Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
walzky

walzky

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10355
  • Znaleziska 3833
  • Mikroblog 6522
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 5

326

W sejmie ogromny szmal leje się z ZUSu wprost do kieszeni polityków

W sejmie ogromny szmal leje się z ZUSu wprost do kieszeni polityków

Oświadczenia majątkowe pokazują, że część polityków pobiera świadczenia przekraczające 20 tys. zł, a rekordzista zyskuje pieniądze z aż trzech różnych systemów emerytalnych

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 22 godz. i 27 min temu
  • 25
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    polityka
walzky
walzky 10 godz. i 14 min temu via iOS
  • -8
@Danuel jak nie robi? Szkodzenie to jest ciężka praca.
Grzesiok
Grzesiok
14.06.2026, 05:53:07
  • 577
Ruscy próbowali wykoleić pociągi ze studentami i ludźmi jadącymi do pracy, a delegacja „elit” od Brauna kłania się im w ambasadzie. I to pisanie o ekscelencji. Co za upodlenie

Gratulacje dla wyborców

przyszedł obecnie czas na swoisty konserwatyzm pod przewodnictwem mocnego przywódcy (…) ja kibicuję takiemu kierunkowi rozwoju Rosji

Kozak
Grzesiok - Ruscy próbowali wykoleić pociągi ze studentami i ludźmi jadącymi do pracy,...

źródło: z32850802Q,Piotr-Heszen-i-Mateusz-Piskorski-wzieli-udzial-w-p

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walzky
walzky 14.06.2026, 23:17:42 via iOS
  • 1
@silnikAtrakcyjny główna to jest taki ściek, że już tam całkowicie nie zaglądam. Według moich wielomiesięcznych obserwacji są tam jedynie boty i najgorsze szury tego portalu, nikogo więcej.
  • Odpowiedz

873

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Łatwa kasa, to czemu by nie przytulić.

Edonik
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 20:07:27
  • 110
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
walzky
walzky 31.05.2026, 01:10:08 via iOS
  • -12
@wirus_vikop zrównywania PO z PiSem ciąg dalszy. Ciekawe, że to g---o odbywa się tylko na głównej. I konto oczywiście z przedwczoraj, jakie to nowatorskie… Ten portal jest martwy.
walzky
walzky 27.05.2026, 22:07:27
  • 0
Dobra przyznać się. Kodzicie jeszcze cokolwiek w pracy, czy już tylko chat + autouzupełnianie?

#programowanie #frontend #backend #javascript #python #java #kotlin #ai #claude #cursor #swift #niewiemcotamjeszcze

Ile twojego kodu to AI?

  • 100% 38.9% (37)
  • >75% 22.1% (21)
  • 50-75% 13.7% (13)
  • 25-50% 6.3% (6)
  • <25% 9.5% (9)
  • 0% 9.5% (9)

Oddanych głosów: 95

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
27.05.2026, 22:08:39 via Wykop
  • 2
@walzky: 100%
  • Odpowiedz
czwartafaza
czwartafaza
czwartafaza
28.05.2026, 08:25:13 via Wypiek
  • 0
@walzky 200%
  • Odpowiedz

333

Warszawa dusi się w korkach. Tak zaczyna się ponury amerykański koszmar

Warszawa dusi się w korkach. Tak zaczyna się ponury amerykański koszmar

Co łączy brak wody w największej wsi w Polsce, problem z obwodnicą wschodnią i potencjalne cięcia kursów autobusów? Wbrew pozorom całkiem sporo. To historia o tym, jak amerykanizuje się Warszawa. Rośnie problem z niekontrolowanym rozrostem ościennych gmin.

znin
z
forsal.pl
dodany: 14.05.2026, 13:36:18
  • 223
  • #
    warszawa
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    polskapowiatowa
  • #
    inwestycje
  • #
    gospodarka
walzky
walzky 15.05.2026, 20:08:23 via iOS
  • 1
Mieszkam na Białołęce od urodzenia. Pracuję zdalnie i od kilku lat zwyczajnie nie korzystam z samochodu w godzinach 7-10 i 15-18. Jak muszę kogoś zawieźć to zapraszam na autobus albo po prawo jazdy. To się mija z celem, bo wszędzie w okolicy dojadę szybciej rowerem, a w zimę to i nawet z buta bo jest jeszcze gorszy młyn. Totalnie nie pojmuję jak można bezrefleksyjnie kupić mieszkanie na Białołęce, to jest jakiś rodzaj
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

296

Polacy w pułapce samorozwoju

Polacy w pułapce samorozwoju

Dążyliśmy do efektywności i produktywności, naczytaliśmy się amerykańskich książek o sukcesie, inwestowaniu i wygrywaniu, a zostaliśmy wykorzystani.

KrolSandaczPierwszyRozrzutny
z
finanse.wp.pl
dodany: 30.03.2026, 07:40:01
  • 110
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    kolchoz
  • #
    pieniadze
walzky
walzky 30.03.2026, 23:59:44 via iOS
  • 1
@Drom ziomek, a Ty wiesz, że partie zmieniają ludzi? Część idzie na emerytury, część odchodzi z polityki, część przychodzi. Więc generalizowanie pis po to jest bezsens. No może z pisem to nie, bo tam regularnie przychodzi jedynie gorsze skur&ysyństwo.
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
15.03.2026, 13:42:31
  • 1740
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walzky
walzky 15.03.2026, 23:03:41 via Wykop
  • 2
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: smutna prawda jest taka, że ten kraj jest pełen skrajnych idiotów. Przez lata regularnie mordowano nam elity intelektualne i mnożyły nam się głównie nie-elity. Sory, ale szanse na to, że ktoś bez edukacji sensownie wychowa swoje dzieci jest bardzo mizerna. I tak oto 50% wyborców głosuje na pis.
  • Odpowiedz

648

Polski rząd chce ograniczyć dostęp dzieci do mediów społecznościowych

Polski rząd chce ograniczyć dostęp dzieci do mediów społecznościowych

Polski rząd przygotowuje przepisy mające radykalnie zmienić sposób korzystania z internetu przez najmłodszych. Minister edukacji Barbara Nowacka zapowiedziała wprowadzenie regulacji zakazujących korzystania z mediów społecznościowych dzieciom poniżej 15. roku życia.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 12.03.2026, 14:05:49
  • 242
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    dziecko
  • #
    internet
  • #
    socialmedia
  • #
    polska
walzky
walzky 13.03.2026, 15:12:46 via iOS
  • -5
@madero co Ty chłopie pier&olisz… xD Obecny rząd to nie jest styl białoruski tak jak pisowcy, nikt oprócz zakompleksionych miernot takich jak pisowcy, łukaszenka albo putin nie daje najmniejszego je&ania o to co piszą o nim nieudacznicy w internecie. Poza tym to jest pomysł lewicy, a pomysł brzmi typowo jak ich program.

691

Odwilż odsłoniła polskie przebiśniegi. Wysyp kup na chodnikach oraz trawnikach.

Psie odchody NIE SĄ NAWOZEM jak uważają własciciele kundli. Wysoka zawartość azotu i fosforu zawarta w psim kale działa jak kwas na zieleń.

MaxiuBaxiu
z
temi.pl
dodany: 24.02.2026, 09:45:35
  • 117
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    patologiazewsi
walzky
walzky 24.02.2026, 13:45:07 via iOS
  • 1
@silvanus zostawianie psa bez opieki przed sklepem jest w Polsce nielegalne. Nie bronię tym samym wchodzenia z wielkimi psami do sklepów spożywczych, ot taka ciekawostka.
walzky
walzky 24.02.2026, 22:29:53 via iOS
  • 1
@Mdx91 tu już od wielu lat jest deficyt normalnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

639

North Fish złożył wniosek o upadłość

North Fish złożył wniosek o upadłość

Spółka najbogatszego Polaka złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Do trudnej sytuacji finansowej przyczynił się spadek

KonwersatorZabytkow
z
dlahandlu.pl
dodany: 14.02.2026, 18:56:01
  • 280
  • #
    jedzenie
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    northfish
walzky
walzky 15.02.2026, 12:33:15 via iOS
  • -4
Jedna z niewielu sieciówek, po której nie miało się moralniaka co się wrzuca do bebzola. :( Paljaki doceniają tylko śmieciowe żarcie.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

walzky
walzky 15.02.2026, 21:34:58 via iOS
  • 0
@Galvay co było śmieciowego w tej rybie? Jak brałem coś co nie było na wystawce, to klepali mi na zapleczu normalnie rybkę w panierce na świeżaka. Gorąca, smażona rybka wjeżdzała, suróweczki i jakiś gotowany ziemniaczek. No nie idzie tego porównać z mcdonaldem.
walzky
walzky 17.02.2026, 00:17:15 via iOS
  • -1
@Galvay chłopie, żyjesz chyba w 1990 roku. „Zdrowe” w dzisiejszych czasach dla mnie oznacza jak najmniej przetworzone z jak najmniejszą ilością chemii. Dyskredytować RYBĘ Z WODY, nawet w jakiejś przyprawowej tłustej panierce przez makro… xD
walzky
walzky 18.02.2026, 00:05:46 via iOS
  • 0
@Galvay nie wiem. Ale wiem, jak jest z mcdonaldem. I już samo to daje przewagę rybce.

360

Kara! Oto czego żądają Rosjanie dla Polaka urodzonego w Moskwie

Pokaż treści 18+

Kara! Oto czego żądają Rosjanie dla Polaka urodzonego w Moskwie

Zgodnie z oczekiwaniami wielu osób, Władimir Semirunnij zdobył srebrny medal dla Polski w zimowych igrzyskach olimpijskich. Ruskich traił szlag i... zadają kar ze względu na "czystą zdradę",

gheost1410
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 16.02.2026, 14:44:49
  • 116
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    putin
  • #
    olimpiada
walzky
walzky 17.02.2026, 00:34:42 via iOS
  • 0
Ja bym jeszcze na jego miejscu zmienił imię w dowodzie na Włodzimierz, niech się gonią frajerzy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bolson-boleslawowski98
bolson-boleslawowski98
bolson-boleslawowski98
16.02.2026, 04:28:20
  • 0
Grałem w asgardh wrath 2 na quest 3, ale mi się rzygać chciało, też tak macie ? #quest3 #quest2 #wirtualnarzeczywistosc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walzky
walzky 17.02.2026, 00:22:20 via iOS
  • 0
@bolson-boleslawowski98 dużo wody przed i po graniu i nie przeciągaj sesji jak już Ci niedobrze, bo dłużej będziesz dochodził do siebie. I znajdź sobie coś lepszego, bo ten asgard jest tragiczny xD
  • Odpowiedz

360

IT nie takie stabilne, jak się wydaje - 30% specjalistów obawia się zwolnienia

IT nie takie stabilne, jak się wydaje - 30% specjalistów obawia się zwolnienia

Co trzeci specjalista IT nie czuje się stabilnie w obecnym miejscu zatrudnienia, niemal połowa rozważa zmianę pracodawcy.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 12.02.2026, 08:49:09
  • 252
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    it
  • #
    programista25k
walzky
walzky 13.02.2026, 00:12:52 via iOS
  • -6
@RomanKarburator ewidentnie nie jesteś na czasie z ai. Koniec jakiejkolwiek pracy przed komputerem jest już naprawdę blisko, nie tylko programowania.
beelzebub-chan
beelzebub-chan
29.01.2026, 16:40:47
  • 0
w pracy bardzo "zachęcają" do różnego rodzaju szkoleń i kursów jako, że każdemu na nowy rok odnowił się budżet.
znacie jakieś kursy typowo pod frontend (react/vue), gdzie nie trzeba za dużo się wysilać żeby zgarnąć certyfikat? XD fajnie byłoby się czegoś nowego nauczyć ale nie chcę marnować na to zbyt dużo czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programowanie #frontend #programista15k #react
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walzky
walzky 29.01.2026, 22:59:06 via iOS
  • 0
@beelzebub-chan za czasów jak jeszcze siedziałem w korpo i się uczyłem jak robak, to tylko frontendmasters.com się liczyło
  • Odpowiedz

452

IMGW znowu odmawia publicznych danych

IMGW znowu odmawia publicznych danych

Portal prezentujący obrazy z radaru meteo po kilku latach dostał odmowę dostępu do danych. Bo instytut państwowy ma słabe łącze internetowe...

KubaGrom
z
facebook.com
dodany: 26.01.2026, 12:50:52
  • 54
  • #
    meteorologia
  • #
    pogoda
  • #
    imgw
walzky
walzky 26.01.2026, 22:17:38 via iOS
  • 29
@Psztykulc jeszcze kilka lat temu też tak uważałem, a potem zacząłem intensywnie odwiedzać inne europejskie kraje. Polska jest zajebista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

306

Rewolucja w 800 plus dla Ukraińców. ZUS wprowadza nowe zasady. Znamy szczegóły

Pokaż treści 18+

Rewolucja w 800 plus dla Ukraińców. ZUS wprowadza nowe zasady. Znamy szczegóły

Od początku lutego zasady wypłaty 800 plus dla obywateli Ukrainy ze statusem UKR [ochrony czasowej dla obywateli tego kraju] ulegną znaczącej zmianie. Będą musieli spełnić warunek aktywności zawodowej

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 25.01.2026, 08:51:36
  • 175
  • #
    800plus
  • #
    500plus
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    pieniadze
  • #
    dzieci
walzky
walzky 25.01.2026, 23:22:40 via iOS
  • -9
@piotrz1 co za idiotyczne podejście. Pracujesz w danym kraju, odprowadzasz tam podatki, dostajesz swój kawałek socjalnego tortu. Koniec kropka. Inna sprawa, że 800+ nie powinno istnieć.
walzky
walzky 20.01.2026, 09:18:34
  • 2
Majtki i staniki są w dzisiejszych czasach w najróżniejszych kolorach. Czy powinniśmy zatem nazywać je zbiorczo kolorowizną?

#przemyslenia #jezykpolski #filozofia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
20.01.2026, 09:22:22 via Wykop
  • 0
@walzky: ch**owizną
  • Odpowiedz

276

"551 godzin akcji ratowniczej. To była największa katastrofa budowlana w Polsce"

"551 godzin akcji ratowniczej. To była największa katastrofa budowlana w Polsce"

'Pomnik, zdegradowany teren, pustka - to symbole, które dziś przypominają o zawaleniu się hali wystawowej Międzynarodowych Targów Katowickich w Chorzowie przy ulicy Bytkowskiej 1b. Tam, 28.01.2006 roku, życie straciło 65 osób, a ponad 170 zostało rannych. Akcja ratunkowa trwała 551 godzin."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 15.01.2026, 12:49:10
  • 60
  • #
    polska
  • #
    chorzow
  • #
    slask
  • #
    katastrofa
  • #
    999
  • #
    ratownictwo
walzky
walzky 16.01.2026, 10:01:47 via iOS
  • 0
Kilka osób z mojej rodziny było tego dnia w tej hali. Mieli zostać dłużej, ale koniec końców pojechali na nocleg pić wódkę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1676

Koniec mediacji z Sebastianem M. Prokurator mówi o pozorach skruchy

Koniec mediacji z Sebastianem M. Prokurator mówi o pozorach skruchy

Zakończone mediacje z Sebastianem M. (35 l.) oskarżonym o spowodowanie śmiertelnego wypadku we wrześniu 2023 r

Leel00
z
fakt.pl
dodany: 14.01.2026, 12:04:48
  • 291
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    polska
walzky
walzky 14.01.2026, 12:58:45 via iOS
  • 1
Każdy kanał informacji dla sebiksów powinien być zasrany historią tego idioty. Może cokolwiek dotrze do niektórych elementów społeczeństwa, tych szybkich ale bezpiecznych.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

walzky
walzky 11.01.2026, 12:45:09
  • 2
#zdrofit jak zwykle w formie
walzky - #zdrofit jak zwykle w formie

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walzky
walzky
Autor
13.01.2026, 02:01:45 via iOS
  • 0
@pietryna123 współczesna młodzież. Większość na siłce to chłopaki 16-20 lat tak na oko. Milenialsi nie radzą sobie z wychowywaniem dzieci 😄
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.02.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking