@Umeraczyk: One tam idą dla atencji, podświadomie konkurują między sobą o to, do której podejdzie lepszy. Później idą razem do kibla i pytają się nawzajem, co myślisz o nim, bo same nie potrafią podjąć decyzji
Swoja droga, wyltumaczy mi ktos jaka jest geneza tej ksywki #latwogang ? Skreca mnie z zenady jak czytam nicki tych wszystkich jutuberow, mam wrazenie ze skladal je ktos po wylewie albo z generatora losowych slow xd
@mecenas-z-piaseczna: Aaa, to łap Nazwa pochodzi od tego, że na początku był to dwuosobowy gang — Łatwogang założył go razem ze swoim najlepszym przyjacielem. Chcieli razem robić content i "cisnąć" jako ekipa. Nazwali to Łatwo Gang, bo miało być łatwo we dwóch. Niestety ziomek szybko stracił zajawkę. Był nawet moment z challenge'em 100 tysięcy kroków — umówili się na 6 rano, a przyjaciel napisał o 11, że dopiero wstał. To
ten nowy papież nie dość że się n--------a na tłiterze z JD Vance'm i oscentacyjnie pokazuje że nie boi się Trumpa, to jeszcze pierwszą swoją encykliką zaczyna butleriański dżihad pisząc o moralnych zagrożeniach związanych z AI
ja p------ę, jeszcze się będę musiała z tego wszystkiego nawrócić
@KingaM: chłop ma studia 1 stopnia z matmy. Także obstawiam, że zrozumieniem AI także w technicznym aspekcie ma większe, niż znaczna większość ludzi. Słyszałem, że napisał o tym encyklikę i choć w dupie mam KK i jestem agnostykiem, to nawet zastanawiam się nad przeczytaniem
Widzę, że Jan Maria Rokita bryluje teraz w mediach. Ilekroć go widzicie to pamiętajcie, że to gość który chce uwłaszczyć się na państwowym, a ma inne drogie nieruchomości. "Radni Nowej Lewicy apelują do władz miasta aby te zablokowały możliwość wykupu miejskich lokali z wysoką bonifikatą. Z takiej opcji chce skorzystać m. in. Jan Rokita, który za duże mieszkanie w kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta miałby zapłacić zaledwie... 160 tys. złotych. Zdaniem
Scrolluj dalej Mireczku, to tylko trwający właśnie, nic nie znaczący, kolejny jak co dzień pożar inwestycyjny, tym razem w Obornikach koło Poznania Sprawca, o ile go znajdą, otrzyma jakieś 300 zł grzywny Pamiętaj jednocześnie o piciu przez tekturowe słomki i wrzucaniu plastikowych butelek do automatu! Jeżeli będziesz próbował go oszukać na 50 groszy to grozi Ci do 5 lat więzienia morderco planety!!! #poznan #ekologia #polska
Pamiętaj jednocześnie o piciu przez tekturowe słomki i wrzucaniu plastikowych butelek do automatu
@szuwarek: pamiętajcie Wykopki, troska o środowisko nie ma sensu bo czasami gdzieś jest jakiś pożar. Tako rzecze Wujek Staszek co tu mu lewactwo wolność odbiera.
Nie zapomnij wrzucić takiego samego posta jak będzie wybuch wulkanu.
Rząd zdecydował, że ludzie zarabiający minimalną, będą dopłacać do emerytur artystów zarabiających więcej od nich xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ej tuskoboty, jak to było: Donald Tusk, Donald Tusk! xD
Dopłata jest przyznawana, jeżeli średni roczny dochód artysty zawodowego z 3 lat kalendarzowych poprzedzających okres, o którym mowa w ust. 1 w zdaniu drugim, nie przekroczył 125 % dwunastokrotności miesięcznego minimalnego wynagrodzenia za pracę pracowników, ustalonego na podstawie odrębnych przepisów, obowiązującego w dniu 1 stycznia roku,
#miszalski #krakow A wystarczyło nie pajacować na dachu, czy z ośmioma gwiazdkami na czole, nie wprowadzać stref czystego transportu, nie podnosić cen biletów i parkomatów. By sobie siedział cichutko i odcinał kupony. A tak zostanie zapamiętany jako ten którego wywieźli ma taczce. Mam nadzieję ze mu puszczą na do widzenia ten murzyński kawałek do którego tańczył
@andbatros: lepiej przez referendum straci kolejne stanowisko xd. Gość sobie zniszczył na tyle wizerunek, że przestanie być również przewodniczącym KO w Małopolsce @telemach20 nie @renniferlopez2 to ja go tak nazwałem (⌐͡■͜ʖ͡■)
Drogi pamiętniczku... Dziś są moje 40 urodziny. Zrobiłem sobie szybkie podsumowanie moich "osiągnięć" i wyszło mi, że jestem frustratem w kryzysie wieku średniego z 2 hipotekami, długami u rodziny, 3 dzieci i niczego poza nimi w życiu nie osiągnąłem. Znajomych mam całych czterech, umówić się na głupie p--o graniczy z cudem, o albo oni nie mogą albo ja. Robota mnie w-----a, niestety rynek pracy mam taki, że obecnie nikt nie zapłaci mi
Zestawienie wyników Aleksandra Miszalskiego w liczbach bezwzględnych (liczbie głosów), pokazujące wcale nie taką znowu oczywistą drogę od wyborów samorządowych do jego odwołania: I Tura wyborów: 110 556 mieszkańców Krakowa oddało swój głos bezpośrednio na Aleksandra Miszalskiego (dało mu to pierwsze miejsce i wejście do dogrywki). II Tura wyborów:133 703 mieszkańców zagłosowało na Aleksandra Miszalskiego, co pozwoliło mu wygrać fotel prezydenta (jego kontrkandydat, Łukasz Gibała, uzyskał wtedy 128 269 głosów). _ Oficjalne dane ogłoszone przez Miejską
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: Mnie ciekawi opinia tych, którzy nie głosowali. Czy oni mają to gdzieś czy też może chcieli by Miszalski został, ale zostali przekonani, że lepiej będzie nie pójść, by nie było quorum.
K---a, szkoda, że zabrakło tych dosłownie paru promili w frekfencji aby i rade miasta wykopać na zbity ryj no ale chociaż pozbyto się przynajmniej jednego szkodnika więc są pozytywy. Jak myślicie nauczy to rady pokory i będą za niedługo jakieś konsultacje z mieszkańcami, których wcześniej nie było na temat co robimy z sct? Jakies zmniejszenie strefy i pojscia na ustepstwa dla mieszkancow czy nic sie nie nauczyli z tego referendum i że
@Merkowsky: ale ten argument wymaga założenia że głosy tych januszy nie są niezależne, co w oczywisty sposób nie jest prawdą. Każdy janusz odpowiada wyłącznie za swój głos, więc EV pójscia na wybory jest takie, jak prawdopodobieństwo, że dokładnie jeden głos zadecyduje o wyniku, czyli zerowe.
Elektorat to nie jest masa zachowująca się jak zbita grupa tylko niezależni ludzie. Takie pisanie tylko spłyca problem i niczego nie wyjaśnia.
33% frekwencji to wcale nie tak mało biorąc pod uwagę że w wyborach samorządowych było 45,5%, żeby wyrównać hipotetycznie wynik do 50/50 to trzeba byłoby mieć z 70% frekwencji, a to prawie że abstrakcyjne patrząc po ilości jaka była wcześniej. Także nie odwołała Miszalskiego radykalna mniejszość jak niektórzy chcą usilnie udowodnić tylko większość zwykle zaangażowanych w wybory w Krakowie. #krakow #polityka
@Abaddon_Profanator: Niektórzy wyborcy nie mają klapek na oczach i potrafią obiektywnie ocenić czyjąś pracę i nie patrzeć na przenależność polityczną. Niesamowite.
źródło: 1000068195
Pobierz