Zarejestrowałem się w tej promce, zrobiłem niby w maju wszystkie potrzebne transakcje, 5 na min. 50 zł, przelew do Zusu i 5k z firmowego konta wpływu. I nadal nic nie wpłynęło
Zarejestrowałem się w tej promce, zrobiłem niby w maju wszystkie potrzebne transakcje, 5 na min. 50 zł, przelew do Zusu i 5k z firmowego konta wpływu. I nadal nic nie wpłynęło













#nieruchomosci