Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KTS

KTS

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1119
  • Znaleziska 500
  • Mikroblog 619
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 69

280

To nie horror a warszawskie podziemia. Schron z lat 70. przetrwał do dzisiaj

Pokaż treści 18+

To nie horror a warszawskie podziemia. Schron z lat 70. przetrwał do dzisiaj

Tajny, zamknięty i pilnie strzeżony. „Obiekt Alfa” skrywa mroczne tajemnice PRL-u. Badania na ludziach, zwierzętach i prace nad bronią chemiczną. Schron wybudowany pod koniec lat 70. przetrwał do dzisiaj. Miał służyć w czasie III wojny światowej, pozostał pomnikiem historii - muzeum...

fishgirl
z
warszawa.naszemiasto.pl
dodany: 01.09.2016, 09:48:34
  • 28
  • #
    warszawa
  • #
    niewiarygodne
  • #
    bunkier
  • #
    schron
  • #
    historia
  • #
    wojna
KTS
KTS 01.09.2016, 16:28:13
  • 1
ale rękawiczki to ma stylowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

431

AMA - pomagam osobom po wypadkach i uświadamiam zwykłych ludzi co im się należy

w przypadku szkody na osobie.Na wykopie często widzę Mirków, którzy niezbyt mają wiedzę ale coś gdzieś usłyszą i piszą w znaleziskach bezsensowne komentarze dotyczące odszkodowań. Od trzech lat pomagam osobom po wypadkach w zakresie uzyskania odszkodowań z OC sprawcy i chętnie odpowiem na pytania.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 20.08.2016, 18:57:38
  • 412
  • #
    ama
  • #
    odszkodowanie
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    prawo
KTS
KTS 21.08.2016, 08:11:59
  • 0
zajmujesz się zaniżonym odszkodowaniem przy kolizji? Aktualnie mam taki problem, może byś dał radę pomóc :)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KTS
KTS 21.08.2016, 08:49:21
  • 0
@Stulejusz_Wielki: daj jakiś namiar na siebie, odezwę się

86

AMA - Kursant Szkoły Policji

Przez 2 miesiące byłem na kursie podstawowym zawodowym w największej Szkole Policji w Polsce. Obecnie znajduję się na zwolnieniu L4. Szkoła Policji to prawdziwa weryfikacja kandydatów i szkoła życia, dająca niezłego kopa.. Chętnie odpowiem na pytania jak wygląda szkolenie policjantów.

Jacus343434343
z
wykop.pl
dodany: 06.08.2016, 18:36:49
  • 106
  • #
    ama
  • #
    policja
  • #
    szkolapolicji
KTS
KTS 06.08.2016, 21:47:41
  • 2
Znajomy, który był dwa lata temu w Legionowie mówił, że było trochę 'plecaków' i można ich było łatwo odróżnić, ogólnie rzecz ujmując - mieli łatwiej. Jak jest teraz?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

234

Prezentacja Maz-a 537

Prezentacja Maz-a 537

Po rosyjsku ale samo patrzenie jest bardzo ciekawe.

PawelW124
z
youtu.be
dodany: 15.07.2016, 13:41:57
  • 46
  • #
    technologia
  • #
    ciezarowki
  • #
    carboners
  • #
    motoryzacja
  • #
    klasykimotoryzacji
  • #
    ciekawostki
KTS
KTS 16.07.2016, 16:15:45
  • 5
a taki stoi w Paryszewie niedaleko Czarnobyla, służy do wożenia ciężkiego sprzęgu w rejony pożarów.
KTS - a taki stoi w Paryszewie niedaleko Czarnobyla, służy do wożenia ciężkiego sprzę...

źródło: comment_NydafLhTyJvlxHMXnns4EX5MPsB3mXan.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

517

Technika wyprzedzania przed wysepkami.

Technika wyprzedzania przed wysepkami.

Akcja przez całą długość filmu - oglądać do końca. Tacy ludzie stanowią prawdziwe zagrożenie na polskich drogach. Całość kwalifikuje się na utratę prawa jazdy. Film znaleziony na YT.

mar111cin
z
youtube.com
dodany: 17.06.2016, 18:17:30
  • 139
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kamerasamochodowa
  • #
    wideorejestrator
  • #
    kierowcy
  • #
    mercedes
  • #
    piratdrogowy
KTS
KTS 18.06.2016, 10:44:37
  • 1
Rejestracja zobowiązuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

411

Architecture is a good idea na PATRONITE

Architecture is a good idea na PATRONITE

Wiem, że jest tu wielu fanów tego fantastycznego vloga (do których i ja się zaliczam), pokażmy, że nie tylko Gonciarz może rozbić bank w patronite - tym bardziej, że chyba nie ma vloga w polskim internecie, który zasługuje na to bardziej niż AIAGI. :)

Mico
z
patronite.pl
dodany: 17.06.2016, 19:46:58
  • 79
  • #
    technologia
  • #
    architektura
  • #
    ciekawostki
KTS
KTS 18.06.2016, 09:21:17
  • -17
@2ndEarlOfRochester: chyba bardziej chodzi o wysyp znalezisk partoraka. Darmowa reklama zawsze dobra, co nie? Wrzucę na wykop, zaspamuje jak inni, info na własnej stronie to za mało.
KTS
KTS 18.06.2016, 10:27:00
  • 1
@talyah: Nie interesuje mnie kto to wrzuca. Nie jest też tak, że mnie d--a boli i źle życzę twórcom - wręcz przeciwnie - bardzo fajnie, że się rozwijają i mocno im kibicuję jednak nie kosztem spamu na wypoku. Tak, tak wiem, im więcej ludzi zobaczy tym więcej zdecyduje się wesprzeć ale jakoś nie mam zamiaru oglądać głównej całej w patrogównie. :)
@2ndEarlOfRochester: dawno zakopane
KTS
KTS 18.06.2016, 10:28:37
  • -3
@Mico: Spoko wrzucajcie, jeden wykopie, drugi zakopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KTS
KTS 18.06.2016, 10:43:36
  • -3
@2ndEarlOfRochester: + dla Ciebie - wykopuj, promuj ale też zrozum, że ktoś może mieć inne zapatrywanie na sprawę takiego "wspierania" spamowaniem. (bez urazy ( ͡° ͜ʖ ͡°))

513

Lwów - miasto gdzie za hostel zapłacisz 10 zł, a za dobry hotel 50

Lwów - miasto gdzie za hostel zapłacisz 10 zł, a za dobry hotel 50

W artykule zamieszczone kilka wskazówek dotyczących poszukiwania noclegu, szczególnie dla tych którzy pierwszy raz wybierają się do Lwowa. Trochę o cenach i o tym gdzie w centrum znaleźć strzeżony parking.

MG78
z
roadtripbus.pl
dodany: 10.06.2016, 13:50:49
  • 181
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    cebuladeals
  • #
    wakacje
KTS
KTS 10.06.2016, 22:16:47
  • 0
@oTakiTamOtam: warto na weekend :)
KTS
KTS 10.06.2016, 22:48:44
  • 2
@oTakiTamOtam: ogólnej to byłem kilka razy ale zawsze na jeden dzień. Warto zobaczyć żelazna dziwke czyli pomnik wojny ojczyźnianej, majdan niezależności gdzie był cały ten b----l, pieczerska ławra, muzeum lotnictwa, metro. W nocy też fajnie jest, ale trzeba lubić wschodni klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz pojechać na jeden dzień do strefy Czarnobylskiej lub zobaczyć parę cerkwi. Ogólnie Kijów jest fajnym miastem ale trzeba mieć poprawkę,

16

Gazoport będzie imienia Lecha Kaczyńskiego!

Pokaż treści 18+

Gazoport będzie imienia Lecha Kaczyńskiego!

18 czerwca do Świnoujścia przyjedzie trzech najważniejszych polityków w Polsce. Tego dnia zostanie u

myslicielz
z
swinoujskie.info
dodany: 09.06.2016, 17:42:17
  • 13
  • #
    polska
KTS
KTS 10.06.2016, 10:52:50
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

556

30.05.2016 wielka powódź w południowych Niemczech!

30.05.2016 wielka powódź w południowych Niemczech!

kataklizm w Niemczech

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 29.05.2016, 22:42:11
  • 90
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    katastrofa
KTS
KTS 30.05.2016, 08:49:17
  • 41
Wysłać imigrantów do pomocy w sprzątaniu, niech udowodnią jak im zależy na tym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

588

30 lat po katastrofie w Czarnobylu tamtejsza natura rozkwita

Pokaż treści 18+

30 lat po katastrofie w Czarnobylu tamtejsza natura rozkwita

Przez trzydzieści lat od katastrofy brak działalności człowieka w czarnobylskiej zonie doprowadził do rozkwitu natury. Filmik autorstwa National Geographic.

Encefalopata
z
youtube.com
dodany: 21.04.2016, 15:14:50
  • 114
  • #
    czarnobyl
  • #
    prypec
  • #
    ukraina
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzeta
  • #
    natura
KTS
KTS 21.04.2016, 20:47:36
  • 100
Natura już dawno tam rozkwitła. Świetnie sobie radzi z resztkami Prypeci. Bardzo dobrze maja się tam konie Przewalskiego. Dowód na zdjęciu, które zrobiłem tydzień temu na wyprawie do Strefy.
KTS - Natura już dawno tam rozkwitła. Świetnie sobie radzi z resztkami Prypeci. Bardz...

źródło: comment_qib3rEgvoKbOwBbKzeswPVJFKKnGmAu8.jpg

Pobierz
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KTS
KTS 22.04.2016, 06:21:19
  • 0
@Vegetan: zostały wypuszczone i tak tam sobie żyją bez pomocy człowieka.
@niemamkoncepcji: zorganizowany przez strefazero.org, byłem 4 raz z nimi.
KTS
KTS 22.04.2016, 21:32:43
  • 0
@ukruszony_kubek: chciałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KTS
KTS 25.04.2016, 20:23:03
  • 0
@Smauga: dokładnie tak, wypuszczenie tych koni na wolność w Strefie Czarnobylskiej było eksperymentem. Konie mają się dobrze jak i reszta natury.

26

Makieta City – wielki świat kolei w miniaturze w Warszawie/fotorelacja

Makieta City – wielki świat kolei w miniaturze w Warszawie/fotorelacja

Po raz pierwszy w Warszawie wielbiciele modelarstwa i miłośnicy kolei będą mogli zobaczyć pędzące po krętych torach wagony czy ciężkie lokomotywy znikające w długich tunelach – to tylko przedsmak atrakcji, jakie czekają na odwiedzających Wielką Makietę Kolejową, która potrwa do 29 maja br.

Baron_Al_von_PuciPusia
z
kulturalnie.com.pl
dodany: 03.04.2016, 13:59:11
  • 4
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    modelarstwo
KTS
KTS 04.04.2016, 09:50:34
  • 0
@cubus85: ić stond
gnida84
gnida84
29.03.2016, 21:56:45
  • 11234
#gnidamabialaczke #gnidawalczy

Witajcie Kochani Wykopowicze,

nie znam za bardzo tego portalu i nie wiem czy piszę dobrze tą wiadomość, w sposób który pozwoli mi do Was dotrzeć, ale mam nadzieję, że się uda.. Nie znam od strony technicznej, ale z opowiadań mojego męża znam doskonale. Chciałam Wam bardzo podziękować za to jak bardzo wspieraliście mojego męża w tej ciężkiej drodze jaką przechodził w ostatnim roku, bardzo się cieszyłam, że
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KTS
KTS 29.03.2016, 22:26:11
  • 8
Ciężko powstrzymać łzy... Trzymajcie się!
  • Odpowiedz
KTS
KTS 26.03.2016, 13:00:24
  • 5
Speszyl edyszyn na 10 kwietnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KTS - Speszyl edyszyn na 10 kwietnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1an7V0m0rLtSlJMex4DrmbhpdG6OJhfK.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....a
w.....a
konto usunięte 26.03.2016, 13:01:47
  • 3
@KTS: heheheheheheeh nie
  • Odpowiedz
majonezwpromocji
majonezwpromocji
majonezwpromocji
26.03.2016, 13:03:57 via iOS
  • 1
@KTS:

Ej mati cho dopiszemy coś śmiesznego
  • Odpowiedz

591

Kofeina działanie, zawartość kofeiny w herbacie. Czy herbata zawiera teinę?

Kofeina działanie, zawartość kofeiny w herbacie. Czy herbata zawiera teinę?

Kofeina działanie, zawartość kofeiny w herbacie. Czy herbata zawiera teina?

Sakura555
z
youtube.com
dodany: 15.03.2016, 16:11:54
  • 87
  • #
    ciekawostki
  • #
    herbata
  • #
    kofeina
  • #
    rozrywka
KTS
KTS 15.03.2016, 18:42:56
  • 55
ależ on ma manierę...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

466

Setki napromieniowanych wozów bojowych zniknęło z Czarnobyla!

Pokaż treści 18+

Setki napromieniowanych wozów bojowych zniknęło z Czarnobyla!

Interesujący news zza miedzy.

Luczexx
z
englishrussia.com
dodany: 22.02.2016, 23:24:38
  • 99
  • #
    swiat
  • #
    czarnobyl
  • #
    ukraina
KTS
KTS 23.02.2016, 10:56:29
  • -1
@michalxl600: gruba ruska ściema, te czołgi nie były wykorzystywane przy usuwaniu skutków awarii.

@SuchyBatman: to się zwie promieniowanie wzbudzone tak dla ścisłości. W tym przypadku nie było możliwości by zaindukować promieniowanie.

Co do samych pojazdów, one były skażone a nie napromieniowane i zostały "zutylizowane" w sposób wiadomy tylko Strefie. Podpowiem tylko, że nieukończony piąty reaktor trafił na złom ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Na Burakówce
KTS - @michalxl600: gruba ruska ściema, te czołgi nie były wykorzystywane przy usuwan...

źródło: comment_DQIDXFcW4vIhjCUB9vD4XwxHBEESCS5O.jpg

Pobierz
KTS
KTS 23.02.2016, 11:09:01
  • 8
@JerryBoy: tak wyglądały barki w 2013 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KTS - @JerryBoy: tak wyglądały barki w 2013 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_e8vUYpRhwMg3QzQ3IFWqI38KIayOxSU2.jpg

Pobierz
KTS
KTS 23.02.2016, 12:48:17
  • 1
@michalxl600: W Czarnobylu nie było bazy czołgów. Był dywizjon obrony powietrznej z zestawami S-75 niedaleko Dugi. Cały sprzęt wojskowy został zwieziony po awarii, głównie transportery opancerzone i pojazdy inżynieryjne.

866

z ojcem zawsze jest wesoło

z ojcem zawsze jest wesoło

taka prawda

TiempoSanto
z
youtu.be
dodany: 22.01.2016, 12:05:57
  • 69
  • #
    ojciec
  • #
    dzieci
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    takaprawda
  • #
    heheszki
KTS
KTS 22.01.2016, 23:48:28
  • 1
@Arachnofob: doskonale Cię rozumiem, przeszedłem coś podobnego. To co zapadło mi w pamięci to jeden jedyny raz gdy ojciec wyszedł ze mną na dwór. Poszliśmy do piwiarni a on tam się schlał. Po powrocie powiedziałem wszystko matce za co dostałem od ojca w łeb. Takie wspomnienie tatusia. Do tej pory mi ciężko, z niektórymi sprawami sobie nie radzę. Demony przeszłości.
MarianKolasa
MarianKolasa
19.01.2016, 05:00:37
  • 1638
#ciekawostki
Niebezpiecznie, prawda?
W Brazylii niedaleko plaży Pedra do Telegrafo znajduje się wystająca skała, na której wielu turystów robi sobie zdjęcia, na których pozują jakby byli niespełna rozumu, a perspektywa długiego spadania w przepaść wcale ich nie przerażała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W rzeczywistości to zasługa sprytnego kadrowania zdjęcia, w komentarzu jak to wygląda naprawdę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
MarianKolasa - #ciekawostki
Niebezpiecznie, prawda?
W Brazylii niedaleko plaży Pedr...

źródło: comment_D9aj2jZX2244hu9l8107n8B1L6RXCUBO.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KTS
KTS 19.01.2016, 20:55:39
  • 3
KTS

źródło: comment_5Touna2zBoowW0q6HbvmtJOzj602GWYK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
KTS
KTS 20.01.2016, 05:37:20
  • 0
@szopen: moje. Trochę strachu było wchodząc na ten radar ale polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

922

Jak skończył się pewien pościg za myszą dla psa

Jak skończył się pewien pościg za myszą dla psa

Cwana bestia z tej myszy musi być aby tak dał się załatwić Husky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 03.01.2016, 12:27:18
  • 53
  • #
    pies
  • #
    psy
  • #
    heheszki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    humor
  • #
    zwierzaczki
KTS
KTS 03.01.2016, 15:56:40
  • 33
@adiqoo: niestety to nie pierwszy taki przypadek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
KTS - @adiqoo: niestety to nie pierwszy taki przypadek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: comment_Von9JNQ5qedaqFZphhx3lWyFf5FGeWL7.jpg

Pobierz

418

Niszczenie klombu w Tarnowie przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Styropian w mózgu

Niszczenie klombu w Tarnowie przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Styropian w mózgu

Idiotyczny sposób poruszania się pojazdem- Niszczenie kwiatów przy Grobie Niezanego Żołnierza.

mrbarry
z
youtube.com
dodany: 12.11.2015, 15:19:21
  • 36
  • #
    polska
  • #
    strazmiejska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
KTS
KTS 13.11.2015, 09:09:53
  • 2
@rafti77: mam Signum i sobie chwalę, kombi nie potrzebuje a duży hatchback to to czego szukałem. Bardzo dobrze wyposażony przy czym tani. Więcej miejsca niż w Vectrze. Po przesiadce z droższego Leona poczułem się jak w aucie wyższej klasy.
KTS
KTS 13.11.2015, 10:27:07
  • 0
@rafti77: póki nie poznałem bliżej tego auta myślałem podobnie jak Ty. Vectra C też jest taka słaba wg tego co piszesz? Zawieszenie i prowadzenie? Złego słowa powiedzieć nie mogę. Silniki? 1.9 diesel oraz 2.0T benzyna, reszta się nie liczy ;). Niesprzedawalne w normalnej cenie? Dla mnie zaletą jest kupić taniej auto tej klasy. Tylne fotele zostały zaprojektowane w ten sposób by zapewnić maksymalny komfort dla 4 osób. Ja jakoś nie
KTS
KTS 13.11.2015, 11:13:22
  • 0
@rafti77: zakup Signuma to nie był przypadek. Przymierzałem się dobre pół roku także nie musze usprawiedliwiać się przed sobą, że kupiłem Opla a nie coś innego. Być może jeździłeś większą ilością aut i masz porównanie co do prowadzenia. Posiadałem głównie usportowione hatchbacki. Wyrosłem z gówniarskiego upalania i twardego zawieszenia. Stwierdziłem, że przerzuce się na coś wygodniejszego. Wybór padł na Signum i uważam, że trafiłem bardzo dobrze.

890

Regeneracja reflektorów z konkretnym instruktażem

Regeneracja reflektorów z konkretnym instruktażem

Niby to zwykły film instruktażowy jak samodzielnie zregenerować zmatowiałe reflektory samochodowe, ale narrator wymiata w stylu Wojciecha Manna z czasów Za Chwilę Dalszy Ciąg Programu.

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 21.09.2015, 06:18:58
  • 92
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    mechanika
  • #
    samochody
  • #
    poradnik
  • #
    auto
KTS
KTS 21.09.2015, 16:04:06
  • 2
@pink_avenger: używałem tego zestawu, polecam. Około 3 godziny pracy. Nie mam zdjęć przed malowaniem by pokazać różnice ale byłem mega zaskoczony tym, że reflektor wygląda jak nowy.
KTS - @pink_avenger: używałem tego zestawu, polecam. Około 3 godziny pracy. Nie mam z...

źródło: comment_FDScBYsMTwZg6Fhd2kUhBSlYEiPbYQbn.jpg

Pobierz
KTS
KTS 21.09.2015, 20:45:24
  • 0
@CzystaMaestria: robiłem miesiąc temu, aktualnie wygląda tak jak na zdjęciu. Plastik jest przejrzysty. Ten zestaw polecił mi znajomy co siedzi w auto detailingu :)
KTS - @CzystaMaestria: robiłem miesiąc temu, aktualnie wygląda tak jak na zdjęciu. Pl...

źródło: comment_VtkJ7BnuXH28NKeCBrfiEpRwXPAhHwld.jpg

Pobierz
KTS
KTS 13.10.2015, 04:16:07
  • 0
@CzystaMaestria: sporo mi zostało jednak lakier z blokerem UV ma też utwardzacz. Nadaje się do użycia przez 24 h. Jeśli zrobisz jedno auto po drugim to powinieneś zdążyć :)
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >
  • gdynia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.04.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.09.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking