Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mysacz2
Mysacz2

Mysacz2

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 107
  • Znaleziska 41
  • Mikroblog 66
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

590

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Pokaż treści 18+

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Rodzice pięciolatki z Gniezna nie działali pod wpływem impulsu. W wiadomościach, które znalazła policja, wraca jeden temat - jak ją karać, żeby była posłuszna. I jak bić, by nie zostawiać śladów.

Nick7C5
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: 03.06.2026, 11:19:01
  • 102
  • #
    przemoc
  • #
    dziecko
  • #
    rodzice
  • #
    prokuratura
  • #
    poznan
  • #
    polska
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 18 godz. i 44 min temu via Android
  • 0
Chwasty i tyle. Jak ktos znęca sie nad dzieckiem to nadaje sie tylko do utylizacji. Biedne dziecko... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

finch88
finch88
finch88
26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 26.05.2026, 11:42:52 via Wykop
  • 0
@finch88: i wlasnie przez takie g---o ram kosztuje tyle siana a wielkie datacenter drenują wodę pitny do chłodzenia serwerowni xddd. Wszystko po to, zeby na fb przeczytać wysryw z czata
  • Odpowiedz

657

Zagryzione dwa psy, pogryziona kobieta. Właściciel jechał quadem a za nim pies.

Pokaż treści 18+

Zagryzione dwa psy, pogryziona kobieta. Właściciel jechał quadem a za nim pies.

Park krajobrazowy Puszczy Bukowej. Nagle zobaczyłam, że na quadzie jedzie nasz sąsiad z osiedla i ma przypiętego psa. To pies rasy kangal, agresywny od dawna, dlatego zatrzymałam się na ich widok. Po chwili usłyszałam jak właściciel krzyczy. Mój pies zginął na moich oczach, uratował mi życie.

Kyssiu
z
wszczecinie.pl
dodany: 18.05.2026, 10:41:31
  • 120
  • #
    szczecin
  • #
    wydarzenia
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazewsi
  • #
    onsietaktylkobawi
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 18.05.2026, 15:13:35 via Android
  • 5
No taki puszek to świetny towarzysz rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3778

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Wściekli psiarze dodają fejkowe opinie kawiarni, która nie wpuszcza psów. Kilkanaście jednogwiazdkowych opinii w ciągu godziny. Niżej post na facebooku, który rozpoczął gownoburzę.

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
maps.app.goo.gl
dodany: 10.05.2026, 07:46:44
  • 574
  • #
    psiarze
  • #
    terroryzm
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    patologiazmiasta
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 10.05.2026, 11:09:33 via Android
  • 14
Boze... ja kocham zwierzęta, mam psy i koty i dla mnie to są słodziaki. Ale jak ide do restauracji albo nawet durnego baru mlecznego, to chce zjeść w spokoju posiłek a nie jak raz wlazłam do baru a tam typiara z owczarkiem. W barze ciasno bo mały lokal, ja jem kotleta a pies patrzy i widzę jak mu leci ślina na podłogę juz nie mówiąc o pięknym zapachu mokrej sierści....
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SonidoStark
SonidoStark
08.05.2026, 18:20:09
  • 8
Czyli podsumowując te wszystkie pliki z pierwszego rzutu - naziści opracowali napęd antygrawitacyjny (zgodnie z teoriami spiskowymi), w 1944 testowali sprzęt jako wunderwaffe (zgodnie z teoriami spiskowymi), ale p--------i wojnę i w 1947 sprzęt przejęli ruscy? Dodatkowo wszystkie te raporty z pierwszego rzutu dotyczą bliskiego wschodu (tam gdzie USA mąci) i sojuszników Rosji, samego USA i jej sojuszników (Japonia) lub księżyca, gdzie USA chciało przegonić ZSRR.

#ufo #uap
SonidoStark - Czyli podsumowując te wszystkie pliki z pierwszego rzutu - naziści opra...

źródło: flyingdisc

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 09.05.2026, 06:19:51 via Android
  • 4
@f9JXBEArQ2H4TKl: przetopili w hucie na pługi do orania pola xddd.
  • Odpowiedz
DonCNC
DonCNC
DonCNC
08.05.2026, 03:35:27
  • 1253
Pięknie kręcą #zydzi korbką

#czarnyhumor #film #odyseja #bekazlewactwa
DonCNC - Pięknie kręcą #zydzi korbką 

#czarnyhumor #film #odyseja #bekazlewactwa

źródło: IMG_2949

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 08.05.2026, 05:16:33 via Android
  • 12
@DonCNC: to jest ta Helena o ktora wybuchły wojny bo taka byla piękna? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i Achilles ideał męskiej urody? W ogóle to starożytni Grecy mieli taki zwyczaj, ze opisując postaci dobre i złe to odpowiednio przypisywali im piękny lub nie wygląd.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
01.05.2026, 07:26:04
  • 441
ktoś kręci korbą
#przegryw #wiespill #rolnictwo #pogoda
GoldenJanusz - ktoś kręci korbą 
#przegryw #wiespill #rolnictwo #pogoda

źródło: 1000031967

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 01.05.2026, 11:13:03 via Android
  • 1
@GoldenJanusz: ta normalnie w sadach pod Grójcem żymianie montują maszyny robiące zimno w nocy, zeby jabłkowych przedsiębiorców sie pozbyć xd
  • Odpowiedz

2572

20-latka nie przeżyła. Czekała 8 godzin na przyjęcie na OIT w Gdańsku

20-latka nie przeżyła. Czekała 8 godzin na przyjęcie na OIT w Gdańsku

Gdańsk posiada tylko 20 łóżek oddziału intensywnej terapii. Na 750 tysięcy mieszkańców. Dla pacjentki w stanie krytycznym nie było miejsca.

Edonik
z
zero.pl
dodany: 29.04.2026, 09:27:55
  • 498
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    szpital
  • #
    polska
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 30.04.2026, 04:02:00 via Android
  • 2
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:
Ja zn kogos kto wykłócał sie z lekarzem o diagnozę z ai i potem sie okazalo, ze to ai miało rację xd. No ja wiem, ze to tylko anegdota, ale rece opadają jak niektórzy mają podejście do pracy byleby tylko odklejać i do następnego...
Badmanek
Badmanek
13.04.2026, 05:54:08
  • 232
#polityka #wegry #bekazpisu #polska
Nie minęła doba, a Szafarowicz już zwalił winę na Niemców i szykuje się na wojnę w 2027.
A jego wtyki mówiły mu, że będzie dobrze xD
Badmanek - #polityka #wegry #bekazpisu #polska
Nie minęła doba, a Szafarowicz już zwa...

źródło: 1000036250

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 13.04.2026, 08:54:55 via Android
  • 0
@Badmanek: jaki to jest przykry czlowiek xd. Mógłby zajac sie czyms pożytecznym a nie sie kompromitować w sieci jako pacynka partii, która przy pierwszej lepszej okazji jak mu sie powinie nóżka, to go wywali.
  • Odpowiedz
Wernest
Wernest
06.04.2026, 05:36:52
  • 3034
Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiadali o rodzinie, która dostała szlachetną paczkę. Otrzymali na wigilię 29 paczek, w tym krzesła, dzięki którym (jak mówi dziennikarz) rodzina mogła zasiąść do świątecznego śniadania.

Tymczasem facet ma za sobą dziesiątki komiksów, z których część jest warta po kilkaset złotych, choćby Aliens vs Predator 30th anniversary. Wiele z nich to jakieś nowe wydania. Czy naprawdę nie można było sprzedać
Wernest - Nie lubię nikomu zaglądać do portfela, ale przed chwilą w TVP Info opowiada...

źródło: paczka

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 06.04.2026, 06:58:58 via Android
  • 73
@Wernest: ten komputer w samych kościach ram pewnie ma z 2 albo 3 tysiące złotych w obecnych cenach hahaha
  • Odpowiedz

4116

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Pokaż treści 18+

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Żona znanego aktora Cezary Pazura broni patoparkowania i jazdy po chodniku oraz sugeruje, że Konfitura może być pedofilem.

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: 01.04.2026, 11:37:36
  • 856
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 01.04.2026, 13:21:50 via Android
  • 27
@framugabezdrzwi: fiu fiu, bo wiadomo ze w nogi boli przejść tak nawet ze 100 albo 200m od parkingu jakiegoś do przedszkola ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzeba wjechać pod same drzwi a najlepiej gdyby w budynku bylo pomieszczenie z drzwiami od garażu gdzie rodzic wjeżdża i z drugiej strony wyjeżdża jak na SKP.

160

1 mln zł za 10-arową działkę ... Grunty wzrosły od kilku do kilkunastu procent

1 mln zł za 10-arową działkę ... Grunty wzrosły od kilku do kilkunastu procent

Nie tylko ceny mieszkań biją rekordy. To samo dotyczy gruntów, których cena rośnie nieustannie od kilku miesięcy. Okazuje się, że za 10-arową działkę w Warszawie trzeba zapłacić już blisko 1 mln zł. Ceny transakcyjne w innych dużych polskich miastach także powodują zawrót głowy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.03.2026, 08:18:45
  • 93
  • #
    nieruchomosci
  • #
    inwestycje
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 19.03.2026, 16:45:27 via Android
  • -1
Kwestia tez jest taka, ze zmieniły sie przepisy dotyczące wydawania WZ, więc dzialki, które juz to maja, beda tylko rosły. A jak ktos ma działkę, otora zechce np. odrolnic to powodzonka.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kopek
kopek
18.03.2026, 04:27:32
  • 20
W związku z r---------m roboty w nowej chacie coraz bardziej wpadła #depresja
Jedna robota zaczęta nie skończona, druga miala juz dawno temu sie zacząć. O trzecim etapie szkoda gadać.
Człowiek nic nienumie wyremontować i nie ma tez co polegać na innych.
Wezmę chyba poradniki z yt i sam to wszystko zrobię - powoli ale bedzie widać efekty. #remontujzwykopem
Nie wiem nie umiem nic ostatnio ogarnąć w życiu. Nawet
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 18.03.2026, 08:52:37 via Android
  • 0
@kopek: jeżeli czujesz, ze wszystko traci sens i nic ci sie nie chce, to chyba dobrze byłoby umówić wizytę u psychiatry, zeby sie nie okazało, ze to np. depresja. Nie ma co sie wstydzić albo sobie wyrzucać jak to dużo mężczyzn robi, ze musisz wszystko ciągnąć za wszelką cenę itp. Nie musisz nikomu sie chwalić tą wizytą a nuż okaże się, ze po prostu jesteś przemęczony i brakuje Ci jakichś
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
16.03.2026, 13:06:54
  • 3
#mikrokoksy #silownia

Czemu w internecie tyle osób musi za wszelką cenę krytykować sylwetki i starania innych.

W komentarzu reakcje.
KjatanSveisson - #mikrokoksy #silownia

Czemu w internecie tyle osób musi za wszelką ...

źródło: 1000005616

Pobierz

Ocena sylwetki chłopa

  • Dobra 87.3% (261)
  • No taka se 7.7% (23)
  • Słabo 5.0% (15)

Oddanych głosów: 299

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 16.03.2026, 18:12:46 via Android
  • 7
@KjatanSveisson: aktualnie to niektórzy potrafią powiedzieć, ze cbum poza sezonem to dad body xddd. Albo ze 100kg na klatę to każdy robi na rozgrzewkę.

Mózgi sprane instsgramem itp i taki efekt. A w rzeczywistości spora część tych komentatorów by chciała taką sylwetkę albo macha 60kg na 8 razy raz na 2 miesiące...
  • Odpowiedz
GrzegorzPorada
GrzegorzPorada
09.03.2026, 14:07:57
  • 1460
Czasami mi się wydaje (i pewnie mam rację) że jakbym nie czytał absolutnie żadnych informacji z kraju i ze świata to moje życie stałoby się lepsze. Nie mam absolutnie żadnego wpływu na to co się dzieje w moim powiecie a co dopiero na wydarzenia światowe. Po co więc karmię się złymi informacjami które mnie nie dotyczą zamiast zająć się swoją rodziną i cieszyć się zyciem? #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #
GrzegorzPorada - Czasami mi się wydaje (i pewnie mam rację) że jakbym nie czytał abso...

źródło: comment_1637802836S4gA9lmhWq6n8a407o65dG

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 09.03.2026, 16:58:09 via Android
  • 0
@GrzegorzPorada: ja troche tak zrobiłam, bo z braku czasu na przeglądanie newsów to poza jakimiś ważnymi wydarzeniami nie interesuję sie za bardzo newsami typu 20 latek w Bździągwiszynie Dolnym zabił nożem swoją matkę. I powiem tak - poziom depresji spadł.
  • Odpowiedz

281

Groźny wypadek w siłowni, za który nikt nie czuje się odpowiedzialny.

Groźny wypadek w siłowni, za który nikt nie czuje się odpowiedzialny.

Ćwiczenia, które miały być dla pana Daniela formą rehabilitacji, stały się początkiem koszmaru. Dlaczego nikt nie czuje się odpowiedzialny za wypadek na siłowni?

HardWax
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 03.03.2026, 08:31:16
  • 110
  • #
    mirkokoksy
  • #
    ciekawostki
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 03.03.2026, 19:42:33 via Android
  • 0
@adenrno: XDD
???
Do jakiej sekty o czym ty piszesz hahah
ish_waw
ish_waw
01.03.2026, 05:52:48
  • 1686
Nie hejtujcie tak polskich turystów w Dubaju, bo nie każdemu się wyświetlało na TikToku, że będzie wojna.

#iran #dubaj
ish_waw - Nie hejtujcie tak polskich turystów w Dubaju, bo nie każdemu się wyświetlał...

źródło: IMG_1286

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 01.03.2026, 06:32:05 via Android
  • 73
@ish_waw: wystarczyło dosłownie wrjsc na stronę msz i przeczytać wielki alert ma samej górze na czerwono, ze w związku z wojna mogą być problemy...
  • Odpowiedz

302

Przykład dyskryminacji ojców dzieci niepełnosprawnych

Przykład dyskryminacji ojców dzieci niepełnosprawnych

Piękny przykład kolegi: dyskryminacji ojców wychowujących niepełnosprawne dziecko.

dm16
z
facebook.com
dodany: 25.02.2026, 20:34:28
  • 40
  • #
    niepelnosprawni
  • #
    ojciec
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 26.02.2026, 20:12:02 via Android
  • 18
Nieźle. A na recepcji siedzą moze jakies 16-20 latki co chcą sobie wieczorem dorobić i jakie mają kwalifikacje, zeby przypilnować dziecko? A juz w ogole niepełnosprawne. Nie maja placone za pilnowanie dzieci tylko za obsługę klientów.
Jakby dzieciak niepostrzeżenie sobie wyszedł albo wypil shota pre workoutu to ojciec z awantura by wyskoczył do kogo? Do siebie raczej nie...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 28.02.2026, 16:51:53 via Android
  • 1
@dm16: mi nie przeszkadza. Problem w tym, ze zeby moc zajmowac sie dziećmi, to opiekun w jakims miejscu musi mieć zwyczajnie opisane to w obowiązkach i chyba musiałby mieć oświadczenie jakies o niekaralności czy cos takiego, bo od 2024 weszła ustawa, która o tym mówi.
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
25.02.2026, 18:27:15
  • 532
xDDD

#lekarz #lekarz100k #lekarze #szpital #sluzbazdrowia
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy - xDDD

#lekarz #lekarz100k #lekarze #szpital #sluzba...

źródło: 1000023488

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 25.02.2026, 21:18:07 via Android
  • 5
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: wow koles jest tak bezczelny, ze odpowiedz wygląda jakby byla wygenerowanym baitem. O.o
  • Odpowiedz

491

11 pojemników na odpady zamiast 4 pod każdym domem, nowy pomysł UE/

11 pojemników na odpady zamiast 4 pod każdym domem, nowy pomysł UE/

11 pojemników na odpady zamiast 4 pod każdym domem, żeby ludzie nie mylili się, gdzie co wrzucać. Rewolucja w segregacji odpadów w nowym projekcie UE.

siap_tiruriruri
z
infor.pl
dodany: 31.01.2026, 16:31:50
  • 200
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
Mysacz2
Mysacz2
Mysacz2 01.02.2026, 02:49:43 via Android
  • 0
Ceramika xdd. To ile przeciętny czlowiek produkuje śmieci papierowych a ile c e r a m i c z n y c h, ze az dostała swoją kategorię
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >
  • Tylko przeglądam, bo boję sie dyskusji z wykopkami :[

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 17.12.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking