Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dragimir
Dragimir

Dragimir

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5798
  • Znaleziska 3746
  • Mikroblog 2052
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 2
del855
del855
23.05.2025, 06:01:03
  • 4
JA ten temat podnosze tutaj... co prawda tradycyjnie spotykam sie z niezrozumieniem bo tutaj 90% tagowiczow to szuka rozwiazan, ktore da sie opisac w 3 zdaniach - i takie ponoc najlepsze.... To ja pisze i pisze, ze wartosc nieruchomosci wynika z otoczenia, a nie z samej siebie. Zwykly budynek w waw wart jest krocie, TAKI SAM budynek w jakims losowym PGR - 0 pln. Tu akurat madrosc wykopu jest krotka i prowadziwa
del855 - JA ten temat podnosze tutaj... co prawda tradycyjnie spotykam sie z niezrozu...

źródło: Zrzut ekranu 2025-05-23 074227

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 23.05.2025, 08:49:53 via Wykop
  • 1
@PanKapibara: to ten podatek co powoduje ze jak sie paru libkow wprowadzi do przecietnej dzielnicy to nagle cena gruntu idzie tak do gory, ze ludzie mieszkajacy tam od dziesiatek lat musze sie wyprowadzic bo ich nie stac na te oplaty ? Zajebisty podatek, nie ma co.
  • Odpowiedz
Dawul
Dawul
Dawul
19.05.2025, 19:43:29
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 19.05.2025, 19:54:29 via Wykop
  • 4
@Dawul: ale ile on tam ma lat 15 ? Moze sie troche od tamtego czasu ucywilizowal.
  • Odpowiedz
SzukamNlcku
SzukamNlcku
19.05.2025, 07:07:00
  • 205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 19.05.2025, 07:47:18 via Android
  • 17
@SzukamNlcku wywalanie dziadków do dps aby przejąć ich mieszkanie jest najbardziej katolicka czynnością, sakrament w zasadzie.
  • Odpowiedz
Remus00
Remus00
18.05.2025, 11:08:02
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 18.05.2025, 12:03:36 via Wykop
  • 1
@Remus00: wyjmij telefon i pokaz jej swoje wypociny z wykopu, nigdy juz wiecej sie nic nie zapyta.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
17.05.2025, 17:00:27
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 17.05.2025, 17:17:45 via Wykop
  • 1
@incelowski: no i patrz do czego to doprowadzilo i na kogo wyrosles.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 17.05.2025, 17:28:42 via Wykop
  • 0
@incelowski: tylko na przegrywa zamknietego w twierdzy swojego z-------o umyslu.

BTW to co przegrywy nazywaja spermiarstwem jest zwyklym zwyczajem godowym. Normalne to i naturalne, wszystkie ssaki taki posiadaja. Jak ogladasza Animal Planet i jelenie walcza na rykowisku o samice tez mowisz ze to spermiarstwo czy twoje n----------e umyslowe jeszcze tak daleko nie zaszlo ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 17.05.2025, 17:41:17 via Wykop
  • 2
@incelowski: tak sobie wmawiaj, ludzie to zwierzeta stadne. Gry, filmu i ksiazki moga przez jakis czas pomoc, ale to jest pomoc w uciekaniu od zycia, nie pomoc w zyciu. Najlepsze jest ze kupe ludzi jest samotna przez swoje skrzywione postrzeganie swiata. W koncu lepiej byc samotnym niz beciakiem.
  • Odpowiedz
H_e_j_o
H_e_j_o
17.05.2025, 10:19:26
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 17.05.2025, 11:01:20 via Wykop
  • 0
@H_e_j_o: ze co ? 7 latka to sama miala co drugi zab pewnie, wiec kasjerka mogla ja zgasic ze sama nie ma polowy zebow.
  • Odpowiedz
realizta
realizta
17.05.2025, 10:34:18
  • 1
#starwars
Zrobili sobie place holder na przyszłość.
Dlaczego Star Wars ma taką obsesję na punkcie powiązań rodzinnych? W pierwszej trylogii to miało sens ale potem to już na siłę wpychanie że ta była córką tego a ten będzie synem tamtego. Z wnuczką Palpatina na czele.
realizta - #starwars 
Zrobili sobie place holder na przyszłość.
Dlaczego Star Wars ma...

źródło: Bez tytułuBez tytułuBez tytułuBez tytułuBez tytułu

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 17.05.2025, 10:58:42 via Wykop
  • 0
@realizta: to jest to dziecko z gwaltu ?
  • Odpowiedz
dendrofag
dendrofag
15.05.2025, 14:53:05
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 15.05.2025, 15:58:44 via Wykop
  • 1
wiąże się z poważnymi konsekwencjami dla wiernego, między innymi:


- zakaz przyjmowania sakramentów (w tym Eucharystii i spowiedzi)

- zakaz sprawowania sakramentów i sakramentaliów

- zakaz uczestnictwa w obrzędach kultu w sposób czynny


@dendrofag: czyli jak ktos chce taka apostazje lite to zamiast uzerac sie z proboszczem moze tylko odpowiednio zaglosowac ? Super sprawa, dzieki za hint.
  • Odpowiedz
Ambessa
Ambessa
14.05.2025, 16:58:59
  • 2
Zestaw za 1 milion dolarów, muszę powiedzieć że gra całkiem dobrze na moich koss ksc75 za 100zł.

#audiovoodoo
Ambessa - Zestaw za 1 milion dolarów, muszę powiedzieć że gra całkiem dobrze na moich...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 14.05.2025, 17:01:01 via Wykop
  • 5
@Ambessa: zestaw z 1 milion $ z czego 800k $ to za same kable.
  • Odpowiedz
makapak
makapak
makapak
08.05.2025, 05:49:53
  • 527
Zauważyliście, że jak się dzieje jakaś straszna makabra, tak jak ten chłopak w Poznaniu co zastrzelił jakiegoś innego typa i siebie przy jakiejś lasce. To zawsze okazuje się to fan konfederacji. Teraz się okazuje, że morderca z kampusu 22 letni Mieszko Ruciński też był fanem konfederacji, Korwina itp. Może czas pomyśleć nad tymi partiami i czy nie trzeba ich uznać za sekty, które sieją tylko nienawiść do innych nacji, kobiet i wszystkim
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 05:53:29 via Wykop
  • 354
Może czas pomyśleć nad tymi partiami i czy nie trzeba ich uznać za sekty, które sieją tylko nienawiść do innych nacji, kobiet i wszystkim co mają trochę oleju w głowie.


@makapak: mleko tez pili, wiec to raczej od picia mleka niz od byciem fanem konfy.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 07:31:40 via Wykop
  • 0
@xqwzyts: Fanow konfederacji jest dziesiatki tysiecy, 3 z tych dziesiatek tysiecy cos odwalilo. Tworzenie teorii ze ma to cos wspolnego z partia ktora popieraja jest glupsze od najglupszych wysrywow konfederacji.
Tak wiec konfederacja to moze i dzbany, ale ty i @makapak stoicie jeszcze nizej nie drabinie intelektualnego rozwoju.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 07:42:48 via Wykop
  • 3
@Hubbabubbastyle: zle zrozumiales. Stwierdzam tylko ze popieranie tej czy innej partii politycznej mialo taki sam wplyw na decyzje o popelnieniu tych zabojstw jak picie mleka przez sprawcow.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 09:16:49 via Wykop
  • 0
czy mleko szczuje na coraz to kolejne grupy?


@szybki_zuk: mleko nie, ale ty i cala masa wykopkow o lewicowych pogladach tak. Jesli myslisz ze szczucie na jakies grupy to tylko cecha konfederacji to popatrz w lustro.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 09:38:17 via Wykop
  • 0
w lustrze widzę tylko przystojniaka, brzydzącego się oszalałymi z nienawiści faszolkami,


@szybki_zuk: ale jak juz takie wyznania robisz to przynajmniej badz szczery. Ty sie nie brzydzisz, ty jestes oszalaly z nienawisci do tych jak ich nazywasz faszolkow. Niczym sie od tych konfeferatow nie roznisz w temacie nienawisci do drugiego czlowieka. Tobie tylko twoj wrodzony narcyzm pozwala postawic sie w pozycji kogos lepszego i bardziej moralnego, ale jestes naprawde taki sam.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 12:51:43 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 13:07:08 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 10:20:15 via Wykop
  • 0
@rgr22: tak masz mnie, kazde z 500+ zabojstw popelnionych w 2024 popelnil fan konfederacji. Odkryles spisek, leci z tym szybko do mediow.
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
09.05.2025, 08:21:56
  • 1
Ponad 100lat emancypacji kobiet, egalitaryzmu, reform socjalnych, walki z rasizmem i podziałami społecznymi:


#kultura #swiat
JanTadeusz - Ponad 100lat emancypacji kobiet, egalitaryzmu, reform socjalnych, walki ...

źródło: GqfPx3WWUAAPaU2

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 08:38:33 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 09:02:24 via Wykop
  • 0
@DziadLab: co masz dla mnie ? Bo nie zupelnie nie rozumiem co chcesz mi tym obrazkiem przekazac ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 09:04:27 via Wykop
  • 0
@matti-nn: sugerujesz ze czarne kobiety maja nadwage i to jest jakas etniczna cecha ? Zreszta ja nie pisalem czy ona odbiega czy nie odbiega, tylko ze skoro w swoim opisie zaznaczyles budowe ciala w przypadku posagu przedstawiajacego faceta, to czemu tego nie zrobiles w przypadku posagu przedstawiajacego kobiete ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 09:07:10 via Wykop
  • 0
@DziadLab: ale co to ma z czymkolwiek co ja napisalem wspolnego ? JA sie pytam goscia czemu zaznacza budowe ciala przy posagu faceta, a pomija budowe ciala przy posagu kobiety, pomimo ze porownuje oba te posagi, a ty wrzucasz kompletnie inny posag i cos bedzisz. Leki wziales dzisiaj ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 09:22:48 via Wykop
  • 0
tak w konkretnych rejonach Afryki tak właśnie wygląda przeciętna budowa kobiety.


@matti-nn: Afryka jest jednym z najmniej otylych kontynetow swiata, Kraj w ktorym jest duzo (tak 20%+ populacji) ludzi z BMI>30 jest kilka na krzyz. Sciemniaj dalej. Tak nie wyglada przecietna budowa kobiety w Afryce
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 09:41:50 via Wykop
  • 0
@matti-nn: Posag faceta tez nie odbiega od przecietnosci, w koncu to Herakles wiec wyglada jak Herakles. Zupelnie niepotrzebnie dodales do tego ze jest umiesniony, zwykly przecietny Herakles.
Dalej bedziesz robil fikolki, czy w koncu szczerze napiszesz, czemu "zapomniles" dodac ze posag po lewej przedstawia otyla kobiete ?
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 10:00:19 via Wykop
  • 0
@matti-nn: ten Herakles na posagu nie odbiega od przecietnego Heraklesa przedstawionego na innych posagach, od zwykly przecietny Herakles. Umiesniony Herakles to takie maslo maslane.

Sproboj to zacytowac, tnac kontekst cwaniaku.
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir 09.05.2025, 10:18:05 via Wykop
  • 0
@matti-nn: problem w opisie ktory sens i puente mema zabil - kiedys robili posagi polbogow, a obecnie grubych bab.
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
08.05.2025, 14:27:31
  • 1
Masakra najpierw ten typ na UW teraz w Poznaniu, w Ustce znaleziono zwłoki w walizce.... i to wszystko nasi nie żądni uchodźcy...ciekawe że nikt nie podchodzi do sprawy obiektywnie i nie widzi że my też tutaj mamy problemy niewiele mniejsze niż w krajach gdzie jest więcej obcokrajowców. No ale weź to tłumacz ludziom z wypranymi głowami. Zwłaszcza Berkowiczowi.

https://www.wprost.pl/kraj/12008053/ustka-pocwiartowane-zwloki-w-walizce-najnowsze-informacje.html

#neuropa #4konserwy #zamach #uchodzcy #
JAn2 - Masakra najpierw ten typ na UW teraz w Poznaniu, w Ustce znaleziono zwłoki w w...

źródło: 00559372923

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 16:03:39 via Wykop
  • 1
@JAn2: mamy ? Ile jest dziennie atakow nozem w takim Londynie, a ile w Warszawie ?
BTW czemu ludzie wypisuja na wykopie takie brednie, ktore mozna sprawdzic i podwazyc w 2 min ?
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
08.05.2025, 14:44:36
  • 103
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 15:50:27 via Wykop
  • 1
@Gilgamesz69: a ile mial Nawrocki tak z tydzien temu ? Przyznam ze w ogole nie sledzilem sondazy.
  • Odpowiedz
t.....o
konto usunięte 08.05.2025, 11:04:10
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 11:33:41 via Wykop
  • 3
@tomosano: przciez wyraznie mowia aby środowisko czuło się bezpieczniejsze ,a nie aby bylo bezpieczniej. Wiec zrobia jakas szopke aby ludziom wydawalo sie ze jest bezpieczniej, ale bezpieczenstwa nie poprawia bo sie w sumie nie da.
  • Odpowiedz

592

Pudrowana prywatyzacja. Jak władze Warszawy forsują katastrofę mieszkaniową

Pokaż treści 18+

Pudrowana prywatyzacja. Jak władze Warszawy forsują katastrofę mieszkaniową

Władze Warszawy szykują prywatyzację budynku mieszkalnego przy ul. Marszałkowskiej 66 jednego z największych miejskich pustostanów w centrum. Swój plan ratusz poprzedził masowym wysiedleniem lokatorów komunalnych pod pretekstem... zamiaru gruntownego remontu i rewitalizacji kamienicy. Wkrótce po w

Aggressive_Perfector
z
oko.press
dodany: 07.05.2025, 17:22:58
  • 111
  • #
    koalicjadeweloperska
  • #
    trzaskowski
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    wybory
Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 10:27:57 via Wykop
  • 1
Ja na pewno też zarobiłem 50 groszy za ten wpis


@PogromcaPatusow: nie, ty nie zarobiles, piszesz to sam z wlasnej woli bo jestes zwyczajnie glupi.
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
08.05.2025, 07:59:23
  • 0
#gry #gta

To tylko ponad 12 lat, na pewno zmiany będą kosmetyczne. /s
SystemHalted2_0 - #gry #gta

To tylko ponad 12 lat, na pewno zmiany będą kosmetyczne....
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 08.05.2025, 08:10:35 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jerard
Jerard
07.05.2025, 11:17:05
  • 361
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragimir
Dragimir
Dragimir 07.05.2025, 11:35:58 via Wykop
  • 113
@Skallagrimsson: tak, tak. Dzieci bez mozgu tez powinny rodzic, przeciez mozna zyc bez mozgu, ty jestes tego najlepszym przykladem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • Strona 3 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.10.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking