie i bardzo niskie wartości naładowania wpływają negatywnie na żywotność baterii.
Dziś zamówiłem sobie Grandera Serowy, chce się pochwalić jaki burgerek można dostać za 24 zł.( ͡€ ͜ʖ ͡€) Śpieszcie się wykopki, bo z takiej buły trzeba skorzystać (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ #NigdywięcejKFC
@smutnymarek ostatnio chciałem zaszaleć i zamówiłem sobie maka z dostawą, w tym nowego burgera z serem wędzonym. Ja p------e zapłaciłem jakieś 18 zł za chessburgera z podmienionym cheddarem na goude wędzona
Muszę pierwszy raz skorzystać z usług Poczty Polskiej do wysłania listu poleconego. Da się przez eNadawcę nadać taki list? Nie zakładałem tam nigdy konta, nie mam umowy.
P------o #policja w #warszawa #bialoleka - leciałem przez całą dzielnicę rowerem i praktycznie na każdym przystanku był pieszy patrol albo lodówa i trzymali ludzi bez masek albo w jakiś kominach xD to jakaś specjalna zorganizowana akcja? #koronawirus
Dojeżdżałem do technikum taką 205, czasem nawet w 5 osób. Kierowca był fanatykiem budowania skrzyń basowych i d---------ł taka do bagażnika tego małego auta, że jak pod szkołą odpalił to cudo to wibrowały wszystkie auta dookoła. Pamiętam jak po pierwszej trasie do domu prawie się porzygalem, tam szyby w tej 205 falowały od tego basu XD
Mirki, mój ojciec pracuje w #holandia i ma tam meldunek. Jest totalnym nieogarem jeśli chodzi o urzędowe sprawy, ma podatek do zwrotu i potrzebuje "uzyskać z urzędu skarbowego potwierdzenie że jest rozliczony za 2018 2019 2020". Czy to chodzi o PIT? Ogarnę mu cokolwiek zdalnie? Nie ma nawet konta w PL banku, więc profilu zaufanego też nie posiada. #emigracja #podatki #zagranico #pracazagranica
Nie wiem czy to standard ale mój listonosz na awizo pisał "US" jak awizo było z urzędu skarbowego, dzisiaj mam awizo z "E" - ktoś wie od czego to może być skrót? #pocztapolska #poczta #pytanie #kiciochpyta
@konto_testowe12: w moim rodzinnym domu co roku gdzieś na podwórzu pojawia się gniazdo wróbli, a potem oglądamy jak skacząc po ogrodzeniu uczą się latać (。◕‿‿◕。)
@Matopornie: są myjnie z "cieciem", który obserwuje jak ludzie myją auta i reaguje gdy ktoś to robi niepoprawnie. Na mojej ulubionej myjni tak jest - tam ten gość prosi wszystkich żeby tylko strzelili myjką na chwilę w szczotkę po każdym myciu, żeby ją wypłukać. No i generalnie to szczotki używa się dopiero po dobrym opłukaniu auta z brudu. Na zadupiu gdzie się wychowałem jak postawili myjnię to dla wszystkich normą
Mój dziadek mnie męczy pytaniami skad zdjęcia rodziny pojawiają się w internecie xD nie potrafię mu wytłumaczyć jak działają media społecznościowe, może ktoś kojarzy jakiś film, dzięki któremu mógłby to ogarnąć? #facebook #socialmedia #ciekawostki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Wtf, pomyslalem o tej grze dzisiaj. Po 20 latach. Przypomnialem sobie ze na recenzji w cd-action jako minus podali ze gorsza od scbw i nie ma jednostek "chodzących".
Ma ktoś jakieś info jak to będzie działać? Kto będzie uzupełniał towary? :D
Czy to będzie funkcjonowało na zasadzie franczyzy jak "normalne" sklepy?
#zabka #franczyza #wlasnafirma #biznes #firma
BTW w 2020 podjęli współpracę z Żabką w celu uruchomienia 100 punktów w 2021.
https://www.wykop.pl/link/6149823/zabka-uruchamia-sklepy-bez-kas-i-obslugi-ruszaja-testy-zappka-store/