Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MoonlightSh

MoonlightSh

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18650
  • Znaleziska 2263
  • Mikroblog 16387
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
reseted
reseted
12.06.2026, 14:17:48
  • 0
Mirki i Mirabelki, jako że jestem zielony w temacie, a niedawno kupiłem sobie #szosa, prosiłbym o polecajki, które Waszym zdaniem najlepiej kupić, potrzebuje:

- bibsy
- koszulki
- kask
-
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 12.06.2026, 14:34:08 via Wykop
  • 6
Najchętniej przyjmę gotowe linki


@reseted: może jeszcze kupić za ciebie? xD
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
12.06.2026, 11:39:04
  • 1
Czy Shimano Claris faktycznie jest tak beznadziejne jak ludzie mówią, czy dla goscia co po prostu chce sobie rowerem śmignać do pracy 16km w jedną strone wystarczy i będzie spoko?

Mam oferte kupna gravela Kellys Soot 30 za 2000.

-Hamulce tarczowe
-Shimano Claris
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 12.06.2026, 12:43:13 via Wykop
  • 0
hydrauliczne to juz mocno cena roweru wzrasta


@RenoJackson: tylko jeśli ma klamkomanetki, jeśli nie musisz mieć baranka to za te pieniądze znajdziesz coś lepszego pod kątem osprzętu ;)
Ale też Claris na jazdę wokół komina na luzie wystarczy.
  • Odpowiedz
maciejos-donbakos
maciejos-donbakos
maciejos-donbakos
10.06.2026, 07:45:04
  • 1
#rower gdy wymieniałem suport na HT2 to słyszałem, że serwis tego jest super prosty, panie, nie musisz wymieniać całego mechanizmu tylko myk myk łożyska i jedziesz dalej.
Nie mam połowy narzędzi żeby wymienić te łożyska a ich zakup wyniesie mnie tyle co nowy suport lol xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 10.06.2026, 08:33:49 via Wykop
  • 2
specjalnego narzędzia które jest tylko do tej jednej rzeczy jest niesamowita


@maciejos-donbakos: lol, akurat klucz do suportu pasuje jeszcze do tarcz hamulcowych.

musiałem kupić
  • Odpowiedz
michalson18
michalson18
09.06.2026, 12:49:00
  • 138
tyle w temacie

#wiadomosci #koalicjaobywatelska #imigranci #wiadomosci
michalson18 - tyle w temacie 

#wiadomosci #koalicjaobywatelska #imigranci #wiadomosc...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 09.06.2026, 15:55:14 via Wykop
  • 2
@michalson18: taguj te prawackie wysrywy kmiocie
  • Odpowiedz
MoonlightSh
MoonlightSh 09.06.2026, 12:54:08
  • 9
118 031 + 100 = 118 131

Trzeba było wykorzystać pogodę bo ten tydzień ma być średni.

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
MoonlightSh - 118 031 + 100 = 118 131

Trzeba było wykorzystać pogodę bo ten tydzień ...

źródło: 1000058238

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vivanat
vivanat
vivanat
08.06.2026, 17:16:04
  • 0
Pomykam sobie na MTB w większości asfaltem, Ale oczywiście też lasami, szutrami i innymi cudami. Myślałem że to kwestia przyzwyczajenia ale po zrobieniu kilkuset kilometrów, po kilkunastu minutach jazdy mówiąc wprost- boli mnie dupsko…
Czy jest szansa wymiany siodełka na „mniej bolesne” czy bez pieluchy się nie obędzie? #rower #rowery #mtb
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 09.06.2026, 12:45:53 via Wykop
  • 0
Kup sobie amortyzowane sztuce pod siodełko i problem magicznie znika


@jako_tako: lol, nie.
  • Odpowiedz
KilY
KilY
09.06.2026, 11:11:40
  • 0
Siemka,
Chciałem pojeździć, ale muszę powymieniać kilka części w moim starym troche pordzewiałym rowerze. Głównie łańcuch, kasetę z tyłu, raczej korbę też, bo z przodu zębatki też pewnie pordzewiały, no i korbę. Brakuje mi jednak narzędzi, żeby to zrobić. Chciałem kupić taki zestaw narzędzi w walizce, ale do 200-300 zł to w opiniach pod każdym, narzekania na słabą jakośćz do tego są tam rzeczy, ktorychynie będę potrzebował. Więc chyba lepiej kupić potrzebne
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 09.06.2026, 12:42:26 via Wykop
  • 1
@KilY: ta korba na pierwszy rzut oka źle nie wygląda, nie kupuj nowej na razie. Żeby zdemontować suport i tak musisz ją ściągnąć, jeśli nie ma głębokich wżerów to wrzuć do odrdzewiacza, po co wydawać hajs niepotrzebnie.
Patrząc na stan tego sprzętu weź jeszcze pod uwagę wymianę pancerzy i linek, niedroga sprawa a oszczędzi frustracji.
  • Odpowiedz
Rafal_Baster
Rafal_Baster
Rafal_Baster
07.06.2026, 20:20:12
  • 16
115 034 + 61 = 115 095

Przyjemna niedzielna jazda po nowych rewirach zakończona kapciem. pierwszy raz złapana guma odkąd posiadam gravela (3 lata) przyczyna? Jazda na zbyt niskim ciśnieniu, na drodze szutrowej trafiłem na delikatne większy kamień który dobił mi dętkę do obręczy.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 08.06.2026, 09:40:28 via Wykop
  • 1
@camelinthejungle: jeśli dętka to zdecydowanie za nisko, na oponie masz napisane minimum.
  • Odpowiedz
MoonlightSh
MoonlightSh 09.06.2026, 12:36:03 via Wykop
  • 1
@camelinthejungle: 0,5 bara to już jest konkretna różnica miras a jak dobijesz dobrze o krawężnik obręczą to nawet i te 2,5 bara może Cię nie uchronić przed snake'iem.
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd
07.06.2026, 15:00:00
  • 0
Mireczki chce zakupić swoją pierwszą szosę- budżet max 5000 Co polecacie koreczki ? #rower #rowerszosowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 07.06.2026, 15:25:29 via Wykop
  • 1
@mr_abcd: Sensa
  • Odpowiedz
szafoski3
szafoski3
07.06.2026, 10:56:01
  • 137
#ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir
szafoski3 - #ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir

źródło: 6865

Pobierz
szafoski3 - #ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 07.06.2026, 13:52:47 via Wykop
  • 31
komunę UE


@crazy_wolf: powinieneś wyłapać lepę na ryj od ludzi którzy rzeczywiście doświadczyli komunizmu. Ha tfu na konfokacapa
  • Odpowiedz
LSkiper
LSkiper
LSkiper
07.06.2026, 12:48:21
  • 0
Potrzebuję jakiejś polecajki odnośnie smarów do roweru. Smary typowo rowerowe są mega drogie, a chętnie bym się zaopatrzył w jakieś znośne cenowo zamienniki smarów do łożysk, amortyzatorów i ewentualnie oliwki do łańcucha, choć tutaj się na razie ratuję resztkami finish lineów które gdzieś mi zalegały i olejem przekładniowym

#rower
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 07.06.2026, 13:41:19 via Wykop
  • 0
@LSkiper:

Uniwersalne (łożyska, suport, stery itd):
  • Odpowiedz
MoonlightSh
MoonlightSh 06.06.2026, 13:57:29
  • 9
110 776 + 108 = 110 884

Objazd okolicy bo nowe DDR budują.

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
MoonlightSh - 110 776 + 108 = 110 884

Objazd okolicy bo nowe DDR budują.

#rowerowyr...

źródło: 1000057792

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlomlo
dlomlo
05.06.2026, 10:07:59
  • 0
Kończą mi się opony w moim Trabancie RC500. Zastanawiam się czy kupić te same (Continental Double Fighter III 35c), czy dorzucić ~200 zł i kupić Continental Terra Trail 35c z dętkami TPU i w ten sposób obniżyć masę kół o około 800g. Ma to jakies znaczenie dla amatora klepiącego kilometry dla przyjemności czy wywalenie pieniędzy w błoto?
#rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 05.06.2026, 10:22:27 via Wykop
  • 1
@dlomlo: dobre opony to zawsze dobrze wydane pieniądze a urwane 800 g masy za 200 pln to w ogóle bajka.
  • Odpowiedz
MoonlightSh
MoonlightSh 05.06.2026, 11:45:59 via Wykop
  • 2
@swiadomy_anakolut: też się kiedyś naciąłem na komplet do wyścigów i byłem zdziwiony że w oczach znikały xD
Dobre =/= wyścigowe, dobre to takie które mają dobrą mieszankę albo np. wkładkę antyprzebiciową jeśli tego potrzebujesz. Najczęściej zwijane, drutówki już bym raczej omijał. Najczęściej dobre = droższe, cudów nie ma.
  • Odpowiedz
Quis
Quis
05.06.2026, 07:54:02
  • 0
Możecie polecić jakieś buty na #szosa pod SPD-SL na szeroką stopę do 500 zł?

#rower #kolarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 05.06.2026, 08:01:39 via Wykop
  • 1
@Quis: Shimano sh-rc302 wide. Jest boa więc na plus, trochę mało sztywne ale w tym budżecie to chyba będzie ciężko o sztywniejsze.
  • Odpowiedz
MoonlightSh
MoonlightSh 05.06.2026, 08:18:10 via Wykop
  • 0
@Quis: no niestety, budżet masz jaki masz. Ale nie gadaj że Ci się luzuje BOA?
Tak BTW, musisz mieć spd sl? Wiesz że to nie ma dużego przełożenia w porównaniu do spd zwykłych?
  • Odpowiedz
Iwan_Szatow
Iwan_Szatow
05.06.2026, 05:37:55
  • 0
#rower na takim siodełku będzie się dało jechać w zwykłych spodenkach czy bez pampersa d--a odpadnie po 2 km?
Iwan_Szatow - #rower na takim siodełku będzie się dało jechać w zwykłych spodenkach c...

źródło: 1000003198

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 05.06.2026, 08:15:44 via Wykop
  • 0
@Iwan_Szatow: nie da się odpowiedzieć na tak postawione pytanie bo to od człowieka zależy a nie od siodła.
Najważniejsze dla Ciebie żeby się dało jeździć bez wkładki? To primo - bezszwowe majty. Secundo, nie zamkniesz się w kilkudziesięciu złotych - zerknij na Brooks Cambium albo klasyczny skórzany, SQ Lab z systemem Active, Ergon Core (to tylko przykłady a nie rekomendacje, zawsze jest szansa że d--a się z siodłem nie dogada;
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
05.06.2026, 03:07:45
  • 0
Drogie Panie i Drodzy Panowie. Potrzebuję zakupić ROWER. Ile się teraz płaci za sensowny rower dla potężnego chłopa typu cross lub gravel? Ostatni rower to kupiony był z jakieś 15 lat temu za kilka stówek. xD Sensowny to taki żeby się nie rozleciał, ale nie musi być dla profesjonalisty. Myślę, że maks 5k (jeśli naprawdę będzie trzeba), ale wolałbym gdyby to było 2k. Nie wiem czy w takim budżecie coś będzie czy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 05.06.2026, 07:53:42 via Wykop
  • 0
Myślę że dobry kros obecnie to tak 2-2.5k będzie


@PanKleks123: żaden DOBRY rower czyli taki średniej klasy nie kosztuje 2-2,5k

@FedoraTyrone: dla tak dużego chłopa to bym czegoś stalowego szukał, rama zniesie dużo więcej niż aluminiowa, ale i tak najbardziej musisz się skupić na kołach bo te będą od wagi użytkownika obrywać najbardziej (szukaj takich które
  • Odpowiedz
GrubyKociol
GrubyKociol
03.06.2026, 07:14:36
  • 362
Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyłapany na oszukiwaniu podczas Trans Balcan Race.
Legenda polskiego Ultra okazała się zwykłym oszustem. Ehh kolejny karaś.
https://www.instagram.com/p/DZHEKRBCGrX/?img_index=1

#rower #afera
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...

źródło: image

Pobierz
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 03.06.2026, 08:09:58 via Wykop
  • 329
@JaNieGejJaPapiesz @klebix
W regulaminie wyścigu jest zapis o tym, że to wyścig w formule samowystarczalności i zabroniona jest JAKAKOLWIEK pomoc z zewnątrz, każdy ma mieć równe szanse. Gość miał samochód i ziomka, który go wspomagał rzekomo przez całą trasę, ale na gorącym uczynku złapali go pod koniec. Chujek bez honoru i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91
02.06.2026, 12:18:27
  • 10
Wasza wysokość PKP jest wybitnie łaskawa. 12 miejsc na rowery w wagonie -> 30 w składzie dalekobieżnym, to jest coś czego jeszcze nie widziałem.
pociąg
#rower (93k obserwujących tag) aktywnych 15 xD
Wycu91 - Wasza wysokość PKP jest wybitnie łaskawa. 12 miejsc na rowery w wagonie -> 3...

źródło: pkp

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 02.06.2026, 14:23:28 via Wykop
  • 3
@Nighthuntero: wszędzie musisz wejść i nasrać prawacki pomiocie?
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
01.06.2026, 09:49:04
  • 0
Siema #rower Mirki. Czy z waszego doświadczenia warto w ogóle obniżać wagę roweru jeżeli się jeździ rekreacyjnie ? Kupiłem gravela, który standardowo ma bagażnik, błotniki i nóżkę. Dodatkowo wożę przyczepione do ramy zapięcie o wadze 1,1 kg. Śmigam raczej rekreacyjnie jakieś 30-40 km w koło komina a w weekendy chciałbym zrobić ok 100 od czasu do czasu. Głównie asfalt, kostka, leśne ścieżki itd. Zastanawiam się czy w ogóle jest sens
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MoonlightSh
MoonlightSh 01.06.2026, 10:57:35 via Wykop
  • 1
@koszyk2: w rekreacyjnym jeżdżeniu bardziej powinien Cię interesować komfort niż waga. Jeśli chcesz uspokoić sumienie złotówkami to zainwestuj w dobre opony, najwięcej zyskujesz najmniejszym kosztem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 06.08.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 30.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking