#rower co wciągacie zamiast żeli energetycznych?
Mleko w tubce, żelki, a może miód? Choć z miodem to nie mam pomysłu jak go zabrać w wygodnej formie
Mleko w tubce, żelki, a może miód? Choć z miodem to nie mam pomysłu jak go zabrać w wygodnej formie

źródło: images
Pobierz
źródło: 1000060008
Pobierz
źródło: IMG_3196
Pobierzhydrauliczne to juz mocno cena roweru wzrasta
specjalnego narzędzia które jest tylko do tej jednej rzeczy jest niesamowita
musiałem kupić
źródło: 1000058238
PobierzRocznica
od 15.01.2026
Komentator
od 06.08.2023
Mikroblogger
od 30.05.2024
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Przejażdżka Poznań - Tczew. Całkiem spoko, zero niemiłych przygód. Wyjazd ok 22:30 więc najpierw kilka godzin nocy, idealnie - ok 17-20 stopni, dopiero ok 7 rano zaczęło grzać i z każdą chwilą było coraz cieplej. Na szczęście dziś nie było problemu z zaopatrzeniem (jak już sklepy otworzyli).
#kwadraty nowe oczywiście wpadły
🟦 +0 max square 51x51
źródło: 38115
Pobierz