Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mienio

Mienio

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1962
  • Znaleziska 175
  • Mikroblog 1787
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
Pangia
Pangia
03.06.2026, 20:04:56
  • 565
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
Pangia - ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#cza...

źródło: 1000011370

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 04.06.2026, 03:21:07 via iOS
  • 0
@Pangia: zapomniałem że to istnieje :)
Z 25 lat tego nie widzialem
  • Odpowiedz

1397

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Śląska policja(z Siemianowic Śl.) postanowiła zabawić się w "pana władzę" i pogwałcić niemal wszystkie moje prawa podczas interwencji przy pewnym zakładzie. Bezpodstawne legitymowanie, i nielegalna, bezpodstawna i przeprowadzona nieprawidłowo kontrola osobista, a także publiczne wyzywanie mnie, poni

elemel90
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 17:40:29
  • 132
  • #
    audytobywatelski
Mienio
Mienio 03.06.2026, 07:08:10 via iOS
  • 3
@Zylet: wzrokowe upomnienie od komendanta
okoboji
okoboji
27.05.2026, 14:59:39
  • 678
Chodnik pod Arkadami na ul. Krakowskiej jest dla zarządu. Piesi mogą sobie chodzić np bulwarami wiślanymi a nie w centrum miasta kto by pomyślał

#krakow #samochodoza #konfitura
okoboji - Chodnik pod Arkadami na ul. Krakowskiej jest dla zarządu. Piesi mogą sobie ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 o 16.57.40

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 27.05.2026, 19:18:35 via Wykop
  • 0
@okoboji: chłopie ale to tylko na chwile.
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
26.05.2026, 06:18:01
  • 703
Wszystkie kafle są takie same
Autochton_Mazurski - Wszystkie kafle są takie same

źródło: 6hjh3mf3

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 26.05.2026, 12:15:56 via iOS
  • 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
  • Odpowiedz
latajacy_napletek
latajacy_napletek
25.03.2026, 23:27:48
  • 139
W ogóle to przerąbane byłoby takie znalezienie sobie pierwszej baby po 30tce. Z jednej strony ty masz wyobrażenia o jakimś trzymaniu za rączki, motylkach w brzuchu, romantyzmie, wzajemnym zainteresowaniu i tym podobnych bzdetach. Tymczasem po drugiej stronie masz pomarszczoną starą prukwę z liniejącymi włosami, która po przeoraniu swej p---y niczym ziemi niczyjej na I wojennych polach bitew, została kompletnie wyzuta z głębszych uczuć i szuka już tylko kogoś z kim będzie mogła
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 26.03.2026, 06:46:09 via iOS
  • 0
@latajacy_napletek:Istnieją młode kobietki i z nimi też można randkować po 30. Nie musisz wtedy randkować z wysuszonymi śliwkami
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
05.03.2026, 23:28:58
  • 4
wfyokyga

źródło: temp_file9071907763311635975

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 06.03.2026, 05:32:14 via iOS
  • 0
@wfyokyga: nadpuśnik
  • Odpowiedz

3012

Za oszukanie automatu kaucyjnego grozi do 8 lat pierdla. Tyle co Sebastianowi M.

Za oszukanie automatu kaucyjnego grozi do 8 lat pierdla. Tyle co Sebastianowi M.

Podobne działania traktowane są jak przestępstwo i grożą za nie poważne konsekwencje prawne. Mogą zostać uznane za oszustwo z powodu celowego doprowadzania do wypłaty kaucji za opakowanie nieobjęte systemem kaucyjnym lub sfałszowane. Jest to zagrożone karą od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

MagicznyMariusz
z
next.gazeta.pl
dodany: 17.02.2026, 10:24:12
  • 189
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
Mienio
Mienio 17.02.2026, 13:36:27 via Wykop
  • 0
@ryhu: Jedynie automaty biedronkowe da sie oszukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
elo_kebab
elo_kebab
10.02.2026, 12:18:32
  • 701
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 344
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 11.02.2026, 04:48:28 via iOS
  • 0
@elo_kebab: Kobieta nie będzie nic czuć do ciebie jeżeli nie szturchniesz ją emocją

U ciebie wychodzi to porostu naturalnie
  • Odpowiedz
Mienio
Mienio 11.02.2026, 12:33:14 via Wykop
  • 0
Kobieta nie będzie nic czuć do ciebie jeżeli nie szturchniesz ją emocją


@Mienio: typowe bzdury przegrywa co się naczytał poradników z internetu xD Kobiety tak samo jak faceci używają logiki i emocji w podobnym stopniu. Emocje musisz dostarczać jak chcesz być grupowym blaznem, klaunem i zabawiać ludzi. Ale wtedy nikt nie będzie cie szanował, będziesz w hierarchi grupowej zwykłym zabawiaczem tłumu


@elo_kebab: Dzikuje za odpowiedź. Gardze tymi błaznami i masz
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
28.01.2026, 09:02:42
  • 647
#wykop #bawsiezwykopem #kiedystobylo #gimbynieznajo
Afrobiker - #wykop #bawsiezwykopem #kiedystobylo #gimbynieznajo

źródło: 1000003875

Pobierz
  • 671
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 29.01.2026, 08:42:50 via iOS
  • 0
@Afrobiker: IDKFA IDDQD
  • Odpowiedz

569

Michał Białek usunął z bazy danych tablicę mikroblog

Michał Białek usunął z bazy danych tablicę mikroblog

Przynajmniej u mnie nie działa. ("brak wpisów do wyświetlenia") A wam trybi?

bittohardtoexp_lain
z
wykop.pl
dodany: 10.01.2026, 04:06:43
  • 82
  • #
    wykop
  • #
    heheszki
Mienio
Mienio 10.01.2026, 07:54:45 via Wykop
  • 3
Rumun przyszedł
Trzeba było Rollback robić
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

erni13
erni13
13.12.2025, 08:43:55
  • 560
Dostałem dzisiaj nowinę, że zostanę ojcem i mam totalną mieszankę uczuć we łbie.

Z jednej strony się cieszę, bo mam cudowną kobietę, z drugiej strony nigdy nie miałem pozytywnego wzorca ojca, i mały głosik w głowie podpowiada mi, że będę jak mój stary.

Jeśli mieliście podobne sytuacje, to chętnie bym poczytał wasze doświadczenia, najlepiej dla otuchy ¯\(ツ)/¯

#wykopplus30club #rodzicielstwo #ciaza #zwiazki
erni13 - Dostałem dzisiaj nowinę, że zostanę ojcem i mam totalną mieszankę uczuć we ł...

źródło: image_picker_7CA83F42-8FF0-474C-AB0E-9E9DDEBED4B5-22339-00004E8D0F61B5E3

Pobierz
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 13.12.2025, 15:17:33 via iOS
  • 1
@erni13: dobra rada: wstań o 5. Jak domownicy będą wstawać to informuj ich że wstałeś o 5. Tak się robi jeśli się ma taką rolę.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
06.11.2025, 04:47:40
  • 994
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 06.11.2025, 09:26:51 via iOS
  • 2
@yosemitesam płomienne zorze
  • Odpowiedz
doghunt
doghunt
08.09.2025, 18:09:08
  • 830
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 09.09.2025, 04:35:19 via iOS
  • 0
@doghunt było korbą kręcone
  • Odpowiedz

336

Proboszcz z konta parafii przelał sobie 1,2 mln zł. Tak broni się w sądzie

Proboszcz z konta parafii przelał sobie 1,2 mln zł. Tak broni się w sądzie

Były proboszcz z Legnickiego Pola, Włodzimierz G., z dotacji pieniężnych miał finansować remont Bazyliki Mniejszej. Fund

aiksto
z
o2.pl
dodany: 07.09.2025, 14:20:22
  • 40
  • #
    polska
  • #
    kosciol
  • #
    religia
  • #
    kryptowaluty
  • #
    kradziez
  • #
    proboszcz
Mienio
Mienio 08.09.2025, 14:00:39 via Wykop
  • 1
Sporo na ten "remont dachu" nazbierali
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dominowiak
dominowiak
29.08.2025, 13:18:45
  • 688
#lotnictwo #katastrofa
Jest i ona - zrzutka
dominowiak - #lotnictwo #katastrofa 
Jest i ona - zrzutka

źródło: image

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 29.08.2025, 17:14:46 via iOS
  • 3
@LM317K z 800 plus się tylko utrzymywali
  • Odpowiedz
klefonafide
klefonafide
26.08.2025, 14:41:42
  • 34
Zupa pho

#gotujzwykopem #foodporn
klefonafide - Zupa pho

#gotujzwykopem #foodporn

źródło: 20250826_163754

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 26.08.2025, 17:18:34 via iOS
  • 1
@klefonafide phoważnie się zaraz zrzygam
  • Odpowiedz
SunnO
SunnO
01.08.2025, 20:07:04
  • 233
Witam szanowne Mirko.

15 minut temu zostałem obdarowany przez System Dystrybucji Kotków. Sąsiedzi znaleźli małą bidę pod moim autem a z racji że jadą na wakacje,nie mieli co z nią zrobić i zadzwonili po mnie. Natomiast ja stwierdziłem że jutro jadę do rodziców to ją przechowam do jutra i tyle. No ale zaczynam się obawiać że jednak będę miał lokatorkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niniejszym otwieram konkurs na imię lub inspirację imienia dla
SunnO - Witam szanowne Mirko.

15 minut temu zostałem obdarowany przez System Dystryb...

źródło: 2b110e4039a340ccb1b923b721a1c810

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mienio
Mienio 02.08.2025, 02:03:16 via iOS
  • 0
@SunnO spacja / pixel
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Mateusz Paluszak

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking