@creative1222: no cóż, taka procedura, jeśli są wyładowania w promieniu ~8km to mają odstąpić od pracy, ich życie jest ważniejsze i cenniejsze niż te walizki
@Kempes: to na bank jest większa afera, bo pisowcy od początku ściemniają. Najpiew powiedzieli, że robili od razu testy. Później to zdementowali i testy robią teraz. I nie chodzi o to, że się wstydzą niedopatrzenia, tylko chcieli cały czas sprawę uciszać. Tvp też z jakiegoś powodu sprawę ucisza.
@hasek34 cała Odra od Gliwic po Krosno Odrzańskie pływa brzuchem do góry. Wali niemiłosiernie nad rzeką i kanałami z nią połączonymi. W samej okolicy Oławy kilka ton odłowili martwych ryb. We Wrocławiu dramat też, a ludzie dalej psy kąpią w tym syfie. No i ptaki zjadają martwe ryby, więc pewnie też zaczną padać, bo w wodzie znaleźli duże stężenie jakiegoś syfu, co do rozpuszczalników dają
Jak skończyłem w poprzednim wpisie po roku zostałem szefem ekipy i "prawą ręką" szefa. Zwłaszcza jeden pracownik miał z tym problem, bo jak to tak żeby młody mu mówił co ma robić. A jednocześnie nie potrafił sobie radzić z problemami ani podejmować decyzji. Taki typ człowieka. W każdej firmie musi być ktoś toksyczny. Chociaż ja zawsze byłem wyluzowany. Nawet śmieszyło mnie to, że gdy nie patrzyłem potrafił np podejść do ściany, którą
Pisałem kilka razy o tej mojej wymarzonej wycieczce na tripa do #usa i w końcu jest. Piszę do Was z Ameryki 乁(♥ʖ̯♥)ㄏ
Na razie, po pierwszym pełnym dniu mogę powiedzieć tak: rozumiem, gdy ktoś mówi, że Nowy Jork jest "najlepszym miastem świata". Abstrahując od absurdalnie wysokich cen na Manhattanie (pewnie można taniej, ale wokół głównych punktów jest drogo jak... nigdzie), to faktycznie jest tu
Jeśli chcecie jakiś krótki update z amerykańskimi ciekawostkami i fotkami (moim okiem) co 1-2 dni to plusujcie ten komentarz, zobaczymy czy będą chętni na moje wysrywy ;)
@marasgruszka: Najlepsze że znając Angielski i Hiszpański możesz dogadać się na 80% globu. Znając Hindi i Mandaryński które zna najwięcej ludzi na świecie, tylko w dwóch państwach na świecie.
@lexico: nieodpowiedzialnym? Nie mam rodziny, nie mam dzieci, jestem po bardzo ciężkiej chorobie i dużo czasu mi nie zostało, spełniam marzenia i mam w------e. A jak coś mi się stanie to już poinformowałem, żeby mi nie pomagać. Zresztą... Dokładnie to by się wydarzyło gdyby mi się noga powinęła.
Od 1 lipca Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla Polaków Aby wjechać na Białoruś Polacy muszą mieć z sobą ważny paszport, zieloną kartę (jeśli jadą samochodem) oraz ubezpieczenie medyczne. Test na PCR lub zaświadczenie o szczepieniu przeciw Covid-19 nie jest potrzebne. #bialorus #polska #ciekawostki
@PIAN--A_A--KTYWNA: @thority: Odradzam zdeydowanie. Łotysz niedawno pojechał bo im zniesli wizy wczesniej wczesniej to go milicja białoruska zgarneła, przetrzepali mu telefon a w nim odnaleziono wpisy krytykujace łukaszenke. Deliwkwent trafił do psychiatryka na Białrusi. Ocyziwscie jak ktos chce przeżyć przygode na motywach Czeczki to niech sobie jedzie.
cześć Wybieracie się w tym roku na Maltę? Ta wyspa jest fantastycznym kierunkiem na krótki, ale również dłuższy wyjazd. W listopadzie 2021 zawitaliśmy tam już drugi raz i nadrobiliśmy miejsca, które pominęliśmy za pierwszym razem. Było to m.in. Comino, czyli mała wysepka położona pomiędzy Maltą i Gozo.
- Największą atrakcją Comino jest słynne Blue Lagoon, czyli Błękitna Laguna, dla której przybywają tam niemalże wszyscy turyści. Jest to miejsce, które wygląda jak
Dzisiaj chcemy Wam pokazać niesamowite polskie miasto, które jest doskonałym miejscem na bazę wypadową do poznawania Kaszub. Sporo tam fajnej historycznej zabudowy, a Muzeum American Old Cars z dobrze zachowanymi egzemplarzami wielkich amerykańskich krążowników szos, to miejsce w którym zapomnieliśmy o czasie. A to tylko przedsmak tego, co zobaczycie w Kościerzynie. Zobaczcie sami jak atrakcyjna jest Polska - https://www.wykop.pl/link/6715877/koscierzyna-poznaj-najciekawsze-atrakcje-stolicy-poludniowych-kaszub/
Zarabiam 5000 zł netto miesięcznie na umowę o pracę. Nie stać mnie na kredyt na kawalerkę 25m2 pod miastem, do centrum 25km. Wynajem takiej kawalerki z rachunkami to 2500 zł, czyli polowa mojej pensji.
Jestem w top 30% najlepiej zarabiających Polaków ¯\_(ツ)_/¯
@Towarzysz_Blackpill: kawalerka 25km od centrum za 2,5k z rachunkami? Nawet w patologicznym mocno Krakowie pod względem wynajmów nie ma takich jaj więc coś kolego bredzisz.
W 2014r. we francuskiej telewizji pokazano prognozę pogody na rok 2050 chcąc w ten sposób uświadomić zmiany klimatu i globalne ocieplenie szerszej widowni.
Dziś jest to prawdziwa prognoza na najbliższe dni.
Fajnie, żeby zapłacić bonem turystycznym za bilet do Energylandii, trzeba go kupić w pakiecie z noclegiem. Więc Energylandia udostępnia miejsca na polu namiotowym.
C--j tam, że jest grudzień, pole namiotowe musisz wykupić :D.
@RandomowyMirek: no i fajnie, też bym chciała coś za darmo. A nie, zaraz, przecież mam 30 lat, pracuje od 11 lat ale nie mam gówniaka to nie nalezy mi się xD
#flightradar24 #samoloty
źródło: comment_1660578643PnjhNzsfXfN1s5CUlNpv8p.jpg
Pobierzźródło: comment_16605855776cd1fPPIPZS3dWyNkGmuy8.jpg
Pobierz