Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko209
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RENNEM

RENNEM

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2577
  • Znaleziska 2068
  • Mikroblog 509
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 3

999

Czechy rozpoczynają budowę 2 nowych reaktorów jądrowych, a u nas wciąż projekt

Czechy rozpoczynają budowę 2 nowych reaktorów jądrowych, a u nas wciąż projekt

Czechy rozpoczynają budowę kolejnych 2 bloków jądrowych o mocy przekraczającej 1000 MW każdy, które uzupełnią cztery już działające. Austria protestuje.Do 2050 roku elektrownie jądrowe mają zapewniać nawet 60% zapotrzebowania, kraju, który oparł się "zielonej rewolucji" i nie wygaszał atomu.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 17.11.2025, 13:40:14
  • 109
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    energetyka
  • #
    czechy
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
RENNEM
RENNEM 19.11.2025, 18:12:04 via Wykop
  • 0
Polska jest państwem frontowym i ma być tu mielonka standardowo tak jak zawsze. Nie na rękę jest państwom zachodnim katastrofa


@Monsanto93: Ukraina była bardziej pewna wojny z Rosją i tam stoją atomice. Coś ta twoja teoria się kupy nie trzyma

763

Demografia nas zniszczy

Demografia nas zniszczy

W 1990r. w Polsce było 3,2mln emerytów, 8% populacji. Dziś jest ich 9,5mln 25%. Pracujący płacąc ogromny ZUS, NFZ i wysokie podatki dochodowe "zapewniają" seniorom głodowe emerytury, drogie leki i braki lekarzy, dodatkowo samemu musząc zaciskać pasa. A następne lata zapowiadają się tylko gorzej...

wqeqwfsafasdfasd
z
wykop.pl
dodany: 18.10.2025, 10:10:27
  • 463
  • #
    emerytura
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
RENNEM
RENNEM 19.10.2025, 20:07:02 via Wykop
  • 0
Może przyszłość będzie taka, ze roboty będą wykonywać większość prac


@dugi123: A może przyszli ludzie będą powstawać w probówkach labolatorium?

1098

Media: Zerwali porozumienie pokojowe. Izrael zaatakował Strefę Gazy

Izraelskie media donoszą, że Tel Awiw zaatakował cele w Strefie Gazy. Wcześniej bazę w Rafah mieli ostrzelać bojownicy Hamasu. Tym samym doszło do złamania zapisów pierwszej fazy porozumienia pokojowego na Bliskim Wschodzie. Armia Izraela nie skomentowała dotychczas doniesień.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.10.2025, 08:37:30
  • 246
  • #
    swiat
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    polityka
RENNEM
RENNEM 19.10.2025, 20:02:39 via Wykop
  • 0
To wielki człowiek kto wie czy nie ogłosi siebie cesarzem.


@thedi1957: Myślisz, że nowy papież z USA to czysty przypadek?

2202

Skarbówka bierze się za Polki zarabiające na "niebieskiej platformie"

Skarbówka bierze się za Polki zarabiające na "niebieskiej platformie"

Urząd Skarbowy ustawił swój radar na twórców i usługodawców online, w tym także na influencerki z niebieskiej platformy subskrypcyjnej. Tym samym spore przychody z OnlyFa*s będą również przechodziły przez machinę skarbową. Najpewniej wiele "twórczyń" się mocno zdziwi.

CKM_POLSKA
z
ckm.pl
dodany: 17.10.2025, 09:05:24
  • 474
  • #
    niebieskaplatforma
  • #
    influencerki
  • #
    sexworking
RENNEM
RENNEM 18.10.2025, 06:52:00 via Wykop
  • 0
napatrzylem się na takie rzeczy co nasze witaminy za granicą odpoepszaja że głowa mala


@Oidakak: OPOWIADAJ (ʘ‿ʘ)
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
21.09.2025, 19:53:58
  • 26
roland jest fajnym chłopakiem
#rolnikszukazony #ajemge1
MonsieurLaBoule - roland jest fajnym chłopakiem
#rolnikszukazony  #ajemge1

źródło: 8e8b402799813ea7ff75ec13a6e32b789473b11a8f32316eae7f5b7217ff88a1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RENNEM
RENNEM 11.10.2025, 20:31:36 via Wykop
  • 2
@KonTrojanski6-10-21: Oni się umówili na stream w Gdańsku w październiku. Gdyby nie ten areszt może dzisiaj znowu byśmy cisnęli bekę z Olgi.
  • Odpowiedz
Papileo
Papileo
28.09.2025, 18:35:22
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RENNEM
RENNEM 11.10.2025, 20:30:02 via Wykop
  • 0
Więc nie ma mowy o żadnym prawomocnym zakazie streamów


@SkrajnieZdegustowany: Zastraszyli go. Albo przestajesz streamować, albo zakładamy ci sprawy karne, który na 100% przejebiesz i pójdziesz do ciupy + zakaz streamowania i tak dostajesz od sądu. To jak? Zgadzasz się czy nie? Tak to pewnie wyglądało ulitamtum
  • Odpowiedz
z.....y
z.....y
konto usunięte 06.10.2025, 15:03:24
  • 1
#ajemge1 ajemge może będzie jak Benjamin mendy, wygra wszystkie procesy, ale jego kariera spadnie na samo dno.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RENNEM
RENNEM 11.10.2025, 20:25:21 via Wykop
  • 4
@zulwblotny: Gej powinien skontaktować się z Olgą Rosińską, bo dziewczyna miała talent patostreamerski. On daje jej patronat. Ogarnia sprzęt, wynajmuje mieszkanie, całą otoczkę techniczną, a ona przed kamerą robi show. Ona była łasa na kase więc gdyby się dowiedziała, że gej za 1 dobry stream ciągnie kilka tysięcy to by się zgodziła na fifty-fifty
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
10.10.2025, 22:31:05
  • 9
Przeżyłem już tysiące krachów bitcoina, w tym dziesiątki końców kryptowalut
#kryptowaluty
luke-mat - Przeżyłem już tysiące krachów bitcoina, w tym dziesiątki końców kryptowalu...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RENNEM
RENNEM 11.10.2025, 03:41:27 via Wykop
  • 0
@JonaszSynGrazyny: A co kupiłeś? I kiedy? Bo takich cen to z 3 lata nie było
  • Odpowiedz

649

Dwie 13-latki zaatakowały 49-letniego mężczyznę

Pokaż treści 18+

Dwie 13-latki zaatakowały 49-letniego mężczyznę

Dwie 13-latki zaatakowały 49-letniego mężczyznę. Siedział na ławce, a one podeszły od tyłu i zaczęły okładać go patykami. Do tego wstrząsającego zdarzenia doszło w Krasnymstawie w województwie lubelskim.

matixrr
z
rmf24.pl
dodany: 10.10.2025, 10:00:21
  • 205
  • #
    dzieci
  • #
    nastolatki
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
RENNEM
RENNEM 11.10.2025, 03:36:07 via Wykop
  • 0
usłyszymy tutaj o nich ponownie, tylko tym razem w kontekście pozbawienia kogoś życia


@femboy69: Kobiety od zawsze dostawały symboliczne wyroki za przestępstwa i jakoś w 2025 przestępczość wobec kobiet nie wzrosła drastycznie. Druga sprawa: wciel się w skórę takiej 13 latki - policja, sądy, prokuratora, rodzice chcą cię zabić. Tyle taka 13-latka łez wylała i się przestraszyła na śmierć, ze na pewno zostanie z nią te wspomnienie przez kilka najbliższych
RENNEM
RENNEM 11.10.2025, 03:37:22 via Wykop
  • 3
Dlaczego nie? Co za z-----e myślenie. Jeśli ktoś cię atakuje to zawszę masz prawo się bronić


@wiechu90: Idź to powiedz wszystkim tym którzy obronili się przed złodziejem i dostali wyrok bo uszkodzili złodzieja.

548

Dantejskie sceny w Holandii

Dantejskie sceny w Holandii

Protest przeciwko imigracji w Holandii wymknął się spod kontroli - zauważył dziennik "Politico", który poinformował o zamieszkach w Hadze. Podczas sobotniej demonstracji, w której wzięło udział tysiące ludzi, doszło do starć z policją.

Yakotak
z
polsatnews.pl
dodany: 20.09.2025, 19:48:03
  • 91
  • #
    holandia
  • #
    emigracja
  • #
    protest
  • #
    zamieszki
  • #
    policja
  • #
    uchodzcy
RENNEM
RENNEM 21.09.2025, 17:13:40 via Wykop
  • -10
@MadJack47: Gdyby Konfederacja rządziła samodzielnie to też by przyjmowali murzynów. Żydzi by powiedzieli: "Wybierajcie! Albo murzyni, albo nakaz natychmiastowej spłaty całego zadłużenia Polski"
RENNEM
RENNEM 21.09.2025, 17:18:00 via Wykop
  • 2
limity tez by sie przydaly zeby kraje nie tracily swojej tozsamosci narodowej


@Dr1n76: Nie potrzeba, bo punkt 2 sam w sobie nakłada te limity. Murzyni nie wytrzymają długo bez kradzieży i walki plemiennej z innymi murzynami (Hutu vs Tutsi na przykład)
RENNEM
RENNEM 21.09.2025, 17:20:55 via Wykop
  • -2
Jakim sposobem Europa ma przetrwać, skoro średnio Europejki mają mniej więcej jedno dziecko, a do samego utrzymania populacji potrzebna jest dwójka dzieci


@janosik1222: W bogatych krajach są 2 wyjścia:
1) ludzie będą powstawać w laboratorium, a państwo zajmować się ich utrzymaniem
2) Zamordyzm. Brak dzieci będzie surowo karany, a wyjazd z kraju singli zakazany

469

Rząd zdecydował. Polacy będą mogli budować schrony bez pozwolenia.

Pokaż treści 18+

Rząd zdecydował. Polacy będą mogli budować schrony bez pozwolenia.

Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji Prawa budowlanego, który umożliwia budowę przydomowych schronów bez konieczności ubiegania się o specjalne pozwolenie. Dzięki temu wystarczy jedynie proste zgłoszenie do właściwego urzędu.

PiotrSkargarkson
z
next.gazeta.pl
dodany: 20.09.2025, 05:00:35
  • 178
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    budownictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
RENNEM
RENNEM 21.09.2025, 17:06:07 via Wykop
  • 0
rząd nie ma schronów dla obywateli, ale za to POZWALA im budować własne


@szarekredki: I tak samo powinno być z bronią skoro mamy wojnę u sąsiada. Dzisiaj biurokracja do tego trwa 5 lat. Niech Niemcy, Ukraińcy, Szwedzi, ale i Polacy stawiają własnościowe fabryki broni i amunicji (kiedy jest wojna w Polsce zawsze można wywłaszczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) he he he)
RENNEM
RENNEM 21.09.2025, 17:07:21 via Wykop
  • 0
górole też zgłoszą bunkry a wybudują hotele


@UntimeEntropy: Podziemny hotel 5 gwiazdkowy w opuszczonej kopalni węgla? Rezerwowałbym

1382

"Jak dzicz". Świadkowie o agresji sowieckiej na Polskę w 1939 roku

Pokaż treści 18+

"Jak dzicz". Świadkowie o agresji sowieckiej na Polskę w 1939 roku

Pierwsze poranne wrażenie, jakie odnieśliśmy, to przede wszystkim nawała dziczy podkreślał Bogdan Rudnicki, mieszkaniec Wilna. Ludzie w szynelach (płaszczach przyp. red.) nieobrobionych z dołu albo w owijaczach, albo w byle jakim obuwiu. I to straszliwie cuchnącym. I karabiny na sznurkach [...]

Bobito
z
polskieradio24.pl
dodany: 17.09.2025, 08:37:22
  • 132
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    historiapolski
RENNEM
RENNEM 20.09.2025, 12:13:52 via Wykop
  • 0
warto również wspomnieć jakim elementem zasiedlono zniszczona i wyludniona Warszawę


@Topibambur: Powiedz mi
RENNEM
RENNEM 20.09.2025, 12:30:57 via Wykop
  • 0
Ogólnie ta kobieta była znana z tego, że nie tylko ma luźne nogi, ale też to, że ciężko ją zadowolić. No i ruscy nie dali rady. Więc wzięli ze stajni ogiera. Ten ponoć wyrwał albo przebił jakieś wnętrzności i zmarła.


@bregath: O czym Ty p i e r d o li s h ? ( ಠ_ಠ)
RENNEM
RENNEM 20.09.2025, 17:46:53 via Wykop
  • 0
@bregath: To poproszę o wyjaśnienie punktu 3

797

Skandaliczne traktowanie Polaków. UEFA nam odpowiada.

Skandaliczne traktowanie Polaków. UEFA nam odpowiada.

Minęło dokładnie pięć tygodni od meczu, w którym izraelscy kibice wywiesili transparent nazywający Polaków mordercami od 1939 roku. Mimo że od tego momentu UEFA zdążyła ukarać trzy polskie kluby za różne przewinienia - w tym za "wywieszenie transparentu z treścią niewłaściwą dla wydarzenia sportoweg

Piotrek7231
z
sport.interia.pl
dodany: 18.09.2025, 14:58:23
  • 31
  • #
    izrael
  • #
    sport
  • #
    europa
  • #
    pilkanozna
  • #
    ekstraklasa
  • #
    mecz
RENNEM
RENNEM 19.09.2025, 17:34:39 via Wykop
  • 0
@santa-clara: Żymianie nie "chcą" tylko już od dawna dostają. Sprzęt wojskowy od USA kupujemy najdrożej na świecie. Gaz amerykański Polska kupuje po cenie najwyżej na świecie. A dlaczego? Bo w tych opłatach są spłacane roszczenia żydowskie

2170

Rosyjskie myśliwce naruszyły estońską przestrzeń powietrzną

Pokaż treści 18+

Rosyjskie myśliwce naruszyły estońską przestrzeń powietrzną

Rząd Estonii poinformował, że trzy rosyjskie myśliwce MiG-31 wkroczyły w estońską przestrzeń powietrzną bez zezwolenia. Jak dodano, myśliwce były na estońskim niebie przez 12 minut.

Jailer
z
tvn24.pl
dodany: 19.09.2025, 14:29:08
  • 241
  • #
    rosja
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    estonia
  • #
    nato
  • #
    wojna
RENNEM
RENNEM 19.09.2025, 17:26:40 via Wykop
  • 8
@Dr-Livingstone: Jakich Konfederatów? Chyba chodzi ci o Konfederację Korony Polskiej. Tych od Brauna. Bosak i Mentzen otwarcie nazywają Putina zbrodniarzem, a Braun nigdy tego nie chciał powiedzieć.
RENNEM
RENNEM 19.09.2025, 17:28:53 via Wykop
  • 32
liczba ludności: 1 328 000


CHLOPIE JAKIE SAMOLOTY TAM NIE MA KTO MIESZKAC


@JanTadeusz: Ja p i e r d o l e. I Putin tak bardzo musi zając ten kawałek ziemi bo się udusi
RENNEM
RENNEM 19.09.2025, 17:30:10 via Wykop
  • 5
@Wwolt: Ale zapomniałeś dopisać dwa słowa Konfederacja KORONY POLSKIEJ. Ci od Brauna. Bosak i Mentzen nie raz i nie dwa nazwali Putina po imieniu "zbrodniarzem", a Braun nigdy tego nie wypowiedział.

597

Ponad 2,5 miliona dolarów zebranych na instalację 300 murali Iryny Zarutskiej

Pokaż treści 18+

Ponad 2,5 miliona dolarów zebranych na instalację 300 murali Iryny Zarutskiej

Ponad 2,5 miliona dolarów zostało zebranych, aby zrealizować instalację 300 murali upamiętniających Irynę Zarutską.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 14.09.2025, 16:33:17
  • 120
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    elonmusk
  • #
    mordercy
RENNEM
RENNEM 15.09.2025, 18:51:13 via Wykop
  • 0
@yezz: Zrobić więzienie jak w Salwadorze i zamykać każdego murzyna który jest w 100% winny popełnionego morderstwa

735

Policja: mandatów za parkowanie nie będzie bo kto by miał czas na pierdoły

Policja: mandatów za parkowanie nie będzie bo kto by miał czas na pierdoły

Policja oficjalnie przyznaje, że nie zamierza zajmować się nielegalnym parkowaniem. Kierowcy mogą więc spać spokojnie, a piesi najlepiej niech nauczą się latać. Sugeruje że obywatelska postawa to DZIAŁANIE NA RZECZ ROSJI

Piottix
z
x.com
dodany: 13.09.2025, 12:09:02
  • 113
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
RENNEM
RENNEM 14.09.2025, 10:14:59 via Wykop
  • 7
@QuickCharger: Tak samo leczenie na NFZ. Coś ci się stanie to czekaj na SOR 12 godzin. Coś się stanie politykowi to na NFZ leczenie ma na cito

2566

Facet może płacić alimenty na cudze dziecko, zaprzeczenie ojcostwa nie wystarczy

Facet może płacić alimenty na cudze dziecko, zaprzeczenie ojcostwa nie wystarczy

W Polsce zdarzają się przypadki, w których mężczyzna zaprzeczający ojcostwu w sądzie nadal jest związany konsekwencjami finansowymi wobec dziecka. Kluczowym kryterium jest dobro i interes małoletniego, a prawo rodzinne stawia je ponad prawdę biologiczną.

kasia-nowak85
z
prawo.gazetaprawna.pl
dodany: 09.09.2025, 07:48:25
  • 414
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
RENNEM
RENNEM 12.09.2025, 15:12:59 via Wykop
  • 0
Najśmieszniejsze są kraje typu Francja, gdzie po wstępnych konsultacjach chyba wyszło, że blisko 30% facetów wychowuje nieswoje dzieci


@slums: Niech zgadnę -> murzyni?
RENNEM
RENNEM 12.09.2025, 15:17:57 via Wykop
  • 1
polska - kraj ktory nienawidzi mezczyzn.


@askey: I to wszystko robią nam inni mężczyźni, a najczęściej stare dziady spermiarze i białorycerze. Może w ich czasach kobiety były warte tego spermiarstwa i poświęcania się, życia i zdrowia w obronie obcej laski, która nawet c i p y nie da, ale teraz nie widzę powodów takiego zachowania dla Julek, które gardzą polactwem i chcą czarnego pytonga
RENNEM
RENNEM 12.09.2025, 15:18:57 via Wykop
  • 0
Mieszkasz z dzieczwyną przez pięć lat? I tak może dostać połowę majątku


@gharman: Z "Dziewczyną"? Z żoną chyba? Jak z związku nieformalnego można coś dostawać?
RENNEM
RENNEM 12.09.2025, 15:24:22 via Wykop
  • 0
ale mogę postawić 200 złotych, że w ciągu 10 lat coś bardzo podobnego wejdzie w życie


@big_mateo: Polacy nic nie zrobią. 30% weźmie drugi etat, 30% wyjedzie, 30% strzeli samobója, 10% pójdzie inną drogą i jakoś się żyje na tej wsi. Myślisz, że Polak będzie się n---------ł z policją pod sejmem? xDDDDD pójdzie na pokojowy spacerek który przejdzie bez echa w mediach i polityce
RENNEM
RENNEM 12.09.2025, 15:28:06 via Wykop
  • 2
dzieci zrobione przez imigrantów, z których nie będzie czego ściągać


@Jare_K: Ja myślę, że większość p0lek nawet nie będzie chciała alimentów od murzyna. Przecież oryginalny odcień skóry jej dziecka to dar dla niej i piękno samo w sobie

591

UE-MERCOSUR czyli jak sprzedać pestycydy tam gdzie są zakazane

UE-MERCOSUR czyli jak sprzedać pestycydy tam gdzie są zakazane

Co prawda umowa handlowa z MERCOSURem nie obniży cen żywności tylko napełni kieszenie sieci handlowych i przemysłu, ale za to społeczeństwo dostanie wybór szerokiego wachlarza żywności pełnej pestycydów zakazanych w Europie.

wojtoon
z
youtube.com
dodany: 06.09.2025, 12:12:48
  • 85
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 10:39:28 via Wykop
  • 0
Wychodki już klaskają uszami


@rolnik_wykopowy: Bredzisz synu. Klaskaują uszami Julki, które głosowały na Trzaskowskiego i teraz są obrażone, bo rolnicy wybrali im Nawrockiego, więc nie będą na złość jeść żywności od Polaka
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 11:29:44 via Wykop
  • 4
@bleblebator: Są też insiderzy inwestorzy z Niemiec, którzy wiedzieli jakie plany ma Unia i poinwestowali w co trzeba w Ameryce Południowej

469

Nie wszyscy znajdą parę. Jak będą wyglądać związki przyszłości?

Nie wszyscy znajdą parę. Jak będą wyglądać związki przyszłości?

- Badania pokazują, że połowa mężczyzn nigdy nie będzie miała dzieci - mówi prof. Tomasz Szlendak. - Nie mamy dziś instytucji, które skutecznie "parują" ludzi jak kiedyś swatka czy społeczna presja coraz częściej pozostajemy sami - stwierdza. Czy romantyczna miłość wciąż istnieje

Makavlani
z
kobieta.wp.pl
dodany: 06.09.2025, 07:46:08
  • 519
  • #
    demografia
  • #
    randkujzwykopem
  • #
    zwiazki
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    blackpill
  • #
    logikarozowychpaskow
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 10:17:11 via Wykop
  • 0
czyli potomstwo będzie przysługiwało od 6/10 wzwyż


@heniek_8: Szkoda tylko, że p0lka 3/10 też może przekazać swoje s---------e geny i dziecko dalej będzie spierdoxem
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 10:24:58 via Wykop
  • 1
fake news


@CienCzlowieka: Może i tak, ale jest to fizycznie do zrobienia i komuś w końcu się uda za kilka lat zrobić s--s robota, która zachodzi w ciążę i rodzi.
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 10:26:22 via Wykop
  • 0
Jako singiel jedyne co potrzebuje do życia to materac, kanapa, telewizor, konsola


@Polakrobak333: A w jakie gry grasz na konsoli? Bo szukam inspiracji w co nowego pograć
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 10:29:33 via Wykop
  • 5
same tatuaże, pieska i długą listę wymagań to machający papaj


@enten: Ale ta lista wymagań to dla Polaka. Jeśli na jej drodze stanie bezrobotny m----n, bez zębów, co sie nie myje i z 70IQ to znalazła miłość życia
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 10:34:01 via Wykop
  • 1
@januszjanusz666: Zawsze tak było. Jak spojrzysz na drabinkę hierarchii społecznej to im wyższy stopnień piramidy tym mniej ludzi, a najwięcej w pospólstwie, więc logiczne kto zrobi najwięcej dzieci

2621

Piractwo wraca do łask. Polacy mają dość drogich subskrypcji

Piractwo wraca do łask. Polacy mają dość drogich subskrypcji

Złota era streamingu, która obiecywała nieograniczony dostęp do rozrywki za niewielką miesięczną opłatą, zdaje się dobiegać końca

Tetsuya
z
ppe.pl
dodany: 06.09.2025, 17:40:48
  • 792
  • #
    filmy
  • #
    seriale
  • #
    kino
  • #
    piractwo
  • #
    streaming
  • #
    vod
RENNEM
RENNEM 07.09.2025, 10:15:49 via Wykop
  • 0
@aleksc: Co racja to racja. Gdyby nie Vider i ekino-tv wiele filmów bym nie obejrzał
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >
  • Z zewnątrz oskarek, w środku przegryw. Zniszczyło mnie dzieciństwo na patologicznej wsi. Trochę beciak i spermiarz, bo wychowany na babińcu bez wzorca mężczyzny. Walczę z tym choć nie zawsze wychodzi.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking