Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kubson74
Kubson74

Kubson74

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12604
  • Znaleziska 3619
  • Mikroblog 8985
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2

637

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 15:04:00
  • 208
  • #
    lekarz
  • #
    polska
Kubson74
Kubson74
Kubson74 przedwczoraj, 23:09:49 via Wykop
  • -2
@abhagebhar: Te skrobanki za darmo nie robiła. A epstein to pewnie sie interesował dziećmi zywymi a nie płodami.

780

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!

viaxe
z
uodo.gov.pl
dodany: przedwczoraj, 06:50:54
  • 147
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    pornografia
Kubson74
Kubson74
Kubson74 przedwczoraj, 10:13:40 via Wykop
  • 2
@reveil: sprawdz to, przyleca helikopterem i cie zamkna w 30 minut

859

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 377
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
Kubson74
Kubson74
Kubson74 09.06.2026, 11:10:46 via Wykop
  • 0
zwalnia bo klienci juz płacą, czego sie te platformy streamingowe spodziewaly, ze liczba klientow bedzie permanentnie wzrastac?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2388

Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu

Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu

Totalny absurd na kolei. Torpol-Mirbud dało najtańszą ofertę na strategiczny odcinek Rail Baltica (korytarz NATO). PKP PLK wyrzuciło ich, bo nie zgłosili kary 15 tys. od GIOŚ. Sęk w tym, że NSA właśnie podważył podstawę tej kary. Co robi państwowa spółka? I tak wybiera ofertę droższą o 700 milionów

patinete
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 16:12:27
  • 164
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    prawo
  • #
    oszukujo
Kubson74
Kubson74
Kubson74 07.06.2026, 21:35:12 via Wykop
  • 10
700 milionow w tę czy w tamtą co za róznica, to tylko 10 sasinów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
29.05.2026, 11:00:06
  • 10
✨️ Zarobki w Skandynawii vs Polska: Dlaczego warto to zmienić? Ⓘ
W sumie podoba mi się jak jest w Skandynawii że zarobki są bardziej spłaszczone a nie taka patola jak u nas że ludzie z IT zarabiają więcej niż prezydent. I generalnie ma to sens bo raz że nie ma dysproporcji w popycie na zawód bo każdy chce zarabiać dużo, więc brakuje ludzie do najbardziej potrzebnych i przydatnych prac (pielęgniarka, śmieciarz, itp. vs
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubson74
Kubson74
Kubson74 31.05.2026, 17:53:58 via Wykop
  • 0
@forume_observer_86: ale oni musza tyle zarabiac bo wyjadom za granice gdzie czeka ich stawka dwa razy mniejsza hahha
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
31.05.2026, 14:09:59
  • 54
Przypomniała mi się Polonia w porze deszczowej
#raportzpanstwasrodka
Koner1391 - Przypomniała mi się Polonia w porze deszczowej 
#raportzpanstwasrodka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubson74
Kubson74
Kubson74 31.05.2026, 16:15:48 via Wykop
  • 0
@zdrajczyciel: maupa od małpki?
  • Odpowiedz

651

Każde gospodarstwo w Irlandii dopłaciło 360 euro do prądu za centra danych AI

Każde gospodarstwo w Irlandii dopłaciło 360 euro do prądu za centra danych AI

Centra danych w Irlandii zużyły w 2024 roku aż 22% całej energii elektrycznej kraju - więcej niż wszystkie gospodarstwa domowe razem wzięte.

matixrr
z
aiport.pl
dodany: 30.05.2026, 12:08:22
  • 107
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
Kubson74
Kubson74
Kubson74 30.05.2026, 18:43:10 via Wykop
  • -7
Nie rozumiem, przeciez kazdy ma swoj 'licznik zuzycia' wiec jaki sposob doplacaja? Te centra to sie wpieły na dziko do gniazdka jakiegos chlopa czy co? Nie, nie czytalem artykulu
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

351

Holenderska policja rozbiła botnet 17 mln urządzeń na świecie

Holenderska policja rozbiła botnet 17 mln urządzeń na świecie

Holenderska policja razem z NCSC-NL zajęła 200 serwerów botnetu Asocks, który infekował routery, smartfony i urządzenia IoT w milionach domów. Sieć służyła do phishingu, DDoS i oszustw. Właściciel hostingu wyłączył serwery, gdy dowiedział się do czego służą.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 30.05.2026, 08:49:30
  • 38
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    botnet
  • #
    hacking
  • #
    internet
  • #
    iot
Kubson74
Kubson74
Kubson74 30.05.2026, 15:46:35 via Wykop
  • 9
@Headcrab_B: Fascynujące, chodziło wtedy o konto @scoria, wrócił pod kontem real_scoria.
Kubson74 - @HeadcrabB: Fascynujące, chodziło wtedy o konto @scoria, wrócił pod kontem...

źródło: image

Pobierz

1324

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Od 12 sierpnia restauracje, bary i kawiarnie mogą zostać zobowiązane do bezpłatnego podawania klientom do 0,5 litra wody z kranu na osobę

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:06:35
  • 421
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ekonomia
Kubson74
Kubson74
Kubson74 30.05.2026, 11:36:44 via Wykop
  • 6
@mocten: a co, powinnismy pic wodke jak p0lak?

601

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

...a miała być w Polsce (artykuł po ang.)

lapagapa
z
reuters.com
dodany: 29.05.2026, 20:27:03
  • 107
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    usa
  • #
    gielda
  • #
    intel
Kubson74
Kubson74
Kubson74 29.05.2026, 22:03:30 via Wykop
  • 164
Zawsze bylismy tylko montownią i niczym więcej, znalazła się tansza siła robocza, skąd to zdziwienie?
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
29.05.2026, 17:31:22
  • 427
#safe #polska #wojsko #polityka #bekazpisu #kosiniakkamysz
Kosiniak się wkurzył a Kamysz dobił.
Widać miał już dosyć pitolenia i powiedział jak jest
Tak nabuzowanego jeszcze go nie widziałem XD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubson74
Kubson74
Kubson74 29.05.2026, 21:24:35 via Wykop
  • 12
@Kermit11: Takie proste przemowienia powinny padac, moze przemowi to do glosujacych za pisem
  • Odpowiedz

725

Rosyjski dron uderzył w blok mieszkalny w Rumunii.

Rosyjski dron uderzył w blok mieszkalny w Rumunii.

Multiple people have been injured after a drone smashed into a block of flats in Romania.

damch
z
gbnews.com
dodany: 29.05.2026, 00:16:51
  • 149
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    rumunia
  • #
    wojna
  • #
    nato
Kubson74
Kubson74
Kubson74 29.05.2026, 21:10:27 via Wykop
  • 0
@bama-kala: pewnie polska

339

Sprytna księgowa przelewała publiczne pieniądze na swoje konto. Przez 16 lat

Sprytna księgowa przelewała publiczne pieniądze na swoje konto. Przez 16 lat

Księgowa z okolic Legnicy wyprowadziła ze szkół i urzędu łącznie ponad 1,28 mln zł. Przez 16 lat przelewała należne im pieniądze na własne konto. Nieprawidłowości wykryła inna księgowa, zatrudniona w tym samym biurze za nią na zastępstwo. Oszustka trafi do więzienia na cztery lata.

znin
z
bankier.pl
dodany: 29.05.2026, 11:17:55
  • 85
  • #
    legnica
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    polskapowiatowa
Kubson74
Kubson74
Kubson74 29.05.2026, 20:25:32 via Wykop
  • 1
@krolowa_lodu: nadzoru nad nią jak widać nie było żadnego

477

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Od początku 2026 roku wandale wybili już blisko 50 szyb na przystankach w całym mieście. Koszt napraw wyniósł około 225 tys. zł, a tylko w maju usuwanie skutków wandalizmu pochłonęło aż 210 tys. zł. Dla porównania miesięczny budżet na utrzymanie całej infrastruktury przystankowej we Wrocławiu, obe

murison
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 28.05.2026, 08:55:05
  • 114
  • #
    wroclaw
  • #
    mpkwroclaw
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    patologiazmiasta
Kubson74
Kubson74
Kubson74 29.05.2026, 11:30:49 via Wykop
  • 1
@Me_Not: tez tak mysle
Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH
Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH
27.05.2026, 20:37:51
  • 87
Epizodyczny agent nieruchomości bez efektów, dlatego wydalony. A jednak zdaje się, że był to szczyt kariery i improwizacji sukcesu.
#sebcel
PolskiZwiazekHejterski-PZH - Epizodyczny agent nieruchomości bez efektów, dlatego wyd...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubson74
Kubson74
Kubson74 27.05.2026, 21:01:00 via Wykop
  • 3
@Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH: co on tak cicho mowi
  • Odpowiedz

704

Kradzież podatków. W Polsce drogi, szkoły i lekarze, a PIT płacą na Ukrainie.

Kradzież podatków. W Polsce drogi, szkoły i lekarze, a PIT płacą na Ukrainie.

Ukraińcy mieszkają w Polsce, pracują zdalnie dla ukraińskich firm i po 183 dniach powinni rozliczać dochód tutaj. Korzystają z dróg, transportu, opieki medycznej i edukacji, ale PIT nie trafia do polskiego systemu.

Pan_od_Internetu
z
biznes.wprost.pl
dodany: 26.05.2026, 07:56:53
  • 104
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
Kubson74
Kubson74
Kubson74 27.05.2026, 08:51:44 via Wykop
  • 0
@1337k4z: marynarz stacjonuje w jakims kraju powyzej 183 dni?

2530

Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD

Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD

Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za subskrypcje xD

Novameh
z
wykop.pl
dodany: 26.05.2026, 16:10:31
  • 211
  • #
    canalplus
  • #
    canalplusonline
  • #
    canalpluspl
  • #
    afera
Kubson74
Kubson74
Kubson74 27.05.2026, 08:29:17 via Wykop
  • 0
@pan-indar: nie
boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
25.05.2026, 18:44:13
  • 84
Nic durniejszego dzisiaj nie zobaczyta, Paruwa sobie oczy rozjaśnił, legancko kontrastujom z czerwonom mordom bec
#primemma #paruwa #heheszki #patostreamy
boolProptestingCheatsEnabledtrue - Nic durniejszego dzisiaj nie zobaczyta, Paruwa sob...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubson74
Kubson74
Kubson74 25.05.2026, 20:30:33 via Wykop
  • 1
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: 6500zl za jedno oko...
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
23.05.2026, 07:09:03
  • 816
#ukraina #rosja #wojna #braun

Ukraińcy zaatakowali z powodzeniem miejsce koncentracji "Rubikonu", kacapskich droniarzy. Musiało ich to mocno zaboleć, bo już się #polskieonuce spłakały niemiłosiernie na Twitterku XD
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #braun

Ukraińcy zaatakowali z powodzeniem miejsce ko...

źródło: sfxcvvcbcvbcvbvcb

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubson74
Kubson74
Kubson74 23.05.2026, 10:31:05 via Wykop
  • 1
@dqdq1: to ta sama miejscowka? HAHA
  • Odpowiedz

514

Rosja będzie zdalnie sterować routerami obywateli. "To dla bezpieczeństwa"

Rosja będzie zdalnie sterować routerami obywateli. "To dla bezpieczeństwa"

Rostelecom wprowadza zdalną kontrolę nad milionami domowych routerów w całej Rosji. Operator będzie mógł dowolnie zarządzać i aktulizować sprzęt. Oczywiście władze zapewniają, że wszystko z poszanowaniem prywatności. Do 2027 system obejmie 7 milionów routerów. Brzmi jak wielki botnet.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 21.05.2026, 13:21:29
  • 125
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    router
Kubson74
Kubson74
Kubson74 22.05.2026, 12:53:46 via Wykop
  • 0
@od-bana-do-bana: Router mozesz kupic "swoj" z sklepu, nie musi byc operatora, choc wiekszosc polakow korzysta z tego co dostana od operatora. Masz mozliwosc sobie kupic jaki chcesz, nawet prosto z fabryki z rosji czy chin.
Kubson74
Kubson74
Kubson74 23.05.2026, 10:24:07 via Wykop
  • 0
W unii europejskiej nikt ci homonta nie zakłada, jak masz kase to sobie kup inny router, w rasyji - kraju wolnosciowym i tradycyjnych wartosci - masz homonto i kupno innego routera bedzie musialo oznaczac przemyt sprzetu niedozwolonego.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 12.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking