Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Red_u

Red_u

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48736
  • Znaleziska 21209
  • Mikroblog 27527
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 101
josedra52
josedra52
17.06.2026, 08:10:57
  • 257
Nie mogę z tej małpy w klatce xD

#tvrepublika #bakiewicz
josedra52 - Nie mogę z tej małpy w klatce xD

#tvrepublika #bakiewicz

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 17.06.2026, 13:19:57 via Wykop
  • 0
@josedra52:
Red_u - @josedra52:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
15.06.2026, 12:04:48
  • 181
#heheszki
kilo-bravo2 - #heheszki

źródło: 1000008906

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 15.06.2026, 16:10:48 via Wykop
  • 0
@kilo-bravo2:
Red_u - @kilo-bravo2:
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
15.06.2026, 08:25:22
  • 104
Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) #motoryzacja #chinskiecuda #samochody
gbsh - Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) ...

źródło: 2026-06-15_10-22-58

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 15.06.2026, 13:39:53 via Wykop
  • 1
@Lardor: To będzie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Red_u - @Lardor: To będzie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
15.06.2026, 04:29:00
  • 83
to są najlepsze #zwiazki a wy nie dajecie szans takim chłopakom #logikarozowychpaskow
cierpka-rzodkiewka - to są najlepsze #zwiazki a wy nie dajecie szans takim chłopakom ...

źródło: 14120

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 15.06.2026, 13:30:48 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: Wszystko ma swoje granice a moją jest dopuszczalna masa całkowita mojego samochodu.
  • Odpowiedz

973

Bez opisu opis zbędny

Bez opisu opis zbędny

Straż Miejska nie zareagowała w takiej sytuacji to czego oczekiwać w przypadku nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów

love2spooch
z
facebook.com
dodany: 13.06.2026, 08:18:25
  • 136
  • #
    januszemotoryzacji
  • #
    bydgoszcz
  • #
    cotusieodpierdala
Red_u
Red_u 15.06.2026, 09:02:12 via Wykop
  • 0
Ci ze straży pewnie przed chwilą opróżniali małpki i nie szukali atencji policji xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Red_u
Red_u 14.06.2026, 21:33:42
  • 1
Polskie tłumaczenie Mass Effecta sprawia że Wrex gada jak złotówa z Zakopanego xD
#gry #masseffect
Red_u - Polskie tłumaczenie Mass Effecta  sprawia że Wrex gada jak złotówa z Zakopane...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u
Autor
14.06.2026, 21:34:04 via Wykop
  • 0
Red_u

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
14.06.2026, 21:34:23 via Wykop
  • 0
Red_u

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

467

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Trzej bandyci z Kazachstanu, Ukrainy i Turcji porwali dwóch młodych Ukraińców i więzili ich w piwnicy restauracji na Starym Mieście we Wrocławiu. Po uwięzieniu siłą wymusili przekazanie haseł do aplikacji bankowych oraz zaciąganie pożyczek u znajomych.

piotr-szczerek
z
streamable.com
dodany: 11.06.2026, 07:33:37
  • 98
  • #
    ukraina
  • #
    emigracja
  • #
    wroclaw
  • #
    dagestan
  • #
    przestepczosc
Red_u
Red_u 11.06.2026, 12:33:18 via Wykop
  • 3
Dwaj ukraińcy przetrzymywani w piwnicy.
O jak mi się skojarzyło
Red_u - Dwaj ukraińcy przetrzymywani w piwnicy.
O jak mi się skojarzyło

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2566

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 361
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
Red_u
Red_u 11.06.2026, 12:31:05 via Wykop
  • -2
Koniec końców największymi beneficjentami tego będą białe baby w średnim wieku. Nawet czarnoskórzy żyjący normalnie w Polsce nic nie wiedzą ani nie obchodzi ich ten cały Black Justice.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
Red_u
Red_u 28.05.2026, 16:27:17 via Wykop
  • 0
@kkrycha:
Red_u - @kkrycha:

źródło: image

Pobierz

517

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Zakopiański magistrat nie będzie dokonywał transkrypcji zagranicznych aktów małżeństw osób tej samej płci - poinformował burmistrz Łukasz Filipowicz. Jego zdaniem, mimo nowych przepisów dotyczących wzorów dokumentów stanu cywilnego, polska konstytucja nie pozwala na uznanie takich związków."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 22.05.2026, 13:17:22
  • 317
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    prawo
  • #
    podhale
  • #
    zwiazki
  • #
    polityka
Red_u
Red_u 23.05.2026, 11:16:41 via Android
  • 0
Oczywiście że się nie zgadzają bo to może odstraszyć klientów z Dubaju xD Jakby to miało przyciągnąć klientów z USA to wszystkie parady gejów organizowali by u siebie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Red_u
Red_u 22.05.2026, 10:54:19
  • 0
w recenzji #cdaction mówili że nie ma ptaków w #forzahorizon6
#gry
Red_u - w recenzji #cdaction mówili że nie ma ptaków w #forzahorizon6
#gry

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doberober
Doberober
22.05.2026, 10:55:38 via Wykop
  • 12
@Red_u: ptaków to oni w gaciach nie mają
  • Odpowiedz
NiccyWolf
NiccyWolf
22.05.2026, 18:22:37 via Wykop
  • 2
@Red_u: CD-Action nie ma pojęcia o czym piszę i mówi? To już trwa od 6-ściu lat.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
22.05.2026, 02:07:26
  • 115
To ja teraz
lubie-sernik - To ja teraz

źródło: 1000000177

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 22.05.2026, 10:17:01 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: To nie jest czasem jakaś forma wędkowania w Azji? Pamiętam że ktoś pisał o tym że tam mają takie budy nad wodą pobudowane a akcja z łóżkiem do głównie dla beki była kręcona.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 21.05.2026, 06:55:35
  • 2
Jaka jest szansa że dostaniemy w FH6 cudo z FSO?
#forzahorizon6 #gry #forza
Red_u - Jaka jest szansa że dostaniemy w FH6 cudo z FSO?
#forzahorizon6 #gry #forza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
21.05.2026, 06:59:30 via Wykop
  • 1
@Red_u: witam, chyba nigdy

chociaż twingo do GT7 trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ujdzie
ujdzie
21.05.2026, 09:17:11 via Wykop
  • 0
@Red_u: na pocieszenie - jest marna podróba poldka w postaci AE86
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 20.05.2026, 08:57:55
  • 6
A mówili że jaranie się Japonią to pedalstwo
#forzahorizon6 #gry #forza #samochody
Red_u - A mówili że jaranie się Japonią to pedalstwo 
#forzahorizon6 #gry #forza #sam...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u
Autor
20.05.2026, 17:56:26 via Wykop
  • 1
@beer_man: Na południe od stadionu na zachodzie
Redu - @beerman: Na południe od stadionu na zachodzie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
19.05.2026, 13:42:34
  • 516
Najbliższy parking jest 900 metrów od plaży i to płatny!
To chyba nie miałem wyjścia, tak? Musiałem. Nie rozumiesz, p0laku zawistny? M u s i a ł e m
#konfitura #samochodoza
gr0m1t - Najbliższy parking jest 900 metrów od plaży i to płatny! 
To chyba nie miałe...

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 20.05.2026, 08:13:06 via Wykop
  • 1
@gr0m1t: Podziwiam dedykację by zrobić fotkę do ogłoszenia na Otomoto by nie było widać wycieku oleju xD
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 18.05.2026, 09:38:06
  • 3
O k---a, jak Linkin Park zaczął grać przy nocnym wyścigu ulicznym w Tokio to normalnie poczułem się jakbym wrócił do 2004 roku w NFS: Underground 2
#forzahorizon6 #forza #gry #muzyka #linkinpark #nostalgia
Red_u - O k---a, jak Linkin Park zaczął grać przy nocnym wyścigu ulicznym w Tokio to ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
15.05.2026, 06:05:59
  • 259
Ja mam jedno pytanie: CO SIĘ STAŁO Z DEMOGRAFIĄ WŁAŚCICIELI BMW?????

Dawniej typowo spotykanym kierowcą BMW to był sebix czy inny dresiarz łysa pała.

Aktualnie najczęściej za kierownicą bmw widzę jakieś Grażynki lat 40 lub alternatywki.

#motoryzacja
SzubiDubiDu - Ja mam jedno pytanie: CO SIĘ STAŁO Z DEMOGRAFIĄ WŁAŚCICIELI BMW?????

D...

źródło: beemiarze

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 15.05.2026, 12:26:15 via Wykop
  • 0
@SzubiDubiDu: W przypadku dresiarzy i łysych pał czas grał na ich niekorzyść. Nie wiadomo co pierwsze zawiedzie, silnik się s-------i czy kierowca zawinie samochód na drzewie.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:15:26
  • 1029
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film

źródło: 1000017165

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 15.05.2026, 07:51:41 via Wykop
  • 18
to co się dzieje w kinematografii nie jest śmieszne


@siepan: Są wymagania by dostać oskara gdzie musisz mieć jedną główną rolę graną przez kolorowego, 30% obsady musi być z mniejszości etnicznej idt. Nolanowi się oskar marzy.
https://www.oscars.org/awards/representation-and-inclusion-standards
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 15.05.2026, 10:17:06 via Wykop
  • 6
@mk321: To nie Nolan je wybierał pewnie tylko pani z HR i pilnowała żeby nie były czasem ładniejsze niż ona sama. Nikt tak nienawidzi ładnych kobiet jak inne kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 14.05.2026, 13:20:11
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
14.05.2026, 14:16:09 via Wykop
  • 0
@Red_u: Bo to Hatzenbach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden bład i d--a
  • Odpowiedz

336

Wystrzał głośnika na wrocławskiej komendzie. Policjantka oddała strzał

Wystrzał głośnika na wrocławskiej komendzie. Policjantka oddała strzał

Niekontrolowany wystrzał na komisariacie we Wrocławiu. Policjantka oddała strzał podczas pobierania broni służbowej

Rad-X
z
24wroclaw.pl
dodany: 12.05.2026, 10:22:52
  • 94
  • #
    policja
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    heheszki
Red_u
Red_u 13.05.2026, 10:32:35 via Wykop
  • 7
Dobrze że nie była w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Red_u - Dobrze że nie była w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • Na moją brodę! Tutej tylko niewysoki chop jest!
  • http://www.smarujdzemem.pl/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking