JA ten temat podnosze tutaj... co prawda tradycyjnie spotykam sie z niezrozumieniem bo tutaj 90% tagowiczow to szuka rozwiazan, ktore da sie opisac w 3 zdaniach - i takie ponoc najlepsze.... To ja pisze i pisze, ze wartosc nieruchomosci wynika z otoczenia, a nie z samej siebie. Zwykly budynek w waw wart jest krocie, TAKI SAM budynek w jakims losowym PGR - 0 pln. Tu akurat madrosc wykopu jest krotka i prowadziwa
@PanKapibara: to ten podatek co powoduje ze jak sie paru libkow wprowadzi do przecietnej dzielnicy to nagle cena gruntu idzie tak do gory, ze ludzie mieszkajacy tam od dziesiatek lat musze sie wyprowadzic bo ich nie stac na te oplaty ? Zajebisty podatek, nie ma co.
@incelowski: tylko na przegrywa zamknietego w twierdzy swojego z-------o umyslu.
BTW to co przegrywy nazywaja spermiarstwem jest zwyklym zwyczajem godowym. Normalne to i naturalne, wszystkie ssaki taki posiadaja. Jak ogladasza Animal Planet i jelenie walcza na rykowisku o samice tez mowisz ze to spermiarstwo czy twoje n----------e umyslowe jeszcze tak daleko nie zaszlo ?
@incelowski: tak sobie wmawiaj, ludzie to zwierzeta stadne. Gry, filmu i ksiazki moga przez jakis czas pomoc, ale to jest pomoc w uciekaniu od zycia, nie pomoc w zyciu. Najlepsze jest ze kupe ludzi jest samotna przez swoje skrzywione postrzeganie swiata. W koncu lepiej byc samotnym niz beciakiem.
#starwars Zrobili sobie place holder na przyszłość. Dlaczego Star Wars ma taką obsesję na punkcie powiązań rodzinnych? W pierwszej trylogii to miało sens ale potem to już na siłę wpychanie że ta była córką tego a ten będzie synem tamtego. Z wnuczką Palpatina na czele.
wiąże się z poważnymi konsekwencjami dla wiernego, między innymi:
- zakaz przyjmowania sakramentów (w tym Eucharystii i spowiedzi)
- zakaz sprawowania sakramentów i sakramentaliów
- zakaz uczestnictwa w obrzędach kultu w sposób czynny
@dendrofag: czyli jak ktos chce taka apostazje lite to zamiast uzerac sie z proboszczem moze tylko odpowiednio zaglosowac ? Super sprawa, dzieki za hint.
Zauważyliście, że jak się dzieje jakaś straszna makabra, tak jak ten chłopak w Poznaniu co zastrzelił jakiegoś innego typa i siebie przy jakiejś lasce. To zawsze okazuje się to fan konfederacji. Teraz się okazuje, że morderca z kampusu 22 letni Mieszko Ruciński też był fanem konfederacji, Korwina itp. Może czas pomyśleć nad tymi partiami i czy nie trzeba ich uznać za sekty, które sieją tylko nienawiść do innych nacji, kobiet i wszystkim
Może czas pomyśleć nad tymi partiami i czy nie trzeba ich uznać za sekty, które sieją tylko nienawiść do innych nacji, kobiet i wszystkim co mają trochę oleju w głowie.
@makapak: mleko tez pili, wiec to raczej od picia mleka niz od byciem fanem konfy.
@xqwzyts: Fanow konfederacji jest dziesiatki tysiecy, 3 z tych dziesiatek tysiecy cos odwalilo. Tworzenie teorii ze ma to cos wspolnego z partia ktora popieraja jest glupsze od najglupszych wysrywow konfederacji. Tak wiec konfederacja to moze i dzbany, ale ty i @makapak stoicie jeszcze nizej nie drabinie intelektualnego rozwoju.
@Hubbabubbastyle: zle zrozumiales. Stwierdzam tylko ze popieranie tej czy innej partii politycznej mialo taki sam wplyw na decyzje o popelnieniu tych zabojstw jak picie mleka przez sprawcow.
@szybki_zuk: mleko nie, ale ty i cala masa wykopkow o lewicowych pogladach tak. Jesli myslisz ze szczucie na jakies grupy to tylko cecha konfederacji to popatrz w lustro.
w lustrze widzę tylko przystojniaka, brzydzącego się oszalałymi z nienawiści faszolkami,
@szybki_zuk: ale jak juz takie wyznania robisz to przynajmniej badz szczery. Ty sie nie brzydzisz, ty jestes oszalaly z nienawisci do tych jak ich nazywasz faszolkow. Niczym sie od tych konfeferatow nie roznisz w temacie nienawisci do drugiego czlowieka. Tobie tylko twoj wrodzony narcyzm pozwala postawic sie w pozycji kogos lepszego i bardziej moralnego, ale jestes naprawde taki sam.
@matti-nn: sugerujesz ze czarne kobiety maja nadwage i to jest jakas etniczna cecha ? Zreszta ja nie pisalem czy ona odbiega czy nie odbiega, tylko ze skoro w swoim opisie zaznaczyles budowe ciala w przypadku posagu przedstawiajacego faceta, to czemu tego nie zrobiles w przypadku posagu przedstawiajacego kobiete ?
@DziadLab: ale co to ma z czymkolwiek co ja napisalem wspolnego ? JA sie pytam goscia czemu zaznacza budowe ciala przy posagu faceta, a pomija budowe ciala przy posagu kobiety, pomimo ze porownuje oba te posagi, a ty wrzucasz kompletnie inny posag i cos bedzisz. Leki wziales dzisiaj ?
tak w konkretnych rejonach Afryki tak właśnie wygląda przeciętna budowa kobiety.
@matti-nn: Afryka jest jednym z najmniej otylych kontynetow swiata, Kraj w ktorym jest duzo (tak 20%+ populacji) ludzi z BMI>30 jest kilka na krzyz. Sciemniaj dalej. Tak nie wyglada przecietna budowa kobiety w Afryce
@matti-nn: Posag faceta tez nie odbiega od przecietnosci, w koncu to Herakles wiec wyglada jak Herakles. Zupelnie niepotrzebnie dodales do tego ze jest umiesniony, zwykly przecietny Herakles. Dalej bedziesz robil fikolki, czy w koncu szczerze napiszesz, czemu "zapomniles" dodac ze posag po lewej przedstawia otyla kobiete ?
@matti-nn: ten Herakles na posagu nie odbiega od przecietnego Heraklesa przedstawionego na innych posagach, od zwykly przecietny Herakles. Umiesniony Herakles to takie maslo maslane.
Masakra najpierw ten typ na UW teraz w Poznaniu, w Ustce znaleziono zwłoki w walizce.... i to wszystko nasi nie żądni uchodźcy...ciekawe że nikt nie podchodzi do sprawy obiektywnie i nie widzi że my też tutaj mamy problemy niewiele mniejsze niż w krajach gdzie jest więcej obcokrajowców. No ale weź to tłumacz ludziom z wypranymi głowami. Zwłaszcza Berkowiczowi.
@JAn2: mamy ? Ile jest dziennie atakow nozem w takim Londynie, a ile w Warszawie ? BTW czemu ludzie wypisuja na wykopie takie brednie, ktore mozna sprawdzic i podwazyc w 2 min ?
@tomosano: przciez wyraznie mowia aby środowisko czuło się bezpieczniejsze ,a nie aby bylo bezpieczniej. Wiec zrobia jakas szopke aby ludziom wydawalo sie ze jest bezpieczniej, ale bezpieczenstwa nie poprawia bo sie w sumie nie da.
Władze Warszawy szykują prywatyzację budynku mieszkalnego przy ul. Marszałkowskiej 66 jednego z największych miejskich pustostanów w centrum. Swój plan ratusz poprzedził masowym wysiedleniem lokatorów komunalnych pod pretekstem... zamiaru gruntownego remontu i rewitalizacji kamienicy. Wkrótce po w
źródło: Zrzut ekranu 2025-05-23 074227
Pobierz