Szpital Południowy wpuszczał polityków KO przed pacjentami!!!
W sytuacji kiedy służba zdrowia zbankrutowała a Polacy nie mogą dostać się do lekarza działacze KO i ich rodziny obsługiwani są bez kolejki. Mają do dyspozycji salonik VIP (XD), w którym mogą zaczekać odseparowani od pospulstwa. Rolę główną pełnił kordynator z KO za 1,6mln złotych.
z- 49
- #
- #
- #
- #














źródło: 219311_r0_940
Pobierz