Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JCash

JCash

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1707
  • Znaleziska 358
  • Mikroblog 1349
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 22
MarianJanusz
MarianJanusz
MarianJanusz
05.06.2024, 12:21:07
  • 154
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 05.06.2024, 17:58:51 via Wykop
  • 1
@MarianJanusz: https://bomasport.pl/odziez-nike-polska/new/1/a_7-224
Kupowałem tutaj bratankowi. Możesz wybrać numer i napis. Wszystko szybko i w dobrej cenie. Polecam
  • Odpowiedz

503

"To będzie najgorętsze lato od 2000 lat". Ekspert: "Powariowali do reszty"

"To będzie najgorętsze lato od 2000 lat". Ekspert: "Powariowali do reszty"

"Lato będzie najgorętsze co najmniej od 2 tysięcy lat. Fale upałów nie pozwolą nam normalnie żyć" - taki tytuł pokazał się na jednym z dużych portali. Tytuł ten wyśmiał znany ekspert od pogody Damian Dąbrowski.

miasteczkosl
z
tarnogorski.info
dodany: 23.05.2024, 13:29:59
  • 202
  • #
    pogoda
JCash
JCash 23.05.2024, 19:46:03 via Wykop
  • 7
Polecam wejść w artykuł. Przecież to jest o niczym. Zero tresci. Ktoś się zaśmiał, ktoś wstawił emotikonę. Koniec.
¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

areo12
areo12
areo12
18.05.2024, 12:33:05
  • 16
Ostatnio rozglądam się za autem, podobają mi się Alfy brera, ale jak zobaczyłem ile one z benzynakiem pod maską kosztują to zwatpilem, to normalne ceny? #alfaromeo #samochody
areo12 - Ostatnio rozglądam się za autem, podobają mi się Alfy brera, ale jak zobaczy...

źródło: 1000001839

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 18.05.2024, 15:02:52 via Wykop
  • 1
@areo12: Kurde koledzy, od 3 lat "sprzedaję" Brere 1.75 TBi. Nigdy nie wystawiłem ogłoszenia i tak sobie stoi w garażu raz po raz uruchamiana i konserwowana. Widzę, że mi wartość cały czas leci w górę ;D ale jak coś to mam na sprzedaż. Czarna, 2009 r. po lifcie, polski salon. Piekne skóry w kolorze Camel. Przebieg ok. 180 tys. Jestem drugim właścicielem. Puszcze spokojnie za 45k, bo na codzień Stelvio
  • Odpowiedz
JCash
JCash 18.05.2024, 16:40:46 via Wykop
  • 1
@areo12: czyli nie szukasz Brery, tylko sobie tak marzysz na wykopie. Pozdro!
  • Odpowiedz
JCash
JCash 15.05.2024, 17:53:18
  • 10
Wiadomo, że Fico się wyliże.
Ma doświadczenie w lizaniu ruskich tyłków

#slowacja #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

632

Rząd chce opodatkować tanie zakupy z AliExpress. Polacy wciąż kupują na potęge.

Rząd chce opodatkować tanie zakupy z AliExpress. Polacy wciąż kupują na potęge.

Rząd chce zlikwidować "lukę", dzięki której takie serwisy, jak AliExpress zalewają Europę rzeką tanich produktow. Ich oferta jest znacznie tańsza, choć często kiepskiej jakości. Rozważany jest specjalny podatek który ma spowodować aby kupujący kupowali od rodzimych przedsiębiorców.

Dorodny_Wieprz
z
cyfrowa.rp.pl
dodany: 13.05.2024, 19:07:15
  • 272
  • #
    aliexpress
  • #
    ecommerce
  • #
    biznes
  • #
    sklepyinternetowe
  • #
    finanse
  • #
    podatki
JCash
JCash 14.05.2024, 06:46:50 via Wykop
  • 0
@Karbon315: ale właśnie przedsiębiorcy przy cleniu towaru płacą vat i cło. Mają już te podatki, które chcesz wprowadzać.

2

Edyta mieszka w 15minutowym mieście. Jest jedno "ale"

Edyta mieszka w 15minutowym mieście. Jest jedno "ale"
WP_Kobieta
z
kobieta.wp.pl
dodany: 09.05.2024, 05:24:16
  • 12
  • #
    krakow
  • #
    miasto
  • #
    architektura
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
JCash
JCash 09.05.2024, 08:51:10 via Wykop
  • 2
Rozbawilo mnie, że Monika "Nie ma (...) dworca czy lotniska" koło osiedla Podwawelskiego.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

razor172
razor172
06.05.2024, 11:45:27
  • 0
#krakow #fizjoterapia #mikrophysio

Szukam najlepszego fizjoterapeuty w Krakowie, ktoś kogoś poleci? mam problem z mięśniem gruszkowatym (podobno) ale nikt nie potrafi mi z tym pomóc
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 06.05.2024, 12:46:43 via Wykop
  • 0
@razor172: fizjoterapeuta Krzysztof Klimek. Wielu znajomym i rodzinie pomógł.
  • Odpowiedz
Xianter
Xianter
28.04.2024, 08:47:55
  • 0
Slalom alejkom,

Macie jakieś sprawdzone modele podsiodłówki? Raczej mniejsza niż większą. Bo tylko na dętkę, małą pompkę, łyżka i jak się zmieszczą to jakieś klucze. Głównie zależy mi na tym żeby stabilnie się to trzymało i nie majtało na boki.

Drugie pytanie, ubrania holokolo, przymierzam się do zamówienia zestawu, używał ktoś ich bibsów? Opinie z tego co widzę to same pozytywne, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o wkładce

#szosa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 28.04.2024, 14:08:11 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
i-marszi
i-marszi
21.04.2024, 15:11:40
  • 20
126 182 + 57 = 126 239

Tylko raz byłem na rowerze, ale było trochę trenażera. No i wczoraj biegałem, jak od tego biegania bolą nogi, nie wiem, czy będę jeszcze biegać :)

#rowerowyrownik #rusztorun #szosa

Skrypt | Statystyki
i-marszi - 126 182 + 57 = 126 239

Tylko raz byłem na rowerze, ale było trochę trenaż...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-21 171001

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 22.04.2024, 07:01:40 via Wykop
  • 1
@i-marszi: trzeba uważać, ja po tym jak pomyślałem sobie, że "a pobiegnę sobie" I zrobiłem 20km to dostałem zapalenia achillesow I chodziłem jak kaczka przez 3 tygodnie. (Na rowerze mogłem jeździć po tygodniu). Ortopeda jasno powiedział oczywistą rzecz, że "wydolność masz pan od roweru i taki bieg to pewnie nie problem, ale ciało nie jest w ogóle na to przygotowane". Także delikatnie.
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
21.04.2024, 22:05:42
  • 219
będzie równo 50/50, o wyniku zadecyduje pojedynek na szable na rynku głównym w strojach krakowiaka.
#krakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 21.04.2024, 22:06:51 via Wykop
  • 1
@nilmerg: raczej na kosy
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
17.04.2024, 15:38:51
  • 0
Jutro kupuję bagażnik na hak #thule Velocompact 926.
i teraz zacząłem czytać o przewożeniu rowerów karbonowych i wychodzi na to, że może być jakiś problem z mocowaniem rowerów za ramę. Rzeczywiście może dojść do uszkodzenia karbonu, czy to tylko takie marketingowe straszenie żeby kupić specjalne adaptery? Już przewoziłem tak rowery ze 2 razy na pożyczonym sprzęcie (owijałem miejsce mocowania ręczniczkiem) i było ok. Jakie macie doświadczenia?

#szosa #
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 17.04.2024, 20:02:47 via Wykop
  • 2
@sprynek:
nie słuchaj @Rebbe_Kcewasch_Hajs
Na dachu jest miejsce na bagażnik dachowy (trumne). Pozatym jak masz wysokie auto to wcale nie jest przyjemnie zakładać 3 rowery.
Na tym bagażniku Thule na hak, o którym piszesz, objeździłem nie raz cała europe z trzema szosami karbonowymi za miliony monet (w tym rozmiary na byki 2-metrowe)
Jest elegancko, nic się nie bój. Pod Uchwyt daj jakiś gruby filc lub piankę-oslonke co sie izoluje rury i wszystko
  • Odpowiedz

1717

W mBank nawet przelew ze swojego rachunku firmowego na prywatne jest opłata

W mBank nawet przelew ze swojego rachunku firmowego na prywatne jest opłata

Obydwa konta są w mBank, obydwa widzę razem w aplikacji. Nie ma możliwości przelania na swoje prywatne konto bez płacenia haraczu do mBank.

wieczny-student
z
mbank.pl
dodany: 15.04.2024, 05:44:43
  • 427
  • #
    mbank
  • #
    platy
  • #
    banki
JCash
JCash 15.04.2024, 08:32:54 via Wykop
  • 4
@Ranger: nigdy nie miałeś firmowego konta, z którego wychodzi 300 przelewów/m-c co?

Prywatnie nikt pewnie nie płaci, ale firmowe konta to trochę co innego i nie ma wyboru. Na początku za darmo, a potem niestety płatne lub jakieś pakiety. Tak to mniej więcej wygląda.
JCash
JCash 15.04.2024, 09:38:23 via Wykop
  • 0
@Ranger: @Grzesio87:
najlepsze konto firmowe jakie miałem w historii to był Idea Bank. Wszystko za darmo, przez cały okres (6lat) nie zapłaciłem ani grosza. No ale jak to się skończyło każdy wie.
Tu mała anegdotka:
W PEKAO, które przejęło IdeaBank musiałem wnosić o wydanie karty pisząc odręcznie pismo na kartce A4, potem je zeskanować i załączyć do ogólnego wniosku w systemie internetowym. Potem się okazało, że podpis różni
JCash
JCash 15.04.2024, 11:03:30 via Wykop
  • 1
@Grzesio87: też dobre (-‸ლ)
potem się ludzie dziwią, że ludzie mimo wszystko wybiorą mBank lub inny, podobny. W niektórych bankach nadal XX w.
takiMirek29
takiMirek29
takiMirek29
14.04.2024, 12:07:52
  • 4
Zastanawiam się nad rzuceniem w p---u tej rezerwacji nad mieszkaniem w #krakow i kupieniem mieszkania na Kanarach, np. Teneryfie.
Ktoś z Was kupił tam mieszkanie lub bardziej badał temat jakie są perspektywy życia tam przez najbliższe 10,20 lat? Czy grozi podtopienie?
Jak z wodą pitną i suszami?
ktorys z #programista15k pracuje zdalnie tam?

W Krakowie mam klitkę, która mi wystarczy na razie.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 14.04.2024, 21:15:00 via Wykop
  • 1
@takiMirek29: Kanary do życia wydają się spoko, ale jeśli weźmiemy całość archipelagu to ponad 30% ludzi żyje poniżej progu ubóstwa (sic!), więc kolorowo nie jest. Podejrzewam, że pracowałbyś zdalnie, więc to Cie nie będzie obchodzić.
Widzę, że nie byłeś na Kanarach, w tym na Teneryfie skoro pytasz czy grozi podtopieniem. ¯\(ツ)/¯ Tam 400m od brzegu jesteś na ponad 30 m npm., na samych Kanarach jest najwyższa gora Hiszpanii. Cały archipelag
  • Odpowiedz

964

Programista w wonga.pl

Programista w wonga.pl

Moja przygoda z wonga.pl.

szantilas
z
wykop.pl
dodany: 08.04.2024, 13:08:16
  • 351
  • #
    wonga
  • #
    programista
JCash
JCash 08.04.2024, 20:22:04 via Wykop
  • 21
@jedzbudynie: pracowanie u kogoś, jak niewolnik xD

Poemat
Poemat
06.04.2024, 14:24:28
  • 16
299 904 + 91 + 73 + 83 + 102 = 300 253

mimo, że wiosna to reżim treningowy zostaje:
- 10x10' na 405w (pic rel)
- luźne Z2 dwie godziny, 268w 119bpm
- 6x10' SweetSpot na 380w
Poemat - 299 904 + 91 + 73 + 83 + 102 = 300 253

mimo, że wiosna to reżim treningowy ...

źródło: xYKejePrkOHLGiFl-eunGYVHE--vgY5QxfvFbbrI3yQ-2048x1313

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 06.04.2024, 22:00:54 via Wykop
  • 0
@Poemat: ile W/kg to 405W?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
05.04.2024, 19:40:27
  • 11
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przecież tu nie chodzi o ceny na rynku nieruchomości tylko o polski kult posiadania. Każdy chce mieszkanie własnościowe, tylko po co? bo inni też mają, bo będę miał więcej niż inni? Nie stać mnie, nie potrzebuje ale muszę koniecznie mieć mieszkanie w wojewódzkim obojętnie jaki metraż i cena, byle posiadać, byle na pokaz. Ale to z wszystkim tak jest niestety.. nie stać mnie ale musi być iPhone, ciuchy
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przecież tu nie chodzi o ceny na rynku nieruc...

źródło: z25407032IEG,Wroclaw---Plac-zabaw-dla-dzieci-przy-ul--Pakoslaws

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 05.04.2024, 21:27:54 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: trochę się sfajdałeś, a niepotrzebnie. Po prostu nie rozumiesz, albo masz taki krąg znajomych, którzy żyją na pokaz. Oprócz oczywistej stabilizacji życiowej to ogólnie na tym polega kumulacja kapitału przez pokolenia, przekazywanie aktywów i pasywów dzieciom. Jest to społecznie korzystne. Najprostszą zaś rzeczą są nieruchomości, rodzinne biznesy itd.
Przemyśl sobie w wolnej chwili. Życzę konstruktywnych wniosków.
  • Odpowiedz
JCash
JCash 21.03.2024, 09:35:31
  • 0
Piżmo - jakie perfumy piżmowe dla 35 latka, eleganckiego i noszącego się w starym stylu?
#perfumy
Zakup w ciemno na prezent - nie ma problemu jak się nie trafi. To tylko flakon. Nie musi być premium, mogą być Afnany.
Pomóżcie proszę.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Tempe
Marek_Tempe
21.03.2024, 09:41:41 via Wykop
  • 1
@JCash: Fenty Fragrance.
  • Odpowiedz

873

Przebadali 20 herbat z polskich sklepów. Wynik testów zatrważają

Przebadali 20 herbat z polskich sklepów. Wynik testów zatrważają

Czarne herbaty w torebkach zakupione w polskich sklepach oblały ważny test. Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy przebadał kilkadziesiąt rodzajów popularnych herbat i ujawnił w nich ślady groźnych dla zdrowia pestycydów i ołowiu.

Bednar
z
fakt.pl
dodany: 20.03.2024, 06:48:57
  • 301
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    jedzenie
  • #
    medycyna
JCash
JCash 20.03.2024, 10:58:41 via Wykop
  • 115
Przy okazji przypominam, żeby nie parzyć herbaty z cytryna, bo wytrąca się glin (cytrynian glinu). Cytrynę dodajemy po wyjęciu torebki/fusów i smacznego.
  • 18
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n_____S
n_____S
n_____S
13.03.2024, 20:21:59
  • 0
Wie ktoś gdzie dostanę taką śrubę baryłkową do regulacji tylnej przerzutki Shimano 105 RD-R7000-GS? Może są jakieś zamienniki? Najlepiej w Decathlon.
Wygięła mi się przy upadku i nie ma już pełnej regulacji (nie da się bardziej wkręcić niż na 1/3 długości)
#decathlon @DecathlonPolska #rower #szosa #shimano
n_____S - Wie ktoś gdzie dostanę taką śrubę baryłkową do regulacji tylnej przerzutki ...

źródło: 4bf6211c-8513-4ff0-aee6-59d62d41f570

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JCash
JCash 13.03.2024, 21:42:47 via Wykop
  • 1
@n_____S: https://www.probikeshop.com/de/de/einstellschraube-zugspannung-schaltwerk-shimano-105-rd-r7000-y3f398030/168659.html

Nr elementu: Y3F398030

Ściągnij sobie schemat na przyszłość:
http://www.sjscycles.com/Drawings/Shimano/Shimano_105_RD-R7000-GS_Tech_Doc.pdf
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14
  • Strona 7 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking