Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam nadzieję, że mi pomożecie. Trafiłem do zespołu, w którym rozwijamy praktycznie od zera nowy catering dietetyczny. Rozdajo pojawi się dopiero jak wszystko dopracujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korzystacie z tej usługi? A może korzystaliście? Czemu przestaliście korzystać?

Sam ze swojego doświadczenia wiem, że najgorsze co może być to nietrafione zupełnie potrawy, które lądują potem w koszu.
A jak to wygląda w Waszym przypadku? Jak powinien wyglądać idealny catering?

#cateringdietetyczny #dietapudelkowa #dieta #mirkokoksy #jedzenie #pytanie #warszawa
  • 11
@bitkoin: Przede wszystkim zamiast podawać cyferki z kosmosu, przyłóżcie się to przeliczenia każdej dostępnej opcji.

Miałem już sporo osób ja kateringu, przykład:

Katering na 2000kcal, sport, podane 160B/60T/205WW… a realia? 125B/85T/185WW.
via Android
  • 0
@Lewusx ok, dzięki za wskazówki. Jak na razie to nawet nie ma podanych cyferek na stronie ( _) ale od tego właśnie tam jestem, żeby to wszystko poukładać
via Android
  • 0
@matti05 to niestety jest warunek, którego nie da się spełnić. Jest duża rotacja adresów, codziennie trasy wyglądają inaczej. A i wiele osób życzy sobie dostawę o 1, 4 albo 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż gdzieś chyba ktoś daje gwarancję dostawy o wybranej porze, muszę zweryfikować na czym to polega. Chyba jedynym realnym i niezbyt kosztownym rozwiązaniem pozostają lodowkomaty
@bitkoin: Pamiętajcie. Nie sprzedajecie posiłków. Wasz klient kupuje od was nadzieje na osiągnięcie swoich celów a najłatwiej stracić klienta przez zawiedzenie jego oczekiwań. Haha. Frazesy, ale z doświadczenia wiem, że ważne.
Pomyślcie o jadłospisie niepowtarzających się co najmniej przez 4 tygodnie. Jest duża rotacja klientów bo szukają urozmaicenia, no i lepszej ceny za najniższą akceptowalną jakość.
@bitkoin: wybór dań jak w NTFY + zgodna kaloryka. Moim hitem jest historia znajomych, którzy mieli katering z tej samej firmy w tej samej opcji, tylko kobita miała kilkaset kalorii mniej. Jej porcje czasami przychodziły większe od chłopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)