Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HelloMyFriend
HelloMyFriend

HelloMyFriend

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 246
  • Znaleziska 218
  • Mikroblog 28
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (4)
  • Plusowane (24)
krysztofiakowy90
krysztofiakowy90
08.01.2026, 23:04:14
  • 1737
W Castoramie nie pracujesz — Castorama się wydarza. Wchodzisz normalnym człowiekiem, wychodzisz kimś, kto potrafi przez 20 minut tłumaczyć różnicę między kołkiem a twoim życiem i nadal być uprzejmy.

Klient stoi nad wiertarkami jak nad grobem faraona. Mówi, że „on nie chce nic drogiego, tylko porządne”. Bierze najtańszą. Patrzy mi w oczy i mówi, że „jak się zepsuje, to wróci”. Wiem, że wróci. Wszyscy wracają. Castorama nie ma klientów — ma cykle.

Radio gra
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
08.01.2026, 23:08:14 via Wypiek
  • 341
@krysztofiakowy90 piękne
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior
09.01.2026, 01:19:52 via Wykop
  • 793
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
11.11.2025, 16:00:36
  • 2615
#marszniepodleglosci #11listopada
InnyWymiar90 - #marszniepodleglosci #11listopada

źródło: temp_file3114153231238295018

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
11.11.2025, 16:01:27 via Android
  • 2050
@InnyWymiar90 i to jest rigczowy transparent
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
11.11.2025, 16:02:02 via Wykop
  • 845
@InnyWymiar90: bardzo elegancko
  • Odpowiedz
Vigonath
Vigonath
11.11.2025, 09:44:46
  • 5598
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brutus66
Brutus66
11.11.2025, 10:12:29 via Wykop
  • 1916
@Vigonath: Widząc taki pozytywny wpis tego dnia na mikroblogu czuje dyskomfort, takie to niecodzienne xd
ale bardzo mi się podoba
  • Odpowiedz
z.....t
z.....t
konto usunięte 11.11.2025, 10:16:00 via Wykop
  • 601
@Vigonath: Doceniam pióro, ale tak ze 50% argumentów w tym tekście to jakaś lipa.

wolny od (...) ogromnych konfliktów społecznych rozrywających Zachód


Serio? Przecież my mamy dokładnie te same konflikty co na zachodzie, może nawet ciut więcej tego. Wschód vs zachód, kobiety vs mężczyźni, biedni vs bogaci, podział polityczny do niedawna po równo, Polacy vs Ukraińcy, postkomuniści vs dawna solidarność. No chyba tylko z czarnymi nie mamy zatargu, bo nigdy
  • Odpowiedz
Polejmnie
Polejmnie
21.10.2025, 08:28:19
  • 3457
Mamy ciąg dalszy afery z zagryzionym mężczyzną...

"Grubo. Naprawdę grubo. Były oficer policji, właściciel psów, które zagryzły mężczyznę w lesie w Zielone Górze miał już wcześniej odebrane psy, schronisko nie chciało ich wydać, to przyjechał z kolegami z policji i wymuszono na schronisku ich wydanie.

W 2022 roku te psy zaatakowały w lesie kobietę z dzieckiem, kobieta dzwoniła na numer alarmowy, ale policja pojawiła się dopiero po 4 godzinach, jak stwierdzono, "ktoś" odwołał
Polejmnie - Mamy ciąg dalszy afery z zagryzionym mężczyzną... 

"Grubo. Naprawdę grub...

źródło: 1000052946

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mitotasak
mitotasak
21.10.2025, 08:48:25 via Android
  • 246
@Polejmnie No tak patologia jak cholera, ale wykopki wylewają teraz jad na wszystkich właścicieli psów.
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
21.10.2025, 09:13:54 via Android
  • 596
@Polejmnie państwo w państwie. I tak jest wszędzie. Sądy, policja, polityka, urzędy.
  • Odpowiedz
maniel
maniel
07.10.2025, 16:15:28
  • 1345
mirki, *rwa mać, *ujnia z grzybnią, żonka dała się oszukać na blika, rano zbombardowali ją telefonami z warszawskich numerów, Provident Polska że niby coś z kartą wyciekło, pieniądze są w niebezpieczeństwie, trzeba przelać na inne konto, potem dzwoni policja, sam komendant, że to prawda, pismo o wszczęciu postępowania przychodzi na whatsapa, komendant nawet zadzwonił na kamerkę, nawinął makaron na uszy, cały czas siedział na linii, żona zbaraniała bo strach, ważny pośpiech itp,
maniel - mirki, *rwa mać, *ujnia z grzybnią, żonka dała się oszukać na blika, rano zb...

źródło: image

Pobierz
  • 813
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alter_Konto
Alter_Konto
Alter_Konto
07.10.2025, 16:18:59 via Android
  • 2940
@maniel proszę powiedz że to click bait
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
07.10.2025, 16:19:30 via Wypiek
  • 2349
@maniel xDD no to inteligentna żona, nie powiem xDD
  • Odpowiedz
bober234
bober234
04.10.2025, 18:43:04
  • 3394
Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała moje pieniądze w akcje spółki Alphabet. Lokata miała gwarantowany zysk 4,2%, a maksymalny 30%.
W dniu otwarcia akcje Alphabet kosztowały 130 dolarów, a w dniu zamknięcia już 246. Można więc powiedzieć, że spółka urosła o około 70%.
Jakie było moje zdziwienie, gdy w piątek lokata się zakończyła, a na moje konto trafiło… tylko 4,2%.
Poniżej wklejam odpowiedź pracownika banku .
Dziś przeczytałem regulamin
bober234 - Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała m...

źródło: image_picker_9D95E293-32D9-4EC5-A6BF-0D0155F882EA-35986-00000D4F7B3DF5F8

Pobierz
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
04.10.2025, 18:47:51 via Wykop
  • 4319
@bober234: a wiec to tak banki zarabiają takie siano XD dosłownie cie o-----i z zysku wypracowanego twoją kasą XDDDDD
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
04.10.2025, 18:48:59 via Wypiek
  • 3291
@bober234 o cię pisz do UOKiK.
  • Odpowiedz
waro
waro
21.09.2025, 12:09:06
  • 316
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

medix
medix
21.09.2025, 12:12:36 via Android
  • 499
@waro bardzo mocno sie poplakales z bolu ogladajac ten serialik? ojej jak bardzo wspolczuje, uuuuła pan inteligetny to pewnie sie dlawi ze smiechu na standupach, mhm
  • Odpowiedz
NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
21.09.2025, 12:16:16 via Wykop
  • 322
@waro: mam nadzieję że nie popuściłeś o wielki nam panujący krytyku XD
  • Odpowiedz
nightmeen
nightmeen
24.08.2025, 19:31:28
  • 795
Pamiętacie słynną latarnię we Wrocławiu, która nocą straszyła przechodniów? Roślina pokryła ją w taki sposób, że całość po zmroku przypominała przerażającą garbatą postać ze świecącymi oczami.
Ciekawe w sumie, co u niej teraz słychać...

Powiem wam, że ostatnio odwiedziłem, że tak to nazwę "Coś podobnego".
Buka, z Doliny Muminków, była to tajemnicza i samotna istota, która budziła strach i przerażenie u mieszkańców doliny. Taka właśnie Buka znajduje się w niewielkiej miejscowości Krobusz na Opolszczyźnie, ale
nightmeen - Pamiętacie słynną latarnię we Wrocławiu, która nocą straszyła przechodnió...

źródło: DSC_0879

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
piaskun87
piaskun87
24.08.2025, 19:54:44 via Wykop
  • 78
Ciekawe w sumie, co u niej teraz słychać...
@nightmeen: podobno po nagłośnieniu historii UM zlecił usunięcie roślin (╯︵╰,)
Gdzieś na necie były zdjęcia
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
24.08.2025, 20:30:53 via Wykop
  • 477
@nightmeen: @piaskun87
Kantorwymianymysliiwrazen - @nightmeen: @piaskun87

źródło: comment_1673276738ONMlaQluAuRpbcRzVegj4Iw400-ezgif.com-resize

Pobierz
  • Odpowiedz
KYK_
KYK_
16.08.2025, 12:53:19
  • 1219
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
16.08.2025, 12:58:18 via Wykop
  • 565
@KYK_: Ja to nie wiem co ludzie mają z tymi psami, mnóstwo ich jest.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
16.08.2025, 12:58:34 via Android
  • 468
@KYK_
WielkiNos - @KYK_

źródło: temp_file6691654110475182330

Pobierz
  • Odpowiedz
Ferdy
Ferdy
Ferdy
20.07.2025, 08:46:27
  • 2150
Założyłem tutaj konto tylko po to, żeby Wam pokazać, jak Inter Europol dostarcza pieczywo w niedzielę rano do Carrefour Express.
Pracownik powiedział "no, w niedzielę tydzień temu było tak samo, ale nic z tym nie zrobimy"

https://streamable.com/znmpgh

#polska #pieczywo #carrefour #jedzenie #jedzzwykopem #foodporn #gotowanie #zywnosc #kuchnia #dieta #przemyslenia #chwalesie
Ferdy - Założyłem tutaj konto tylko po to, żeby Wam pokazać, jak Inter Europol dostar...
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ferdy
Ferdy
Ferdy
Autor
20.07.2025, 08:47:35 via Wykop
  • 435
@Ferdy:
Ferdy - @Ferdy:

źródło: 20250720_075003

Pobierz
  • Odpowiedz
Ferdy
Ferdy
Ferdy
Autor
20.07.2025, 08:52:16 via Android
  • 674
@MonsieurLaBoule bo pieczywo przyjechało po 7, a pracownicy do sklepu przychodzą przed 9, sklep otwierają o 9 w niedzielę.
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
23.06.2025, 16:05:46
  • 5822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 635
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solidsnake7
solidsnake7
23.06.2025, 16:19:55 via Wykop
  • 2083
@zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera janusza. Dałeś czas, nie zrobiłeś nic pochopnie. Część ludzi to powinna zrozumieć. A kamery możesz ezviz, nie za drogie, pan chinczyk filmy nadzoruje, tylko kwestia jakiegoś routera lte
solidsnake7 - @zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera j...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
Autor
23.06.2025, 16:59:05 via Wykop
  • 1445
@lost_in_translation: dokładnie tak i jeszcze usłyszałem że ja jestem sam a ich jest 23 właścicieli
  • Odpowiedz
PanNemo
PanNemo
30.05.2025, 06:34:08
  • 498
Jedna z moich fotopułapek ustrzeliła ostatnio takiego lisiego gagatka ʕ•ᴥ•ʔ

#natura #chwalesie #hobby #las
PanNemo - Jedna z moich fotopułapek ustrzeliła ostatnio takiego lisiego gagatka ʕ•ᴥ•ʔ...

źródło: temp_file2968621875210197033

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nuthello
nuthello
nuthello
30.05.2025, 06:47:33 via Wykop
  • 101
@PanNemo: nie wygląda na chytruska, dobrze mu z oczu patrzy
  • Odpowiedz
maateusz123
maateusz123
30.05.2025, 07:54:37 via Wykop
  • 15
@PurpleHaze: dziki, kuny, żubry...
  • Odpowiedz
salvador94
salvador94
08.04.2025, 12:24:31
  • 2617
W nawiązaniu do tego wpisu i każdego kolejnego w temacie mamy w końcu przełom w sprawie - NFZ złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Czy warto zgłaszać nieprawidłowości? Warto
Warto czekać aż NFZ przeanalizuje sprawę? Warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#medycznewyludzenia
salvador94 - W nawiązaniu do tego wpisu i każdego kolejnego w temacie mamy w końcu pr...

źródło: temp_file6778559970244183090

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huopisko
huopisko
08.04.2025, 12:29:25 via Android
  • 857
@salvador94 zajebiście, jazda z konowałami
  • Odpowiedz
zbyszko-z-bogdanca
zbyszko-z-bogdanca
08.04.2025, 12:31:23 via Wykop
  • 845
@salvador94:
zbyszko-z-bogdanca - @salvador94:

źródło: comment_1635339239Ngkfttgywa3gOLYk1dTzGE

Pobierz
  • Odpowiedz
cohh
cohh
cohh
25.03.2025, 08:51:58
  • 1513
Byłem dzisiaj w przychodni i postanowiłem skorzystać z prawa do pierwszeństwa w kolejce ze względu na posiadaną legitymacje honorowego dawcy krwi.

Pani w recepcji powiedziała, że mogę, ale pacjenci różnie reagują i się nie myliła.

Podszedłem pod gabinet lekarza, w kolejce było ~ 20 osób, spytałem się grzecznie kto teraz będzie wchodził i zacząłem wyjaśniać, że mam legitymację, jest takie prawo itd. przede mną była pani ~ 60 lat, powiedziała mi, że tu
  • 310
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczuroskoczek_
Szczuroskoczek_
25.03.2025, 08:53:09 via Wykop
  • 2303
Czy da się korzystać z tego prawa bez bycia znienawidzonym przez pacjentów i lekarza?


@cohh: nie
  • Odpowiedz
EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
25.03.2025, 08:55:06 via Android
  • 3323
@cohh Pani schorowana... A ty pewnie przyszedłeś zdrowy xD
  • Odpowiedz
byferdo
byferdo
15.02.2025, 11:04:49
  • 2052
Mieszkańcy małopolski na pewno kojarzą pojawiające się od lat żółte plakaty z "atrakcyjną" ofertą obwoźnej sprzedaży "proszków produkcji niemieckiej". Dziś z ciekawości podszedłem na taką sprzedaż, aby zobaczyć co tam sprzedają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejka zainteresowanych kupnem (średnia wieku w kolejce 70+) stała już 20 minut przed ogłoszoną godziną sprzedaży. Sprzedawca podjechał jednak około 10 minut po czasie - ale dla taniego proszku seniorzy mogą stać na mrozie, czemu nie. Przynajmniej
byferdo - Mieszkańcy małopolski na pewno kojarzą pojawiające się od lat żółte plakaty...

źródło: comment_Mn5sthRrbf2lOXqEmUOvLlAMsW7EnWhn

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huopisko
huopisko
15.02.2025, 11:21:34 via Android
  • 968
@byferdo u mnie w powiatowej dziurze też się pojawiają dokładnie takie same ogłoszenia, to jest jakaś zorganizowana akcja na całą Polskę
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
15.02.2025, 12:11:05 via Wykop
  • 2092
@byferdo: Stanie na mrozie po proszek od niby Niemca a potem cyk republika tv i ujadanie na Niemców XDs
  • Odpowiedz
Meciek
Meciek
28.01.2025, 06:40:33
  • 3204
Mirki potrzebuje pomocy w nagłośnieniu sprawy jak potraktował mnie sklep amazon.pl (W komentarzach wrzucam najważniejsze screeny z wymiany mailowej żeby nie było że to bait)

W skrócie: Kupiłem coś za 1719zł w klepie amazon.pl i zrobiłem zwrot, oni potwierdzili że paczka doszła ale teraz twierdzą że nie doszła, nie chcą oddać kasy i generalnie to mój problem.

Cała historia (sorry za długość, ale będzie też #rozdajo o czym na końcu)

-
Meciek - Mirki potrzebuje pomocy w nagłośnieniu sprawy jak potraktował mnie sklep ama...

źródło: Screenshot 2025-01-28 073839

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neski
neski
28.01.2025, 06:54:37 via Wykop
  • 669
@Meciek: łap plusa dla zasięgu - wygląda to mega dziwnie
  • Odpowiedz
Plamka84
Plamka84
28.01.2025, 06:59:51 via Wykop
  • 998
@Meciek: Policja - oszustwo. Tyle w temacie. Dostaną zawiadomienie o wszczęciu to się sprawa rozwiąże moment.
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
02.01.2025, 18:05:07
  • 724
Niedawno pisaliśmy, że jedyny działający obecnie reaktor jądrowy w Polsce ma nietypową konstrukcję. Dzisiaj powiemy znacznie więcej na ten temat.

Reaktory badawcze do których zalicza się MARIA różnią się znacząco od tych, jakie znamy z elektrowni jądrowych. Reaktory energetyczne mają na celu wyłącznie podgrzewanie wody, która w dalszej kolejności służy do wytworzenia pary, która napędzi turbogeneratory i w efekcie da energię elektryczną. W przeciwieństwie do nich jednostki badawcze mają przede wszystkim wytwarzać duże
Sweet-Jesus - Niedawno pisaliśmy, że jedyny działający obecnie reaktor jądrowy w Pols...

źródło: 471768597_1000267178800442_1831348909328839344_n

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
02.01.2025, 18:06:23 via Wykop
  • 85
Zdjęcie basenu przechowawczego wypalonego paliwa (południowa część basenu reaktora) bezpośrednio przed komorą gorącą reaktora.

1. Środek zdjęcia Widoczne wypalone pręty paliwowe typu MR stojące w koszu na wypalone paliwo. Świecący się mocniej został wyjęty z reaktora dzień wcześniej, a świecący się słabiej około 2 tygodni wcześniej. Poniżej widać 3 zużyte pojemniki do napromieniowywania dużych próbek.

2. Góra z lewej strony. Widoczne zużyte bloki moderatora (berylowe) o gwieździstym przekroju. Obok chyba stare sondy reaktorowe.

3.
Sweet-Jesus - Zdjęcie basenu przechowawczego wypalonego paliwa (południowa część base...

źródło: 471622614_1000267335467093_3170858127969907284_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
02.01.2025, 18:07:02 via Wykop
  • 72
Hala reaktora (reaktorownia).

1. Na dole blisko środka widać ruchomy pomost po którym mogą chodzić pracownicy w trakcie przenoszenia elementów pomiędzy basenem reaktora a basenem przechowawczym. Bezpośrednio przy nim na wysokości koła ratunkowego widać śluzę dzielącą basen na dwie części.

2. W centralnej części zdjęcia widać rury z dochodzącymi kablami. Są to mechanizmy poruszania prętami kontrolnymi. Obok też jest stanowisko automatyka reaktora który przed każdym uruchomieniem reaktora sprawdza czy zrzut prętów będzie się odbywał
Sweet-Jesus - Hala reaktora (reaktorownia).

1. Na dole blisko środka widać ruchomy p...

źródło: 471667724_1000267352133758_2615801269346556868_n

Pobierz
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz
02.01.2025, 16:42:05
  • 3591
Wziąłem dzisiaj ze schroniska tego starszego pana by zaznał na starość trochę miłości :) W schronisku był od 2018 roku, a prawdopodobnie ma 14 lat

#schronisko #psy #pies #zwierzeta
TomSz - Wziąłem dzisiaj ze schroniska tego starszego pana by zaznał na starość trochę...

źródło: Screenshot 2025-01-02 at 17-36-53 Zdjęcie - Zdjęcia Google

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz
Autor
02.01.2025, 16:57:13 via Wykop
  • 652
@JonaszSynGrazyny: dzięki, ale problemów z tym akurat nie będzie, we wrześniu wsparłem tym schronisko ;)
TomSz - @JonaszSynGrazyny: dzięki, ale problemów z tym akurat nie będzie, we wrześniu...

źródło: Screenshot 2025-01-02 at 17-56-45 Zdjęcie - Zdjęcia Google

Pobierz
  • Odpowiedz
ArchDelux
ArchDelux
02.01.2025, 17:06:16 via iOS
  • 786

Komentarz usunięty przez moderatora

red7000
red7000
14.09.2024, 11:17:51
  • 573
Aktualizacja wątku z relacją z #dolnyslask w związku z #powodz.
Pamiętajcie, #wroclaw to nie jest całe województwo. Mnóstwo miejscowości walczy z żywiołem. Znajomi, rodzina, obcy ludzie mogą potrzebować pomocy.

Zaczynamy od #legnica - Kaczawa zalewa łąki parkowe. Wjazd do Złotoryi od strony Legnicy zamknięty, zalana droga.

#zlotoryja #walbrzych #swiebodzice #swidnica #karkonosze #gory
red7000 - Aktualizacja wątku z relacją z #dolnyslask w związku z #powodz.
Pamiętajcie...

źródło: legnica

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
Autor
14.09.2024, 11:18:11 via Wykop
  • 106
Legnica ustawia zapory na drogach.
red7000 - Legnica ustawia zapory na drogach.

źródło: legnica 2

Pobierz
  • Odpowiedz
red7000
red7000
Autor
14.09.2024, 11:18:29 via Wykop
  • 107
za KPN: Zamykamy szlak niebieski od Koziego Mostku do schroniska Samotnia oraz szlak czerwony od schroniska Nad Łomniczką do Domu Śląskiego. Łomnica zalała szlak, wzrosło zagrożenie obrywów skalnych w Kotle Małego Stawu i w Kotle Łomniczki. Prosimy o pozostanie w domach i stosowanie się do poleceń służb zarządzania kryzysowego.
Fot. Kamil Berdys
red7000 - za KPN: Zamykamy szlak niebieski od Koziego Mostku do schroniska Samotnia o...

źródło: Łomniczka

Pobierz
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
16.09.2023, 12:01:22
  • 1543
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
16.09.2023, 12:01:54 via Wykop
  • 110
Zdjęcie nie przedstawia prętów paliwowych lecz popularne elektrody spawalnicze zawierające dwutlenek Toru.

Tor jest pierwiastkiem promieniotwórczym wykorzystywanym w reaktorach powielających do produkcji Uranu-233. Rozwiązanie to, dzięki recyklingowi, pozwala na produkcję znacznych ilości paliwa jądrowego.

Na ten moment jedyny reaktor wykorzystujący Torowy cykl paliwowy znajduje się w Indiach. Tam też jest szeroko rozwijana technologia reaktorów powielających.
Sweet-Jesus - Zdjęcie nie przedstawia prętów paliwowych lecz popularne elektrody spaw...

źródło: 316407680_6317060298305477_4788348907214312358_n

Pobierz
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
16.09.2023, 16:07:39 via iOS
  • 163
@Sweet-Jesus świetny content, powinien być puszczany 24/7 w przymusowych centrach resocjalizacji greenpeace'owców (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking