Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PeaceUN

PeaceUN

Dołączył 15 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21171
  • Znaleziska 10539
  • Mikroblog 10632
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 27
PeaceUN
PeaceUN 29.04.2025, 18:18:05
  • 0
#125cc
W oczekiwaniu na otwarcie stacji diagnostycznej. Mówię wam - emocje jak na porodówce.
PeaceUN - #125cc 
W oczekiwaniu na otwarcie stacji diagnostycznej. Mówię wam - emocje...

źródło: temp_file1884543224378799298

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

"Mąż chce robić remont w majówkę. Jestem na niego wściekła, nigdzie nie wyjedzie

Pokaż treści 18+

"Mąż chce robić remont w majówkę. Jestem na niego wściekła, nigdzie nie wyjedzie

"Marzył mi się wypad w góry i zdobywanie szczytów albo grill gdzieś nad jeziorem i jeżdżenie na rowerach.

Machos
z
kobieta.onet.pl
dodany: 29.04.2025, 03:56:53
  • 6
  • #
    p0lka
  • #
    zwiazki
PeaceUN
PeaceUN 29.04.2025, 04:05:10 via Android
  • 10
Ja p------e.. to jedz se na rower, jedz w góry .... Czemu ważniejsze mają być twoje marzenia od marzę ja starego. Może byś mu pomogła to zdążycie na rowerkach pojezdzic
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

522

W 2027 koszty ogrzewania domów gazem i węglem znacznie wzrosną

Pokaż treści 18+

W 2027 koszty ogrzewania domów gazem i węglem znacznie wzrosną

Komisja Europejska już w 2028 przewiduje wzrost cen powyżej pierwotnie zakładanego pułapu 45 euro za tonę CO2 do poziomu 50 euro. Od 2031 należy się jednak spodziewać gwałtownego wzrostu opłaty do nawet 210 euro - jak podaje się w raporcie Krajowego Bilansowania i Zarządzania Emisjami.

awres
z
muratordom.pl
dodany: 24.04.2025, 11:47:18
  • 150
  • #
    polska
  • #
    ogrzewanie
  • #
    gaz
  • #
    wegiel
  • #
    dom
  • #
    ekologia
PeaceUN
PeaceUN 24.04.2025, 17:09:16 via Android
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robson86pn
Robson86pn
21.04.2025, 17:40:17
  • 0
#nieruchomosci
Dom jest duży ale żeby mury i żelbety kosztowały 600k zł. 🤔😳
Robson86pn - #nieruchomosci
 Dom jest duży ale żeby mury i żelbety kosztowały 600k zł...

źródło: Screenshot_2025-04-21-19-27-12-285_com.instagram.android

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaceUN
PeaceUN 21.04.2025, 18:01:59 via Android
  • 1
@Robson86pn a gdzie cena elewacji
  • Odpowiedz

57

Amiga news 17 20.04.2025

Amiga news 17 20.04.2025

Na przestarzałą Amigę wciąż powstaje nowe oprogramowanie, mimo że komputer nie jest produkowany od 30 lat.

abranthis
z
youtube.com
dodany: 20.04.2025, 14:05:30
  • 6
  • #
    amiga
  • #
    aminet
  • #
    retro
  • #
    retrogamin
PeaceUN
PeaceUN 20.04.2025, 14:15:29 via Android
  • 0
Mam c64 i dwie albo 3 Amigi.... Zna ktoś serwis który by to odświeżył i doradził ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Burger za 40 000 zł! Czy odważysz się spróbować najdroższego przysmaku świata?

Burger za 40 000 zł! Czy odważysz się spróbować najdroższego przysmaku świata?

Burger za 40 000 zł w Dubaju! Złoto, trufla i wagyu hit czy kicz? Sprawdź tę szaloną historię!

edward-trojanowski
z
zduchemsmaku.pl
dodany: 12.04.2025, 19:12:35
  • 4
  • #
    kulinaria
  • #
    jedzenie71
  • #
    heheszki
  • #
    gastronomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gotujzwykopem
PeaceUN
PeaceUN 12.04.2025, 19:15:04 via Android
  • 5
A co to ma wspólnego z odwagą ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

111 borsuków 6,5 mld PLN, Amerykanie 200 Bradley 1,6 mld PLN..

111 borsuków 6,5 mld PLN, Amerykanie 200 Bradley 1,6 mld PLN..

Jak to jest, że USA zamawia 200 nowych bradleyów za 1,6 kkk USD a my 111 swoich wozów za 6,5 kkk?

greeser
z
wnp.pl
dodany: 28.03.2025, 03:49:35
  • 8
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    polska
PeaceUN
PeaceUN 28.03.2025, 05:08:49 via Android
  • 22
Bo tutaj oprócz borsuków rząd dofinansowuje sprzęt potrzebny do otwarcia linii produkcyjnych. Prace rozwojowe i usuwanie usterek pojawiających się w pierwszej wersji pojazdu.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cohh
cohh
cohh
25.03.2025, 08:51:58
  • 1513
Byłem dzisiaj w przychodni i postanowiłem skorzystać z prawa do pierwszeństwa w kolejce ze względu na posiadaną legitymacje honorowego dawcy krwi.

Pani w recepcji powiedziała, że mogę, ale pacjenci różnie reagują i się nie myliła.

Podszedłem pod gabinet lekarza, w kolejce było ~ 20 osób, spytałem się grzecznie kto teraz będzie wchodził i zacząłem wyjaśniać, że mam legitymację, jest takie prawo itd. przede mną była pani ~ 60 lat, powiedziała mi, że tu
  • 310
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaceUN
PeaceUN 26.03.2025, 09:13:16 via Wykop
  • 0
@CarlChryniszzswics: jezeli wszystkie numerki sa zajete to mogli go odprawic na nastepny dzień bo przyjecie wtedy z przyczyn organizacyjnych jest niemozliwe... takie sa opinie prawne przyjec poza kolejnością
  • Odpowiedz
PeaceUN
PeaceUN 26.03.2025, 09:14:23 via Wykop
  • 1
@Critic: jezeli w przyczyn organizacyjnych niemozliwe jest przyjecie natychmiastowe (zajete wszystkie numerki) to moga mu wizyte umowic na nastepny dzien. Nikt nie pojdzie z Toba pod gabinet bo tobie sie tak podoba
  • Odpowiedz
PeaceUN
PeaceUN 26.03.2025, 09:22:54 via Wykop
  • 0
@cohh: W przypadku zgłoszenia się do przychodni zasłużonego honorowego dawcy krwi, należy zadbać o:

-Ustalenie faktu posiadania przez pacjenta statusu zasłużonego honorowego dawcy krwi. Pacjent powinien okazać legitymację lub inny dokument potwierdzający ten status.
-Umożliwienie pacjentowi skorzystania z wizyty poza kolejnością.
-W przypadku, gdy z przyczyn organizacyjnych nie jest możliwe przyjęcie pacjenta od razu, wyznaczenie mu terminu wizyty na następny dzień.

Brak numerków to przyczyna organizacyjna - wcale nie muszą
  • Odpowiedz
PeaceUN
PeaceUN 26.03.2025, 09:45:30 via Android
  • 0
@CarlChryniszzswics w większości przychodni jest na godzinę żeby wyeliminować tych co się wciskają a przychodzą godzinę pozniej
  • Odpowiedz
PeaceUN
PeaceUN 26.03.2025, 10:00:15 via Android
  • 0
@CarlChryniszzswics po kolei też jest przeliczane na godziny... Jeden numerek co 15min
  • Odpowiedz

3

Reporter wojenny wygrał życie.

Pokaż treści 18+

Reporter wojenny wygrał życie.

Akcja z dronem, majty do zmiany. Fake?

Mietowy_
z
youtube.com
dodany: 24.03.2025, 18:16:26
  • 8
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    rosja
PeaceUN
PeaceUN 24.03.2025, 20:27:46 via Android
  • 0
@PingwinPikPok wręcz przeciwnie ..
Tobi131
Tobi131
17.03.2025, 20:26:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaceUN
PeaceUN 17.03.2025, 20:28:23 via Android
  • 0
@Tobi131 kupić uzywany
  • Odpowiedz
PeaceUN
PeaceUN 17.03.2025, 20:31:08 via Android
  • 4
@Tobi131 to zawieźć do speca od naprawy skór ale następna poducha już raczej się nie przedrze przez to :)
  • Odpowiedz

49

Dyskryminacyjne miasto kobiet - ciąg dalszy (RPO)

Dyskryminacyjne miasto kobiet - ciąg dalszy (RPO)

Odpowiedź na odwołanie ws. tak głupiego stanowiska Rzecznika Praw Obywatelskich.

KajakDrewniany
z
wykop.pl
dodany: 17.03.2025, 19:33:19
  • 2
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    dyskryminacja
  • #
    pieklokobiet
PeaceUN
PeaceUN 17.03.2025, 20:25:51 via Android
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wolvi666
Wolvi666
12.03.2025, 10:23:36
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaceUN
PeaceUN 12.03.2025, 10:25:24 via Wykop
  • 3
@Wolvi666: my pewnie bylismy informowani na biezaco... wiec kontakt byl zbedny
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
10.03.2025, 15:14:25
  • 0
Mirki, kupiłem sobie te plastry z łososia z biedry, tylko... głowie się teraz jak je należy przyrządzić. Jak coś jest wędzone, no to wiadomo, była obróbka termiczna, ale tutaj? Jak Wy to jecie? Przecież jak coś było marynowane tylko, to to jest jeszcze surowe. Niby surowe ryby można jeść - no ale chyba jest to ryzykowne tak samo jak jedzenie nie wiem surowego drobiu nie
#pytanie #jedzenie #
interpenetrate - Mirki, kupiłem sobie te plastry z łososia z biedry, tylko... głowie ...

źródło: 1000008741

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaceUN
PeaceUN 10.03.2025, 15:15:15 via Android
  • 1
@interpenetrate na kanapkę i tyle
  • Odpowiedz

2376

AMA: Minister Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odpowiada na Wasze pytania!

AMA: Minister Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odpowiada na Wasze pytania!

Jestem Ministrem Funduszy i Polityki Regionalnej i pierwszą wiceprzewodniczącą Polski 2050. Wcześniej byłam ambasadorem RP w Rosji i ekspertką ds. Europy Wschodniej. Zarządzam funduszami unijnymi i kształtuję politykę regionalną. Zapraszam do zadawania pytań!

KatarzynaPelczynskaNalecz
z
wykop.pl
dodany: 05.03.2025, 16:00:37
  • 540
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
  • #
    nieruchomosci
PeaceUN
PeaceUN 09.03.2025, 17:58:56 via Android
  • 1
Co sądzi Pani o pozytywnej dyskryminacji mężczyzn w projektach unijnych ? Czy jest to spójne z polskim prawem zakazującym dyskryminacji w każdej dziedzinie zycia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

43

Marco Rubio odpowiada Radosławowi Sikorskiemu. "Podziękujcie"

Pokaż treści 18+

Marco Rubio odpowiada Radosławowi Sikorskiemu. "Podziękujcie"

Administracja Trumpa klamie? Stare- znalem.

Sram_Rzarem
z
onet.pl
dodany: 09.03.2025, 16:11:02
  • 43
  • #
    usa
  • #
    wojna
PeaceUN
PeaceUN 09.03.2025, 16:25:31 via Android
  • 12
Ja też zawsze zawsze dziękuję przy kasie że biedra pozwoliła mi kupić z niezłą marzą jajeczka i ketchup...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

15

Zaskakujący manewr Rosjan w obwodzie kurskim. Użyli nieczynnego gazociągu

Pokaż treści 18+

Zaskakujący manewr Rosjan w obwodzie kurskim. Użyli nieczynnego gazociągu

Rosjanie podjęli w niedzielę szturm na miasto Sudża położone w rosyjskim obwodzie kurskim po tym, gdy ich siły specjalne użyły gazociągu, by zaskoczyć jednostki ukraińskie

rybak_fischermann
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.03.2025, 09:58:37
  • 4
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
PeaceUN
PeaceUN 09.03.2025, 11:22:31 via Android
  • 4
Właśnie czytałem że że 100 chłopa 80 nie wyszło bo się udusili...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sabu
sabu
09.03.2025, 05:45:38
  • 18
Mirasy, koncertowo uszkodziłem blat w kuchni jak robiłem burgery. Zastanawiam się w jaki sposób naprawić tego rodzaju uszkodzenie. Ktoś przerabiał podobny temat? Wiecie może czy istnieje możliwość całkowitego oklejenia takiego blatu ponownie? Zastanawiam się jakie mam opcje, żeby to naprawić… #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #meble
sabu - Mirasy, koncertowo uszkodziłem blat w kuchni jak robiłem burgery. Zastanawiam ...

źródło: IMG_5228

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaceUN
PeaceUN 09.03.2025, 06:17:11 via Android
  • 3
Wycinasz na ostro żeby nie było farfoclów luźnych , wypełniasz szpachla, oklejasz. Jak blat mały to można zawieźć fura do stolarza i ogarnie. Ja bym oklejal na nowo
  • Odpowiedz
jerry56
jerry56
jerry56
08.03.2025, 18:56:47
  • 0
Tv nie reaguje na włączanie, nic się nie dzieje żadnej diody, próbuje z przycisku i z pilota, brak reakcji po rozkręceniu taki widok co może być przyczyną? Widzicie jakiś bezpiecznik tu? #elektronika #naprawa #elektroda
jerry56 - Tv nie reaguje na włączanie, nic się nie dzieje żadnej diody, próbuje z prz...

źródło: temp_file4025076486582597033

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeaceUN
PeaceUN 08.03.2025, 19:01:48 via Android
  • 0
@jerry56 miernik w łapę i szukasz jak się znasz
  • Odpowiedz

339

Wspólnota mieszkaniowa nagrywała kierowców, którzy parkowali pod sklepem

Wspólnota mieszkaniowa nagrywała kierowców, którzy parkowali pod sklepem

Policja skorzystała z monitoringu zainstalowanego przez wspólnotę mieszkaniową. Skrupulatnie przejrzała nagrania i wystawiła ponad 300 mandatów za parkowanie w niedozwolonym miejscu.

Czerwone_Stringi
z
moja-ostroleka.pl
dodany: 06.03.2025, 21:43:31
  • 76
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    ostroleka
PeaceUN
PeaceUN 07.03.2025, 17:49:08 via Android
  • -11
W strefie zamieszkania obowiązuje te same znaki co poza nią więc jednocześnie wszystkie samochody stojące niby prawidłowo powinny dostać też mandaty ponieważ nie stoją na miejscach parkingowych wyznaczonych znakiem P18 no chyba że jest tam znak P z informacją jak parkować lub ile jest miejsc. Jeżeli nie ma znaku P to ja tam nie widzę innych znaków przewidzianych ustawą wyznaczających miejsca postojowe.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 23
  • Strona 7 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.08.2018

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.09.2015

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.12.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking