Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dragimir
Dragimir

Dragimir

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5793
  • Znaleziska 3745
  • Mikroblog 2048
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 2
przecietnyczlowiek
przecietnyczlowiek
przecietnyczlowiek
05.02.2025, 10:01:31
  • 3
Kiedyś zastanawiałem się skąd np. w pracowym kiblu biorą się ślady gówna na desce. Ktoś ma tak dużą dupę, że sra na deskę? Ale potem ogarnąłem, że robią to te zwierzęta, które podcierają się na siedząco.
#srajzwykopem
przecietnyczlowiek - Kiedyś zastanawiałem się skąd np. w pracowym kiblu biorą się śla...

źródło: 3ee495747c32ebb9a2d8b5667ba8cd82

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 05.02.2025, 10:51:54 via Wykop
  • 0
@przecietnyczlowiek: obie grupy to zwierzeta, bo podcieraja sie, nie wazne w jakiej pozycji, po czym ida do pracy. Ludzie w odroznieniu od zwierzat myja dupe ciepla woda i mydlem.
  • Odpowiedz

225

Administracja Trumpa oferowała kontrolerom lotów w USA odejścia z pracy

Administracja Trumpa oferowała kontrolerom lotów w USA odejścia z pracy

Na kilka dni przed katastrofą w Waszyngtonie pracownicy amerykańskiego FAA dostali informację, że mogą odejść z pracy na rządowym stanowisku, dostać pensję za 8 miesięcy i poszukać innej pracy w sektorze prywatnym. Związek zawodowy kontrolerów lotów doradził, aby nie przyjmować tej oferty.

R187
z
apnews.com
dodany: 02.02.2025, 13:32:09
  • 69
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    lotnictwo
  • #
    kontrolalotow
Dragimir
Dragimir
Dragimir 02.02.2025, 15:23:49 via Wykop
  • -2
Ten sam artykuł wyraźnie mówi o porzuceniu tych zasad w 2018 i


@FrostlyMostly: czemu tak malo cytujesz, cytuj wiecej:

The questionnaire sought irrelevant information such as the “college subject in which I received my lowest grade.” Those answering “history/political science” received 15 points. Playing four or more sports in high school was worth 5
FrasierCrane
FrasierCrane
31.12.2024, 08:36:17
  • 141
No ale pamiętajcie, to wszystko sobie wymyślają przegrywy-incele, a CDPR wcale nie odleciał w woke podobnie jak inne studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin #wiedzmin4 #cdpr #cdprojektred #gry
FrasierCrane - No ale pamiętajcie, to wszystko sobie wymyślają przegrywy-incele, a CD...

źródło: GgEoRw_WsAAXr_d

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 31.12.2024, 08:51:34 via Wykop
  • 141
@FrasierCrane: to pokaz ten CDPR claims. Z cytatem z wypowiedzi kogos z CDPR oczywiscie, a nie co tam w klickbaitowym tytule dali.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 31.12.2024, 09:55:35 via Wykop
  • 31
@hoodoovoodoo: Jesli uwazasz ze mozna podsumowac to wypowiedz jako Witcher 4 will tackle women's strugle in medival world kropka to masz problemy ze rozumieniem tekstu pisanego.

Zona i corka Barona z W3 mialy ciezko i pokazanie ich historii jakos nie zaszkodzilo grze, mozna powiedziec ze Baron tez lekko nie mial, szczegolnie jak nie mogl gorzalki znalesc, ale czy caly quest mozna opisac jako ukazanie ciezkiego losu kobiet w sredniowieczu ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 31.12.2024, 13:20:28 via Wykop
  • 0
@ModeracjazKlanu: wiem kim jest nowy lore director w cdpr, ale w tym wywiadzie nie ma lore dyrektora, nie ma w nim tez nic co by moglo usprawiedliwiac ten click baitowy tytul.
  • Odpowiedz

2783

CDPR zatrudnia aktywistę od bicia nieposłusznych graczy

CDPR zatrudnia aktywistę od bicia nieposłusznych graczy

CDPR zatrudnia aktywistę woke który chce bić graczy za to, że im się nowe gry nie podobają. Poznajcie Ciana Mahera, który będzie wam budował świat nowej Wiedźminki. Cian z grami miał tyle wspólnego że był głównie dziennikarzem The Gamer, ale był takż bardzo aktywny w walce o "nową" politykę w grach.

xistobal
z
smashjt.com
dodany: 23.12.2024, 10:03:34
  • 552
  • #
    cdprojektred
  • #
    wiedzmin4
  • #
    grypc
  • #
    grykomputerowe
Dragimir
Dragimir
Dragimir 23.12.2024, 11:27:03 via Wykop
  • 17
@Logika_wykopu: w jakiej branzy robisz ? Jak tam w twoje branzy idzie obraznie klientow i robienie memow ze bedzie sie ich bic ? Poprawia sprzedaz i rozwija biznes czy nie ?
Dragimir
Dragimir
Dragimir 23.12.2024, 11:37:34 via Wykop
  • 9
@Logika_wykopu: nie odpowiedziales na pytanie, w jakiej branzy pracujesz i jak w niej idzie obraznie klientow ?
arcxa
arcxa
23.12.2024, 07:05:01
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 23.12.2024, 08:07:04 via Wykop
  • 6
@pasta_alla_carbonara: Wiesz ze Wikinkowie byli multirasowi, a twierdzenie ze byli bialej rasy to nazistowska propaganda ? Pewnie nie wiesz, ale lore master ktore zatrudnil CDPR to wie i glosi. Z takim ludzmi nowy Wiesiek nie moze sie nie udac, prawda ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 23.12.2024, 08:46:21 via Wykop
  • 3
@pasta_alla_carbonara: no ale za lore nie odpowiada Pawel Sasko tylko ich lore designer - Cian Maher , a gosc jest normalnie p----------y.
Z tym trzymaniem reki na pulscie to bym nie przesadzal, kto trzymal reke na pulsie dla CP2077 w wersji na ps4 ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 23.12.2024, 09:44:29 via Wykop
  • 0
@huudyy: mowimy o mitycznym trzymaniu reki na pulsie, czy tez trzymanie reki na pulsie dotyczy tylko fabuly i lore ale technikaliow juz nie ?
Ja bym bardzo chcial aby W4 byl co najmniej tak dobry jak W3, ale skoro CDPR zatrudnil ludzi pokroju Cian Maher to moim zdaniem idzie to w strone gowna typu adaptacja Netflixa. Sorry ale takich idiotow jak Cain powinno sie trzymac zdala od produkcji, niech idzie
  • Odpowiedz
RGFK_PL
RGFK_PL
22.12.2024, 11:34:41
  • 0
"Hur dur, spłaszczacie temat, a tacy z was znawcy", "Dobrze, cisnąć napinaczy!", "Nic już od Was nie kupię!", "O, widzę, że ta cała łołk kalczer dotknęła także i was, skończyliście się", "Sapek to grafoman "

Zawrzyj Waść poślady i lico, panie Gerwant i słuchaj tego!

WIEDŹMIN: STARY ŚWIAT WRACA DO ŁASK!

Stany
RGFK_PL - "Hur dur, spłaszczacie temat, a tacy z was znawcy", "Dobrze, cisnąć napinac...

źródło: Stary-świat-wraca

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 22.12.2024, 12:58:13 via Wykop
  • 3
@RGFK_PL: lead writer jest fanem Wiedzmina by Netflix, tak wiec ja bym raczej nie spodziewal sie niczego dobrego po W4.
  • Odpowiedz
ziumbalapl
ziumbalapl
01.12.2024, 20:17:35
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 01.12.2024, 20:20:05 via Wykop
  • 2
że kobieta ma niezbywalną autonomię cielesną


@ziumbalapl: a skad wziales takie brednie ? Mezczyzni tez maja niezbywalna autonomie cielesna ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 01.12.2024, 20:54:08 via Wykop
  • 1
@ziumbalapl: przeciez to jest na temat. Podalem ci przyklad kiedy autonomia cielesna nie jest niezbywalna i Panstwo ja sobie uznaje za nieistniejaca - przymus gnicia w okopach. Dlatego pytam skad wziales brednie o niezbywalnej autonomi cielesne ?. Nie ma takiej w przypadku mezczyzn, wiec czemu ma byc taka w przypadku kobiet ? Ty zmiast zmierzyc cie z agrumentem, ktory jak widac cie przerasta, wolisz kasowac moj komentarz.
  • Odpowiedz
d.....u
konto usunięte 16.11.2024, 08:54:20
  • 7
Mam w bliskiej rodzinie osobę oglądającą grubasa atora i ślepo wierzącą w ZARAZ SIE ZACZNIE.
Na dodatek wysyła nam linki żeby oglądać jego film bo tam jest prawda.

Ktoś ma jakiś pomysł jak inteligentnie powiedzieć tej osobie, że to debil i szur siejący celowy zamęt pod wyświetlenia z jutuby?
Inteligentnie znaczy nie w sposób "nie oglądaj bo to debil".

#ator
d.....u - Mam w bliskiej rodzinie osobę oglądającą grubasa atora i ślepo wierzącą w Z...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 16.11.2024, 09:06:58 via Wykop
  • 2
@dlaczego_michau: nie da sie uzwajac logiki i argumentow zmienic punktu widzenia do ktorego ktos nie doszedl uzywajac logiki. Zablokuj go.
  • Odpowiedz

6

W Niemczech od teraz sam wybierzesz płeć. Co zmienia nowe prawo?

W Niemczech od teraz sam wybierzesz płeć. Co zmienia nowe prawo?

W Niemczech wszedł w życie długo oczekiwany Self-Determination Act (niem. Selbstbestimmungsgesetz), który ma ułatwić procedury związane ze zmianą płci.

Zgradaktor
z
polishexpress.eu
dodany: 12.11.2024, 09:59:49
  • 13
  • #
    niemcy
  • #
    lgbt
  • #
    wydarzenia
Dragimir
Dragimir
Dragimir 12.11.2024, 10:09:42 via Android
  • 1
@przeciwko78 czemu lekarz? Skoro nowa ustawa nie wymaga lekarza do wyimaginowana sobie płci, to czemu wymagać tego w przypadku ciąży?
GrochenMochen
GrochenMochen
06.11.2024, 14:08:50
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 06.11.2024, 14:47:24 via Wykop
  • 1
@GrochenMochen: Czemu faceci maja sie przejmowac prawami reprdukcyjnymi kobiet, skoro kobiety sie nie przejmoja prawami reprodukcyjnymi facetow ?
  • Odpowiedz

703

Dachowanie samochodu, którym jechał komendant główny policji. Prokuratura umarza

Dachowanie samochodu, którym jechał komendant główny policji. Prokuratura umarza

To nie był wypadek, ale kolizja tak po zasięgnięciu opinii sądowo-lekarskiej gliwicka prokuratura zakwalifikowała zdarzenie drogowe, w którym we wrześniu niegroźnie ucierpiał komendant główny policji nadinsp. Marek Boroń. Auto, którym jechał, dachowało na śląskim odcinku autostrady A1.

konto usunięte
z
pap.pl
dodany: 28.10.2024, 13:26:41
  • 99
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawojazdy
Dragimir
Dragimir
Dragimir 28.10.2024, 17:38:30 via Wykop
  • -2
@skaza: jak mozna byc takim debilem jak ty bedac 15 lat na wykopie, to jedyne czego nie rozumiemy.
SonidoStark
SonidoStark
10.09.2024, 16:25:57
  • 89
Chwila, chwila. Z wycieków wynika, że procesor graficzny zastosowany w PS5 PRO to trochę słabsza wersja RX 7800 XT, a CPU to podkręcona o 250 mhz wersja Ryzena 3800X. Taki komputer można złożyć za spokojnie 3,5-4k (bo ciężko będzie znaleźć odpowiednik tak słabego procka na AM5, więc trzeba będzie zbić go do jakiegoś budżetowego procka na AM4 jak Ryzen 5600X za 500 zł nówka). Kto o zdrowych zmysłach kupi PS5 PRO w
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 10.09.2024, 16:33:41 via Wykop
  • 2
@SonidoStark: konsole nie kupuje sie dlatego ze tansze. Konsole kupuje sie aby grac w exclusive danej platrofmy i co by sie nie p-------c z pecetami i konfiguracja. Sciagasz gre i grasz i nie martwisz sie czy nvidia wlasnie wydala nowe sterowniki na premiere gry.
  • Odpowiedz
Jazon
Jazon
10.09.2024, 14:35:21
  • 3
#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy trochę #pokazforme i #jazonworkout do czarnolistowania
Taka tam pompunia na treningu pod planche xd
Jazon - #kalistenika #streetworkout #mikrokoksy trochę #pokazforme i #jazonworkout do...

źródło: IMG_20240910_161531

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 10.09.2024, 14:45:33 via Wykop
  • 2
@Jazon: a teraz pokaz do tego lydke.
  • Odpowiedz

64

Jest decyzja w sprawie incydentu drogowego marszałka Geblewicza

Pokaż treści 18+

Jest decyzja w sprawie incydentu drogowego marszałka Geblewicza

Prokuratura umorzyla sledztwo nie widzac znamion czynu zabronionego :) Usmiechajmy sie dalej...

JestemTuByDrwicZLewakow
z
wszczecinie.pl
dodany: 31.08.2024, 08:36:34
  • 21
  • #
    motoryzacja
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
Dragimir
Dragimir
Dragimir 31.08.2024, 10:02:57 via Wykop
  • 0
@Wumakudu: ja nie jestem zdziwiony glupota wykopkow.

zachowanie polegające na zajechaniu drogi kierowcy, stworzyło jedynie sytuację realnego zagrożenia zderzenia dwóch pojazdów, co zresztą nastąpiło

Zachowanie kierującego samochodem marki Skoda, w powiązaniu z konkretną sytuacją drogową, nie stworzyło bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym

Powiedz nam wszystkich jaka jest definicja katastrofy w ruchu ladowym. Nastepnie wytlumacz jak opisane zdazenie stworzylo bezsposrednie zagrozenie takowej. Przeciez to takie proste i oczywiste, szczegolnie dla
Dragimir
Dragimir
Dragimir 31.08.2024, 13:16:44 via Wykop
  • 0
Czyli w twoim mniemaniu normalną sytuacją jest to że ktoś na drodze ekspresowej zatrzymuje się na pasie ruchu i próbuje wymierzyć "sprawiedliwość"?


Przeczytaj definicje katastrofy w ruchu ladowym, pozniej sprawdz orzecznictwo i zobacz w jakich sytuacjach jest ono orzekane.

Bo przecież nikt nie jechał, a w ogóle to przecież nic się nie stało? Serio?

Nikt tak nie twierdzi. Prokuratura po prostu stwierdzila ze sprowadzenie niebezpieczenstwa katastrofy w ruchu ladowym nie mialo tam miejsca,
digger3
digger3
31.08.2024, 07:03:58
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 31.08.2024, 07:25:42 via Wykop
  • 2
@digger3: o Bosze, czytalem to z 40, no moze 35 lat temu. I w sumie zgadza sie Kane > Conan.
  • Odpowiedz

24

Składki na ZUS będą wyższe. Projekt budżetu nie pozostawia wątpliwości

Składki na ZUS będą wyższe. Projekt budżetu nie pozostawia wątpliwości

Rząd w projekcie ustawy budżetowej zrewidował w górę prognozę przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narod

konto usunięte
z
biznes.interia.pl
dodany: 30.08.2024, 08:44:45
  • 6
  • #
    podatki
  • #
    zus
Dragimir
Dragimir
Dragimir 31.08.2024, 07:21:22 via Wykop
  • 1
@Piotrek_S_: ale po co tracisz czas na debili. Co roku rosnie przecietne mieszeczne wynagrodzenie i co roku dobile z wykopu pisza i narzekaja na rzad, jaki by nie byl, ze zly bo skladki podnosi.
Jak ktos jest debilem to nie jest w stanie zrozumiec takiej prostej zaleznosci, szkoda czasu na pisanie, minus, debila na #czarnolisto.

0

Ogłoszono porozumienie w sprawie składki zdrowotnej. Wiadomo, jakie będą zmiany.

Ogłoszono porozumienie w sprawie składki zdrowotnej. Wiadomo, jakie będą zmiany.

Mamy porozumienie z Ministrem Finansów w sprawie reformy składki zdrowotnej

BiznesJanusz
z
rp.pl
dodany: 28.08.2024, 09:21:16
  • 2
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
Dragimir
Dragimir
Dragimir 28.08.2024, 10:21:29 via Wykop
  • 0
Pierwotnie wykopalem, ale trzeba zakopac jako informacja nieprawdziwa. Gowno wiedza, a nie jakie beda zmiany. Tweet Polska2050 nic nie wyjasnia, sam artykul poza tym ze minister zasugerowal tez nic nie mowi. Podaja za to 4 rozne koncepcje, w wiekszosci sprzeczne ze soba.

Czyli nadal nie wiadomo na czym zmiany maja polega. rp.pl to moze niech wroci do artykulu jak juz bedzie cos wiedziec.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

716

Kotula o bezpieczenstwie

Pokaż treści 18+

Kotula o bezpieczenstwie

Pal licho, ze na naszej wschodniej granicy trwa wojna. Grunt to, zeby geje mogli odwiedzać sie w szpitalu :)

JestemTuByDrwicZLewakow
z
facebook.com
dodany: 27.08.2024, 18:08:13
  • 103
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    bekazpodludzi
Dragimir
Dragimir
Dragimir 27.08.2024, 20:13:04 via Wykop
  • -3
@PepikPL: serio? A ty jej wytlumaczyles kim bty ten gosc pomalowany na niebiesko ? Ktora to postac z Ostaniej Wieczerzy mial przedstawiac ?
Dragimir
Dragimir
Dragimir 27.08.2024, 20:34:02 via Wykop
  • -4
@PepikPL: gowno mnie obchodzi co mowila gruba, moze tak samo glupia jak prawactwo i nawet nie wie w czym brala udzial. Nadal nie odpowiedziales na proste wydawac by sie moglo pytanie. Jako postac z Ostaniej Wieczerzy mial przedstawiac gosc pomalowany na niebiesko ?

Tu nie ma zadnych fikolkow, podtekstow itd. Proste pytanie, jestes w stanie odpowiedziec czy nie ?
Dragimir
Dragimir
Dragimir 28.08.2024, 04:50:50 via Wykop
  • 1
@PepikPL: czyli nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie ? Jedno proste pytanie i przerasta to twoj niezmierzony intelekt ? I to ja mam ponoc byc glupic ? Zalosne.
Dragimir
Dragimir
Dragimir 28.08.2024, 07:44:51 via Wykop
  • -1
@PepikPL: Nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie. To znaczy potrafisz, ale nie chcesz bo wtedy twoja i reszty pustoglowych prawkow teoria sie sypie.
Stawiasz teze ze to jest parodia Ostaniej Wieczerzy, wiec pytam jaka postac z Ostaniej Wieczerzy mial przedstawiac jak to okresliles Papa Smerf.
Nie masz odwagi cywilnej odpowiedziec na to pytanie, bo wtedy musialbys przyznac ze cala lawa oburzonych zlapala sie na fejka.

BTW moze prostrze pytanie, kogo
Dragimir
Dragimir
Dragimir 28.08.2024, 10:05:50 via Wykop
  • -1
Jeszcze raz. Gdzie masz tego Papę Smerfa, bo ja go nie widzę na załączonym zdjęciu. Zamiast bić pianę to po prostu odpowiedz. Wtedy się odniosę. Teraz, no cóż, ciężko mi dyskutować z czymś czego nie ma.


Czyli nie widziales ponad godzinnego przedstawienia, ale wiesz ze obraza to uczucia bo to oczywista parodia Ostaniej Wieczerzy ? I wiesz to nie dlatego ze przeczytales to i powtarzasz zdanie innych dzbanow, ale sam obejrzales i doszedles

1155

Kolarz wymusił pierwszeństwo i zmarł, tytuł w mediach: potrącony przez samochód.

Kolarz wymusił pierwszeństwo i zmarł, tytuł w mediach: potrącony przez samochód.

Tak się manipuluje. W tytule Polski kolarz został potrącony przez samochód, zaś w treści na końcu Piotr Sojkowski, jadąc drogą podporządkowaną, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do tragicznego zdarzenia. Jego prędkość została określona na około 50 km/h, a kierowca samochodu nie

planarize
z
plejada.pl
dodany: 28.08.2024, 08:34:23
  • 310
  • #
    manipulacja
  • #
    propaganda
  • #
    oszukujo
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polska
Dragimir
Dragimir
Dragimir 28.08.2024, 08:53:19 via Wykop
  • -9
@LudzieToDebile: ludzie to debile, szczegolnie na wykopie. BTW w artykule jest oczwiscie co mowia w zeznaniach swiadkowie i kto byl winny wypadku, ale nie deblie z wykopu beda sie czepiac tytulu. Pewnie tytul - "Pedalarz sam sie zabil" bylby dopiero odpowiedni.
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • Strona 6 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.10.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking