Wpis z mikrobloga

Wczoraj był zdecydowanie mój najlepszy dzień na Glovo, co sami możecie zobaczyć poniżej. 448 zł zarobku w 8 godzin pracy, dodatkowo 25zł napiwku do ręki. Czy mało, czy dużo to oceńcie sami.
Ktoś wczoraj spytał, co w przypadku, gdy wieziesz komuś zakupy z Biedronki. Czy trzeba samemu to zamówienie składać i co jak czegoś nie ma?
Odpowiadam: Kurier tylko odbiera zakupy, a towar składają pracownicy Biedronki. Co do brakującego towaru to miałem taką sytuację wczoraj. Otóż klient zamówił alkohol, którego Biedronka nie miała. Zadzwoniłem do klienta i powiedziałem, że mogę mu kupić to co brakuje jakby poza aplikacją i rozliczymy się prywatnie, na co się zgodził. Czasem trzeba być elastycznym. Opłacało się, bo dał mi 11ziko napiwku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominam, że prowadzę zestawienie zarobków z Glovo:
GLOVO ZAROBKI

Dzisiaj też śmigam, a jutro przerwa, aż do przyszłego weekendu. Trzymajcie się i pytajcie śmiało. W komentarzu przykładowe zamówienie na alko z Biedronki.

#rzultykurier <- Najlepszy tag o pracy kuriera Glovo ()
#glovo #pracadodatkowa
JonkeJ - Wczoraj był zdecydowanie mój najlepszy dzień na Glovo, co sami możecie zobac...

źródło: Screenshot_20230305-053924-537

Pobierz
  • 47
@JonkeJ: to są wypłaty po podatkach, czy przed? Glovo płaci za Ciebie podatek? Na jakiej umowie jest podpisana współpraca z glovo domyślnie? Fajnie!
@JonkeJ:
Zamawiałem raz przez Glovo zakupy z Tesco to dostałem telefon bezpośrednio ze sklepu że takiego towaru nie ma i czy chce coś podobnego no i nie dało się zamawiać alkoholu przez aplikację.
@kaczynski: To fajnie ze strony obsługi. Mi się wydaję, że alkohol chyba można z biedry tylko zamawiać, ewentualnie z CIRCLE K bo też mają Glovo lub żabka jako "zamówienie na cokolwiek". Możliwe, że Tesco (jeszcze) nie sprzedaje alko przez Glovo.