Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko102
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bachus

bachus

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 45375
  • Znaleziska 29002
  • Mikroblog 16373
  • Obserwujący 45
  • Obserwowane 35

345

Nowy "Nieśmiertelny" z H. Cavillem będzie kręcony w Łodzi

Nowy "Nieśmiertelny" z H. Cavillem będzie kręcony w Łodzi

Zdjęcia do nowej wersji hitu z 1986 roku przeniosą się do Łodzi w maju 2026 roku. Ekipa przez dwa tygodnie będzie pracować na terenie dworca Łódź Fabryczna. Na planie ma się pojawić główna gwiazda widowiska, Henry Cavill.

reaction_c
z
lodz.pl
dodany: 04.05.2026, 18:12:41
  • 111
  • #
    film
  • #
    cavill
  • #
    lodz
  • #
    lodzkurwa
bachus
bachus 05.05.2026, 10:17:52 via Wykop
  • 6
Jako dzieciak obejrzałem film Nieśmiertelny (styczeń 1987, pamiętam, bo wtedy też dostałem komputer Atari) - poza samym scenariuszem, obsadą, efektami specjalnymi muzyka... Wróciłem z kina wypiekami, do ojca co był melomanem "co to było ?!?" i przedstawił mi zespół Queen. Do dzisiaj mam ciarki jak słyszę ten kawałek.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bachus
bachus 05.05.2026, 19:11:21 via Wykop
  • 0
@Bezpaniki: rodzina z Kanady dała mi 100 dolarów, trzeba było jeszcze dołożyć chyba 50, ale nie pamiętam dokładnie. Wiem, że zostało jeszcze na magnetofon i przerobienie go na Turbo 2000.
bachus
bachus 06.05.2026, 09:22:35 via Wykop
  • 0
@Bezpaniki: jak mnie ojciec dopuścił, bo jak nie robił kopii zapasowych gier piracko nagranych, to grał w Boulder Dash, albo River Raid.
Jeden z trzech (?) głównych punktów przerabiana magnetofonów na Turbo 2000 we Wrocławiu znajdował się w DH Łada ("Brodaty Software"). Nostalgia, jak jako dzieciak zdenerwowany stałem najpierw z karteczką co mi nagrać a potem odbierałem. Co najlepsze, przychodziłem z moim magnetofonem żeby na ustawieniach mojej głowicy było nagrane
bachus - @Bezpaniki: jak mnie ojciec dopuścił, bo jak nie robił kopii zapasowych gier...

źródło: image

Pobierz
bachus
bachus 03.05.2026, 05:27:40
  • 26
Nie śpię, bo obcinam paznokcie kurom.
#gotujzwykopem
bachus - Nie śpię, bo obcinam paznokcie kurom.
#gotujzwykopem

źródło: IMG_4060

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 05:43:55 via iOS
  • 1
@PokemonowyRambo: różnie robię, niby masa kolagenu a jakoś mnie odrzuca. 1kg do podstawy pod ramen
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 07:11:04 via Wykop
  • 1
@mhmhmhmhm: podstawa pod Ramen, ale bez kości wieprzowych - trochę mniej popularna wersja:
- 1kg łapek kurzych
- 1.5kg korpusów (porcja rosołowa)
- 1.5kg kości wołowych szpikowych
- miałem jakiś kawałek kości z mięsem wołowe,
-
bachus - @mhmhmhmhm: podstawa pod Ramen, ale bez kości wieprzowych - trochę mniej pop...

źródło: ramen_mieso

Pobierz
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 07:11:31 via Wykop
  • 0
Ale będzie galareta (ʘ‿ʘ)


@Anoniemamowy: no mam nadzieję że będzie do krojenia po wyjęciu z lodówki :-)
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 07:12:40 via Wykop
  • 1
@bachus:
bachus - @bachus:

źródło: ramen_mieso2

Pobierz
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 09:58:50 via Wykop
  • 1
@absolutnie: wszystko zależy co gotuję, jak rosół to trochę mniej łapek, jak pod Ramen to ile wlezie. I jak ktoś mówi że "jedzenie takie drogie, gotowanie zupy za drogie bo mięso drogie" to warzywa wychodzą chyba najdrożej.
1.5kg łapek - 11zł
1.5kg porcji rosołowej - 4,35zł
1.5kg kości wołowych szpikowych - 12zł (fakt, w dobrej cenie było, bo za dużo zamówił sklep, zwyczajnie jakieś 16zł/kg).
spore skrzydełko -
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 12:33:39 via Wykop
  • 0
@Anoniemamowy: cześć, co do bazy: nie daję kości wieprzowych, bo średnio mi pasują. Zjem, ale wolę wołowe.
Mięso co wyżej wrzucam do zimnej wody - chociaż na godzinę, bo najczęściej nie mam więcej czasu (najchętniej kości wołowe bym dłużej pomoczył). Głównie chodzi o wypłukanie krwi. Jak trzeba (woda zmienia kolor), to zmieniam wodę, potem jeszcze dokładnie myję w tej wodzie kości.
Blanszowanie - krok niby do pominięcia, ale z ramenem
bachus - @Anoniemamowy: cześć, co do bazy: nie daję kości wieprzowych, bo średnio mi ...

źródło: sloiki1

Pobierz
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 12:39:50 via Wykop
  • 0
@bachus: do tego potem jeszcze Soboro (pikantna wieprzowina mielona z sosem chilli z bobem - Toban Djan - Lee Kum Kee, olejem sezamowym, sosem sojowym, czosnkiem, imbirem) - robię większą ilość, część zamrażam żeby nie stać nad garami cały tydzień.
Do tego jeszcze tare na bazie masła orzechowego, tahini, napoju sojowego, oleju sezamowego.
Do tego potem jajko ugotowane na półtwardo, chili w oleju sojowym Lao Gan Ma i posypać świeżym
bachus - @bachus: do tego potem jeszcze Soboro (pikantna wieprzowina mielona z sosem ...

źródło: mieso2

Pobierz
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
03.05.2026, 15:17:02 via Wykop
  • 0
@Anoniemamowy: nie pasja do ramenu, ale bardziej pasja do zdrowszego odżywiania a nie pchanie w siebie bułek dmuchanych i gotowych wędlin :-) Generalnie po takim jedzeniu czuję się świetnie - nie wiem, może to właśnie zawartość elektrolitów, witamin, odpowiedniego zasilania. Zrozumiałem sens wywarów, kolagenu i czemu Azjaci potrafią być tacy szczupli i zdrowi mimo tego, że tam jest b. dużo tłuszczu.
Jak zjem takie coś na śniadanie czuję się syty,
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
05.05.2026, 07:08:03 via Wykop
  • 0
@Emulsja: o dziwo dobre, świeże są... w Carrefoure. U mnie po 16zł/kg, ale zamówili za dużo i musieli się pozbyć, były po 8zł/kg. Dostawy we wtorki i czwartki, około 17stej jeszcze bywają.
  • Odpowiedz
bachus
bachus 04.05.2026, 08:56:57
  • 2
Coś się namotało komuś wprowadzającemu tabelkę, czy odpady BIO będą teraz odbieranie co 2 tygodnie a papier co tydzień? (Ekosystem)
#wroclaw
bachus - Coś się namotało komuś wprowadzającemu tabelkę, czy odpady BIO będą teraz od...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus
Autor
04.05.2026, 09:35:40 via Wykop
  • 0
@SynJaniny_Natansatan: w umowie mam BIO ("zielone" śmieci) min. raz w tygodniu ;-)
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3642
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus 01.05.2026, 20:22:18 via iOS
  • 0
@ShooleR: walcowałem na gorąco kolegom z klasy BIOS bo byłem chory jak wszyscy po przynosili CIH. A że w większości mieliśmy to samo MB (Abit BE6-II) to było ułatwione nagranie im biosu u mnie.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
29.04.2026, 17:07:53
  • 1010
dosłownie cyrk xD
#konfitura #samochodoza
matixrr - dosłownie cyrk xD
#konfitura #samochodoza

źródło: xD

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus 30.04.2026, 05:08:03 via iOS
  • 1
@matixrr: jesteś jakiś PDFile że robisz zdjęcia? Tam za murem kiedyś bawiły się dzieci.
  • Odpowiedz
bachus
bachus 29.04.2026, 09:53:59
  • 1
Macie może jakieś dobre źródło miodu? Skończył mi się i przed sezonem 2026 coś bym musiał dokupić.
PS tak, najlepszym źródłem są pszczoły i ul, ale szukam pośrednika w postaci pszczelarza/bartnika ;-)
#wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iudex
Iudex
29.04.2026, 12:06:27 via Wykop
  • 2
@bachus: Daj znać jak znajdziesz.
  • Odpowiedz
Blaszczykowski_Robert
Blaszczykowski_Robert
01.05.2026, 14:12:22 via Wykop
  • 0
@bachus: ile słoików byś potrzebował?
  • Odpowiedz

379

Niemcy sprawdzają nazistowską przeszłość własnych rodzin. Tabu zaczyna znikać

Niemcy sprawdzają nazistowską przeszłość własnych rodzin. Tabu zaczyna znikać

W Niemczech zanika jedno z najtrwalszych powojennych tabu: rozmowa o nazistowskiej przeszłości własnych przodków. Nowa wyszukiwarka tygodnika "Die Zeit", pozwalająca sprawdzić nazwiska w dokumentach NSDAP, notuje miliony wejść.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 25.04.2026, 12:57:33
  • 100
  • #
    niemcy
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    nazizm
  • #
    historia
  • #
    spoleczenstwo
bachus
bachus 26.04.2026, 14:26:30 via Wykop
  • -3
Moim zdaniem nigdy nie było to tematem tabu. Temat smutny dla nich, haniebny ale nigdy od niego nie uciekali.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

322

Meta wprowadza pełny monitoring pracy. Pracownicy szkolą własnych następców AI

Meta wprowadza pełny monitoring pracy. Pracownicy szkolą własnych następców AI

System ma zbierać dane o tym, jak pracownicy wykonują codzienne zadania, w tym klikają, przewijają ekrany czy korzystają z menu rozwijanych. Meta otwarcie przyznaje, że dane mają posłużyć do trenowania agentów AI, które w przyszłości będą mogły wykonywać te same zadania samodzielnie.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 22.04.2026, 16:56:22
  • 93
  • #
    meta
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    pracait
  • #
    informatyka
bachus
bachus 23.04.2026, 12:36:19 via Wykop
  • -2
Gdzieś ostatnio oglądałem filmik jak w dużej fabryce (szwalnia) pracownicy mają założone kamerki na czole do treningu AI.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wybryk_natury
wybryk_natury
22.04.2026, 07:09:15
  • 1320
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3427

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus 22.04.2026, 19:07:31 via Wykop
  • 0
lepiej tak, niż wiecznie spóźnione przygłupy. Nic mnie bardziej tak nie irytuje, jak ludzie co są zawsze spóźnieni.


@SpokojnyPan: jako że latałem czasem kiedyś po kilkanaście razy w miesiącu i kilku niespodziankach - dokładnie to. Lepiej wypić kawę na lotnisku, zjeść itd. niż mieć nerwy albo nie zdążyć na samolot.
  • Odpowiedz

473

Marihuana działa jak hamulec dla mózgu. Największe badanie w historii USA

Marihuana działa jak hamulec dla mózgu. Największe badanie w historii USA

Badacze z University of California San Diego przeanalizowali dane od ponad 11 000 osób. To największe tego typu długofalowe badanie w historii Stanów Zjednoczonych. Naukowcy śledzili dzieci od 9. roku życia aż do późnej adolescencji (16-17 lat), monitorując zarówno ich wyniki testów psychologicznych

Dereg
z
national-geographic.pl
dodany: 22.04.2026, 07:49:09
  • 281
  • #
    thc
  • #
    badania
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    marihuana
bachus
bachus 22.04.2026, 17:54:29 via Wykop
  • 0
@invit: każdy kto ma/miał kolegów którzy zaczęli w szkole średniej (albo wcześniej) i robili to systematycznie, że to się źle kończy dla głowy tych ludzi.
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
20.04.2026, 08:14:28
  • 553
Silna, niezależna kobieta potrafi robić tak niewyobrażalne rzeczy jak skoszenie 10m2 trawnika kosiarką elektryczną.
A Wy jakie macie wymówki?

#p0lka #bekazpodludzi #heheszki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pieklokobiet
ATAT-2 - Silna, niezależna kobieta potrafi robić tak niewyobrażalne rzeczy jak skosze...

źródło: Screenshot_20260420_091756_Instagram

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus 20.04.2026, 15:14:48 via iOS
  • 2
@sberatel: pewnie by zawracał na trzy razy na takim areale
  • Odpowiedz

818

Akcja pomocy Irańskiemu kierowcy TIRa z 2019 roku w Polsce

Akcja pomocy Irańskiemu kierowcy TIRa z 2019 roku w Polsce

Warto przypomnieć w kontekście 'wielkiej polityki' jak zwykli ludzie są w stanie się porozumieć. Triumf humanizmu nad podziałami kreowanymi przez 'władców motłochu'

SaperX
z
onet.pl
dodany: 20.04.2026, 11:43:01
  • 76
  • #
    iran
  • #
    polska
  • #
    tir
  • #
    pomoc
  • #
    humanizm
bachus
bachus 20.04.2026, 15:09:04 via iOS
  • 127
@Makavlani: nie pisze, nie dzwoni

265

Pierwsza kampania wyborcza w internecie? Strona Boba Dolea z 1996 nadal dział

Pierwsza kampania wyborcza w internecie? Strona Boba Dolea z 1996 nadal dział

Zobaczcie, jak wyglądał internet polityczny w latach 90.

RomanKarburator
z
dolekemp96.org
dodany: 19.04.2026, 17:56:31
  • 51
  • #
    wybory
  • #
    internet
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
bachus
bachus 20.04.2026, 13:59:13 via Wykop
  • 1
@Makarow: ale nostalgia, aż się zdenerwowałem - to pierwszy adres internetowy który wpisałem w przeglądarkę i zobaczyłem co to strona WWW. 30 lat temu, masakra.

1083

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Im więcej flamastrów kredowych na szybach, tym szybciej patusy ogarną, że źle robią.

LudzieToDebile
z
tinyurl.com
dodany: 19.04.2026, 12:41:46
  • 268
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
bachus
bachus 20.04.2026, 11:45:27 via Wykop
  • 0
Co za patus filmujący :/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bachus
bachus 19.04.2026, 15:51:10
  • 1
Chcę u starszej osoby zamontować wentylator sufitowy z wbudowaną lampą (lampowentylator). Myślę o czymś prostym typu: https://www.leroymerlin.pl/produkty/lampowentylator-patna-led-z-pilotem-2300-lm-17w-rgbic-bialy-48-cm-inspire-96673813.html
Stary dom, bez przewodu ochronnego. L (fazowy), N (neutralny)
Jak czytam sobie instrukcję ( https://media.adeo.com/media/5459382/media.pdf ) widać, że podłączają ochronny (PE), ale czy będzie on wymagany do działania urządzenia?
#elektryka #dom
bachus - Chcę u starszej osoby zamontować wentylator sufitowy z wbudowaną lampą (lamp...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus
Autor
19.04.2026, 17:30:30 via Wykop
  • 1
@Smarek37: generalnie wszystko z tworzywa, więc jak będę montował na wyłączonym bezpieczniku może będzie dobrze ;-)
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
19.04.2026, 19:13:57 via Wykop
  • 1
@Smarek37: dziękuję za pomoc!
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
20.04.2026, 08:15:19 via Wykop
  • 1
Dziękuję za pomoc, w instalacji nic nie będę mieszać, mostkować itd. tam by trzeba najlepiej od nowa wszystko położyć bo to jeszcze niemiec kładł.
  • Odpowiedz
bachus
bachus 19.04.2026, 11:51:46
  • 0
Możecie polecić jakąś butelkę przenośną na wodę dla psa? Pies nieduży, pewnie by 0.5L wystarczyło. Takie coś będzie ok? Generalnie szukam czegoś jak idę z psem na ponad godzinę - zaraz będą pewnie upały.
Tu jeszcze pytanie: pies jak jest gorąco powinien pić wodę w temp. pokojowej, czy może zimną?

https://pl.aliexpress.com/item/1005005386604243.html

#psy #zwierzeta
bachus - Możecie polecić jakąś butelkę przenośną na wodę dla psa? Pies nieduży, pewni...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bachus
bachus
Autor
19.04.2026, 12:03:23 via Wykop
  • 0
@chilon: ooo. co znaczy elastyczną? Wczoraj w zoologicznym widziałem taką

https://www.sklep.petsmile.pl/produkt/trixie-butelka
bachus - @chilon: ooo. co znaczy elastyczną? Wczoraj w zoologicznym widziałem taką

h...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
bachus
bachus
Autor
19.04.2026, 12:53:27 via Wykop
  • 0
@chilon: zgadzam się, dokładnie przez to nie kupiłem taka tandeta.
  • Odpowiedz

608

Będzie wiadomo, kto nie segreguje. Od 1 maja worki na śmieci ze specjalnym kodem

Będzie wiadomo, kto nie segreguje. Od 1 maja worki na śmieci ze specjalnym kodem

Od 1 maja rusza pilotażowy system kodowania worków na odpady. System ma służyć przede wszystkim ograniczeniu podrzucania. Dalszy ciąg przenoszenia sortowni pod Masze dachy

mr-Robot
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 17.04.2026, 04:39:54
  • 288
  • #
    segregacjaodpadow
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    smieci
bachus
bachus 17.04.2026, 13:15:20 via Wykop
  • 2
Ja rozumiem niektóre akcje, jak sąsiad co nawalił do pojemnika gruzu i się dziwi, że ekipa odbierająca odpady go zgłosiła. No ale robić z wyrzucania śmieci strach, czy jak wrzucę trochę zabrudzone pudełko po pizzy do "ogólnych" to czy nie doczepi się ktoś, że powinienem do papierów? Albo paragon sklepowy wrzucę do papierów a nie powininen tam się znaleźć? No litości - płacę 42zł/osobę, 5 kubłów, dodatkowo jeszcze szmaty noszę do SZOTa,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bachus
bachus 15.04.2026, 19:44:48
  • 3
#heheszki
bachus - #heheszki

źródło: IMG_3481

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

272

Gorsza Krew

Gorsza Krew

Gorsza krew. Tak właśnie w nazistowskiej ideologii nazizm postrzegano Polaków jako Untermenschen, ludzi podludzi. System, który dzielił świat na lepszych i gorszych. Na tych, którzy mają prawo rządzić i tych, którzy mają służyć. Na samym szczycie tej drabiny znajdowała się tzw. rasa panów.

lukasz-kazek
z
youtube.com
dodany: 14.04.2026, 17:58:29
  • 69
  • #
    poland
  • #
    germany
  • #
    niewolnik
  • #
    rasapanow
  • #
    wojna
  • #
    koszmar
bachus
bachus 15.04.2026, 06:14:36 via Wykop
  • 0
@KingaM: nie istnieje żadne źródło historyczne, które potwierdzałoby te słowa.

415

Magyar "ugotował psa w mikrofalówce"? Kaczyński i Tumanowicz szerzą fejka "z bło

Magyar "ugotował psa w mikrofalówce"? Kaczyński i Tumanowicz szerzą fejka "z bło

Według prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego lider węgierskiej partii Tisza "upiekł szczenię", według posła Konfederacji Witolda Tumanowicza - "ugotował psa w mikrofalówce". To ordynarny fake news na temat Petera Magyara - przed wyborami na Węgrzech ten przekaz podbijały prorosyjskie konta w mediach

Stopa_Szopa
z
konkret24.tvn24.pl
dodany: 14.04.2026, 13:01:05
  • 61
  • #
    fakenews
  • #
    konfa
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    tumanowicz
  • #
    polityka
bachus
bachus 15.04.2026, 04:53:22 via iOS
  • 12
@tomaszkus: takie trochę halucynacje AI z Temu.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 32
  • Strona 3 z 32
  • >

Imiu0119 i Nazwusko

  • O mnie.
  • Wroclaw / Dublin
  • publiczny@email.com

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 04.04.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 02.06.2016

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 16.11.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.01.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.07.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking