Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
armon
armon

armon

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13188
  • Znaleziska 10621
  • Mikroblog 2567
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
armon
armon
armon 12.04.2023, 05:49:13
  • 0
Wiecie że fotowoltaika na wszystkie domy w Polsce kosztowałaby około 120 mld zł? Ciekawe ile kosztował pewien program...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kureci_paratko
kureci_paratko
kureci_paratko
12.04.2023, 06:15:32 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JonkeJ
JonkeJ
05.03.2023, 05:06:51
  • 350
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armon
armon
armon 05.03.2023, 07:33:13 via Wykop
  • 0
@JonkeJ: to są wypłaty po podatkach, czy przed? Glovo płaci za Ciebie podatek? Na jakiej umowie jest podpisana współpraca z glovo domyślnie? Fajnie!
  • Odpowiedz

342

Miesiąc po wydaniu pierwszej gry na Steam - rezultaty i wnioski.

Miesiąc po wydaniu pierwszej gry na Steam - rezultaty i wnioski.

Kilka podstawowych informacji: - Produkcja i marketing zrobione całkowicie przez jedną osobę.- Demo gry dostępne od 14/10/2022- Cena $3.99- Data wydania gry - 25.01.2023- Wishlista w dniu wydania = 3197 (wykres wishlisty ponizej) Wyniki na dzień dzisiejszy:- Sprzedantch kopii w pierwszy dzień

JuTek_Pixel
z
wykop.pl
dodany: 24.02.2023, 10:33:52
  • 84
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    gamedev
  • #
    gryindie
  • #
    steam
  • #
    tworczoscwlasna
armon
armon
armon 24.02.2023, 21:49:18 via Wykop
  • 3
@create_can: 12k w 9 miesięcy to poniżej minimalnej krajowej, a gdzie prąd, assety, narzędzia deweloperskie?

777

Zamek z Heroes III na Unreal Engine 5

Zamek z Heroes III na Unreal Engine 5

Dej mi tę grę.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 06.02.2023, 06:03:53
  • 129
  • #
    gry
  • #
    heroes3
  • #
    unrealengine
armon
armon
armon 06.02.2023, 22:51:20 via Wykop
  • 12
Swoją drogą ta gra ma średnio 2000 osób online w complete edition, byłem w szoku jak ostatnio odpaliłem
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JonkeJ
JonkeJ
16.01.2023, 05:35:27
  • 681
Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch tygodni pracy, bo tyle trwa okres rozliczeniowy w Glovo. Wczorajszy dzień odpuściłem ze względu na deszcz i na to, że szedłem do swojej pracy na nockę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko macie w miarę przejrzyście napisane w tym oto arkuszu google tak jak mi jeden z Mirków polecił:
LINK DO PODSUMOWANIA

Jeśli macie pytania to chętnie odpowiem
JonkeJ - Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch...

źródło: comment_1673847302PqxgzfkhBALz1kOM7mbzeK.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armon
armon
armon 16.01.2023, 09:08:28
  • 0
@JonkeJ: jak rozlicza się coś takiego z US?
  • Odpowiedz

722

Grzyby psylocybinowe i inne psychodeliki zostały zdekryminalizowane w...

Pokaż treści 18+

Grzyby psylocybinowe i inne psychodeliki zostały zdekryminalizowane w...

Naturalne psychodeliki, w tym psylocybina oraz DMT, zostały oficjalnie zdekryminalizowane w stanie Kolorado. Substancje te będą również wykorzystywane w leczeniu problemów zdrowia psychicznego, takich jak depresja, lęki, PTSD oraz uzależnienie od alkoholu

420smoker
z
faktykonopne.pl
dodany: 03.01.2023, 15:15:15
  • 117
  • #
    kolorado
  • #
    psychodeliki
  • #
    dmt
  • #
    psylocybina
  • #
    grzybki
armon
armon
armon 03.01.2023, 23:05:10
  • 0
@jegertilbake: są jakieś informacje związane ze schizofrenia jak w przypadku marihuany odnośnie grzybów i lsd? Co jak w rodzinie jest schizofrenia? Grzyby i lsd są bezpieczne czy tez mogą być katalizatorem jak m-------a

2152

Jak w 2008 roku nas okłamywano, że gry cyfrowe będą tańsze od pudełkowych

Jak w 2008 roku nas okłamywano, że gry cyfrowe będą tańsze od pudełkowych

Moim zdaniem świat dystrybucji cyfrowej jest straszny. To jak wygląda kupowanie gier komputerowych (i coraz częściej książek, komiksów oraz muzyki) w roku 2022 bardzo mi się nie podoba. Niestety wszystko wskazuje na to, że dawny świat już nie wróci.

Zwyczajna2019
z
gryzdawnychiobecnychlat.blogspot.com
dodany: 20.10.2022, 08:55:19
  • 360
  • #
    rozrywka
  • #
    steam
  • #
    origin
  • #
    ubisoft
  • #
    grypc
armon
armon
armon 20.10.2022, 09:52:49
  • 11
250 zł w 2008 roku to jak minimum 500 zł teraz.

A jak się w sumie poczeka (a gier jest tyle, że właściwie i tak nie da się zagrać we wszystkie) to można prawie każdy tytuł AAA za 50 zł dorwać po jakimś czasie, albo nawet i za friko są rozdawane lub dostępne w jakimś passie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armon
armon
armon 18.10.2022, 13:08:26
  • 513
Mój syn niedługo ma 2 lata, myślicie że to będzie dobry prezent dla niego?
armon - Mój syn niedługo ma 2 lata, myślicie że to będzie dobry prezent dla niego?

źródło: comment_1666098469G7RvuP7kDoa74fP95fcsE0.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zulf
Zulf
Zulf
18.10.2022, 13:11:08 via iOS
  • 495
@armon: Ja mam 3 tygodniowa corke, tez rozwazam.
  • Odpowiedz
Erlade
Erlade
Erlade
18.10.2022, 13:13:08
  • 332
@armon: Jak mlody bedzie grymasic to zawsze mozesz sam zlozyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
04.10.2022, 12:45:23 via Android
  • 473
Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za wizytę w knajpie (dwie picce, deser, piwko i dwa drinki - oba driny jej).
Poprzednio 150zl ja płaciłem i wcześniej też ja. (╯︵╰,) Zaczyna mnie to wkurzać. Teraz sobie myślę że raz jak na spacerze po obiedzie (który ja stawiałem), szliśmy koło lodziarni i ona stwierdziła że ma ochotę i niemal podbiegła do kasy. Powiedziała jaki smak chce,
Goronco - Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za...

źródło: comment_1664887523MpDr7B84zC6zzIYFyz4mD2.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armon
armon
armon 04.10.2022, 19:17:49
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

451

Wiśniewska: Dla Putina zakończenie wojny to koniec jego władzy, a nawet życia

Pokaż treści 18+

Wiśniewska: Dla Putina zakończenie wojny to koniec jego władzy, a nawet życia

"Władimir Putin chciałby nas tak przestraszyć, żeby Ukraina usiadła do rozmów i zakończyła ten konflikt zamrażając go w takiej sytuacji jak jest, czyli te anektowane terytoria zostaną po stronie rosyjskiej, na co strona ukraińska absolutnie się nie godzi" - I. Wiśniewska z Ośrodka Studiów Wschodnich

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 30.09.2022, 17:35:47
  • 74
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    konfliktynaswiecie
armon
armon
armon 01.10.2022, 03:57:16
  • 8
Taktycznie nie lepiej by było zabrać to na przeczekanie? Mają 1.2 mln poborowych nieoficjalnie, mniejsze zyski z gazu, setki narzuconych ograniczeń na handel. Gdyby tak dodać jeszcze narzucenie porzucenia Rosji w handlu w większej ilości państw z dodaniem ultimatum oddania tych ziem plus odszkodowania to po 2 latach będą bez wojenki prosić o łaskę.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

513

Niektóre polskie firmy nadal robią biznes w Rosji

Pokaż treści 18+

Niektóre polskie firmy nadal robią biznes w Rosji

Canpack, Makrochem, Polpharma czy Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych (TZMO) - to przykłady rodzimych przedsiębiorstw, które widnieją na liście wstydu publikowanej przez Uniwersytet Yale.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 29.09.2022, 19:46:33
  • 59
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
  • #
    wydarzenia
armon
armon
armon 30.09.2022, 20:39:32
  • 5
@nightrain: dajesz im wygode w postaci produktu oraz zmniejszasz ceny dostarczając kolejny produkt na rynek ze względu na bycie kolejna konkurencja. Oni mają płakać że nic nie ma by doprowadziło to do buntu.

3647

Kierowca Mercedesa miał śmierć w oczach.

Kierowca Mercedesa miał śmierć w oczach.

Dzisiaj, autostrada A1 pod Częstochową. Grupa prywatne Kierowca K⚡K Krajowy na FB.

dashcambandit
z
streamable.com
dodany: 29.09.2022, 20:11:38
  • 436
  • #
    polska
  • #
    autostradypolska
  • #
    czestochowa
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
armon
armon
armon 30.09.2022, 08:24:24
  • 1
@spnt: z jednej strony tak, ale jak zbliżasz się do kogoś w tak zawrotnym tempie i czujesz to, że się zbliżasz to po prostu zwalniasz zawczasu, a on chyba chciał mu dojechać do 'd--y', żeby wymusić zmianę pasu. Okazało się, że gość jednak jedzie nie w tą stronę co myślał.

686

Osoby nieustannie poprawiające gramatykę innych nie są fajne

Osoby nieustannie poprawiające gramatykę innych nie są fajne

Choć można się było tego domyślać, teraz są na to naukowe dowody od amerykańskich naukowców...

Mirxar
z
dobrewiadomosci.net.pl
dodany: 29.09.2022, 07:35:13
  • 352
  • #
    swiat
  • #
    psychologia
  • #
    nauka
  • #
    gramatyka
  • #
    ciekawostki
armon
armon
armon 29.09.2022, 10:37:30
  • 3
troling is a art
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

373

Najnowocześniejszy okręt USA w Japonii. CNN: Zainteresują się tym Chiny

Pokaż treści 18+

Najnowocześniejszy okręt USA w Japonii. CNN: Zainteresują się tym Chiny

Wielozadaniowy niszczyciel rakietowy USS Zumwalt, najnowocześniejszy okręt marynarki wojennej USA, przypłynął do Japonii. Będzie tam stacjonował na stałe. Jak skomentował CNN, okręt, który niedługo może być wyposażony w broń hipersoniczną, na pewno przykuje uwagę Chin.

NieobliczalneZieloneKonto
z
rmf24.pl
dodany: 27.09.2022, 12:02:33
  • 63
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    chiny
  • #
    japonia
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
armon
armon
armon 27.09.2022, 16:49:54
  • 3
@arcypatelniagrozy: nawet na zdjęciu się nie zmieścił.
syn_admina
syn_admina
24.09.2022, 07:18:54
  • 939
robię komputer kapsułę czasu. chodzi o stworzenie doświadczenia obcowania z maszyną XP gierkami, neronem do płytek, winampem allplayerem itp
żeby gówniaki popatrzyły w co dziadek musiał grać i mu lekko nie było,
nie że teraz minimapa, podpowiedzi siedzisz wygodnie se w padzie wciskasz X żeby podskoczyć, samo się celuje itp

maszyna na XP z gierkami z epoki. czyli 2000-2004 mniej więcej.

obecna
syn_admina - robię komputer kapsułę czasu. chodzi o stworzenie doświadczenia obcowani...

źródło: comment_1664003500QAcjjknaj39hbkTgdD0E89.jpg

Pobierz
  • 404
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armon
armon
armon 24.09.2022, 14:24:39
  • 0
@syn_admina: liero
  • Odpowiedz

726

3/4 Polaków chce, aby ich dzieci uczyły się programowania

3/4 Polaków chce, aby ich dzieci uczyły się programowania

77% rodziców chce, aby ich dzieci umiały programować; 69%, aby nauczyły się tworzyć strony internetowe, a 54% - aby potrafiły budować model uczenia maszynowego. Czy to znaczy, że niedługo będziemy mieli samych #programista555k?

stefanfe
z
itwiz.pl
dodany: 01.09.2022, 13:23:43
  • 734
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
  • #
    naukaprogramowania
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
armon
armon
armon 01.09.2022, 17:58:37
  • 65
@janusz_z_czarnolasu: no nie wiem, jak tworzysz strony www to prawie nigdy nie spotkasz się z matematyką

562

[AMA] Zmiany podatkowe od 1 lipca z doradcą podatkowym inFakt

[AMA] Zmiany podatkowe od 1 lipca z doradcą podatkowym inFakt

Wyjaśniamy najważniejsze zmiany podatkowe, które weszły w życie 1 lipca 2022 r. Prowadzisz firmę? Zadaj pytanie doradcy podatkowemu inFakt, Piotrowi Juszczykowi.

inFakt
z
wykop.pl
dodany: 12.07.2022, 17:46:12
  • 336
  • #
    ama
  • #
    podatki
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    firma
  • #
    ksiegowosc
  • #
    b2b
armon
armon
armon 13.07.2022, 08:25:49
  • 0
Jeśli ktoś płacił podatek od karty podatkowej do czerwca w wysokości 155 zł bo nie dało się odliczyć ZUS to teraz będzie przysługiwał mu zwrot ze względu na to, że składkę zdrowotną znów można odliczyć?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Zmiany skórne, które mogą oznaczać insulinooporność. Jak je rozpoznać.

Zmiany skórne, które mogą oznaczać insulinooporność. Jak je rozpoznać.

Włókniaki traktowane są najczęściej, jako mankament natury estetycznej. W rzeczywistości mogą być one oznaką insulinooporności lub cukrzycy.

adrian_200
z
youtube.com
dodany: 19.06.2022, 14:49:14
  • 118
  • #
    zdrowie
  • #
    dieta
  • #
    nauka
  • #
    lowcarb
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    medycyna
armon
armon
armon 20.06.2022, 07:30:03
  • 41
@ZnanyPrawnik: insulinooporność to nie jest cukrzyca - możesz mieć cukier w normie, a insulinooporność się już rozwija.
armon
armon
armon 20.06.2022, 10:55:02
  • 0
@ZnanyPrawnik: https://www.wykop.pl/link/5214241/comment/70769051/#comment-70769051
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.11.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.11.2016

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking