#nintendoswitch #nintendoswitch2 #nintendoswitchonline
Mam jedno miejscówce rodzince NSO + EP. Ważne przez 14 miesięcy od wczoraj, cena 37 zł, płatność blikiem. Szukam osoby, która zostanie w rodzince na dłużej, nie tylko na 1 sezon. Cena stała co roku, o ile Nintendo nie podniesie cen usługi. Kontakt priv.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendo #procontroller #nintendoswitch #nintendoswitch2
Kupiłem rok temu na premiere w Media Expert razem z konsolą Switch 2 kontroler Pro Kontroler 2 (ten nowy). Posiadałem stary pro kontroller ze switcha 1 i od razu rzuciło mi się że nowy kontroler słabo trzyma baterie gdy nie jest używany. Używam sobie tych padów zamiennie i okazjonalnie z żoną gramy w coś na dwóch. Przykładowo gdy oba pady
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LZBNZ: Mi też się dość szybko rozładowuje jak jest nie używany to leci bateria szybciej niż w starszej wersji pro controllera. Ten typ chyba tak ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saper86: Głównie daje możliwość grania online, zapisywania stanów gier w chmurze oraz dostęp do klasycznych retro gier.
Wersja droższa - subskrypcja rozszerzona Expansion Pack zawiera wszystko z podstawowego abonamentu i jeszcze biblioteki gier z Nintendo 64, Game Boy Advance i Sega Mega Drive oraz czasami jakieś DLC do gierek.
  • Odpowiedz
@Setivar: ja sobie kupiłem azjatycką wersję final fantasy x i x-2 bo obie gry na katridżu nie kod jakiś w przypadku x-2 jak w przypadku wydania europejskiego i amerykańskiego. drogo i długo szło za to inwestycja nie zwróci się nigdy xd
  • Odpowiedz