Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bitkoin

bitkoin

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3581
  • Znaleziska 441
  • Mikroblog 3140
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 9
bitkoin
bitkoin 15.06.2021, 15:03:46
  • 1
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zappka-store-sklep-bezobslugowy-jak-dziala-ceny-opinie-bez-kas-kasjerow

Ma ktoś jakieś info jak to będzie działać? Kto będzie uzupełniał towary? :D
Czy to będzie funkcjonowało na zasadzie franczyzy jak "normalne" sklepy?

#zabka #franczyza #wlasnafirma #biznes #firma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitkoin
bitkoin
Autor
15.06.2021, 15:23:57
  • 0
@Wychwalany: przejrzałem na szybko stronę AiFi, która odpowiada za te systemy i aż ciężko mi uwierzyć, że to faktycznie działa w oparciu o sam monitoring i AI, bez jakiś RFID itp.

BTW w 2020 podjęli współpracę z Żabką w celu uruchomienia 100 punktów w 2021.
  • Odpowiedz
Pienio69
Pienio69
16.06.2021, 11:20:19
  • 0
@bitkoin: Tutaj wrzucałem ze amazon też tak robi
https://www.wykop.pl/link/6149823/zabka-uruchamia-sklepy-bez-kas-i-obslugi-ruszaja-testy-zappka-store/
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 01.06.2021, 08:24:09
  • 0
Mirki, może ktoś z Was ostatnio wybierał telefon do 500 zł. Czy możecie mi coś polecić?
Zależy mi na dual simie i dużej pojemności baterii no i może NFC jakby się jakiś trafił z tą opcją.

#telefony #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKracy582
PanKracy582
01.06.2021, 08:35:15
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

bitkoin
bitkoin
Autor
01.06.2021, 09:36:23
  • 1
@PanKracy582: biorę motorolę, dzięki za link
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 15.05.2021, 15:48:31
  • 2
Istnieją jakieś faktycznie działające sposoby na pranie, żeby sierść psa nie została na nim? Mój pies śpi ze mną, mam teraz białą pościel i jest cała czarna xD

#psy #pies a i #pokazpsa bo ma więcej obserwujących
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paramyksowiroza
paramyksowiroza
15.05.2021, 15:53:05
  • 2
@bitkoin: Najpierw zbierasz rolką. Potem pierzesz.
  • Odpowiedz
Captcha--
Captcha--
Captcha--
15.05.2021, 15:56:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bitkoin: suszarka bębnowa załatwia sprawę, no i furminator dla psa ;)
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 15.05.2021, 08:50:24
  • 1
Czy ja dobrze zauważyłem, że wszyscy narzekają na stan zdrowia po szczepionkach, poza tymi z firmy #pfizer ?
#koronawirus #szczepienia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
15.05.2021, 10:41:48
  • 1
@bitkoin: Ja miałem lekką temperaturę jeden dzień po J&J i tkliwość w miejscu szczepienia. Żonę po J&J bardzo ręka boli od wczoraj, nie może nad głowę podnieść, noc nieprzespana.
  • Odpowiedz
Mikseth
Mikseth
15.05.2021, 11:08:45 via Android
  • 0
@bitkoin zależy, ale z tego co słyszę od znajomych to po AZ mają gorączkę większą /mniejszą itp a Pfizer albo lekki stan podgorączkowy i jeden dzień takiego słabego nastroju albo i nie. Ja wczoraj na wieczór miałem I dawkę Pfizerem i oprócz bólu ręki (mięsień) przy niektórych czynnościach czuje się całkowicie normalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 10.05.2021, 17:02:29
  • 0
Mirki ratujcie, na spontanie bez żadnej rozgrzewki skatowałem się do odciny na siłowni plenerowej w sobotę xD
Do dzisiaj mam takie zakwasy, że nie mogę podnieść rąk, a o normalnym śnie to mogę zapomnieć, dziś pojeździłem trochę rowerem i znowu plecy mam tak spięte, że ledwo wytrzymuje.

Są jakieś doraźne sposoby na takie zakwasy? Już mam tego dość... nie znam się totalnie na #silownia

#mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rydzyk102
Rydzyk102
Rydzyk102
10.05.2021, 17:12:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bitkoin: po rowerze masz zakwasy na plecach czy po prostu czujesz w dole pleców spięcie? Próbuj się rolować piłką albo wałkiem ( na necie jest dużo filmików jak to robić poprawnie). A następnym razem zrób mocniejszą rozgrzewkę i trochę odpuść, nie do odciny, szczególnie jeśli wracasz do treningów po długiej przerwie bądź dopiero zaczynasz.
  • Odpowiedz
virusriddle
virusriddle
10.05.2021, 17:40:56 via Android
  • 1
@bitkoin rozciąganie, rolowanie, ciepła kąpiel, żel bengay
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 06.05.2021, 15:57:26
  • 0
Wymieniłem właśnie baterię w swoim #xiaomi i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Była naładowana do 46%, czy teraz powinienem rozładować telefon i naładować go do 100%?
Jakie jest bhp po wymianie baterii?

#telefony #android #iphone #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro
06.05.2021, 15:58:49
  • 2
@bitkoin: Już nie te czasy, że się baterie kalibruje, ale 46, to nie powód do doładowywania, więc sobie spokojnie rozladuj do paru procent.
  • Odpowiedz
FightMaker
FightMaker
06.05.2021, 16:32:35
  • 2
@bitkoin: @Turbonekro: Doładowywać można ile tylko się chce. Nawet lepiej jest częściej podładowywać, niż ciągle ładować od 5 do 100% baterii.
Bardzo wysokie i bardzo niskie wartości naładowania wpływają negatywnie na żywotność baterii.
  • Odpowiedz

1196

Tak wygląda Grander za 24 złote

Tak wygląda Grander za 24 złote

Dziś zamówiłem sobie Grandera Serowy, chce się pochwalić jaki burgerek można dostać za 24 zł.( ͡€ ͜ʖ ͡€) Śpieszcie się wykopki, bo z takiej buły trzeba skorzystać (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ #NigdywięcejKFC

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 03.05.2021, 20:34:49
  • 551
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    jedzenie
  • #
    gotowanie
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    kuchnia
  • #
    foodporn
bitkoin
bitkoin 04.05.2021, 07:39:16 via Android
  • 9
@smutnymarek ostatnio chciałem zaszaleć i zamówiłem sobie maka z dostawą, w tym nowego burgera z serem wędzonym. Ja p------e zapłaciłem jakieś 18 zł za chessburgera z podmienionym cheddarem na goude wędzona
bitkoin
bitkoin 27.04.2021, 12:44:17
  • 0
Muszę pierwszy raz skorzystać z usług Poczty Polskiej do wysłania listu poleconego.
Da się przez eNadawcę nadać taki list? Nie zakładałem tam nigdy konta, nie mam umowy.

#ecommerce #kurier #sklepyinternetowe #wlasnafirma #pocztapolska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuku69
Akuku69
27.04.2021, 12:45:07
  • 1
@bitkoin: e-nadawca jest tylko dla firm
envelo jest dla osob fiz.
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 26.04.2021, 17:15:03 via Android
  • 0
P------o #policja w #warszawa #bialoleka - leciałem przez całą dzielnicę rowerem i praktycznie na każdym przystanku był pieszy patrol albo lodówa i trzymali ludzi bez masek albo w jakiś kominach xD to jakaś specjalna zorganizowana akcja? #koronawirus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....k
C.....k
konto usunięte 26.04.2021, 17:25:23
  • 16
@bitkoin: Muszą szybciutko wystawić jak najwięcej mandatów bo już niedługo eldorado się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MietekZrajcha
MietekZrajcha
26.04.2021, 18:07:02
  • 3
@bitkoin: Koniec miesiąca to i normę trzeba wyrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

362

Złomnik: Peugeot 205 za 300 zeta (jest świetny)

Złomnik: Peugeot 205 za 300 zeta (jest świetny)

Złomnik i Peugeot 205

Trismagist
z
youtube.com
dodany: 24.04.2021, 09:25:05
  • 120
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    zlomnik
  • #
    zainteresowania
  • #
    samochody
bitkoin
bitkoin 25.04.2021, 08:49:47 via Android
  • 26
Dojeżdżałem do technikum taką 205, czasem nawet w 5 osób. Kierowca był fanatykiem budowania skrzyń basowych i d---------ł taka do bagażnika tego małego auta, że jak pod szkołą odpalił to cudo to wibrowały wszystkie auta dookoła. Pamiętam jak po pierwszej trasie do domu prawie się porzygalem, tam szyby w tej 205 falowały od tego basu XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bitkoin
bitkoin 23.04.2021, 13:21:38
  • 0
Mirki, mój ojciec pracuje w #holandia i ma tam meldunek. Jest totalnym nieogarem jeśli chodzi o urzędowe sprawy, ma podatek do zwrotu i potrzebuje "uzyskać z urzędu skarbowego potwierdzenie że jest rozliczony za 2018 2019 2020".
Czy to chodzi o PIT? Ogarnę mu cokolwiek zdalnie? Nie ma nawet konta w PL banku, więc profilu zaufanego też nie posiada.
#emigracja #podatki #zagranico #pracazagranica
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitkoin
bitkoin
Autor
24.04.2021, 11:09:31
  • 0
@boldguy: co xD to taki papierek wystarczy? myślałem że tylko jakieś kwity od notariusza z upoważnieniem przechodzą
  • Odpowiedz
boldguy
boldguy
boldguy
25.04.2021, 09:15:34 via Android
  • 0
@bitkoin u mnie wystarczył
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 16.04.2021, 20:10:08
  • 1
Ale to dalej dobrze brzmi #polskirap #rap #hiphop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitkoin
bitkoin 14.04.2021, 13:33:21
  • 0
Nie wiem czy to standard ale mój listonosz na awizo pisał "US" jak awizo było z urzędu skarbowego, dzisiaj mam awizo z "E" - ktoś wie od czego to może być skrót?
#pocztapolska #poczta #pytanie #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
15.04.2021, 06:57:37
  • 1
@haosek: eSąd
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin
Autor
16.04.2021, 23:04:05
  • 0
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: dokładnie tak (╯︵╰,)
  • Odpowiedz

495

Wróble, gdzie się podziały? kiedyś było ich mnóstwo...

Wróble, gdzie się podziały? kiedyś było ich mnóstwo...

Wróble, zdjęcie panoramiczne 6000 x 2004 Pixels (12.02 MPixels) (2.99) #photo #ptaki #ornitologia

aragornik22
z
youtube.com
dodany: 09.04.2021, 17:59:39
  • 208
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    ptaki
  • #
    ornitologia
  • #
    natura
  • #
    fotografia
bitkoin
bitkoin 10.04.2021, 09:27:22
  • 2
@konto_testowe12: w moim rodzinnym domu co roku gdzieś na podwórzu pojawia się gniazdo wróbli, a potem oglądamy jak skacząc po ogrodzeniu uczą się latać (。◕‿‿◕。)

745

Niespodzianka w myjni samochodowej...

Niespodzianka w myjni samochodowej...

...Polska.

konto usunięte
z
liveleak.com
dodany: 08.04.2021, 11:52:09
  • 183
  • #
    polska
bitkoin
bitkoin 09.04.2021, 08:09:48
  • 0
@Matopornie: są myjnie z "cieciem", który obserwuje jak ludzie myją auta i reaguje gdy ktoś to robi niepoprawnie. Na mojej ulubionej myjni tak jest - tam ten gość prosi wszystkich żeby tylko strzelili myjką na chwilę w szczotkę po każdym myciu, żeby ją wypłukać. No i generalnie to szczotki używa się dopiero po dobrym opłukaniu auta z brudu. Na zadupiu gdzie się wychowałem jak postawili myjnię to dla wszystkich normą
bitkoin
bitkoin 07.04.2021, 16:47:36
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

overjoyed
overjoyed
07.04.2021, 16:51:05 via Android
  • 3
@bitkoin głowa do góry, pewnie masz bitcoiny
  • Odpowiedz
A.....r
konto usunięte 07.04.2021, 17:04:51
  • 3
@bitkoin: Ale przynajmniej z kimś byłeś, zdobyłeś jakieś doświadczenie
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 07.04.2021, 10:17:37
  • 0
Wielkie święto końca lockdownu będzie przeniesione na nowy termin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_silvus
m_silvus
07.04.2021, 10:24:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitkoin: z 10.4 zrobią 4.10 jak hamerykanie
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 03.04.2021, 16:17:30 via Android
  • 2
Mój dziadek mnie męczy pytaniami skad zdjęcia rodziny pojawiają się w internecie xD nie potrafię mu wytłumaczyć jak działają media społecznościowe, może ktoś kojarzy jakiś film, dzięki któremu mógłby to ogarnąć? #facebook #socialmedia #ciekawostki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitkoin
bitkoin
Autor
03.04.2021, 17:04:20
  • 0
No nie wierzę, nie mogę znaleźć nic z opisem dla seniorów :D
  • Odpowiedz
bitkoin
bitkoin 30.03.2021, 20:21:55
  • 2
Rozpoznaje ktoś tę grę? :) Pamiętam, że dla mnie jako gówniarza była to jedna z lepszych strategii w jakie grałem.

#nostalgia #gry #gimbynieznajo
bitkoin - Rozpoznaje ktoś tę grę? :) Pamiętam, że dla mnie jako gówniarza była to jed...

źródło: comment_1617135668rNIOIk3fNu7HpFkLPZpdTI.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atreyu
Atreyu
30.03.2021, 20:22:47
  • 2
@bitkoin: Submarine Titans
  • Odpowiedz
Furyat
Furyat
Furyat
30.03.2021, 20:29:43
  • 2
Wtf, pomyslalem o tej grze dzisiaj. Po 20 latach. Przypomnialem sobie ze na recenzji w cd-action jako minus podali ze gorsza od scbw i nie ma jednostek "chodzących".
Furyat - Wtf, pomyslalem o tej grze dzisiaj. Po 20 latach. Przypomnialem sobie ze na ...

źródło: comment_1617136109UskiVUFdJyzZuodNCY8T99.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

638

Gdy masz większy silnik niż rozum

Gdy masz większy silnik niż rozum

Opis musi być

Polasz
z
streamable.com
dodany: 26.03.2021, 18:56:31
  • 137
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    motory
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
bitkoin
bitkoin 27.03.2021, 09:53:55
  • 2
@nabzd: standard. Wstajesz, ogarniasz co się stało z motocyklem i dopiero zauważasz, że z Twoimi nogami jest coś nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
  • Strona 13 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking