Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arclex

arclex

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 937
  • Znaleziska 46
  • Mikroblog 891
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 9
Poli_Monoteista
Poli_Monoteista
Poli_Monoteista
23.04.2026, 12:04:05
  • 1
WPIS: 5/13

Cześć #mikrokoksy.
Kontynuujemy #odchudzanie, waga w trakcie tygodnia skacze jak szalona. Dziś na liczniku 95.9kg. Siła zaczyna zauważalnie spadać, pora chyba wrzucić kreatynę, żeby lekko doładować zapasy ATP. Pierwsze ćwiczenie w danym dniu treningowym zazwyczaj progresuję, a przynajmniej się nie cofam, ale każde kolejne to już niezła walka, żeby utrzymać siłę. Kreatyna powinna pomóc.
W tym tygodniu miałem lekkie problemy z trzymaniem białka. Kcal zbite o 100
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 23.04.2026, 13:14:17 via Wykop
  • 4
@Poli_Monoteista: kreatyna nic Ci nie da. Przy tej wadze, takiej ilości kalorii i takiej ilości węgli nie unikniesz spadku siły. Jeżeli już, to ja bym starał się trzymać białko w okolicach 200g.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 24.04.2026, 13:23:54 via Wykop
  • 1
@Poli_Monoteista: ja sie generalnie zgadzam z @Sportler i w stosunku do siebie tak bym działał ale rzucam inna perspektywę.

Jest jakaś liczba kalorii, liczba węgli, liczba tłuszczy, która będzie obiektywnie mała i to będzie miało wpływ na trening niezależnie od tego, ile ważysz.

Z drugiej strony, masz pewnie niskie TDEE, więc może się okazać, że 2700 wpłynie pozytywnie na wyniki, ale redukcja zwolni albo zupełnie wyhamuje. Dobrym rozwiązaniem byłoby
  • Odpowiedz
rales
rales
24.04.2026, 07:58:29
  • 3
O co może chodzić typowi z tym "nie powiem Ci"
#mecz #silownia
rales - O co może chodzić typowi z tym "nie powiem Ci"
#mecz #silownia

źródło: 1000011920

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 24.04.2026, 08:33:48 via Wykop
  • 8
@rales: @Merdarion_PL albo po prostu wie, że wycisnąłby max 70-80kg (bardzo prawdopodobne) a dzieciarnia by się zesrała.
  • Odpowiedz
Pariashu
Pariashu
23.04.2026, 19:21:48
  • 6
Najlepsze combo do kebaba: 100g prosciutto crudo, 90g low fat mozzarella i szpinak. 636 kcal B/61 W/41 T/25 #przegryw #gotujzwykopem #odchudzanie #mikrokoksy
Pariashu - Najlepsze combo do kebaba: 100g prosciutto crudo, 90g low fat mozzarella i...

źródło: IMG_2937

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 23.04.2026, 19:32:43 via Wykop
  • 1
@Pariashu: akurat to zajebiste jest
  • Odpowiedz
Estetykatopodstawa
Estetykatopodstawa
23.04.2026, 11:50:46
  • 3
Wynik po 5 tygodniach przyjmowania GH. 2 tygodnie 2iu, 3 tygodnie 3 iu - brane zawsze na wieczór, badania rano na czczo po 12h

Pan Chińczyk chyba nie kłamał.
Zdam relacje czy widzę tą mityczną poprawę jakości skóry za 3-5 miesięcy.

#mikrokoksy #silownia
Estetykatopodstawa - Wynik po 5 tygodniach przyjmowania GH. 2 tygodnie 2iu, 3 tygodni...

źródło: igieefff

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 23.04.2026, 13:28:36 via Wykop
  • 1
@Sylar: z GH nie ma wzrostu masy, nie w takich ilościach i nie po takim czasie. No i nie z samym Gh, bez SAA.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 23.04.2026, 18:42:32 via Wykop
  • 1
@Brandon95: jest możliwe. Praktycznie każdy ma retencję wody po Gh, ale nie wszyscy, a już na pewno - nie wszyscy zauważą. Ja cokolwiek zauważam dopiero przy 6. Bardzo dużo zależy też od diety i nawodnienia.

Ludziom woda skacze bo mają lifestyle kompletnie niedostosowany do dopingu: dieta leży, kompozycja ciała leży, wszystko leży i kwiczy jak zarżnięte prosie. Fakt, że jak komuś skacze o 4kg, a nie bierze 20iu, to niezłe
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
23.04.2026, 09:01:18
  • 0
Zacząłem od jakiegoś czasu robić pompki. Dziś sobie zmierzyłem biceps i ma 38cm. To dużo?
#mirkokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 23.04.2026, 09:14:42 via Wykop
  • 3
@fukinloner: bardziej: jaka waga. Na FB jest wysyp 50 letnich debili, którzy mają 50 w łapie, ale jednocześnie są w ciąży z czwórką dzieci.
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
mandanda
22.04.2026, 14:55:17
  • 1
Poprzednią masę skończyłem po 3 miesiącach, teraz rozplanowałem trochę lepiej i za tydzień ostatni, 30 tydzień okresu masowego.
Waga 7kg -> 86kg, bic 34,5cm -> 39cm, udo 55 -> 63, brzuch 79->85. Miesiące prawdy i zobaczymy ile z tego to mięso, a ile smalec XD

#silownia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 22.04.2026, 15:05:10 via Wykop
  • 0
@mandanda: no kolego, niestety, ale pewnie dużo mniej niż myślisz. Obstawiam, że 2/3 tego to tłuszcz, pozostałe to woda i masa mięśniowa.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 22.04.2026, 16:39:07 via Wykop
  • 0
@mandanda: w tych 5kg będzie też woda. Generalnie następnym razem jak zaczniesz się tak zalewać, to albo robisz minicuta, albo zwalniasz tempo.
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
22.04.2026, 09:00:32
  • 1
Czy ktoś tutaj też ma tak, że po treningu przez 4 dni sie nie wysypia, nie ma siły na nic, brain fog, lęk? Co może być przyczyną i co z tym zrobić?
#przegryw #silownia #mikrokoksy #depresja #zdrowie #sen #stres #psychologia #zdrowie #psychiatria
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 22.04.2026, 09:02:36 via Wykop
  • 1
@andrzej-tata-000000: @nienajciekawsza +1. Chlop ma tyle problemów w życiu przez tę siłownie, że ja nie wiem, ile musieliby mi płacić, abym tam w jego sytuacji chodził, a on jak ostatni frajer za darmo idzie.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 22.04.2026, 11:42:12 via Wykop
  • 1
@vizori: chłopie, natural nie zajedzie układu nerwowego. Zwłaszcza nie natural z wykopu XD
  • Odpowiedz
arclex
arclex 22.04.2026, 12:05:21 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: na pewno nie przez trening z damskimi ciężarami. Idź do lekarza, bo co drugi dzień wypisujesz jakieś kocopoly. Może po prostu ten sport nie jest dla Ciebie, po co się męczyć, jak można być aktywnym fizycznie na wiele innych sposobów?
  • Odpowiedz
Kriten33
Kriten33
21.04.2026, 15:07:25
  • 7
Ciekawe ile jeszcze zobaczę wpisów o Nawrockim od wykopków co na siłownie chodzą bo mają mulitsporta z kołchozu bo uważają ze wyciśnięcie 150kg na raz z wagą około 90-100 kg jest niemożliwym wyczynem

#silownia #mikrokoksy #bekazlewactwa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 21.04.2026, 16:23:01 via Wykop
  • 5
@Kriten33: +1, obrzydliwe lewactwo powinno się skupić na rzeczach dla prawdziwych elit: twórczość Jasia Kapeli, przyklejanie się do ulicy. Dbanie o zdrowie niech zostawia prymitywnemu ludowi.
  • Odpowiedz
4mmc-enjoyer
4mmc-enjoyer
20.04.2026, 23:20:57
  • 2
Jak myślicie jaki % osób na siłce leci na sterydach?
#silownia #mikrokoksy #sterydy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 21.04.2026, 07:38:29 via Wykop
  • 3
@mikrokokos: po wiekszosci osób, które biorą, nigdy byś nie pomyślał, że biorą.
  • Odpowiedz
arclex
arclex 21.04.2026, 11:47:54 via Wykop
  • 0
@mikrokokos: bo ludzie myślą, że sterydy to jest jakiś magiczny środek, bo się naczytali głupot, powielają jakieś bzdury zasłyszane od kogoś innego, widzieli badanie, na którym na sterydach ludziom rosła beztłuszczowa masa nawet jak nie trenowali i utożsamiają to ze wzrostem masy mięśniowej (masa beztłuszczowa to też woda - tego nie chcesz).

Z tym traceniem zdrowia to też jest duże wyolbrzymienie. Oczywiście, jeżeli ktoś bierze sterydy i nie ma efektów,
  • Odpowiedz
ciapatyplisdontbrejkmajhart
ciapatyplisdontbrejkmajhart
20.04.2026, 18:51:05
  • 1
#silownia jakie polecacie dobre i tanie białko? wcześniej brałem z greatone 2,1kg naturalne wpc, ale jak teraz wyebali cene za 180zł to już w zasadzie kosztuje tyle samo co reszta standardowych białek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arclex
arclex 20.04.2026, 19:03:07 via Wykop
  • 2
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: przecież Wy pytacie o to samo dwa razy dziennie przez ostatni miesiąc. Po prostu kup jakiekolwiek, na jakie Cię stać (to wszystko to jest ten sam proch, co najwyżej jedno się lepiej rozmiesza, drugie gorzej, żadna różnica), a jeżeli to nadal za drogo, to po prostu zacznij jeść kurczaka albo jakieś tanie zamienniki.
  • Odpowiedz

4

Zaczynam od zera droga do 200 kg #1

Zaczynam od zera droga do 200 kg #1

Zaczynam od zera. Bez skrótów, bez wymówek krok po kroku buduję drogę do 200 kg. Na razie ciężary są lekkie, ale każdy etap ma znaczenie. Skupiam się na technice, podstawach i budowaniu realnej siły. To nie będzie szybka droga. To będzie proces. Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwy progres zostań na

forma-team
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 15:41:59
  • 2
  • #
    200kg
  • #
    trening
  • #
    silownia
  • #
    sport
  • #
    sila
  • #
    masa
arclex
arclex 18.04.2026, 15:49:03 via Wykop
  • 2
W sensie, że będziesz jeszcze bardziej ulany, czy o co chodzi?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Suplementy 20+ lat temu NIE UWIERZYSZ co ludzie brali

Suplementy 20+ lat temu NIE UWIERZYSZ co ludzie brali

Suplementacja 20-30 lat temu wyglądała zupełnie inaczej niż dziś Na początku lat 2000 dostęp do odżywek był bardzo ograniczony, a ceny w porównaniu do zarobków potrafiły być naprawdę wysokie. Dlatego wielu ludzi kombinowało na własną rękę szejki z mleka w proszku, Bebiko czy inne wynalazki

forma-team
z
youtube.com
dodany: 11.04.2026, 17:10:41
  • 4
  • #
    2000
  • #
    suplementy
  • #
    silownia
  • #
    dieta
  • #
    zdrowie
  • #
    sterydy
arclex
arclex 11.04.2026, 18:35:49 via Wykop
  • 0
Znowu ten ulany troll na miniaturce.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arclex
arclex 14.04.2026, 16:54:14 via Wykop
  • 0
@ENDRIU444: on na masę to szedł chyba 10 lat, a rzeźbić będzie w 2069

465

Rośnie liczba tzw. odwetowych Niebieskich Kart w konfliktach rodzinnych

Rośnie liczba tzw. odwetowych Niebieskich Kart w konfliktach rodzinnych

Warszawa mierzy się z narastającą falą zgłoszeń przemocy domowej. Jak wynika z najnowszych danych stołecznego ratusza, liczba wszczętych procedur Niebieskiej Karty wzrosła w ciągu dwóch lat aż o 45,7 proc. Coraz częściej słyszymy o tzw. odwetowych Niebieskich Kartach.

iggy_p
z
kobieta.onet.pl
dodany: 09.04.2026, 15:12:31
  • 145
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
arclex
arclex 10.04.2026, 14:10:51 via Wykop
  • 0
Biedne kobiety, jak zwykle. XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Tak budujesz PLECY

Tak budujesz PLECY

Wiosłowanie w wykroku + praca na wyciągu = plecy Jedno z najlepszych ćwiczeń na grubość i siłę! Technika ciężar Spróbuj i daj znać jak wchodzi Zostaw i obserwuj po więcej treningów! #plecy #trening #silownia #gym #fitness #workout #backworkout #wioslowanie #miesnie #treningplecow #fitpolska #shorts

forma-team
z
youtube.com
dodany: 02.04.2026, 15:40:27
  • 2
  • #
    silownia
  • #
    technika
  • #
    cwiczenia
  • #
    trening
  • #
    sport
  • #
    zdrowie
arclex
arclex 02.04.2026, 15:57:58 via Wykop
  • 2
To znowu te trolle XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Jak robić SIŁĘ i MASĘ jednocześnie? (System F3)

Jak robić SIŁĘ i MASĘ jednocześnie? (System F3)

Chcesz budować siłę i masę jednocześnie? W tym materiale pokazuję system F3 podejście, które łączy te dwa elementy w jednym treningu. To nie jest żadna magia ani nowy wynalazek, tylko dobrze poukładane podstawy, które możesz wykorzystać u siebie. Sprawdź i zobacz czy podejdzie pod Twój trening. #s

forma-team
z
youtube.com
dodany: 29.03.2026, 10:17:02
  • 18
  • #
    trening
  • #
    silownia
  • #
    sila
  • #
    masa
  • #
    technika
  • #
    ciekawostki
arclex
arclex 29.03.2026, 10:23:24 via Wykop
  • 0
Ćwiczę od miesiąca, wytłumaczysz laikowi, jak można budować masę (beztłuszczową) nie budując siły?

Skąd wy bierzecie takie debilne pomysły, to mi się w głowie nie mieści.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arclex
arclex 29.03.2026, 11:19:52 via Wykop
  • -1
@dreadingit: faktycznie, specjalista nie jesteś.
arclex
arclex 29.03.2026, 11:37:09 via Wykop
  • 0
@dreadingit: ja czekam aż autor tego mega contentu wyjaśni bullshit, jaki nagrywa. A podstaw budowy masy mięśniowej komuś, kto myśli, że pompki dają bardziej trwałą masę/siłę niż sztanga, to nawet mi się po pijaku nie chce tłumaczyć.

1

Suplementy z MLM pod lupą. Płacisz za marketing, a nie za skład [ANALIZA]

Pora skończyć z przepłacaniem za "magiczną" wodę z aloesem i witaminy z katalogów. Firmy MLM i producenci drogich "stacków" suplementacyjnych robią z nas bankomaty. Przeanalizowałem składy najpopularniejszych, drogich suplementów z polecenia (tych za 150-200 zł za butelkę) i porównałem je z rynkiem

slawo_
z
wykop.pl
dodany: 27.03.2026, 07:47:27
  • 9
  • #
    suplementy
  • #
    zdrowie
  • #
    mirkokoksy
  • #
    dieta
  • #
    oszczedzanie
  • #
    cebuladeals
arclex
arclex 27.03.2026, 08:02:06 via Wykop
  • -2
Dlaczego nie możemy pozwolić ludziom wydawać pieniędzy tak, jak chcą? Co będziesz analizował w następnym kroku, wartość dodaną w zniesieniu własności prywatnej?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arclex
arclex 27.03.2026, 09:04:38 via Wykop
  • 0
@Ghalard: Jeżeli na opakowaniu masz skład (a zakładam, że w tym konkrentym przypadku jest skład), to Twoja decyzja, czy wydasz na to 20 PLN, 100 PLN czy 300 PLN. Nie wycieraj sobie mordy brakiem wiedzy, bo w czasie, w którym ludzie używają AI zamiast Google, ten argument nie ma jakiegokolwiek sensu. Jeżeli ktoś nie poświęci trzydziestu sekund na to, żeby sprawdzić, czy te suplementy cokolwiek mu dadzą, to albo jest

539

Chłopaki nie płaczą, chłopaki z okien skaczą. Rozmowa o depresji i samobójstwach

Pokaż treści 18+

Chłopaki nie płaczą, chłopaki z okien skaczą. Rozmowa o depresji i samobójstwach

Rozmowa o tym, o czym mężczyźni wciąż mówią za rzadko: o traumach z dzieciństwa, o tym jak sport może stać się ucieczką od problemów i o statystykach, które przerażają (81% samobójstw w Polsce to mężczyźni). Marcin Dybuk dzieli się swoją osobistą historią wychodzenia z mroku.

Mariusz_Kochanski
z
youtube.com
dodany: 22.03.2026, 17:28:59
  • 41
  • #
    depresja
  • #
    samobojstwo
  • #
    psychologia
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zdrowie
  • #
    samotnosc
arclex
arclex 22.03.2026, 19:52:11 via Wykop
  • -9
Dalej głosujcie na idiotów z lewicy, dalej przesuwajcie w prawo lewaczki i "feministki" myśląc, że zaruchacie (spoiler: prędzej melę na pysk dostaniecie), dalej popierajcie tęczowego Rafałka, na pewno coś się zmieni XD. Może ewentualnie to, że na faceta każda kobieta i wszystko pomiędzy będzie pluło jeszcze bardziej mimo, że to my utrzymujemy ten cyrk na barkach.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arclex
arclex 22.03.2026, 20:30:16 via Wykop
  • -5
@kuite22: ta, właśnie widzę, że wyborców lewactwa i PO można poznać po dwóch rzeczach: opieraniu kampanii i całego swojego identity politycznego na wyśmiewaniu innych ludzi i tym, że nie potrafią czytać.
arclex
arclex 22.03.2026, 21:05:57 via Wykop
  • 5
@spajker: oświeć mnie, jak to się ma do tego, co napisałem, bo chyba nie jestem wystarczająco bystry, żeby zrozumieć.
arclex
arclex 22.03.2026, 21:25:53 via Wykop
  • 2
@spajker: stary, być może. To brzmi jak teoria spiskowa. Głupotą jest jednak mówienie, że nie ma znaczenia, na kogo głosujesz, bo ma, i to bardzo duże. Wolę mieć prezydenta, który może kiedyś się z kimś pobił (do ludzi, którzy mu to wytykają: zapytajcie swoich rodziców, czy oni nigdy się z nikim nie poszarpali), niż prezydenta, który przyznaje się do brania narkotyków. Albo niż osobę prezydencką, która nie potrafi wymienić krajów,
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 5 z 6
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking