Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch tygodni pracy, bo tyle trwa okres rozliczeniowy w Glovo. Wczorajszy dzień odpuściłem ze względu na deszcz i na to, że szedłem do swojej pracy na nockę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko macie w miarę przejrzyście napisane w tym oto arkuszu google tak jak mi jeden z Mirków polecił:
LINK DO PODSUMOWANIA

Jeśli macie pytania to chętnie odpowiem jak wstanę. A to dosłownie pic rel ja, oczywiście z przymrużeniem oka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rzultykurier #glovo #pracadodatkowa
Pobierz JonkeJ - Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch...
źródło: comment_1673847302PqxgzfkhBALz1kOM7mbzeK.jpg
  • 107
@JonkeJ: liczyłeś ile dostajesz zł/km? Ja robię w UK w mieście turystycznym więc od 10:30 rano do 17 miasto jest zamknięte, nie można nawet rowerem jeździć tylko wózki inwalidzkie ale wiadomo że zawsze można przejechać jak policja Cię zatrzyma to palisz Jana że nie wiedziałeś że nie można jeździć rowerem i Cie puszcza bez mandatu więc mam całkiem spoko stawki, będąc szczerym chyba dobre pieniądze można jeszcze w Polsce zarobić na
@JonkeJ: to zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) tutaj jest meksyk z tym jeden tydzień robie 270mil żeby zarobić 700£ w drugim jak miasto rozkopane 300mil = 1000£ płacą tylko jak nie mają wyjścia, dobrze wiedzieć ze w Polsce robiąc dla Glovo raczej się nie głoduje jak mnie uk #!$%@? to może wrócę popracować
@mentari: jest tyle ludzi w tym mieście że nie można jeździć rowerem bo było w #!$%@? wypadku gdzie menele wjeżdżały w turystów, starych ludzi i inne chore akcje, york to taki angielski Kraków tylko może trochę więcej atrakcji centrum, za jazdę przez miasto dostajesz 50£ mandatu ogólnie to miasto nie sprzyja auta skuterem musisz zaparkować gdzieś i walić z buta pół km żeby zamówienie zebrać ogólnie to jest mocno skomplikowane ale
@mentari: ucielo podczas wpisu, ogólnie z rowerem możesz iść przez centrum dlatego my mamy grupę na Whatsapp i jak ktoś widzi gdzie patrol chodzi to po prostu zeskakujesz z rowera idziesz kawałek i wsiadasz dalej jak ich miniesz
@JonkeJ: Dzięki! Zawsze mnie zastanawiało, ile tacy kurierzy mogą zarobić. Wszystko elegancko opisane.
Tylko jedno pytanie: te kwoty to oczywiście kwoty netto, czyli tyle ile dostajesz już do ręki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@JonkeJ: no i pięknie! Jeździsz ile i kiedy chcesz. Jak potrzebujesz kasy to przyciskasz z tematem
Ta fucha przypomina mi jak za studenta pracowałem jako kelner w Sphinxie. Jeśli potrzebowałem więcej kasy to się zamieniaem z chłopakami i bralem dodatkowa zmianę
Na koniec dnia kasa z napiwków w kieszeni i można kupić co potrzeba 'na teraz', a oficjalna część wypłaty na koniec miesiaca

Jak sobie porównam to podobne kwoty wychodziły nawet