Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
areo12
areo12

areo12

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 435
  • Znaleziska 30
  • Mikroblog 405
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
Akatrosh
Akatrosh
16.05.2026, 17:29:31
  • 1
#forzahorizon6 eh jak ma być dobrze skoro ludzie takiego odgrzewanego kotleta chwalą? Prawda, nie grałem ale liczyłem za zmianę progresji na coś co daje większa satysfakcje z rozwoju ;/
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 17.05.2026, 16:17:04 via Wykop
  • 0
@Akatrosh: widzę opinie ekspertów podzielone. Ja gram na tv i wygląda to bajecznie. A szarobura to była poprzednia część, wyprana z kolorów. Horizon 5 to wgl nie ma startu do 6. Ciężko się przyczepić do czegoś, optymalizacja jak na dzisiejsze standardy super, graficznie moze nie ma rewolucji ale napewno nie zgodzę się że nie ma poprawy, jak komuś sprzęt pozwala to jeszcze jest RayTraycing. Gra ma kilkaset samochodów i wiadomo
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12 14.04.2026, 17:34:59
  • 0
W końcu ta gra zyskała głębi
#forzahorizon5 #forza #forzahorizon6 #xbox #gry
areo12 - W końcu ta gra zyskała głębi 
#forzahorizon5 #forza #forzahorizon6 #xbox #gr...

źródło: Bez tytułu2

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12
Autor
14.04.2026, 17:35:21 via Wykop
  • 0
areo12

źródło: Bez tytułu1

Pobierz
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12
Autor
14.04.2026, 17:50:52 via Wykop
  • 1
@Zoltrix__: jak nie widzisz gdzie jest lepiej, to chyba pora na okuliste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12
Autor
12.05.2026, 12:57:19 via Wykop
  • 1
@_______________________: Wy tak serio, czy udajecie ?
  • Odpowiedz
kanguru
kanguru
04.05.2026, 13:38:01
  • 6
tydzień ruszył #przegryw #kolchoz #pracbaza #gownowpis #kroki
kanguru - tydzień ruszył #przegryw #kolchoz #pracbaza #gownowpis #kroki

źródło: 1000050696

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 04.05.2026, 19:14:57 via Wykop
  • 0
@kanguru: Chłopie gdzie ty pracujesz, w amazonie chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
krystiano_ps3
krystiano_ps3
29.04.2026, 13:42:35
  • 55
uszanowanko
#smiesznekotki
krystiano_ps3 - uszanowanko
#smiesznekotki

źródło: please-stop-paparazzi-photos-of-this-mustache-immediately-v0-gag94m1gimxg1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 29.04.2026, 15:25:18 via Wykop
  • 1
@krystiano_ps3: Kittler
  • Odpowiedz
MetalowyBieg
MetalowyBieg
15.04.2026, 14:11:00
  • 1
Po filmikach widze że ta gra to jakieś nieporozumienie, ulice szerokie jak autostrady w USA, i po zakupie największego pakietu za 500zł wleci za pare miesięcy 10 dlc po 50zł, po trailerze pierwszym sie napalilem bo Japonia i jdm a teraz nawet nie mogę na to patrzeć mimo że jeszcze nie było premiery, w fh 5 i 4 mi nie przeszkadzało nic prócz nudnej mapy, choć fh4 miało swój urok.

#forzahorizon5
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 17.04.2026, 13:38:20 via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: Ale forza horizon to jest arcade, a nie symulator ludzie o tym zapominają chyba. Co ty wgl próbujesz porównać, ten cały drift master przy forzie wygląda jak gra na telefon XD, już nie mówie nawet o liczbie aut czy wielkości mapy bo to przepaść. A i nową forze można kupić za niecałe 200zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
08.04.2026, 12:28:56
  • 2
Pierwsze 6 minut gameplayu z nadchodzącej Forzy Horizon 6 ᶘᵒᴥᵒᶅ

#forzahorizon6 #forzahorizon5 #gry
Larsberg - Pierwsze 6 minut gameplayu z nadchodzącej Forzy Horizon 6 ᶘᵒᴥᵒᶅ

#forzahor...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 10.04.2026, 01:16:26 via Wykop
  • 0
@Larsberg: ale zesrańsko w komentarzach, niesamowite samochodówka jest dalej samochodówką, dalej są auta i wyścigi. Dlaczego nie zrobili z tego GTA6 ? Główna nowością jest duża i zróżnicowana mapa która w 5 była mocno przeciętna. A ludzie oczekują niewiadomo czego
  • Odpowiedz
kanguru
kanguru
12.03.2026, 14:44:37
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 12.03.2026, 20:12:46 via Wykop
  • 2
@kanguru: kurna chłopie gdzie ty robisz
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
22.01.2026, 18:35:33
  • 2
#forzahorizon6 wyglada jak 1:1 #forzahorizon4 i #forzahorizon5 . Kolejny raz sie nie dam oscamować, no preorders xd do piątki nawet dlc nie odpaliłem. Nawet UI lenie nie zmienili
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 22.01.2026, 20:01:17 via Wykop
  • 1
@szmichal: A co mieli zrobić z tego GTA 6 ? Nie ma bardziej rozbudowanej samochodówki od forzy horizon. Dzisiaj 99% gier które wychodzą to reskin poprzedniej części, ciężko wymyślić tak prostą grę jak samochodówka "na nowo". Dla mnie robienie postaci czy budowanie swojego "domku" w takiej grze to i tak już nadto.
  • Odpowiedz
Veillo
Veillo
10.01.2026, 15:51:16
  • 1
Mia ktoś taki problem z najnowszym battlefieldem, że startujecie ze 140FPS, po okoo 10-15 min spada wam do 50-60fps i są ścinki i ogólnie gra jest niegrywalna? Ustawiem wszystko na niskie +DLSS Jakość i nie rozwiązuje to problemu
RTX 5060
Ryzen 7 260
32GB ram
#battlefield #battlefield6 #pcmasterrace
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 19.01.2026, 21:29:24 via Wykop
  • 1
@Veillo: BF6 ma problem z pamięcią vram, od premiery tego gówna nie naprawili. Pierwszy mecz w battle royal i zużycie vramu mam 6.5GB po kilku grach jest 7.5GB i zaczyna przycinać. Sprawdź u siebie jak to wygląda. Tyle że u mnie to nie trwa 15 czy 20min raczej godzine-dwie.
  • Odpowiedz
ak44
ak44
09.01.2026, 19:21:18
  • 0
#epapierosy ktoś chce oxva xlim pro 3 ultra?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 09.01.2026, 23:58:35 via Wykop
  • 0
@ak44: opłaca się w to pchać teraz? jak tą akcyze na grzałki tak podnieśli teraz.
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12 10.01.2026, 00:49:29 via Wykop
  • 0
@ak44: gdzie zamawiasz np ?
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12 23.12.2025, 05:53:03
  • 0
Od tygodnia mam problemy z facebookiem w chromie, aktualności, grupy, ani wiadomości się nie ładują w ogóle. Wyczyściłem cache, cookie ale dalej nic. Jakieś tipy ? #facebook #chrome
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12
Autor
23.12.2025, 06:25:28 via Wykop
  • 2
@CzaikaRuchaika: Rzeczywiście winny był adblock... wesołych świąt dla ciebie !
  • Odpowiedz
Jokohama
Jokohama
10.12.2025, 16:02:46
  • 597
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 10.12.2025, 21:11:50 via Wykop
  • 1
@Cin-Cin: skąd info że zmarła ?
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12 23.11.2025, 06:13:38
  • 2
"Wyobraź sobie, że jednym krajem rządzą Obama i Putin
Że Nike'i i Adidas razem projektują buty
Cola i Pepsi się spotykają w szklance
Ronaldo i Messi biegają na jednej flance"
#quebonafide #rap
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomciopaluh
tomciopaluh
tomciopaluh
23.11.2025, 06:33:25 via Wykop
  • 0
@areo12: no i co w związku z tym
  • Odpowiedz

1462

Konrad Berkowicz odmawia pokazania paragonu! IKEA da mu nagranie z monitoringu..

Konrad Berkowicz odmawia pokazania paragonu! IKEA da mu nagranie z monitoringu..

IKEA gotowa dać posłowi Konfederacji nagranie kradzieży. Najpierw pisał że "skanował wszystko, ale się nie nabiło", a później że "zapomniał zeskanować części - patelnia i talerze", choć było tego więcej! Grozi pozwami, ale nie ujawni paragonu/wyciągu konta. Prawnik: Nie istnieje nieumyślna kradzież!

nieco
z
x.com
dodany: 30.10.2025, 09:38:17
  • 421
  • #
    ikea
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    heheszki
areo12
areo12
areo12 31.10.2025, 01:13:57 via Wykop
  • 3
@Bunch: Ale jest różnica jak kasujesz 15 rzeczy i nie skasujesz skarpetek za 10zł bo ci umknęło, a co innego jak kasujesz 6 rzeczy i 4 "zapomnisz". Tak w ogóle to była patelnia, talerze, i jakieś drobne pierdoły na łącznie 400zł. Nie widział na terminalu kwoty ? No chyba że miał dwa koszyki produktów za ponad 10tysięcy.

472

Koniec dominacji Windowsa? 90% gier działa dziś na Linuksie

Koniec dominacji Windowsa? 90% gier działa dziś na Linuksie

Granie na Linuksie przestaje być eksperymentem.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 28.10.2025, 20:27:19
  • 347
  • #
    linux
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    grykomputerowe
areo12
areo12
areo12 29.10.2025, 13:32:34 via Wykop
  • -2
Tylko po co to wszystko, skoro gry i tak nie działają lepiej, a nawet gorzej.
areo12 - Tylko po co to wszystko, skoro gry i tak nie działają lepiej, a nawet gorzej...

źródło: 12

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qwertyasdf123
Qwertyasdf123
Qwertyasdf123
27.10.2025, 22:05:17
  • 1
Witam mam pytanie odnośnie bf6 na PC, mam monitor 240hz a grając na rozdzielczości 1440p z generatorem klatek mam 150fps czy warto tak grac, czy włączyć dlss i generator klatek i wtedy mieć 230fps?
#battlefield
#bf6
#gry
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 28.10.2025, 00:59:58 via Wykop
  • 1
@Drmscape2: Ten mit o wielkim input lagu z frame generator został już kilka razy obalony. Ale dalej jest powielany. W najgorszym wypadku może dodać +/- 10ms, gdy mamy mało bazowych klatek.
areo12 - @Drmscape2: Ten mit o wielkim input lagu z frame generator został już kilka ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12 29.10.2025, 00:06:49 via Wykop
  • 0
dodatkowe 10ms przy 10ms bazowym to jest dosłownie 100% więcej, więc w jaki sposób jest on obalony?


@ProwojMiliten: a skąd ty to wyssałeś ? Na screenie kóry dodałem input lag nie zwiększył się w ogóle. A ty mówisz o jakiś 100%
  • Odpowiedz
areo12
areo12
areo12 28.10.2025, 20:42:33
  • 3
No ogólnie jest okej poza kamerami, ale dalej nie złapała mnie za puloka.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 25.10.2025, 14:20:01
  • 1
Kiedy poprawia te p--------e oświetlenie w tej grze
#battlefield6 #battlefield
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptt_
ptt_
25.10.2025, 14:51:35 via Wykop
  • 2
@areo12: Trzeba dokupić pakiet Premium Deluxe za 499 PLN
  • Odpowiedz
P.....n
konto usunięte 25.10.2025, 14:54:11 via Wykop
  • 1
@areo12: niby mają poprawić w patchu 28.10, ale zobaczymy jak im to wyjdzie.
W bf1 to do dzisiaj tak jest, choć w mniejszym stopniu.
P.....n - @areo12: niby mają poprawić w patchu 28.10, ale zobaczymy jak im to wyjdzie...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Roszp
Roszp
25.10.2025, 11:57:00
  • 112
Ależ to musi drukować

#tonskladowy - największe absurdy branży #audiovoodoo
Roszp - Ależ to musi drukować 

#tonskladowy - największe absurdy branży #audiovoodoo

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
areo12
areo12
areo12 25.10.2025, 13:57:42 via Wykop
  • 8
@Roszp:
areo12 - @Roszp:

źródło: FB_IMG_1759454198911

Pobierz
  • Odpowiedz
S.....2
konto usunięte 20.10.2025, 20:40:29
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

areo12
areo12
areo12 20.10.2025, 21:35:22 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.04.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.02.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking