Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
OnionBishop
OnionBishop

OnionBishop

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1488
  • Znaleziska 157
  • Mikroblog 1331
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
laliluleloo
laliluleloo
laliluleloo
16 godz. i 46 min temu
  • 23
#mecz
laliluleloo - #mecz

źródło: kol

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 8 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@laliluleloo: Warto pamiętać, że wulgarne, pogardliwe znaczenie słowa „polaco” (w rodzaju męskim) istnieje, ale w samej Hiszpanii, gdzie jest to potoczne, obraźliwe określenie Katalończyka.
  • Odpowiedz
oink_oink
oink_oink
wczoraj, 10:08:47
  • 8
#nieruchomosci #budujzwykopem #remontujzwykopem

Jak kupujecie dom, to jak byscie sie zabezpieczyli zeby nie trafic na takiego co ja, ktory ma dach dziurawy jak ser szwajcarski.
Przed kupnem byscie wpadli na pomysl zeby jakos to sprawdzic jak sprzedajacy Was zaklina ze wszystko funkiel nowka niesmigana i wszystko pico belo ?

Ps. sprawa jest w sadzie, bo sprzedajacy stwierdzil ze nie bedzie odbieral telefonow, czy to moich czy
oink_oink - #nieruchomosci #budujzwykopem #remontujzwykopem

Jak kupujecie dom, to ja...

źródło: image

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop wczoraj, 16:52:37 via Wykop
  • 2
@oink_oink: kuny stąd wyszli
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
21.06.2026, 09:27:26
  • 599
Empatyczna płeć na szczęście też potrafi kalkulować na chłodno. A wy incele zarzucacie kobietom, że kierują się tylko emocjami i "sercem". Wstydźcie się.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Empatyczna płeć na szczęście też potrafi kalkulować na chłodno. A wy incele ...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 21.06.2026, 14:35:20 via Wykop
  • 2
@kankes: widać że chłop to pisał
  • Odpowiedz
johnblaze12345
johnblaze12345
21.06.2026, 02:56:11
  • 93
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 21.06.2026, 08:04:38 via Wykop
  • 0
@johnblaze12345: ale co to jest?
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
13.06.2026, 11:52:41
  • 74
„Wyjdź na ulicę przegrywie to zobaczysz że brzydcy faceci są z ładnymi laskami w związkach, blakpyl jest tylko w waszych głowach!”
Rzeczywistość kiedy chłop jest brzydki:

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder
krystian-stepaniak - „Wyjdź na ulicę przegrywie to zobaczysz że brzydcy faceci są z ł...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 13.06.2026, 17:35:18 via Wykop
  • 1
@krystian-stepaniak: lol co w tym dziwnego laska ładna a chłop bazyl
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
13.06.2026, 06:26:30
  • 111
"Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier z dziurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polska #heheszki
Fikster - "Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier...

źródło: obraz

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 13.06.2026, 13:03:22 via Wykop
  • 0
@PanieAreczku: chyba aspiracje do bycia okradzionym przez Gruzinów, wydłubanie oka gratis
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
08.06.2026, 09:47:18
  • 314
Tjaaa, już widzę jak Enrique czy inny Javier leci pędzi dobierać się do prapraprawnuczki Czyngis-Chana.

P0lki są odklejone nie od ziemi, ale od już wręcz od energii Drogi Mlecznej.

#p0lka #tinder #randkujzwykopem #blackpill
johann_10 - Tjaaa, już widzę jak Enrique czy inny Javier leci pędzi dobierać się do p...

źródło: IMG_5228

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 08.06.2026, 15:01:14 via Wykop
  • 0
@johann_10: kogoś mi przypomina, chyba Koterskiego
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:21:27
  • 397
Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właściciela z szacunku do klientów, którzy mogą nie chcieć spożywać żywności z psią sierścią, bać się psów, mieć alergię itp.

Co robi w sytuacji prośby o pozostawienie psa przed sklepem roszczeniowa psiara? Pycha się do środka nie z 1 a z 2 niewychowanymi amstaffami, które skaczą wszędzie łapami a powinny zostać uwiązane przed lokalem jak kultura nakazuje albo zostać w domu.
WielkiNos - Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właśc...

źródło: 1000131278

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 08.06.2026, 10:01:00 via Wykop
  • 7
@WielkiNos: nieźle d------e łydy baba ma, amstaff będzie miał w co się wgryźć jak prędzej czy później mu o-----e
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
07.06.2026, 05:33:47
  • 443
Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezczyzn #heheszki #takaprawda
WykopToHiv2 - Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezc...

źródło: 1000003926

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 07.06.2026, 08:12:45 via Wykop
  • 3
@ryhu: to kapusta
  • Odpowiedz
bord0
bord0
bord0
05.06.2026, 12:48:50
  • 24
Witam Państwa bardzo serdecznie w przeddzień wielkiego finału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #tenis #sport #rolandgarros #frenchopen #majachwalinska
bord0 - Witam Państwa bardzo serdecznie w przeddzień wielkiego finału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#h...

źródło: cykl zycia mikrotenistki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 05.06.2026, 15:56:54 via Wykop
  • 2
@bord0: kij wie, samo to że będzie rozstawiona przez kilka miesięcy powinno jej dawać jakieś sensowne punkty i hajs i może się utrzyma w top 50 na dłużej
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
01.06.2026, 04:02:00
  • 37
taka prawda
cierpka-rzodkiewka - taka prawda

źródło: 13240

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 01.06.2026, 06:18:18 via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: pewnie tak jest bo tylko feedersi są z tak grubymi babami, wiadomo że będą zadowoleni bo to ich f----z
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 775
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 22.05.2026, 13:18:46 via Wykop
  • 6
@czerwonykomuch: trochę prawdy w tym jest, ale możliwości AI obecnie nie są jakieś wspaniałe, marketing jest dobry
Możesz sam kod napisać albo może go napisać AI i stracisz podobną ilość czasu na review tych wypocin
  • Odpowiedz
AndzejGolara
AndzejGolara
AndzejGolara
13.05.2026, 23:48:44
  • 261
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 14.05.2026, 10:19:21 via Wykop
  • 0
@AndzejGolara: Wiem, że to się łatwo mówi, ale tworzenie scenariuszy w głowie i ich analizowanie jedyne co spowoduje to nerwicę. Mama podjęła taką decyzję i miała do tego prawo. Staraj się myśleć o niej z czasów kiedy była zdrowa. Wyrazy współczucia.
  • Odpowiedz
SoldierPro
SoldierPro
SoldierPro
10.05.2026, 09:25:27
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 10.05.2026, 20:01:14 via Wykop
  • 5
@SoldierPro: może mieć np. nerwicę jeśli stres przewlekły, wtedy nawet u chłopa nie ma libido
  • Odpowiedz
OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 13.05.2026, 15:36:08 via Wykop
  • 0
@SoldierPro: może trzeba do psychiatry, leki potrafią dać trochę oddechu i umożliwić efektywniejszą terapię
  • Odpowiedz
waro
waro
10.05.2026, 09:01:57
  • 82
A tak wyglądają Trojanie według wizji Nolana (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Ok, zaczynam mieć podejrzenia, że ten film to jakiś eksperyment społeczny

#film #odyseja
waro - A tak wyglądają Trojanie według wizji Nolana (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Ok, zaczynam mieć p...

źródło: troja

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 10.05.2026, 19:59:22 via Wykop
  • 2
@Irevall: coś z nosacza mają te hełmy
  • Odpowiedz
Farfocle_w_kurtopie
Farfocle_w_kurtopie
08.05.2026, 08:30:10
  • 150
Sójka - najbarwniejszy z polskich krukowstych, spotkać ją można również w mieście. To cwany ptaszor, który w momencie zagrożenia lub chęci pozbycia się konkurencji przy pokarmie udaje głos myszołowa. Jeśli więc usłyszcie myszołowa, a potem chrapliwy wrzask, to była sójka. Na zdjęciu widać sójkę nasłuchującą robactwa i wypatrującą plusów od Mireczków (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).
#ptaki #tworczoscwlasna
Farfoclewkurtopie - Sójka - najbarwniejszy z polskich krukowstych, spotkać ją można r...

źródło: 1000019931

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 08.05.2026, 15:48:41 via Wykop
  • 1
@Farfocle_w_kurtopie: nic się ta sójka nie boi nawet jak ją odganiam, widziałem jak kilka srok ją osaczyło, zamarła w bezruchu i sroki ostały zbroję i uciekły
  • Odpowiedz
Hortennsia
Hortennsia
07.05.2026, 21:11:48
  • 67
Z ciekawszych rzeczy w życiu, to przeżyłam śmierć kliniczną. Macie jakieś pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 08.05.2026, 05:45:24 via Wykop
  • 2
@Hortennsia: dobra dobra, może miałaś schizy z niedotlenienia, wszyscy ludzie co naprawdę zeszli na chwilę i są poczytalni mówią to samo, że czuli się tak samo jak w 1658, czyli nic nie czuli bo ich nie było
  • Odpowiedz
darino
darino
07.05.2026, 10:43:11
  • 8
Właśnie dowiedziałem się, że zostaniemy kolejny raz dziadkami, tym razem od córki (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Na fotce dwie zygotki, które poszły na start.
Ciekawe, czy będą bliźniaczki¯\(ツ)/¯
#pijzemnokompot #wnuki #chwalesie
darino - Właśnie dowiedziałem się, że zostaniemy kolejny raz dziadkami, tym razem od ...

źródło: IMG_20260507_123342

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 07.05.2026, 18:40:42 via Wykop
  • 0
@darino: podały się do ojca
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
04.05.2026, 14:11:48
  • 441
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/6446a4

dawaj maniek
to już się kameruje
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/6446a4

dawaj maniek
to już się ka...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OnionBishop
OnionBishop
OnionBishop 04.05.2026, 18:31:08 via Wykop
  • 6
Człowiek ma kręgosłup r-------y od roboty i cierpi a taki c--j sam się okalecza
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 07.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking