Czas przetworzyć te zapasy masła kupionego poniżej 2zł... 10 kostek masła:
#gotujzwykopem
#gotujzwykopem
źródło: image
Pobierz
źródło: IMG_4060
Pobierz
źródło: image
Pobierz
źródło: image
Pobierz
źródło: Nikumiso
Pobierz
źródło: image
Pobierz
źródło: tractor-pulling-pulling
PobierzWykopowicz
od 04.04.2016
Komentator
od 02.06.2016
Ekshibicjonista
od 16.11.2014
Rocznica
od 23.08.2025
Gadżeciarz
od 27.01.2013
Mikroblogger
od 26.07.2022
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
185/65 R15 88H. Wystarczają mi tego typu - głównie jeźdzę po mieście a na autostradzie 120km/h to czasami. Opony mają już dużo lat. Widzę, że teraz są Kleber Quadraxer 3 ;-) Tak do 300zł to, czy coś innego?
#samochody #opony
crossclimate nie polecam.
To R15