Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FalcoToJa
FalcoToJa

FalcoToJa

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28744
  • Znaleziska 17376
  • Mikroblog 11368
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 85
  • Dodane (57)
  • Komentowane (311)
  • Plusowane (11000)
rio574
rio574
7 godz. i 58 min temu
  • 1016
rio574

źródło: 1000068195

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
7 godz. i 37 min temu via Android
  • 952
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Człowiek, który zrozumiał Polaków, lecz zapłacił za to własnym rozumem.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
6 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 797
@rio574: no nie wiem, wydaje mi się że w szczytowym momencie to zarabiał nawet 3300 brutto MIESIĘCZNIE więc pieniędzy mu nie brakuje...
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
przedwczoraj, 18:58:17
  • 309
Umeraczyk

źródło: 2f64f4ef19bed7f97e31701b697d46cff8c6a16ea779dd0528d4d8d69902ccaf

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
przedwczoraj, 19:01:06 via Wypiek
  • 166
@Umeraczyk nie ważne jaki będzie mem ale jak pojawia się tych dwóch z chłopaków z baraków to zawsze jest dobry
  • Odpowiedz
Ecooo
Ecooo
przedwczoraj, 19:49:25 via Wykop
  • 209
@Umeraczyk: One tam idą dla atencji, podświadomie konkurują między sobą o to, do której podejdzie lepszy. Później idą razem do kibla i pytają się nawzajem, co myślisz o nim, bo same nie potrafią podjąć decyzji
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
przedwczoraj, 08:35:27
  • 30
Takie auta to najwięcej fanu mi sprawiają w tym podupconym SCT #krakow #motoryzacja #samochody
Lardor - Takie auta to najwięcej fanu mi sprawiają w tym podupconym SCT #krakow #moto...

źródło: 1000093158

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
Autor
przedwczoraj, 08:37:57 via Android
  • 9
Lardor

źródło: 1000093162

Pobierz
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
przedwczoraj, 08:56:01 via Wykop
  • 24
@misk4cy: no ja nie czaję np wędkarstwa a wielu ludzi to kręci. Każdy ma jakiegoś bzika
  • Odpowiedz
mecenas-z-piaseczna
mecenas-z-piaseczna
przedwczoraj, 04:30:09
  • 149
Swoja droga, wyltumaczy mi ktos jaka jest geneza tej ksywki #latwogang ? Skreca mnie z zenady jak czytam nicki tych wszystkich jutuberow, mam wrazenie ze skladal je ktos po wylewie albo z generatora losowych slow xd
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

afghan-kush
afghan-kush
przedwczoraj, 04:56:24 via Wykop
  • 218
@mecenas-z-piaseczna: Aaa, to łap
Nazwa pochodzi od tego, że na początku był to dwuosobowy gang — Łatwogang założył go razem ze swoim najlepszym przyjacielem.
Chcieli razem robić content i "cisnąć" jako ekipa. Nazwali to Łatwo Gang, bo miało być łatwo we dwóch.
Niestety ziomek szybko stracił zajawkę. Był nawet moment z challenge'em 100 tysięcy kroków — umówili się na 6 rano, a przyjaciel napisał o 11, że dopiero wstał. To
  • Odpowiedz
mecenas-z-piaseczna
mecenas-z-piaseczna
Autor
przedwczoraj, 04:59:23 via Wykop
  • 133
@afghan-kush: No i dziekuje, szybko i profesjonalnie!
  • Odpowiedz
KingaM
KingaM
27.05.2026, 18:38:59
  • 7
ten nowy papież nie dość że się n--------a na tłiterze z JD Vance'm i oscentacyjnie pokazuje że nie boi się Trumpa, to jeszcze pierwszą swoją encykliką zaczyna butleriański dżihad pisząc o moralnych zagrożeniach związanych z AI

ja p------ę, jeszcze się będę musiała z tego wszystkiego nawrócić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek
27.05.2026, 18:43:17 via Wykop
  • 2
@KingaM: chłop ma studia 1 stopnia z matmy. Także obstawiam, że zrozumieniem AI także w technicznym aspekcie ma większe, niż znaczna większość ludzi. Słyszałem, że napisał o tym encyklikę i choć w dupie mam KK i jestem agnostykiem, to nawet zastanawiam się nad przeczytaniem
  • Odpowiedz
skunior
skunior
27.05.2026, 18:50:37 via Wykop
  • 0
@Fattek: @KingaM kurde nawet nie wiedziałem że ten nowy papież taki kozak
  • Odpowiedz
DanielPlainview
DanielPlainview
27.05.2026, 06:48:12
  • 8
Widzę, że Jan Maria Rokita bryluje teraz w mediach. Ilekroć go widzicie to pamiętajcie, że to gość który chce uwłaszczyć się na państwowym, a ma inne drogie nieruchomości.
"Radni Nowej Lewicy apelują do władz miasta aby te zablokowały możliwość wykupu miejskich lokali z wysoką bonifikatą. Z takiej opcji chce skorzystać m. in. Jan Rokita, który za duże mieszkanie w kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta miałby zapłacić zaledwie... 160 tys. złotych. Zdaniem
DanielPlainview - Widzę, że Jan Maria Rokita bryluje teraz w mediach. Ilekroć go widz...

źródło: rokita przekreciarz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koronanona
Koronanona
27.05.2026, 06:52:23 via Wykop
  • 20
@DanielPlainview: najem socjalny w centrum miasta to też świetny pomysł swoją drogą XD
  • Odpowiedz
goferek
goferek
27.05.2026, 07:17:11 via Wykop
  • 6
Zdaniem radnych - lokale powinny być przeznaczane pod najem socjalny.


@DanielPlainview: niech się pukną w łeb. Albo na najem na warunkach rynkowych (dodatkowy dochód dla miasta), albo na sprzedaż na takich warunkach.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
27.05.2026, 11:03:20
  • 9
Może i Olek nie odszedł z godnością ale jedno mu przyznać muszę. Nie spalił archiwum jak się d--a paliła jak jego poprzednikowi #krakow
Lardor - Może i Olek nie odszedł z godnością ale jedno mu przyznać muszę. Nie spalił ...

źródło: 1000093116

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
27.05.2026, 11:04:32 via Wypiek
  • 3
@Lardor nie mów J zanim nie powiesz HU

  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
27.05.2026, 11:08:45 via Wykop
  • 4
@Lardor:
siekieromotyka - @Lardor:

źródło: z15720257IEG,Prezydent-Krakowa-Jacek-Majchrowski

Pobierz
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
27.05.2026, 13:32:52
  • 162
Scrolluj dalej Mireczku, to tylko trwający właśnie, nic nie znaczący, kolejny jak co dzień pożar inwestycyjny, tym razem w Obornikach koło Poznania
Sprawca, o ile go znajdą, otrzyma jakieś 300 zł grzywny
Pamiętaj jednocześnie o piciu przez tekturowe słomki i wrzucaniu plastikowych butelek do automatu! Jeżeli będziesz próbował go oszukać na 50 groszy to grozi Ci do 5 lat więzienia morderco planety!!!
#poznan #ekologia #polska
szuwarek - Scrolluj dalej Mireczku, to tylko trwający właśnie, nic nie znaczący, kole...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morf
Morf
27.05.2026, 14:00:14 via Wykop
  • 237
Pamiętaj jednocześnie o piciu przez tekturowe słomki i wrzucaniu plastikowych butelek do automatu


@szuwarek: pamiętajcie Wykopki, troska o środowisko nie ma sensu bo czasami gdzieś jest jakiś pożar. Tako rzecze Wujek Staszek co tu mu lewactwo wolność odbiera.

Nie zapomnij wrzucić takiego samego posta jak będzie wybuch wulkanu.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
27.05.2026, 14:08:20 via Wykop
  • 39
Nie zapomnij też zapłacić podatku od pieniędzy za sprzedane butelki.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
27.05.2026, 09:13:51
  • 238
Rząd zdecydował, że ludzie zarabiający minimalną, będą dopłacać do emerytur artystów zarabiających więcej od nich xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ej tuskoboty, jak to było: Donald Tusk, Donald Tusk! xD

Dopłata jest przyznawana, jeżeli średni roczny dochód artysty zawodowego z 3 lat kalendarzowych poprzedzających okres, o którym mowa w ust. 1 w zdaniu drugim, nie przekroczył 125 % dwunastokrotności miesięcznego minimalnego wynagrodzenia za pracę pracowników, ustalonego na podstawie odrębnych przepisów, obowiązującego w dniu 1 stycznia roku,
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
27.05.2026, 09:21:19 via Wykop
  • 97
@matti-nn: jest i pierwszy tuskobot. Nie będziesz dyskutował, bo ten projekt jest nie do obrony.
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
27.05.2026, 09:36:20 via Wykop
  • 78
xD


@nowszyja: Aha, potężny argument.
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
27.05.2026, 08:13:41
  • 1160
Wczoraj byłem na randce (z kobietą).

Zapytałem, czy nie ma nic przeciwko, żebyśmy podzielili rachunek po połowie.
Zgłosiła lekkie opory, ale ostatecznie się zgodziła.

Po tym atmosfera natychmiast siadła i rozmowa przestała się kleić.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra
27.05.2026, 08:14:43 via Wykop
  • 135
(z kobietą)


@paczelok: napewno to była kobieta? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
27.05.2026, 08:25:53 via Wykop
  • 371
@paczelok: trzeba bylo jej jeszcze zaproponowac wspolna subskrypcje youtube premium (ona nie ma konta na yt) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
26.05.2026, 10:17:57
  • 6
#miszalski #krakow A wystarczyło nie pajacować na dachu, czy z ośmioma gwiazdkami na czole, nie wprowadzać stref czystego transportu, nie podnosić cen biletów i parkomatów. By sobie siedział cichutko i odcinał kupony. A tak zostanie zapamiętany jako ten którego wywieźli ma taczce. Mam nadzieję ze mu puszczą na do widzenia ten murzyński kawałek do którego tańczył
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

renniferlopez2
renniferlopez2
26.05.2026, 10:22:12 via Wykop
  • 5
@telemach20: Nie :) Jeszcze była inna akcja, po której niektórzy nazywali go "prezydent pokaż dupę" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
26.05.2026, 10:27:16 via Android
  • 7
@andbatros: lepiej przez referendum straci kolejne stanowisko xd. Gość sobie zniszczył na tyle wizerunek, że przestanie być również przewodniczącym KO w Małopolsce @telemach20 nie @renniferlopez2 to ja go tak nazwałem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

https://krknews.pl/po-referendum-w-krakowie-aleksander-miszalski-przestal-byc-prezydentem-miasta-teraz-straci-inne-stanowisko/?fbclid=IwdGRjcASCVCVjbGNrBIJUJGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuB5cn1matjCoOToZ5s5E8Fg_CSkfTc-yy7z6CkHSJoL8p1IWM-sSPrKzoAe_aem_YiKOgN0iZr6tHwL1Xn9kpA
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.05.2026, 13:28:46
  • 951
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki
czahrolek98 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki

źródło: 1000007020

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
26.05.2026, 14:08:51 via iOS
  • 283
@czahrolek98: Ty też myślisz o Biedroniu w dzień matki?
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
26.05.2026, 14:58:20 via Wykop
  • 376
@czahrolek98: to mu akurat wyszło xD
  • Odpowiedz
wykopek_n
wykopek_n
wykopek_n
25.05.2026, 22:12:34
  • 66
Drogi pamiętniczku... Dziś są moje 40 urodziny. Zrobiłem sobie szybkie podsumowanie moich "osiągnięć" i wyszło mi, że jestem frustratem w kryzysie wieku średniego z 2 hipotekami, długami u rodziny, 3 dzieci i niczego poza nimi w życiu nie osiągnąłem.
Znajomych mam całych czterech, umówić się na głupie p--o graniczy z cudem, o albo oni nie mogą albo ja.
Robota mnie w-----a, niestety rynek pracy mam taki, że obecnie nikt nie zapłaci mi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
25.05.2026, 22:23:25 via Wykop
  • 61
@wykopek_n: życzę żeby plecy nie bolały i zdrowej prostaty
  • Odpowiedz
Majkel2008
Majkel2008
Majkel2008
25.05.2026, 23:35:30 via Wykop
  • 62
@wykopek_n: dwie hipoteki I dzieci. J----y bogacz
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
25.05.2026, 10:41:45
  • 3
Zestawienie wyników Aleksandra Miszalskiego w liczbach bezwzględnych (liczbie głosów), pokazujące wcale nie taką znowu oczywistą drogę od wyborów samorządowych do jego odwołania:
I Tura wyborów: 110 556 mieszkańców Krakowa oddało swój głos bezpośrednio na Aleksandra Miszalskiego (dało mu to pierwsze miejsce i wejście do dogrywki).
II Tura wyborów:133 703 mieszkańców zagłosowało na Aleksandra Miszalskiego, co pozwoliło mu wygrać fotel prezydenta
(jego kontrkandydat, Łukasz Gibała, uzyskał wtedy 128 269 głosów).
_
Oficjalne dane ogłoszone przez Miejską
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
25.05.2026, 10:46:00 via Wykop
  • 1
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: Mnie ciekawi opinia tych, którzy nie głosowali. Czy oni mają to gdzieś czy też może chcieli by Miszalski został, ale zostali przekonani, że lepiej będzie nie pójść, by nie było quorum.
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
25.05.2026, 12:15:49 via Android
  • 0
@LudzieToDebile: No nieno żeby pieniądze nie były zmarnowane to trzeba było nie robić referendum.
  • Odpowiedz
ElMurano
ElMurano
25.05.2026, 10:57:45
  • 23
K---a, szkoda, że zabrakło tych dosłownie paru promili w frekfencji aby i rade miasta wykopać na zbity ryj no ale chociaż pozbyto się przynajmniej jednego szkodnika więc są pozytywy. Jak myślicie nauczy to rady pokory i będą za niedługo jakieś konsultacje z mieszkańcami, których wcześniej nie było na temat co robimy z sct? Jakies zmniejszenie strefy i pojscia na ustepstwa dla mieszkancow czy nic sie nie nauczyli z tego referendum i że
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ponton
ponton
25.05.2026, 11:03:43 via Wykop
  • 2
Jak myślicie nauczy to rady pokory i będą za niedługo jakieś konsultacje z mieszkańcami, których wcześniej nie było na temat co robimy z sct?


@ElMurano: Były konsultacje, przecież to właśnie po konsultacjach wprowadzono wiele zmian (np. zwolnienie mieszkańców): https://krakow.pl/aktualnosci/289638,26,komunikat,konsultacje_spoleczne_dotyczace_planowanego_wprowadzenia_strefy_czystego_transportu.html

Od 29 listopada 2024 do 17 stycznia 2025 roku odbyły się konsultacje społecznych dotyczące wprowadzenia Strefy Czystego Transportu (SCT) w Krakowie.

Konsultacje społeczne projektu uchwały o ustanowieniu SCT odbywały się w okresie
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
25.05.2026, 11:21:41 via Android
  • 1
@ElMurano: Mieszkańcy są zadowoleni z pracy Rady Miasta i z tego że wprowadziła SCT to czego oczekujesz że się nauczą ?
  • Odpowiedz
Merkowsky
Merkowsky
25.05.2026, 11:47:50
  • 13
#krakow

- a nie pójdę halyna na referendum bo i tak mój jeden głos nic nie zmieni

- pomyślało 3500 januszy, 3500 osób zabrakło żeby odwołać radę miasta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
25.05.2026, 11:49:18 via Wykop
  • 4
@Merkowsky: ale ten argument wymaga założenia że głosy tych januszy nie są niezależne, co w oczywisty sposób nie jest prawdą. Każdy janusz odpowiada wyłącznie za swój głos, więc EV pójscia na wybory jest takie, jak prawdopodobieństwo, że dokładnie jeden głos zadecyduje o wyniku, czyli zerowe.

Elektorat to nie jest masa zachowująca się jak zbita grupa tylko niezależni ludzie. Takie pisanie tylko spłyca problem i niczego nie wyjaśnia.
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
25.05.2026, 11:51:05 via Wykop
  • 3
@Merkowsky: ogólnie frekwencja na wybory prezydenta miasta jak i na referendum to była jakaś porażka
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
25.05.2026, 04:00:29
  • 179
33% frekwencji to wcale nie tak mało biorąc pod uwagę że w wyborach samorządowych było 45,5%, żeby wyrównać hipotetycznie wynik do 50/50 to trzeba byłoby mieć z 70% frekwencji, a to prawie że abstrakcyjne patrząc po ilości jaka była wcześniej. Także nie odwołała Miszalskiego radykalna mniejszość jak niektórzy chcą usilnie udowodnić tylko większość zwykle zaangażowanych w wybory w Krakowie. #krakow #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
25.05.2026, 05:40:14 via Android
  • 7
@Abaddon_Profanator: good take. +
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax
25.05.2026, 06:48:07 via Wykop
  • 35
@Abaddon_Profanator: Niektórzy wyborcy nie mają klapek na oczach i potrafią obiektywnie ocenić czyjąś pracę i nie patrzeć na przenależność polityczną. Niesamowite.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 550
  • Strona 1 z 550
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking