Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Django09
Django09

Django09

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3764
  • Znaleziska 567
  • Mikroblog 3197
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9

56

Wypadek na Dolnym Śląsku. Nie żyje funkcjonariusz CBŚP

Wypadek na Dolnym Śląsku. Nie żyje funkcjonariusz CBŚP

Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. W wyniku zderzenia trzech samochodów zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Okazało się, że ofiara to 44-letni policjant CBŚP, który wracał z nocnych działań na terenie popowodziowym. Jadący razem z nim inny funkcjonariusz został ranny.

rybak_fischermann
z
polsatnews.pl
dodany: 30.09.2024, 12:36:41
  • 17
  • #
    dolnyslask
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    kierowcy
Django09
Django09
Django09 01.10.2024, 09:12:23 via Wykop
  • 7
Ciekawe czy przysnął czy trafił na szeryfa który stwierdził że mu pokaże żeby nie wyprzedzać i wcisnął gaz do dechy. Ostatnio to jakaś plaga. Jedzie taki 60 na niezabudowanym a jak chcesz wyprzedzić to się budzi i wciska gaz w podłogę.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

635

Izraelski Mossad kierował Irańską komórka do zwalczania Mossadu w Iranie

Izraelski Mossad kierował Irańską komórka do zwalczania Mossadu w Iranie

Tak dobrze przecxytaliscie. Iranska komórka do spraw zwalczania Mossadu w Iranie była kierowana przez szpiega Mossadu, który miał jeszcze 20 swoich agentów w niej. Ciekawe co się dzieje w takiej Poslce...

Zloty_Siekacz
z
x.com
dodany: 30.09.2024, 21:16:55
  • 113
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
  • #
    zymianie
  • #
    rzymianie
Django09
Django09
Django09 01.10.2024, 08:51:26 via Wykop
  • 5
Czyli wystarczy w Polsce zrobić komórkę do zwalczania mosadu i jak lep na muchy przyciągnie izraelskich agentów. Genialne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

950

BUDDA I JEGO OSZUSTWA # PIERWSZA LOTERIA

BUDDA I JEGO OSZUSTWA # PIERWSZA LOTERIA

BUDDA I JEGO OSZUSTWA # PIERWSZA LOTERIA | CIEMNA STRONA BUDDY #budda #friz #ekipa #boxdel #wardęga #wardega #wataha #revo #gimper #konopski #konopsky #stonoga #fame #famemma #kanałzero #zgrzyt #naczasie #wykopki

AferzystaA
z
youtube.com
dodany: 29.09.2024, 21:58:43
  • 90
  • #
    budda
  • #
    polskiyoutube
  • #
    mgpgarage
  • #
    boxdel
  • #
    afera
  • #
    doze
Django09
Django09
Django09 30.09.2024, 21:40:43 via Wykop
  • 6
Budda chyba znowu komuś haraczu nie zapłacił
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
24.09.2024, 09:48:46
  • 0
Znajoma szuka amerykańca z silnikiem pod LPG. Ma być 5 miejsc + opcjonalnie 2, najlepiej V8 i buda rodzinna typu kombi/suv/minivan.
Fajnie jakby posłużył z 3-4 lata i dało się go odsprzedać normalnie.
Który jest najbezpieczniejszy pod kątem bezawaryjności? Każdy mietek serwisant ogarnie takiego potworka?
Budżet 50k.

#samochody #motoryzacja
OrzechowyDzem - Znajoma szuka amerykańca z silnikiem pod LPG. Ma być 5 miejsc + opcjo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 24.09.2024, 10:07:53 via Wykop
  • 1
Jeep grand cherokee, super fura
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 25.09.2024, 18:29:48 via Wykop
  • 1
@OrzechowyDzem: 5.7 jest baardzo popularny w Polsce, części dostępne od ręki, nie psuje się. Konstrukcja bardzo prosta. Od biedy 3.6 też jest bardzo dobrym silnikiem ogólnie i pod gaz
  • Odpowiedz

533

Na skuterze wodnym płoszył foki w rezerwacie. Dla selfie

Pokaż treści 18+

Na skuterze wodnym płoszył foki w rezerwacie. Dla selfie

Podpłynął skuterem do Foczej Łachy, spłoszył zwierzęta, zrobił sobie z przestraszonymi fokami selfie, a potem odpłynął.

dr00
z
trojmiasto.pl
dodany: 13.08.2024, 10:04:24
  • 78
  • #
    polska
  • #
    morze
  • #
    foki
  • #
    patologia
  • #
    skuter
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 06:36:03 via Wykop
  • -61
@Last_Viking: A ja gardzę takimi łajzami jak ty
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 06:53:57 via Wykop
  • -33
@Last_Viking: Udowodniłeś tylko kim jesteś i że to co powiedziałem jest prawdą. Gratuluję
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 07:03:36 via Wykop
  • -24
@Last_Viking: Pokaż mi w którym miejscu kogokolwiek bronię. No dawaj biedaku XD
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 07:06:36 via Wykop
  • -18
@kynx: Chlip, chlip, ktoś przejechał drogą i zepsuł mi spacer XD
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 07:09:39 via Wykop
  • -22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 07:26:42 via Wykop
  • -9
@epicentrum_chaosu: O tym mówię. Wystarczy nie być wykopkowym biedakiem.
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 08:55:04 via Wykop
  • -4
@Luko: Ale trzeba być biedakiem umysłowym żeby takie fikoły logiczne robić. Kto powiedział że to duży wydatek?
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 08:56:07 via Wykop
  • -4
@mss_: Zapiekło 4 litery? XD
Django09
Django09
Django09 14.08.2024, 09:31:13 via Wykop
  • -4
@mss_: Oj jak ci skwierczy moje kieszonkowe XD

369

Śmierć w Kołobrzegu. 20-latek potrącony przez taksówkę na przejściu dla pieszych

Śmierć w Kołobrzegu. 20-latek potrącony przez taksówkę na przejściu dla pieszych

"Nie żyje 20-letni mężczyzna potrącony w nocy z soboty na niedzielę na przejściu dla pieszych na ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu. Sprawca wypadku, kierowca taksówki, był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 11.08.2024, 12:45:05
  • 111
  • #
    polska
  • #
    kolobrzeg
  • #
    samochody
  • #
    kierowcy
  • #
    prawo
  • #
    policja
Django09
Django09
Django09 11.08.2024, 16:56:30 via Wykop
  • 57
Kiedy przejścia bez sygnalizacji przecinające dwupasmówki zostaną zlikwidowane? W normalnych krajach nie ma takich przejść. To z wypadku dodatkowo jest zaraz za skrzyżowaniem, prawo jazdy mają cioły które nie ogarniają w takich warunkach nawet przy 40 km/h. Nie mówiąc już o takich co jadą szybko "bo inni też tak jadą"
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Django09
Django09
Django09 12.08.2024, 11:17:21 via Wykop
  • -1
@Liberator19: Ale jakie progi? Jak u nas postawią próg to się małym samochodem nie da przejechać z prędkością większą niż 5km/h. Chyba nie o to chodzi.

630

Pierwsza rocznica poprawy bezpieczeństwa na krakowskich drogach

Pierwsza rocznica poprawy bezpieczeństwa na krakowskich drogach

Mija rok od tragicznego w skutkach wypadku żółtego Renault Megane w Krakowie " #szybkabezpiecznajazda "

dddobranoc
z
tvn24.pl
dodany: 14.07.2024, 09:34:11
  • 80
  • #
    szybkabezpiecznajazda
  • #
    krakow
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
Django09
Django09
Django09 14.07.2024, 15:09:45 via Wykop
  • -13
Od kiedy jazda 200 w środku miasta z 2 promilami we krwi to #szybkabezpiecznajazda ?
Ciasne głowy mają te wykopki
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

961

Pijany kierowca bmw wjechał w grupę dzieci. Nie żyje 12-latek

Pokaż treści 18+

Pijany kierowca bmw wjechał w grupę dzieci. Nie żyje 12-latek

Bmw kierowane przez pijanego kierowcę wjechało w grupę dzieci na rowerach na ulicy Kosmowskiej w Borzęcinie Dużym (woj. mazowieckie). Samochód potrącił dwóch 12-latków. Jedno z dzieci zginęło na miejscu, drugie walczy o życie.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 05.07.2024, 18:31:37
  • 285
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazewsi
Django09
Django09
Django09 05.07.2024, 19:44:50 via Wykop
  • 165
@ArnoldZboczek: Wcale nie musiał hamować. Zgrywał szeryfa a później obsral zbroje. Widząc zagrożenie, skrajnie debilnym postępowaniem jest prowokowanie jeszcze większego zagrożenia.

1055

Trzech mężczyzn pobiło małżeństwo. Policja publikuje ich wizerunki

Pokaż treści 18+

Trzech mężczyzn pobiło małżeństwo. Policja publikuje ich wizerunki

Policjanci z Wrocławia opublikowali wizerunki trzech mężczyzn, którzy mieli pod koniec ubiegłego roku wyciągnąć z samochodu i pobić małżeństwo. Napastników mimo poszukiwań nie udało się zatrzymać.

raul7788
z
tvn24.pl
dodany: 14.06.2024, 11:08:01
  • 93
  • #
    wroclaw
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
Django09
Django09
Django09 14.06.2024, 16:56:25 via Wykop
  • -3
Takie sytuacje będą się zdarzać co raz częściej. Ludzie w samochodach często czują się jak w Internecie. Najpierw kozak zza kierownicy a pitem chlip, chlip, policja.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

731

"Jest nerwowo". Gorąco na granicy. Strażnicy mówią co się dzieje

Pokaż treści 18+

"Jest nerwowo". Gorąco na granicy. Strażnicy mówią co się dzieje

Na granicy polsko-białoruskiej dochodzi do coraz większej liczby niebezpiecznych zdarzeń. Nie żyje żołnierz, który pod koniec maja został zaatakowany nożem przez migranta. Nerwowa atmosfera udziela się m.in. strażnikom granicznym. - Mamy blokadę psychiczną - mówi w rozmowie z o2.pl jeden z funkcjona

KapitanTorpedal
z
o2.pl
dodany: 06.06.2024, 15:50:11
  • 94
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    bialorus
  • #
    granica
  • #
    wojsko
Django09
Django09
Django09 07.06.2024, 06:20:05 via Wykop
  • 0
Mam taką nieśmiałą teorię że podrzucanie imigrantów i płot na granicy to element szachów 5D putina żeby mu żołnierze nie pouciekali z frontu na zachód
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

249

Szwecja na wsniosek sojuszników nie przekaże Ukrainie myśliwców Gripen

Pokaż treści 18+

Szwecja na wsniosek sojuszników nie przekaże Ukrainie myśliwców Gripen

"Szwecja została poproszona przez sojuszników o wstrzymanie procesu przekazania Ukrainie myśliwców Gripen - powiedział minister obrony Szwecji Pål Jonson w rozmowie z agencją TT.

Bobito
z
polon.pl
dodany: 28.05.2024, 12:51:56
  • 73
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    szwecja
  • #
    nato
  • #
    swiat
Django09
Django09
Django09 28.05.2024, 18:58:59 via Wykop
  • -8
@tos-1_buratino: na niebo i rozdupcyc ruskich jak gnój po polu.
yourgrandma
yourgrandma
20.05.2024, 12:35:48
  • 311
#audytobywatelski #heheszki #humorobrazkowy #bingo
yourgrandma - #audytobywatelski #heheszki #humorobrazkowy #bingo

źródło: audyt

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 21.05.2024, 10:46:50 via Wykop
  • 0
@wobloblo: Tych odklejeńców jest całkiem sporo bo na każdym filmie znajdzie się odklejony idiota który go zaczepia. Akurat zakaz publikowania filmów z wideorejestratorów by się przydał bo debile doprowadzają do sytuacji niebezpiecznych dla sensacji, żeby nagrać filmik.
  • Odpowiedz

588

Wjechała pijana w ludzi mercedesem w Rzeszowie. Zapłaci równowartość, czyli mili

Pokaż treści 18+

Wjechała pijana w ludzi mercedesem w Rzeszowie. Zapłaci równowartość, czyli mili

To może być jedna z najwyższych do tej pory kar dla pijanych kierowców w ramach konfiskaty. Podczas juwenaliów w Rzeszow

czach
z
brd24.pl
dodany: 15.05.2024, 13:08:02
  • 297
  • #
    motoryzacja
  • #
    alkohol
  • #
    prawo
  • #
    bezpieczenstwo
Django09
Django09
Django09 16.05.2024, 11:20:24 via Wykop
  • -2
Zakop za źródło
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Django09
Django09
Django09 16.05.2024, 11:21:19 via Wykop
  • 1
@zjadamcum: po drugie, źródło to brednie24 więc zakop

479

Polska musi wyłączyć farmy fotowoltaicznie i wiatrowe

PSE podjęło decyzję o przymusowym wyłączeniu dziś do 3,4 GW mocy z fotowoltaiki oraz 0,8 GW z wiatru. Wczoraj było to 2,4 GW. Decyzja tłumaczona jest koniecznością przywrócenia zdolności regulacyjnych. Planowa elektrownia jądrowa w Choczewie to dla porównania tylko 3,75 GW.

sdek
z
pse.pl
dodany: 28.04.2024, 08:08:22
  • 249
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    elektryka
  • #
    pv
Django09
Django09
Django09 28.04.2024, 20:42:10 via Wykop
  • 1
@sdek: a ciekawe jak wygląda taka bezwładność atomówki? Gazowe z tego co wiem są dosyć elastyczne w generowaniu mocy.


@tumiwisizm: według Prof. Krzysztofa Meissnera "w ciągu kilku minut mogłyby schodzić do 7% swojej mocy"
źródło - https://youtu.be/8PKwAJsy2Fk?si=r_goA3MIUixGhlpm&t=1830
m.....5
m.....5
konto usunięte 07.04.2024, 11:01:43
  • 565
Polacy jeżdżą jak bandyci i jest to statystycznie potwierdzony fakt.
Tu nie ma z czym dyskutować.

Więc przestańcie zwalać swoją własną degenerację na polityków, pieszych i rowerzystów i po prostu zacznijcie w końcu jeździć zgodnie z przepisami.

#samochody #drogi #prawojazdy #polskiedrogi
m.....5 - Polacy jeżdżą jak bandyci i jest to statystycznie potwierdzony fakt.
Tu nie...

źródło: ae157033a3be85e705e2e0398192522c6cd6de7f4db781150817ce3e0e40a12b

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 07.04.2024, 19:51:54 via Wykop
  • 0
Kolejne zbiegowisko nieudaczników których ktoś strąbił i teraz przychodzą wypłakać się do internetu.
  • Odpowiedz

618

Niemcy: CDU/CSU dąży do wycofania zakazu silników spalinowych!

Niemcy: CDU/CSU dąży do wycofania zakazu silników spalinowych!

CDU/CSU wzywają w ramach swojego manifestu do wycofania się z unijnego zakazu sprzedaży nowych samochodów z silnikami spalinowymi od 2035 roku. Jak zaznaczono “Chcemy znieść zakaz silników spalinowych i zachować najnowocześniejszą niemiecką technologię silników spalinowych oraz rozwijać ją dalej...

BezDobry
z
polon.pl
dodany: 12.03.2024, 14:17:51
  • 77
  • #
    motoryzacja
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    niemcy
  • #
    gospodarka
  • #
    ekologia
  • #
    elektromobilnosc
Django09
Django09
Django09 12.03.2024, 18:17:27 via Wykop
  • 47
@nickson: W wyborach do PE zagłosuję na najskrajniejszą prawicę jaką tylko istnieje. Mogą być nawet pośmiewiskiem, trudno.
belmond0
belmond0
18.02.2024, 00:41:31
  • 0
Siema,
Ktoś tutaj jest w stanie podać cenę wymiany rozrządu w BMW e91 automat silnik N47 (318d)? Filmiki na jutubach mają swoje lata a na googlach strasznie duża rozbieżność cenowa. Przymierzam się do kupna 318d 2011r i szukam informacji na temat tego auta. #motoryzacja #bmw #samochody #mechnika
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 18.02.2024, 15:06:51 via Wykop
  • 0
Ile tu zjebow którzy cha sie koniecznie wypowiedzieć ale nie na temat... I jeszcze ból du py że ktoś BMW jeżdzi XD
Tak jak napisał kolega @boa_dupczyciel, to chyba najlepsi goście w Polsce. Cena około 3k. w ASO pewnie x2 lub lepiej
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 19.02.2024, 10:20:51 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Typie, jeszcze się do mnie zesrałeś, że mi się wydaje, że mi ktoś zazdrości 20-letniego BMW. Tylko że ja jeżdżę Fordem ¯\(ツ)/¯
To tylko potwierdza że masz ból du py o to że ktoś jeździ BMW XDDD
  • Odpowiedz
Eco999
Eco999
17.02.2024, 22:53:42
  • 0
Mirki. Czy dla kompletnego nowicjusza jednośladów, który zaczyna naukę jazdy jest większy sens kupić sobie jakieś pierdziszewko 125-200 na pierwsze moto, czy lepiej od razu zacząć od 600 się przyzwyczajać? Spotkałem się z kilkoma różnymi opiniami, kilkoma argumentami za i przeciw, ale chętnie poznałbym więcej opinii osób doświadczonych w temacie.

#motocykle
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 18.02.2024, 15:08:08 via Wykop
  • 1
@marcez: Miałem i potwierdzam
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
18.02.2024, 12:13:27
  • 1
Co najlepiej zrobić kiedy skończyła się legalizacja butli LPG a wymiana na nową to koszt większy niż wartość gruza? xD

Można założyć jakąś z demontażu? Całkiem zdemontować LPG? Ale wtedy to znowu papierologia z wykreśleniem LPG z dowodu rejestracyjnego...

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 18.02.2024, 15:01:19 via Wykop
  • 1
@0caffe: przedłużasz normalnie legalizację
  • Odpowiedz
agareas
agareas
18.02.2024, 14:26:17
  • 0
Siema, mam w reflektorach w samochodzie światła przeciwmgłowe, ale oryginalnie ich nie było, więc komputer ich nie obsługuje. Chciałbym zrobić tak, żeby odpalały się razem ze światłami długimi. Czy jakbym od wtyczki do żarówki światła długiego poprowadził przewody do żarówki od światła przeciwmgłowego to byłoby ok? Czy np. piny od masy mógłby się stopić?
#samochody #mechanikasamochodowa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 18.02.2024, 14:57:09 via Wykop
  • 1
@agareas: zrób osobny przełącznik i osobny przewód. O masę bym się nie martwil ale o bezpieczniki na długich już tak.
Jeśli w jakiejś wersji wyposażenia były przeciwmgielne to można dołożyć tak jak fabrycznie. na oryginalnym włączniku
Django09 - @agareas: zrób osobny przełącznik i osobny przewód. O masę bym się nie mar...

źródło: wlacznik-swiatel-przeciwmgielnych

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
  • Strona 3 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.09.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking