Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1383

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Śląska policja(z Siemianowic Śl.) postanowiła zabawić się w "pana władzę" i pogwałcić niemal wszystkie moje prawa podczas interwencji przy pewnym zakładzie. Bezpodstawne legitymowanie, i nielegalna, bezpodstawna i przeprowadzona nieprawidłowo kontrola osobista, a także publiczne wyzywanie mnie, poni

elemel90
elemel90
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 17:40:29
  • #
    audytobywatelski
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Policja chce bezkarności - mój wpis na Mikroblogu
4e68a9f9a671
z wykop.pl
  • 17

Komentarze (135)

najlepsze

Ociec2
Ociec2
Ociec2
02.06.2026, 18:39:35 via Android
  • 472
Gdyby było tak jak w Stanach, że audytor, którego prawa zostały pogwałcone pozywa miasto i wygrywa kilka, kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy dolarów, a miasto potem ściąga pieniądze z emerytury policjanta to by może jakieś zmiany w tym kraju zaszły. Niestety u nas są inne zwyczaje i następnym razem policja ponownie zrobi to samo, bo nie spotykają policjantów za takie działania żadne konsekwencje.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hedeon
hedeon
hedeon
02.06.2026, 18:48:16 via Wykop
  • 129
@Wykopaliskasz: a wystarczyłoby przestrzegać prawa
  • Odpowiedz
bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
02.06.2026, 18:57:29 via Wykop
  • 162
@Wykopaliskasz: gdy mi zielone światło zgasło na drugiej wysepce i przeszedłem na czerwonym przez 1 z 5 pasów pustej ulicy to ich nie obchodziło że się spóźnię i wystawili mi mandat na mocy tego absurdalnego przepisu którego nie ma w prawie żadnym kraju (mandat za przejście przez pasy na czerwonym). Byłem biednym studentem i nic ich nie obchodziło, to czemu mają być traktowani łagodniej gdy oni świadomie łamią podstawowe prawa?
  • Odpowiedz
plastus82
plastus82
plastus82
02.06.2026, 18:41:50 via Wykop
  • 128
Pały to jednak paly, tępe, brutalne, pozbawione empati i matury.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zylet
Zylet
02.06.2026, 19:55:18 via Wykop
  • 89
No dobra. Sąd uznał. I co dalej? Sprawa cywilna o odszkodowanie? Czy już na tym etapie było lub mogło być odszkodowanie? Jakieś konsekwencje dla policjantów?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skrytek
skrytek
03.06.2026, 05:59:06 via Wykop
  • 12
@Zylet: wołam @audyt-obywatelski
  • Odpowiedz
mareksa666
mareksa666
mareksa666
03.06.2026, 06:00:06 via Wykop
  • 49
Jakieś konsekwencje dla policjantów?


@Zylet: pogrozene palcem od komendanta zeby wiecej nie dali sie nagrac
  • Odpowiedz
monsterek443
monsterek443
02.06.2026, 18:45:05 via iOS
  • 74
Jest jakiś odcinek audytora w którym pokazuje gdzie i jak zgłaszać interwencje? W przeszłości miałem w sumie w większości złe doświadczenia z policją(ktoś miał inaczej xD?) W dzisiejszych czasach to wiadomo że trzeba od razu odpalać nagrywanie. Trzeba znaleźć jakiś email do miejscowego prokuratora i po prostu puścić mejla w którym opiszę sprawę + podlinkować film?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Morf
Morf
02.06.2026, 19:07:55 via Wykop
  • 82
@monsterek443: policjant kończąc interwencję powinien cie poinformować gdzie można na nią złożyć zażalenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
monsterek443
monsterek443
02.06.2026, 19:10:39 via iOS
  • 32
@Morf: dobre xD
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
03.06.2026, 07:47:13 via Wykop
  • 34
Przestańcie się śmiać z naszych mundurowych narodowych czempionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PuchaczLesny - Przestańcie się śmiać z naszych mundurowych narodowych czempionów ( ͡°...

źródło: comment_1639342092Flecnruo82ajdZs1KdEqbc

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aik32fr45yd
Aik32fr45yd
03.06.2026, 18:17:12 via Wykop
  • 1
@PuchaczLesny: Ale z Rybom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=81-KOMo6Uzc&t=110s
Aik32fr45yd - @PuchaczLesny: Ale z Rybom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=...
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
02.06.2026, 21:23:19 via Wykop
  • 28
aktualnie z policjantami to tylko z nagrywajacym telefonem w rece

a w przypadku checi zabrania telefonu przez policjanta to np. w iphone klikniecie 5 razy guzikiem do wylaczania zeby uniemozliwic odblokowanie telefonu poprzez faceid.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gekko44
gekko44
03.06.2026, 06:20:36 via Android
  • 1
@bonzo_fugazi: czy Samsung taką funkcję?
  • Odpowiedz
khurghan
khurghan
khurghan
03.06.2026, 16:11:21 via Android
  • 1
@gekko44: @dafto Ma tryb blokady, w angielskiej wersji nazywa się to lockdown mode. Wyłącza biometrię dla następnego odblokowania. Jest przycisk w menu wyłączenia telefonu
khurghan - @gekko44: @dafto Ma tryb blokady, w angielskiej wersji nazywa się to lockd...

źródło: 1000041272

Pobierz
  • Odpowiedz
6kuma
6kuma
6kuma
02.06.2026, 19:07:24 via Wykop
  • 11
Piękne murale tam mają dookoła. Szkoda że "nie można" ich nagrywać...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MaLiX
MaLiX
03.06.2026, 04:34:45 via Android
  • 4
@6kuma: po wizycie właściciela kanału już można.
  • Odpowiedz
tomilipin
tomilipin
tomilipin
03.06.2026, 07:06:36 via Wykop
  • 0
@MaLiX: Przed wizytą też można było. Audyt nagrywał we wrześniu, a przepisy zmieniły się w sierpniu, czyli wcześniej.
  • Odpowiedz
Anticaralho
Anticaralho
Anticaralho
03.06.2026, 06:35:54 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misiozaur
misiozaur
02.06.2026, 19:44:21 via Wykop
  • 6
Tępe zbrojne ramię Partii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ExtraPensja
ExtraPensja
03.06.2026, 11:31:37 via Wykop
  • 3
Szybko dzwoncie na policje, niech przyjezdzaja do internetu bo zdjecia robio. XD
ExtraPensja - Szybko dzwoncie na policje, niech przyjezdzaja do internetu bo zdjecia ...

źródło: 1000011332

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ExtraPensja
ExtraPensja
03.06.2026, 11:31:49 via Wykop
  • 2
@ExtraPensja:
ExtraPensja - @ExtraPensja:

źródło: 1000011333

Pobierz
  • Odpowiedz
Faszola
Faszola
03.06.2026, 13:29:47 via Wykop
  • 3
@ExtraPensja: xDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3096
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2458
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2036
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
1935
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1794
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #policja
  • #prawo
  • #polska
  • #sierzantbagieta
  • #audyt
  • #heheszki
  • #afera
  • #samochodoza
  • #konfitura
  • #stanowski
  • #oszukujo
  • #mexicano
  • #patologiazewsi
  • #warszawa
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking