Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ThePr0

ThePr0

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13986
  • Znaleziska 4729
  • Mikroblog 9257
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 34
ThePr0
ThePr0 14.09.2025, 11:57:36
  • 2
Polecacie jakąś kamerę do auta z #aliexpress tak by nagrywała nawet przechodniów jak auto jest zaparkowane?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishery
fishery
fishery
14.09.2025, 12:10:52 via Wykop
  • 1
@ThePr0: 70mai omini x200 śledzi i nagrywa jak ktoś Ci przy samochodzie się kręci.
  • Odpowiedz

490

"Recesja seksu": już tylko 37% ludzi uprawia go regularnie

Pokaż treści 18+

"Recesja seksu": już tylko 37% ludzi uprawia go regularnie

Tylko 37 % osób w wieku 18-64 lata uprawia s--s co najmniej raz na tydzień. Jeszcze w 1990 było to 55%. Tendencja spadkowa jest najbardziej widoczna wśród młodych ludzi. Tekst z Wall Street Journal

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 31.08.2025, 15:02:58
  • 388
  • #
    zwiazki
  • #
    blackpill
  • #
    tinder
  • #
    seks
  • #
    nauka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
ThePr0
ThePr0 31.08.2025, 23:02:54 via Wykop
  • 1
@CzasemTuZerkam: podjedz sobie troche finasterydu
szynszyla2018
szynszyla2018
20.08.2025, 19:09:04
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 20.08.2025, 22:11:37 via Wykop
  • 0
@szynszyla2018: strzelnica
  • Odpowiedz

618

Tak ma wyglądać "bykowe". Ekonomistka mówi, że to "nieetyczne"

Tak ma wyglądać "bykowe". Ekonomistka mówi, że to "nieetyczne"

Posłowie jeszcze przed sejmowymi wakacjami mogą zająć się propozycją wprowadzenia bykowego, czyli podatku dla osób bezdzietnych

Tetsuya
z
fakt.pl
dodany: 29.06.2025, 07:08:24
  • 509
  • #
    demografia
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    przegrywpo30tce
  • #
    tfwnogf
  • #
    zwiazki
ThePr0
ThePr0 29.06.2025, 16:03:49 via Wykop
  • 5
To od samicy zależy czy dojdzie do kopulacji więc raczej powinno być maciorowe lol
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

266

Komórki-zombie: Przełom w badaniach nad starzeniem się

Komórki-zombie: Przełom w badaniach nad starzeniem się

Starzenie się to nieunikniony proces, z którym każdy z nas musi się zmierzyć. Jednak nowe badania przeprowadzone przez naukowców z Korea University of Medicine rzucają nowe światło na mechanizmy leżące u jego podstaw. Jak się okazuje, białko HMGB1 odgrywa kluczową rolę w rozprzestrzenianiu uszkodzeń

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 27.06.2025, 10:34:50
  • 103
  • #
    swiat
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    medycyna
ThePr0
ThePr0 27.06.2025, 13:49:06 via Wykop
  • 121
@BykNieDajeMleka: punkt pierwszy w drodze do wiecznej młodości to pokonać nowotwory.
lepaq
lepaq
11.06.2025, 13:28:38
  • 997
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 12.06.2025, 12:48:46 via Wykop
  • 1
@lepaq: normalność nie musi być promowana, większość ludzi ma w------e kto i z kim co robi.
  • Odpowiedz

637

Pasjonat uruchomił nieczynny i opuszczony wojskowy radar by śledzić UAP/UFO

Pasjonat uruchomił nieczynny i opuszczony wojskowy radar by śledzić UAP/UFO

Pasjonat technologii ożywił wycofany wojskowy radar z czasów zimnej wojny, przekształcając go w system do wykrywania anomalii powietrznych. Z pomocą AI analizuje dane w czasie rzeczywistym i szuka wsparcia, by udostępnić projekt szerszej społeczności.

occultronaut
z
youtube.com
dodany: 07.06.2025, 11:57:51
  • 115
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    ufo
  • #
    uap
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    ai
ThePr0
ThePr0 07.06.2025, 21:18:26 via Wykop
  • 2
Jak coś jest tak zaawansowane by tu przylecieć to raczej taki radarek nie grozi mu wykryciem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

spinor
spinor
04.04.2025, 10:39:30
  • 488
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 04.04.2025, 16:03:23 via Wykop
  • 1
@spinor: jeszcze gorszej
  • Odpowiedz
ThePr0
ThePr0 27.03.2025, 21:39:42
  • 2
Czy w #cs2 dawniej #csgo wyświetlają się dalej obrażenia zadane na turniejowym w konsoli?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0
Autor
27.03.2025, 22:23:05 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
lubaxd
lubaxd
25.03.2025, 12:06:29
  • 47
#nieruchomosci #pytanie
Zawsze mnie takie szeregowce intrygowały i zastanawiałem się kto to kupuje, kim jest klient docelowy takiej nieruchomości. Dlaczego ludzie to kupują? Jakie są plusy takiego rozwiązania bo ja nie widzę żadnego, masz "kawałek" podwórka który sąsiaduje z 5 innymi podwórkami, na co przeznaczyć taki teren? na basen ze stelażem, trampolinę i 100 tuj ? Innego zastosowania nie widzę, żonka sie upier***iła na własny dom ale cie
lubaxd - #nieruchomosci #pytanie 
Zawsze mnie takie szeregowce intrygowały i zastanaw...

źródło: image;s=1280x1024;q=80

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 25.03.2025, 23:52:15 via Wykop
  • 0
@lubaxd: uk jest wybudowana takimi szeregowcami i mimo wszystko jest to lepsze rozwiązanie niż bloki
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
25.03.2025, 07:18:05
  • 848
#heheszki #bekaztransa
troglodyta_erudyta - #heheszki #bekaztransa

źródło: temp_file1875980964142545996

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 25.03.2025, 13:14:00 via Wykop
  • 2
wole dyche zapłacić za czystą toaletę niż korzystać z darmowej publicznej gdzie każdy menel robi syf
  • Odpowiedz
F.....r
F.....r
konto usunięte 23.03.2025, 01:08:09
  • 1
25mg hydroksyzyny z melisa a i tak zasne o 6 rano
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 23.03.2025, 01:10:00 via Wykop
  • 1
@Fishwater: kilka mg mirtezapinu ulula cie do snu szubciutko i na długo
  • Odpowiedz
JavierDaY
JavierDaY
09.03.2025, 09:51:29
  • 2
Mirki co polecacie na bóle w stawach kolanowych? Zwykła bieżnia 40 min na tętnie 140 powoduje ból w kolanach, który utrzymuje się do 3 dni. Ból nasila się i od razu po treningu i mrowieją mi nogi od kolana, az po palce u stóp. Byłem u różnych lekarzy i nic sensownego się nie dowiedziałem. A jeden lekarz stwierdził "Taka Pana uroda" i elo 250 zł. #mirkokoksy #mikrokoksy #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 22.03.2025, 14:28:23 via Wykop
  • 0
@JavierDaY: też się skarżyłem u ortopedy na bóle stawów, powiedział że jak nie będę ćwiczył to nie będzie boleć, pomogło lgd 4033 i tura, dobry trening z naciskiem na technikę i wzmocnienie mięśni
  • Odpowiedz
das456
das456
22.03.2025, 07:15:36
  • 1
Czy natrafił ktoś w ostatnim czasie na Clomid lub hcg grecki który faktycznie działał. Dostałem obydwa „suplementy” ( ͡° ͜ʖ ͡°) po grecku i nie wiem czy to pewna w----a i musze zaopatrzyc sie w nowe suplementy na odblok czy jest cien szansy ze dzialaja #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #sterydy #zdrowie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0 22.03.2025, 14:24:51 via Wykop
  • 0
@das456: zaopatrz się na https://www.indiamart.com/
  • Odpowiedz
ThePr0
ThePr0 19.03.2025, 16:10:50
  • 3
Moderatorzy reddita z r/polska to kółko wzajemnych lachociagów
#reddit
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThePr0
ThePr0
Autor
19.03.2025, 16:15:32 via Android
  • 0
@atteint na pewno nie dostaniesz za komentarz perma xd
  • Odpowiedz
ThePr0
ThePr0
Autor
19.03.2025, 18:15:24 via Android
  • 1
@atteint XD
  • Odpowiedz

1950

"Stalin, Mao i Hitler nie zabili milionów. Zrobili to pracownicy ich budżetówek"

Tweet o takiej właśnie treści udostępnił Elon Musk.

konto usunięte
z
independent.co.uk
dodany: 14.03.2025, 14:06:44
  • 372
  • #
    ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
  • #
    elonmusk
  • #
    bekazprawakow
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
ThePr0
ThePr0 14.03.2025, 16:21:42 via Wykop
  • 2
@PietnascieOjroZaWpis: opisał bym siebie jako prawicowca, a elona jako lewackiego naziola, gdzie fikołek?

49

Indie zaskoczyły świat. Laser 300 kW w sekundę strąca drony i samoloty

Armia Indii stworzyła prototyp potężnego działa laserowego o mocy aż 300 kW. Przeznaczony jest on do niszczenia dronów i samolotów. Strzał wiązką laserową i neutralizacja celu kosztuje zaledwie 50 groszy. Uruchomienie systemu - 10 sekund, zasięg - 20 km.

bropek
z
geekweek.interia.pl
dodany: 13.03.2025, 20:53:30
  • 27
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    militaria
  • #
    indie
  • #
    armia
  • #
    bron
ThePr0
ThePr0 14.03.2025, 11:52:48 via Wykop
  • 1
@konto_testowe12: czy ta wycinareczka jest w stanie przeciąć metal z odległości kilku metrów?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.11.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking